Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14453
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    773
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Bílý Kostel - Ruprechtice 2:2 (1:2)
    Ne 25.08. 10:00 Vratislavice - Višňová 1:10 (0:8)
    Čt 12.09. 17:00 Mšeno - Stráž n. N. 9:0 (4:0)
    St 18.09. 17:30 Hodkovice n. M. - Vesec 11:0 (5:0)

    2.kolo

    St 28.08. 17:00 Ruprechtice - Vratislavice 4:3 (2:0)
    Čt 12.09. 17:00 Vesec - Bílý Kostel 1:16 (1:8)
    St 18.09. 17:00 Višňová - Doubí 1:8 (1:4)
    Út 01.10. 17:00 Stráž n. N. - Hodkovice n. M. 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Vesec - Ruprechtice 0:9 (0:5)
    So 31.08. 10:00 Stráž n. N. - Doubí 0:21 (0:11)
    So 31.08. 10:00 Hodkovice n. M. - Mšeno 7:5 (3:1)
    Ne 01.09. 10:00 Višňová - Bílý Kostel 5:3 (2:1)

    1.kolo

    Út 03.09. 17:00 Stráž n. N. - Vesec 8:1 (5:1)
    St 04.09. 17:00 Vratislavice - Bílý Kostel 6:4 (3:2)
    St 04.09. 17:30 Mšeno - Višňová 1:2 (0:0)
    Čt 14.11. 17:30 Ruprechtice - Doubí 1:7 (0:5)

    5.kolo

    So 07.09. 13:00 Mšeno - Vesec 24:0 (12:0)
    Ne 08.09. 09:30 Doubí - Hodkovice n. M. 10:1 (3:0)
    Ne 08.09. 10:00 Vratislavice - Stráž n. N. 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Ruprechtice - Višňová 4:11 (1:6)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Vesec - Višňová 1:21 (1:11)
    So 14.09. 10:00 Hodkovice n. M. - Vratislavice 2:6 (1:4)
    Ne 15.09. 13:00 Mšeno - Doubí 5:6 (3:3)
    Út 08.10. 16:00 Stráž n. N. - Bílý Kostel 1:7 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Hodkovice n. M. - Bílý Kostel 1:4 (1:2)
    So 21.09. 14:00 Ruprechtice - Stráž n. N. 4:2 (3:2)
    Ne 22.09. 10:00 Vratislavice - Mšeno 1:5 (0:1)
    Út 24.09. 16:30 Vesec - Doubí 0:15 (0:9)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Stráž n. N. - Višňová 2:4 (0:3)
    So 28.09. 10:00 Hodkovice n. M. - Ruprechtice 0:4 (0:1)
    Ne 29.09. 09:30 Doubí - Vratislavice 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 13:00 Mšeno - Bílý Kostel 10:0 (5:0)

    9.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Vratislavice - Vesec 7:0 (1:0)
    St 09.10. 16:30 Višňová - Hodkovice n. M. 3:1 (0:0)
    St 16.10. 16:00 Bílý Kostel - Doubí 3:10 (1:8)
    Út 22.10. 17:00 Ruprechtice - Mšeno 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Vesec - Stráž n. N. 1:8 (0:4)
    So 12.10. 10:00 Bílý Kostel - Vratislavice 3:8 (3:3)
    Ne 13.10. 10:00 Višňová - Mšeno 1:5 (1:2)
    Ne 13.10. 10:00 Ruprechtice - Doubí 2:6 (1:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Hodkovice n. M. - Stráž n. N. 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 09:30 Doubí - Višňová 4:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Vratislavice - Ruprechtice 6:1 (2:0)
    So 09.11. 10:00 Bílý Kostel - Vesec 13:0 (3:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Vesec - Hodkovice n. M. 0:7 (0:3)
    So 26.10. 10:00 Stráž n. N. - Mšeno 1:9 (0:5)
    Ne 27.10. 10:00 Višňová - Vratislavice 5:2 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Ruprechtice - Bílý Kostel 4:1 (0:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:00 Bílý Kostel - Višňová 1:5 (0:4)
    So 02.11. 16:30 Mšeno - Hodkovice n. M. 13:0 (7:0)
    Ne 03.11. 09:30 Doubí - Stráž n. N. 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 Ruprechtice - Vesec 14:0 (7:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 93:16 30
    2. 12 9 0 3 69:33 27
    3. 11 7 1 3 86:18 22
    4. 11 7 0 4 46:36 21
    5. 12 6 2 4 49:38 20
    6. 12 4 1 7 57:53 13
    7. 12 4 0 8 28:68 12
    8. 11 3 0 8 33:50 9
    9. 12 0 0 12 4:153 0

    Nejčtenější ze sportu