Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14483
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    842
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    Ne 18.08. 10:00 Březolupy - Polešovice 11:1 (5:1)
    Ne 18.08. 12:00 Jarošov - Kostelany 1:1 (1:1)
    Ne 18.08. 14:30 Bílovice - Ořechov 1:10 (1:5)
    Út 03.09. 17:30 TJ Tupesy - Boršice 1:24 (0:12)
    Čt 05.09. 17:00 FA Zlechov B - Nedachlebice 8:3 (3:2)
    Čt 12.09. 17:00 Traplice - Babice 1:2 (0:1)

    4.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Babice - TJ Tupesy 7:1 (3:1)
    Ne 25.08. 10:30 Ořechov - Březolupy 2:3 (2:1)
    Ne 25.08. 14:30 Kostelany - Jalubí 1:5 (1:1)
    Út 27.08. 17:00 Boršice - Nedachlebice 14:1 (4:0)
    27.09. 17:00 FA Zlechov B - Jarošov 7:3 (3:1)
    St 30.10. 15:45 Polešovice - Traplice 4:0 (1:0)

    5.kolo

    Ne 01.09. 09:30 TJ Tupesy - Polešovice 1:18 (0:8)
    Ne 01.09. 10:45 Jalubí - FA Zlechov B 11:4 (6:2)
    Ne 01.09. 11:30 Jarošov - Nedachlebice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 13:30 Boršice - Babice 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 14:00 Traplice - Ořechov 0:9 (0:6)
    06.09. 17:00 Bílovice - Kostelany 8:2 (2:0)

    6.kolo

    Ne 08.09. 10:00 Nedachlebice - Babice 3:3 (2:1)
    Ne 08.09. 10:30 Ořechov - TJ Tupesy 33:0 (21:0)
    Ne 08.09. 11:30 Jarošov - Jalubí 0:4 (0:0)
    Ne 08.09. 13:30 Polešovice - Boršice 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 14:00 Kostelany - Březolupy 1:7 (1:3)
    Čt 12.09. 17:00 FA Zlechov B - Bílovice 1:5 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 14:00 Březolupy - FA Zlechov B 6:4 (2:3)
    Ne 15.09. 10:00 Traplice - Kostelany 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Babice - Polešovice 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:45 Jalubí - Nedachlebice 5:4 (3:2)
    Ne 15.09. 14:00 Bílovice - Jarošov 7:1 (3:0)
    Út 01.10. 17:00 Boršice - Ořechov 8:1 (6:0)

    2.kolo

    Ne 11.08. 10:30 Ořechov - Jalubí 15:4 (8:1)
    Ne 11.08. 14:30 Polešovice - Bílovice 3:7 (1:4)
    Čt 29.08. 17:00 Nedachlebice - TJ Tupesy 0k:3
    Čt 05.09. 17:00 Babice - Březolupy 0:1 (0:0)
    20.09. 16:30 Kostelany - FA Zlechov B 3:8 (0:5)
    St 25.09. 17:00 Boršice - Traplice 7:1 (5:1)

    8.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Nedachlebice - Polešovice 2:7 (1:3)
    Ne 22.09. 10:00 FA Zlechov B - Traplice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 Ořechov - Babice 10:0 (2:0)
    Ne 22.09. 10:45 Jalubí - Bílovice 2:6 (0:2)
    Ne 22.09. 13:30 Kostelany - TJ Tupesy 15:1 (5:1)
    St 02.10. 17:00 Jarošov - Březolupy 0:12 (0:1)

    9.kolo

    Ne 29.09. 09:30 TJ Tupesy - FA Zlechov B 2:23 (1:11)
    Ne 29.09. 10:00 Březolupy - Jalubí 6:0 (2:0)
    Ne 29.09. 13:00 Boršice - Kostelany 6:0 (3:0)
    Ne 29.09. 13:00 Polešovice - Ořechov 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:30 Bílovice - Nedachlebice 11:0 (4:0)
    Ne 29.09. 13:30 Traplice - Jarošov 0:2 (0:2)

    10.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Nedachlebice - Ořechov 1:6 (1:3)
    Ne 06.10. 10:00 FA Zlechov B - Boršice 1:17 (0:6)
    Ne 06.10. 10:30 Jarošov - TJ Tupesy 16:0 (8:0)
    Ne 06.10. 10:45 Jalubí - Traplice 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 13:00 Kostelany - Babice 1:9 (0:4)
    Ne 06.10. 13:00 Bílovice - Březolupy 1:2 (1:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 09:30 TJ Tupesy - Jalubí 2:22 (1:10)
    Ne 13.10. 10:00 Březolupy - Nedachlebice 13:0 (6:0)
    Ne 13.10. 10:00 Babice - FA Zlechov B 1:2 (1:2)
    Ne 13.10. 12:30 Boršice - Jarošov 5:0 (5:0)
    Ne 13.10. 12:30 Polešovice - Kostelany 12:2 (6:2)
    Ne 13.10. 13:00 Traplice - Bílovice 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 12:00 Jarošov - Babice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 FA Zlechov B - Polešovice 5:6 (2:4)
    Ne 20.10. 10:00 Březolupy - Traplice 7:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:45 Jalubí - Boršice 2:6 (0:4)
    Ne 20.10. 12:30 Kostelany - Ořechov 1:3 (1:1)
    Ne 20.10. 12:30 Bílovice - TJ Tupesy 17:0 (11:0)

    13.kolo

    Ne 27.10. 09:30 TJ Tupesy - Březolupy 0:30 (0:14)
    Ne 27.10. 10:00 Babice - Jalubí 1:3 (0:3)
    Ne 27.10. 12:00 Boršice - Bílovice 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 12:00 Polešovice - Jarošov 12:1 (5:0)
    Ne 27.10. 12:30 Traplice - Nedachlebice 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 10:30 Ořechov - FA Zlechov B 15:3 (7:3)

    1. kolo - soutěž ukončena

    11.10. 16:30 Kostelany - Nedachlebice 5:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Jarošov - Ořechov 0:8 (0:3)
    Ne 03.11. 10:00 Březolupy - Boršice 4:1 (4:1)
    Ne 03.11. 10:45 Jalubí - Polešovice 4:12 (2:7)
    Ne 03.11. 11:30 Bílovice - Babice 4:0 (4:0)
    Ne 03.11. 11:30 Traplice - TJ Tupesy 3:2 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 12 0 0 102:10 36
    2. 12 10 0 2 95:17 30
    3. 12 10 0 2 71:22 30
    4. 12 9 0 3 112:26 27
    5. 12 9 0 3 82:36 27
    6. 12 7 0 5 66:57 21
    7. 12 6 0 6 67:72 18
    8. 12 3 2 7 26:31 11
    9. 12 3 2 7 28:57 11
    10. 12 2 2 8 33:61 8
    11. 12 2 1 9 8:41 7
    12. 12 1 0 11 13:208 3
    13. 12 0 1 11 15:80 1

    Nejčtenější ze sportu