Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14511
  • Návštěvy: 69/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2704
    Týden:
    69
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 01.09. 14:30 CSKA Moskva - Omsk 1:3

    2.kolo

    Po 02.09. 16:00 Jekatěrinburg - Čerepovec 3:2 pp
    Po 02.09. 16:00 Magnitogorsk - Petrohrad 1:3
    Po 02.09. 16:00 Čeljabinsk - Podolsk 2:4
    Po 02.09. 18:10 Dinamo Minsk - Nižněkamsk 2:4
    Po 02.09. 18:30 Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod 3:2
    Po 02.09. 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskva 2:1 pp

    3.kolo

    Út 03.09. 13:00 Kunlun - Ufa 4:3 np
    Út 03.09. 14:30 Novosibirsk - Chabarovsk 2:1
    Út 03.09. 15:30 Nur-Sultan - Vladivostok 1:3
    Út 03.09. 17:30 Jokerit - Omsk 1:3
    Út 03.09. 18:30 CSKA Moskva - Kazaň 3:2

    4.kolo

    St 04.09. 13:30 Kunlun - Ufa 0:2
    St 04.09. 16:00 Jekatěrinburg - Podolsk 3:2
    St 04.09. 16:00 Magnitogorsk - Čerepovec 4:2
    St 04.09. 16:00 Čeljabinsk - Petrohrad 3:4 pp
    St 04.09. 18:00 Jaroslavl - Spartak Moskva 2:5
    St 04.09. 18:30 Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 3:2
    St 04.09. 18:30 Soči - Nižněkamsk 3:2
    St 04.09. 18:30 Dinamo Riga - Nižnij Novgorod 3:0

    5.kolo

    Čt 05.09. 14:30 Novosibirsk - Vladivostok 5:1
    Čt 05.09. 15:30 Nur-Sultan - Chabarovsk 3:2
    Čt 05.09. 18:00 Jokerit - Kazaň 2:5

    6.kolo

    06.09. 16:00 Jekatěrinburg - Petrohrad 5:2
    06.09. 16:00 Magnitogorsk - Podolsk 0:2
    06.09. 18:00 Jaroslavl - Nižnij Novgorod 3:4
    06.09. 18:30 Omsk - Čerepovec 1:5
    06.09. 18:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:2 pp
    06.09. 18:30 Soči - Dinamo Minsk 5:4
    06.09. 18:30 CSKA Moskva - Nižněkamsk 3:2 pp

    7.kolo

    So 07.09. 09:00 Chabarovsk - Čeljabinsk 1:2 pp
    So 07.09. 12:30 Novosibirsk - Ufa 1:3
    So 07.09. 15:00 Jokerit - Dinamo Riga 7:2
    So 07.09. 16:00 Soči - Kazaň 3:6

    8.kolo

    Ne 08.09. 09:00 Chabarovsk - Čeljabinsk 1:2
    Ne 08.09. 09:00 Kunlun - Nur-Sultan 1:0
    Ne 08.09. 16:00 Omsk - Nižnij Novgorod 4:2
    Ne 08.09. 16:00 Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:5

    9.kolo

    Po 09.09. 13:30 Kunlun - Nur-Sultan 2:3
    Po 09.09. 16:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 3:2 np
    Po 09.09. 18:00 Nižněkamsk - Dinamo Riga 4:0
    Po 09.09. 18:30 Čerepovec - CSKA Moskva 0:4
    Po 09.09. 18:30 Podolsk - Dynamo Moskva 4:1

    10.kolo

    Út 10.09. 11:30 Vladivostok - Čeljabinsk 2:1
    Út 10.09. 18:00 Jaroslavl - Soči 2:1
    Út 10.09. 18:30 Petrohrad - Novosibirsk 4:2
    Út 10.09. 18:30 Spartak Moskva - Omsk 2:3 pp

    11.kolo

    St 11.09. 11:00 Chabarovsk - Nur-Sultan 1:3
    St 11.09. 11:30 Vladivostok - Čeljabinsk 1:3
    St 11.09. 18:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk 3:0
    St 11.09. 18:00 Čerepovec - Jokerit 1:4
    St 11.09. 18:00 Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 2:1 pp

    12.kolo

    Čt 12.09. 16:00 Ufa - Jekatěrinburg 0:2
    Čt 12.09. 18:10 Dinamo Minsk - Novosibirsk 2:3
    Čt 12.09. 18:30 Jaroslavl - Dynamo Moskva 5:2
    Čt 12.09. 18:30 Podolsk - Soči 3:2 np
    Čt 12.09. 18:30 Spartak Moskva - Dinamo Riga 5:1

    13.kolo

    13.09. 11:30 Vladivostok - Nur-Sultan 3:0
    13.09. 18:00 Kazaň - Magnitogorsk 2:1
    13.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Jokerit 6:5 pp
    13.09. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 0:3

    14.kolo

    So 14.09. 09:00 Kunlun - Čeljabinsk 1:2
    So 14.09. 13:30 Ufa - Chabarovsk 3:2
    So 14.09. 16:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:5
    So 14.09. 16:00 Čerepovec - Dynamo Moskva 3:2 np
    So 14.09. 16:00 Podolsk - Novosibirsk 3:2 np
    So 14.09. 16:00 Spartak Moskva - Soči 0:1

    15.kolo

    Ne 15.09. 09:00 Kunlun - Čeljabinsk 2:1
    Ne 15.09. 16:00 Nižnij Novgorod - Omsk 3:0
    Ne 15.09. 16:00 Petrohrad - Jokerit 3:2
    Ne 15.09. 16:10 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 3:2

    16.kolo

    Po 16.09. 18:00 Kazaň - Čerepovec 4:3
    Po 16.09. 18:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 5:2
    Po 16.09. 18:30 Dinamo Riga - Chabarovsk 4:3 pp

    17.kolo

    Út 17.09. 15:30 Nur-Sultan - Spartak Moskva 3:0
    Út 17.09. 16:00 Jekatěrinburg - Omsk 3:2 pp
    Út 17.09. 16:00 Ufa - Kunlun 3:2
    Út 17.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Nižněkamsk 3:0
    Út 17.09. 18:30 Dynamo Moskva - Vladivostok 4:2
    Út 17.09. 18:30 Soči - Petrohrad 0:1

    18.kolo

    St 18.09. 14:30 Novosibirsk - Čeljabinsk 1:2 pp
    St 18.09. 18:10 Dinamo Minsk - Chabarovsk 1:0 pp
    St 18.09. 18:30 Podolsk - Čerepovec 4:1
    St 18.09. 18:30 Dinamo Riga - Jaroslavl 2:3

    19.kolo

    Čt 19.09. 16:00 Jekatěrinburg - Kunlun 5:4 pp
    Čt 19.09. 16:00 Magnitogorsk - Spartak Moskva 4:3
    Čt 19.09. 16:00 Ufa - Omsk 2:5
    Čt 19.09. 18:30 Kazaň - Nižněkamsk 4:1
    Čt 19.09. 18:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 0:2
    Čt 19.09. 18:30 Soči - Nižnij Novgorod 5:4
    Čt 19.09. 18:30 CSKA Moskva - Vladivostok 4:0

    20.kolo

    20.09. 14:30 Novosibirsk - Chabarovsk 2:1
    20.09. 15:30 Nur-Sultan - Čeljabinsk 2:0
    20.09. 18:00 Jaroslavl - Podolsk 2:3

    21.kolo

    So 21.09. 13:30 Jekatěrinburg - Spartak Moskva 2:4
    So 21.09. 13:30 Ufa - Nižněkamsk 2:0
    So 21.09. 14:00 Magnitogorsk - Kazaň 1:2
    So 21.09. 16:00 Čerepovec - Nižnij Novgorod 2:4
    So 21.09. 16:00 Soči - Vladivostok 1:2 pp
    So 21.09. 16:10 Dinamo Minsk - Jokerit 5:0
    So 21.09. 16:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 4:1

    22.kolo

    Ne 22.09. 16:00 Omsk - Kunlun 5:2
    Ne 22.09. 16:00 Petrohrad - Podolsk 2:4

    23.kolo

    Po 23.09. 14:30 Novosibirsk - Kazaň 4:2
    Po 23.09. 16:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 1:2
    Po 23.09. 18:00 Čerepovec - Dinamo Riga 6:1
    Po 23.09. 18:30 Jaroslavl - Jokerit 1:4
    Po 23.09. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 2:3 np

    24.kolo

    Út 24.09. 11:00 Chabarovsk - Vladivostok 3:2
    Út 24.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 4:3 pp
    Út 24.09. 18:30 Podolsk - Jekatěrinburg 1:0 pp
    Út 24.09. 18:30 Spartak Moskva - Ufa 2:4

    25.kolo

    St 25.09. 16:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:3
    St 25.09. 16:00 Čeljabinsk - Kazaň 0:6
    St 25.09. 17:30 Jokerit - CSKA Moskva 1:5
    St 25.09. 18:30 Jaroslavl - Dinamo Riga 4:0

    26.kolo

    Čt 26.09. 11:00 Chabarovsk - Vladivostok 1:2
    Čt 26.09. 18:00 Nižněkamsk - Kunlun 3:4 np
    Čt 26.09. 18:00 Čerepovec - Dinamo Minsk 3:2 np
    Čt 26.09. 18:30 Petrohrad - Ufa 4:1
    Čt 26.09. 18:30 Spartak Moskva - Jekatěrinburg 1:0
    Čt 26.09. 18:30 Soči - Dynamo Moskva 3:4

    27.kolo

    27.09. 16:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 1:2
    27.09. 18:30 Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 0:3

    28.kolo

    So 28.09. 09:00 Chabarovsk - Novosibirsk 3:0
    So 28.09. 15:00 Jokerit - Jekatěrinburg 4:2
    So 28.09. 16:00 Kazaň - Kunlun 5:0
    So 28.09. 16:00 Nižněkamsk - Dinamo Minsk 5:4 np
    So 28.09. 16:00 Čerepovec - Ufa 4:3
    So 28.09. 16:00 Omsk - Spartak Moskva 3:4 np
    So 28.09. 16:00 Podolsk - Magnitogorsk 3:2 np
    So 28.09. 16:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 4:1

    29.kolo

    Ne 29.09. 14:00 Čeljabinsk - Jaroslavl 2:1
    Ne 29.09. 16:30 Nižnij Novgorod - Soči 4:1

    30.kolo

    Po 30.09. 11:30 Vladivostok - Novosibirsk 3:2 np
    Po 30.09. 15:30 Nur-Sultan - Kunlun 2:5
    Po 30.09. 18:00 Kazaň - Nižněkamsk 3:2
    Po 30.09. 18:30 Omsk - Magnitogorsk 3:2
    Po 30.09. 18:30 Dynamo Moskva - Jokerit 1:2 pp
    Po 30.09. 18:30 Dinamo Riga - Petrohrad 0:3

    31.kolo

    Út 01.10. 16:00 Jekatěrinburg - Jaroslavl 4:1
    Út 01.10. 16:00 Ufa - Nižnij Novgorod 5:1
    Út 01.10. 18:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:9
    Út 01.10. 18:30 Dinamo Minsk - Soči 2:1 pp

    32.kolo

    St 02.10. 11:30 Vladivostok - Novosibirsk 1:2
    St 02.10. 18:00 Kazaň - Petrohrad 2:1
    St 02.10. 18:00 Nižněkamsk - Jokerit 1:2
    St 02.10. 18:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 1:2 np
    St 02.10. 18:30 Dinamo Riga - Omsk 0:7

    33.kolo

    Čt 03.10. 11:00 Chabarovsk - Kunlun 3:2
    Čt 03.10. 15:30 Nur-Sultan - Nižnij Novgorod 2:1
    Čt 03.10. 16:00 Magnitogorsk - Jaroslavl 5:3
    Čt 03.10. 18:10 Dinamo Minsk - Čeljabinsk 5:3
    Čt 03.10. 18:30 CSKA Moskva - Podolsk 1:2

    34.kolo

    04.10. 16:00 Ufa - Čerepovec 3:1
    04.10. 18:30 Soči - Omsk 4:3 pp

    35.kolo

    So 05.10. 09:00 Vladivostok - Kunlun 2:1
    So 05.10. 12:30 Novosibirsk - Nižněkamsk 4:2
    So 05.10. 14:00 Jekatěrinburg - Dynamo Moskva 1:4
    So 05.10. 14:00 Magnitogorsk - Nižnij Novgorod 2:3 np
    So 05.10. 16:00 CSKA Moskva - Dinamo Riga 6:1
    So 05.10. 16:30 Podolsk - Spartak Moskva 1:2 np
    So 05.10. 16:30 Petrohrad - Čeljabinsk 1:2

    36.kolo

    Ne 06.10. 13:00 Nur-Sultan - Čerepovec 5:1
    Ne 06.10. 16:00 Jaroslavl - Omsk 2:1
    Ne 06.10. 16:00 Soči - Chabarovsk 1:2
    Ne 06.10. 16:10 Dinamo Minsk - Kazaň 2:4

    37.kolo

    Po 07.10. 11:30 Vladivostok - Nižněkamsk 2:0
    Po 07.10. 14:30 Novosibirsk - Dynamo Moskva 1:0
    Po 07.10. 16:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 3:0
    Po 07.10. 16:00 Ufa - Magnitogorsk 0:3
    Po 07.10. 18:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 pp
    Po 07.10. 18:30 Dinamo Riga - Podolsk 1:2

    38.kolo

    Út 08.10. 17:30 Jokerit - Soči 3:2 pp
    Út 08.10. 18:00 Jaroslavl - Kazaň 0:4
    Út 08.10. 18:30 CSKA Moskva - Chabarovsk 4:1

    39.kolo

    St 09.10. 13:30 Kunlun - Nižněkamsk 2:1
    St 09.10. 16:00 Ufa - Nur-Sultan 1:2
    St 09.10. 16:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 3:2
    St 09.10. 18:00 Nižnij Novgorod - Podolsk 4:2
    St 09.10. 18:30 Čerepovec - Spartak Moskva 3:2
    St 09.10. 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:2

    40.kolo

    Čt 10.10. 13:30 Kunlun - Nižněkamsk 2:1 pp
    Čt 10.10. 16:00 Magnitogorsk - Vladivostok 3:4 pp
    Čt 10.10. 18:00 Jaroslavl - Soči 1:0
    Čt 10.10. 18:30 Omsk - Chabarovsk 1:0
    Čt 10.10. 18:30 Petrohrad - Jekatěrinburg 2:1 pp

    41.kolo

    11.10. 14:30 Novosibirsk - Nur-Sultan 0:2
    11.10. 17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 3:2
    11.10. 18:00 Kazaň - CSKA Moskva 2:5
    11.10. 18:00 Nižnij Novgorod - Ufa 1:2 np

    42.kolo

    So 12.10. 14:00 Čeljabinsk - Vladivostok 2:3 np
    So 12.10. 16:00 Omsk - Dinamo Riga 4:1
    So 12.10. 16:00 Spartak Moskva - Chabarovsk 1:2 np
    So 12.10. 16:30 Čerepovec - Magnitogorsk 1:2
    So 12.10. 16:30 Dynamo Moskva - Jekatěrinburg 6:3

    43.kolo

    Ne 13.10. 09:00 Kunlun - Jaroslavl 3:6
    Ne 13.10. 15:00 Jokerit - Ufa 3:2 np
    Ne 13.10. 16:00 Nižnij Novgorod - Petrohrad 1:4
    Ne 13.10. 16:00 Podolsk - Dinamo Minsk 3:0
    Ne 13.10. 16:00 Soči - CSKA Moskva 0:2

    44.kolo

    Po 14.10. 15:30 Nur-Sultan - Vladivostok 0:1 pp
    Po 14.10. 16:00 Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:4
    Po 14.10. 18:00 Kazaň - Jekatěrinburg 3:1
    Po 14.10. 18:00 Nižněkamsk - Novosibirsk 2:1 pp
    Po 14.10. 18:30 Dynamo Moskva - Magnitogorsk 6:3

    45.kolo

    Út 15.10. 11:00 Chabarovsk - Jaroslavl 2:1
    Út 15.10. 13:30 Kunlun - Čerepovec 1:2 pp
    Út 15.10. 18:00 Omsk - Petrohrad 3:2
    Út 15.10. 18:30 Podolsk - Ufa 1:2

    46.kolo

    St 16.10. 15:30 Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:4 pp
    St 16.10. 18:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:2
    St 16.10. 18:30 Spartak Moskva - Novosibirsk 1:2
    St 16.10. 18:30 Soči - Magnitogorsk 3:4 pp

    47.kolo

    Čt 17.10. 11:00 Chabarovsk - Čerepovec 1:0
    Čt 17.10. 11:30 Vladivostok - Jaroslavl 3:4 np
    Čt 17.10. 18:00 Kazaň - Jokerit 4:3 pp
    Čt 17.10. 18:00 Nižněkamsk - Petrohrad 2:1
    Čt 17.10. 18:10 Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod 0:6
    Čt 17.10. 18:30 Podolsk - Čeljabinsk 3:1

    48.kolo

    18.10. 16:00 Jekatěrinburg - Omsk 1:3
    18.10. 18:30 Soči - Novosibirsk 1:4

    49.kolo

    So 19.10. 09:00 Vladivostok - Čerepovec 5:3
    So 19.10. 09:00 Kunlun - Dynamo Moskva 1:2
    So 19.10. 13:30 Ufa - Kazaň 3:1
    So 19.10. 16:00 CSKA Moskva - Čeljabinsk 3:0
    So 19.10. 16:00 Jokerit - Nižnij Novgorod 3:4 pp

    50.kolo

    Ne 20.10. 13:00 Nur-Sultan - Podolsk 3:2 pp
    Ne 20.10. 14:00 Magnitogorsk - Omsk 3:0
    Ne 20.10. 16:00 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3
    Ne 20.10. 16:30 Dinamo Riga - Nižněkamsk 1:2

    51.kolo

    Po 21.10. 11:00 Chabarovsk - Dynamo Moskva 1:5
    Po 21.10. 13:30 Kunlun - Soči 3:2
    Po 21.10. 16:00 Jekatěrinburg - Kazaň 1:6
    Po 21.10. 18:30 Jaroslavl - Čeljabinsk 1:2
    Po 21.10. 18:30 CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 5:2

    52.kolo

    Út 22.10. 14:30 Novosibirsk - Podolsk 4:1
    Út 22.10. 16:00 Ufa - Omsk 1:2 np
    Út 22.10. 17:30 Jokerit - Spartak Moskva 2:3
    Út 22.10. 18:10 Dinamo Minsk - Nur-Sultan 1:2 np
    Út 22.10. 18:30 Petrohrad - Nižněkamsk 2:3 np

    53.kolo

    St 23.10. 11:00 Chabarovsk - Soči 2:1
    St 23.10. 11:30 Vladivostok - Dynamo Moskva 1:4
    St 23.10. 16:00 Magnitogorsk - Kazaň 1:0 np
    St 23.10. 18:30 Dinamo Riga - Čeljabinsk 2:0

    54.kolo

    Čt 24.10. 16:00 Ufa - Podolsk 2:1 pp
    Čt 24.10. 18:00 Čerepovec - Nižněkamsk 1:2 pp
    Čt 24.10. 18:00 Nižnij Novgorod - Spartak Moskva 1:3
    Čt 24.10. 18:30 Jaroslavl - Nur-Sultan 3:2 pp
    Čt 24.10. 18:30 CSKA Moskva - Jokerit 0:3

    55.kolo

    25.10. 11:30 Vladivostok - Soči 1:3
    25.10. 16:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 0:3
    25.10. 18:30 Omsk - Kunlun 0:3
    25.10. 18:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1:2

    56.kolo

    So 26.10. 14:00 Čeljabinsk - Chabarovsk 1:2
    So 26.10. 16:00 Čerepovec - Jokerit 1:2 pp
    So 26.10. 16:30 Kazaň - Nur-Sultan 3:2
    So 26.10. 16:30 Jaroslavl - Petrohrad 4:3 pp

    57.kolo

    Ne 27.10. 11:30 Novosibirsk - Magnitogorsk 3:2 pp
    Ne 27.10. 15:00 Omsk - CSKA Moskva 1:2 np
    Ne 27.10. 15:00 Podolsk - Kunlun 2:4
    Ne 27.10. 15:00 Spartak Moskva - Dinamo Riga 3:2
    Ne 27.10. 15:10 Dinamo Minsk - Ufa 2:3 pp

    58.kolo

    Po 28.10. 17:00 Kazaň - Chabarovsk 3:1
    Po 28.10. 17:00 Nižněkamsk - Vladivostok 4:3
    Po 28.10. 17:00 Čerepovec - Petrohrad 1:2 np

    59.kolo

    Út 29.10. 13:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:0
    Út 29.10. 14:30 Nur-Sultan - Magnitogorsk 1:2
    Út 29.10. 17:00 Nižnij Novgorod - Jaroslavl 2:1
    Út 29.10. 17:30 Dynamo Moskva - Omsk 1:0
    Út 29.10. 17:30 Spartak Moskva - Jokerit 4:2
    Út 29.10. 17:30 Soči - Ufa 3:1
    Út 29.10. 18:30 Dinamo Riga - Kunlun 1:3

    60.kolo

    St 30.10. 15:00 Čeljabinsk - Dinamo Minsk 4:1
    St 30.10. 17:00 Nižněkamsk - Chabarovsk 4:3 np
    St 30.10. 17:30 Kazaň - Vladivostok 2:0
    St 30.10. 17:30 Podolsk - Petrohrad 2:3 np

    61.kolo

    Čt 31.10. 13:30 Novosibirsk - CSKA Moskva 2:1
    Čt 31.10. 14:30 Nur-Sultan - Jekatěrinburg 3:4 pp
    Čt 31.10. 17:00 Nižnij Novgorod - Kunlun 1:2
    Čt 31.10. 17:30 Dynamo Moskva - Ufa 4:1
    Čt 31.10. 17:30 Spartak Moskva - Čerepovec 3:2 np
    Čt 31.10. 17:30 Jokerit - Jaroslavl 1:4

    62.kolo

    01.11. 15:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 3:2 pp
    01.11. 17:30 Omsk - Chabarovsk 3:2
    01.11. 17:30 Soči - Dinamo Riga 3:2

    63.kolo

    So 02.11. 12:00 Nur-Sultan - CSKA Moskva 0:3
    So 02.11. 13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 3:5
    So 02.11. 15:00 Podolsk - Čerepovec 2:1
    So 02.11. 15:00 Petrohrad - Jaroslavl 1:2
    So 02.11. 15:00 Spartak Moskva - Vladivostok 3:4
    So 02.11. 15:00 Jokerit - Nižnij Novgorod 3:1
    So 02.11. 15:30 Nižněkamsk - Kazaň 4:2

    64.kolo

    Ne 03.11. 12:30 Ufa - Dinamo Minsk 9:1
    Ne 03.11. 13:00 Magnitogorsk - Novosibirsk 4:1
    Ne 03.11. 15:00 Petrohrad - Dinamo Riga 4:3 np
    Ne 03.11. 15:00 Soči - Kunlun 2:0
    Ne 03.11. 15:30 Omsk - Dynamo Moskva 4:3

    65.kolo

    Po 04.11. 15:00 Jaroslavl - Vladivostok 2:5
    Po 04.11. 15:00 Nižněkamsk - CSKA Moskva 4:1
    Po 04.11. 15:00 Čerepovec - Kazaň 0:2
    Po 04.11. 15:00 Podolsk - Nižnij Novgorod 3:4 np

    66.kolo

    Út 12.11. 15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 5:2
    Út 12.11. 17:00 Jaroslavl - Novosibirsk 2:0
    Út 12.11. 17:00 Čerepovec - Nur-Sultan 1:2 pp
    Út 12.11. 17:10 Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod 6:5 np
    Út 12.11. 17:30 Kazaň - Omsk 3:0
    Út 12.11. 17:30 Dynamo Moskva - Nižněkamsk 3:6
    Út 12.11. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:3 pp
    Út 12.11. 18:30 Dinamo Riga - Ufa 1:2 pp

    67.kolo

    St 13.11. 10:00 Chabarovsk - Petrohrad 1:3
    St 13.11. 12:30 Kunlun - Jokerit 2:3
    St 13.11. 15:00 Jekatěrinburg - Soči 5:1
    St 13.11. 17:30 Dinamo Minsk - Podolsk 4:3

    68.kolo

    Čt 14.11. 17:00 Kazaň - Čeljabinsk 4:1
    Čt 14.11. 17:00 Jaroslavl - Nižněkamsk 6:3
    Čt 14.11. 17:00 Čerepovec - Omsk 1:5
    Čt 14.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Novosibirsk 6:2
    Čt 14.11. 17:30 Dynamo Moskva - Nur-Sultan 3:2 pp
    Čt 14.11. 17:30 CSKA Moskva - Ufa 2:5
    Čt 14.11. 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskva 3:1

    69.kolo

    15.11. 10:00 Vladivostok - Jokerit 3:2 np
    15.11. 12:30 Kunlun - Petrohrad 2:3 pp
    15.11. 15:00 Magnitogorsk - Soči 1:0
    15.11. 18:30 Dinamo Riga - Podolsk 4:0

    70.kolo

    So 16.11. 15:00 Jaroslavl - Ufa 5:1
    So 16.11. 15:00 Nižněkamsk - Spartak Moskva 1:4
    So 16.11. 15:00 Dynamo Moskva - Novosibirsk 4:2
    So 16.11. 17:10 Dinamo Minsk - Omsk 1:2 np

    71.kolo

    Ne 17.11. 08:00 Vladivostok - Petrohrad 1:2 pp
    Ne 17.11. 08:00 Chabarovsk - Jokerit 4:1
    Ne 17.11. 10:30 Kunlun - Magnitogorsk 3:1
    Ne 17.11. 13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 2:4
    Ne 17.11. 15:30 Nižnij Novgorod - Podolsk 6:2
    Ne 17.11. 16:00 Dinamo Riga - Soči 1:2

    72.kolo

    Po 18.11. 17:00 Nižněkamsk - Dynamo Moskva 4:6
    Po 18.11. 17:30 Omsk - Ufa 4:1
    Po 18.11. 17:30 CSKA Moskva - Čerepovec 1:2 pp

    73.kolo

    Út 19.11. 10:00 Chabarovsk - Magnitogorsk 3:2
    Út 19.11. 14:30 Nur-Sultan - Jekatěrinburg 3:2 pp
    Út 19.11. 15:00 Čeljabinsk - Jokerit 2:5
    Út 19.11. 17:30 Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 3:2

    74.kolo

    St 20.11. 13:30 Novosibirsk - Kazaň 1:4
    St 20.11. 15:00 Ufa - Kunlun 1:0
    St 20.11. 17:30 Podolsk - CSKA Moskva 2:3 pp
    St 20.11. 17:30 Spartak Moskva - Jaroslavl 4:3 np
    St 20.11. 17:30 Soči - Čerepovec 4:2
    St 20.11. 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 3:4 pp

    75.kolo

    Čt 21.11. 10:30 Vladivostok - Magnitogorsk 5:4
    Čt 21.11. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 1:2 pp
    Čt 21.11. 17:30 Spartak Moskva - Dinamo Minsk 7:2

    76.kolo

    22.11. 13:30 Novosibirsk - Nižnij Novgorod 1:4
    22.11. 14:30 Nur-Sultan - Kazaň 1:5
    22.11. 15:00 Ufa - Chabarovsk 5:3
    22.11. 17:00 Nižněkamsk - Kunlun 0:2
    22.11. 17:30 Podolsk - Dinamo Riga 4:1
    22.11. 17:30 Petrohrad - Čerepovec 5:2
    22.11. 17:30 Soči - Jaroslavl 2:5
    22.11. 17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 3:1

    77.kolo

    So 23.11. 15:00 Omsk - Dinamo Minsk 1:2

    78.kolo

    Ne 24.11. 11:30 Novosibirsk - Vladivostok 1:2
    Ne 24.11. 12:00 Nur-Sultan - Chabarovsk 2:3 pp
    Ne 24.11. 12:30 Ufa - Kazaň 3:4 np
    Ne 24.11. 13:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva 2:1
    Ne 24.11. 13:00 Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 4:0
    Ne 24.11. 15:00 Soči - Dinamo Riga 2:3 pp
    Ne 24.11. 15:30 Jokerit - Jaroslavl 2:3 np

    79.kolo

    Po 25.11. 17:30 Omsk - Podolsk 3:0
    Po 25.11. 17:30 Petrohrad - Kunlun 4:1
    Po 25.11. 17:30 Spartak Moskva - Nižněkamsk 1:0

    80.kolo

    Út 26.11. 15:00 Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 3:4
    Út 26.11. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:2 pp
    Út 26.11. 15:00 Čeljabinsk - CSKA Moskva 2:3
    Út 26.11. 17:00 Čerepovec - Dinamo Riga 1:2 pp
    Út 26.11. 17:10 Dinamo Minsk - Vladivostok 2:3 pp
    Út 26.11. 17:30 Dynamo Moskva - Jaroslavl 4:1
    Út 26.11. 17:30 Jokerit - Chabarovsk 4:1

    81.kolo

    St 27.11. 17:00 Kazaň - Novosibirsk 2:1 np
    St 27.11. 17:30 Podolsk - Nižněkamsk 2:1 pp
    St 27.11. 17:30 Petrohrad - Soči 4:2

    82.kolo

    Čt 28.11. 12:30 Kunlun - Omsk 2:3 np
    Čt 28.11. 15:00 Jekatěrinburg - Nur-Sultan 1:2 pp
    Čt 28.11. 15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskva 1:3
    Čt 28.11. 15:00 Čeljabinsk - Ufa 4:2
    Čt 28.11. 17:30 Čerepovec - Vladivostok 1:0

    83.kolo

    29.11. 17:00 Kazaň - Soči 0:1
    29.11. 17:00 Jaroslavl - Dinamo Minsk 6:3
    29.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 1:2 np
    29.11. 17:30 Jokerit - Novosibirsk 1:4

    84.kolo

    So 30.11. 08:00 Chabarovsk - Spartak Moskva 5:0
    So 30.11. 08:00 Kunlun - Omsk 3:2 pp
    So 30.11. 13:00 Magnitogorsk - Ufa 1:0
    So 30.11. 15:30 Dinamo Riga - Petrohrad 3:5

    85.kolo

    Ne 01.12. 12:00 Nur-Sultan - Dinamo Minsk 5:1
    Ne 01.12. 15:00 Kazaň - Dynamo Moskva 5:2
    Ne 01.12. 15:00 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0:1
    Ne 01.12. 15:00 Nižněkamsk - Soči 4:1
    Ne 01.12. 15:00 Čerepovec - Novosibirsk 4:6

    86.kolo

    Po 02.12. 10:00 Vladivostok - Spartak Moskva 0:2
    Po 02.12. 10:00 Chabarovsk - Omsk 1:2
    Po 02.12. 12:30 Kunlun - Podolsk 2:1 np
    Po 02.12. 15:00 Ufa - Jokerit 2:3
    Po 02.12. 17:30 CSKA Moskva - Petrohrad 2:4

    87.kolo

    Út 03.12. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 5:2
    Út 03.12. 17:00 Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2 np
    Út 03.12. 17:30 Nižnij Novgorod - Jekatěrinburg 2:3 pp
    Út 03.12. 17:30 Soči - Dinamo Minsk 4:1

    88.kolo

    St 04.12. 10:00 Chabarovsk - Podolsk 2:3 np
    St 04.12. 12:30 Kunlun - Spartak Moskva 4:3 pp
    St 04.12. 13:30 Novosibirsk - Omsk 5:2
    St 04.12. 14:30 Nur-Sultan - Jokerit 2:4
    St 04.12. 17:30 Petrohrad - Kazaň 2:1 np
    St 04.12. 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 2:1
    St 04.12. 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 0:1

    89.kolo

    Čt 05.12. 15:00 Ufa - Magnitogorsk 1:2 np
    Čt 05.12. 17:30 Nižněkamsk - Čeljabinsk 6:4
    Čt 05.12. 17:30 Soči - Jekatěrinburg 2:1 np

    90.kolo

    06.12. 10:30 Vladivostok - Podolsk 3:1
    06.12. 13:30 Novosibirsk - Jokerit 3:4
    06.12. 17:00 Nižnij Novgorod - Kazaň 3:4
    06.12. 17:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva 0:4
    06.12. 17:10 Dinamo Minsk - Čerepovec 3:4 np

    91.kolo

    So 07.12. 08:00 Vladivostok - Kunlun 5:4 np
    So 07.12. 13:00 Jekatěrinburg - Dinamo Riga 5:4
    So 07.12. 13:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 0:1
    So 07.12. 15:30 Soči - Nur-Sultan 1:4

    92.kolo

    Ne 08.12. 15:00 Nižněkamsk - Ufa 1:2
    Ne 08.12. 15:00 Čerepovec - Jaroslavl 2:3 np
    Ne 08.12. 15:00 Omsk - Kazaň 3:0
    Ne 08.12. 15:10 Dinamo Minsk - CSKA Moskva 2:5

    93.kolo

    Po 09.12. 10:00 Chabarovsk - Kunlun 2:3
    Po 09.12. 15:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 5:1
    Po 09.12. 15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk 1:2
    Po 09.12. 17:30 Omsk - Nur-Sultan 2:3
    Po 09.12. 17:30 Podolsk - Nižnij Novgorod 3:2
    Po 09.12. 17:30 Jokerit - Spartak Moskva 3:2
    Po 09.12. 17:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 2:3 np

    94.kolo

    Út 17.12. 12:30 Kunlun - Vladivostok 4:0
    Út 17.12. 15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk 3:0
    Út 17.12. 15:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk 4:3 np
    Út 17.12. 15:00 Ufa - Novosibirsk 2:3
    Út 17.12. 17:10 Dinamo Minsk - Jaroslavl 2:3 pp
    Út 17.12. 17:30 Dynamo Moskva - Jokerit 1:2 pp
    Út 17.12. 17:30 Petrohrad - Čerepovec 4:3 pp
    Út 17.12. 17:30 Spartak Moskva - Podolsk 6:0
    Út 17.12. 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moskva 1:4

    95.kolo

    St 18.12. 12:30 Kunlun - Vladivostok 6:3
    St 18.12. 17:00 Nižnij Novgorod - Nur-Sultan 0:4
    St 18.12. 17:10 Dinamo Minsk - Soči 2:5

    96.kolo

    Čt 19.12. 15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk 4:3
    Čt 19.12. 15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk 2:3 np
    Čt 19.12. 17:30 Kazaň - Ufa 2:1
    Čt 19.12. 17:30 Omsk - Novosibirsk 3:1
    Čt 19.12. 17:30 Podolsk - Dinamo Riga 1:0
    Čt 19.12. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 8:1
    Čt 19.12. 17:30 Jokerit - Jaroslavl 4:5 np
    Čt 19.12. 18:00 Petrohrad - CSKA Moskva 0:1

    97.kolo

    20.12. 17:30 Podolsk - Nur-Sultan 2:5
    20.12. 17:30 Spartak Moskva - Soči 5:4 pp

    98.kolo

    So 21.12. 08:00 Vladivostok - Dinamo Minsk 5:1
    So 21.12. 08:00 Kunlun - Nižnij Novgorod 2:7
    So 21.12. 13:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 2:1 pp
    So 21.12. 15:00 Jaroslavl - Čerepovec 3:2
    So 21.12. 15:00 Jokerit - Dinamo Riga 5:3
    So 21.12. 15:30 Kazaň - Novosibirsk 0:3
    So 21.12. 15:30 Omsk - Ufa 2:1

    99.kolo

    Ne 22.12. 15:00 Podolsk - CSKA Moskva 1:6
    Ne 22.12. 15:00 Dynamo Moskva - Soči 3:1
    Ne 22.12. 15:00 Petrohrad - Magnitogorsk 2:1
    Ne 22.12. 15:30 Spartak Moskva - Nur-Sultan 3:1

    100.kolo

    Po 23.12. 10:00 Vladivostok - Nižnij Novgorod 0:5
    Po 23.12. 10:00 Chabarovsk - Dinamo Minsk 4:3
    Po 23.12. 12:30 Kunlun - Jekatěrinburg 1:4
    Po 23.12. 17:00 Čerepovec - Čeljabinsk 2:4
    Po 23.12. 19:30 Ufa - Kazaň 4:3 pp

    101.kolo

    Út 24.12. 17:30 CSKA Moskva - Magnitogorsk 3:2

    102.kolo

    St 25.12. 10:00 Chabarovsk - Nižnij Novgorod 2:0
    St 25.12. 10:30 Vladivostok - Jekatěrinburg 1:2 pp
    St 25.12. 12:30 Kunlun - Dinamo Minsk 2:1
    St 25.12. 13:30 Novosibirsk - Spartak Moskva 0:5
    St 25.12. 14:30 Nur-Sultan - Petrohrad 2:6
    St 25.12. 17:00 Nižněkamsk - Kazaň 2:1 np
    St 25.12. 17:00 Čerepovec - Soči 4:2
    St 25.12. 17:30 Omsk - Čeljabinsk 1:3
    St 25.12. 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 0:3

    103.kolo

    Čt 26.12. 16:00 Dinamo Riga - Magnitogorsk 0:2
    Čt 26.12. 17:00 Jaroslavl - Jokerit 3:4 pp

    104.kolo

    27.12. 10:00 Chabarovsk - Jekatěrinburg 4:3 np
    27.12. 13:30 Novosibirsk - Petrohrad 0:2
    27.12. 14:30 Nur-Sultan - Dynamo Moskva 3:4 pp
    27.12. 15:00 Čeljabinsk - Spartak Moskva 2:5

    105.kolo

    So 28.12. 11:30 Novosibirsk - Kunlun 3:2 np
    So 28.12. 15:00 Nižněkamsk - Omsk 2:6
    So 28.12. 15:00 Nižnij Novgorod - Dinamo Riga 5:2
    So 28.12. 15:00 Soči - Jokerit 4:3 pp
    So 28.12. 15:00 CSKA Moskva - Podolsk 3:0
    So 28.12. 17:30 Kazaň - Jaroslavl 3:0

    106.kolo

    Ne 29.12. 08:00 Vladivostok - Chabarovsk 0:2
    Ne 29.12. 12:00 Nur-Sultan - Jekatěrinburg 4:2
    Ne 29.12. 13:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva 5:4 np
    Ne 29.12. 15:00 Soči - Spartak Moskva 1:0 pp
    Ne 29.12. 15:30 Čerepovec - Petrohrad 3:2 pp

    107.kolo

    Po 30.12. 14:30 Nur-Sultan - Kunlun 2:1
    Po 30.12. 15:00 Čeljabinsk - Omsk 1:5
    Po 30.12. 17:10 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 0:2
    Po 30.12. 17:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 4:3 pp
    Po 30.12. 17:30 Jokerit - Podolsk 4:1

    108.kolo

    03.01. 11:30 Novosibirsk - Nižněkamsk 1:2
    03.01. 12:30 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 3:2
    03.01. 15:00 Jaroslavl - Chabarovsk 2:0
    03.01. 15:00 Čerepovec - Dinamo Minsk 2:3
    03.01. 15:00 Nižnij Novgorod - Čeljabinsk 1:6
    03.01. 15:00 Omsk - Vladivostok 4:1
    03.01. 15:00 Dynamo Moskva - Kunlun 2:0
    03.01. 15:00 Spartak Moskva - Podolsk 2:3
    03.01. 17:30 Jokerit - Petrohrad 6:0

    109.kolo

    So 04.01. 15:00 Soči - CSKA Moskva 1:7
    So 04.01. 16:00 Dinamo Riga - Nur-Sultan 1:0

    110.kolo

    Ne 05.01. 13:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk 3:0
    Ne 05.01. 13:00 Magnitogorsk - Novosibirsk 3:1
    Ne 05.01. 15:00 Jaroslavl - Kunlun 5:0
    Ne 05.01. 15:00 Čerepovec - Chabarovsk 2:1
    Ne 05.01. 15:00 Podolsk - Vladivostok 4:3
    Ne 05.01. 15:10 Dinamo Minsk - Petrohrad 1:4
    Ne 05.01. 15:30 Kazaň - Čeljabinsk 4:3 pp
    Ne 05.01. 15:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 0:3

    111.kolo

    Po 06.01. 12:30 Ufa - CSKA Moskva 4:2
    Po 06.01. 15:30 Omsk - Nur-Sultan 2:3
    Po 06.01. 18:30 Dinamo Riga - Jokerit 0:7

    112.kolo

    Út 07.01. 12:30 Jekatěrinburg - Novosibirsk 3:4 pp
    Út 07.01. 14:10 Dinamo Minsk - Kunlun 1:5
    Út 07.01. 15:00 Kazaň - Magnitogorsk 2:0
    Út 07.01. 15:00 Nižnij Novgorod - Vladivostok 1:2
    Út 07.01. 15:00 Dynamo Moskva - Chabarovsk 4:2
    Út 07.01. 15:00 Spartak Moskva - Petrohrad 3:1
    Út 07.01. 15:00 Soči - Čeljabinsk 0:2

    113.kolo

    St 08.01. 12:30 Ufa - Jaroslavl 1:2 pp
    St 08.01. 15:00 Nižněkamsk - Nur-Sultan 1:5
    St 08.01. 15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:4
    St 08.01. 15:00 Spartak Moskva - Jokerit 2:3 pp
    St 08.01. 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 2:3 np

    114.kolo

    Čt 09.01. 15:00 Jekatěrinburg - Vladivostok 5:2
    Čt 09.01. 15:00 Magnitogorsk - Chabarovsk 4:3
    Čt 09.01. 17:30 Kazaň - Nižnij Novgorod 1:4

    115.kolo

    10.01. 13:30 Novosibirsk - Jaroslavl 2:1
    10.01. 15:00 Ufa - Dynamo Moskva 3:4
    10.01. 17:10 Dinamo Minsk - Podolsk 3:2
    10.01. 17:30 Soči - Spartak Moskva 2:1 np
    10.01. 17:30 CSKA Moskva - Kunlun 3:0
    10.01. 17:30 Jokerit - Čerepovec 4:1

    116.kolo

    So 11.01. 11:30 Nur-Sultan - Omsk 0:3
    So 11.01. 14:00 Jokerit - Čerepovec 2:5
    So 11.01. 15:00 Nižněkamsk - Nižnij Novgorod 4:2

    117.kolo

    Ne 12.01. 08:00 Vladivostok - Kazaň 5:1
    Ne 12.01. 12:00 Nur-Sultan - Jaroslavl 4:3 pp
    Ne 12.01. 12:30 Ufa - Dinamo Riga 5:0
    Ne 12.01. 13:00 Čeljabinsk - Soči 2:3 np
    Ne 12.01. 15:00 Nižněkamsk - Podolsk 2:3
    Ne 12.01. 15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 2:1 pp
    Ne 12.01. 15:00 CSKA Moskva - Jekatěrinburg 2:3 np
    Ne 12.01. 15:10 Dinamo Minsk - Spartak Moskva 1:5

    118.kolo

    Po 13.01. 10:00 Chabarovsk - Omsk 1:2 np
    Po 13.01. 12:30 Kunlun - Novosibirsk 3:4

    119.kolo

    Út 14.01. 10:00 Chabarovsk - Kazaň 2:3 np
    Út 14.01. 12:30 Kunlun - Novosibirsk 4:5 np
    Út 14.01. 14:30 Nur-Sultan - Ufa 5:3
    Út 14.01. 15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk 2:1
    Út 14.01. 17:00 Čerepovec - Jekatěrinburg 3:1
    Út 14.01. 17:00 Nižnij Novgorod - Soči 2:1 pp
    Út 14.01. 17:30 Podolsk - Jokerit 2:3
    Út 14.01. 17:30 Petrohrad - Dinamo Riga 3:0
    Út 14.01. 17:30 CSKA Moskva - Dinamo Minsk 5:1

    120.kolo

    St 15.01. 10:30 Vladivostok - Omsk 2:5

    121.kolo

    Čt 16.01. 10:00 Chabarovsk - Novosibirsk 1:2 np
    Čt 16.01. 10:30 Vladivostok - Omsk 1:3
    Čt 16.01. 12:30 Kunlun - Kazaň 3:1
    Čt 16.01. 14:30 Nur-Sultan - Magnitogorsk 4:3
    Čt 16.01. 15:00 Jekatěrinburg - Ufa 4:2
    Čt 16.01. 17:00 Čerepovec - Spartak Moskva 1:2 pp
    Čt 16.01. 17:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk 3:4 np
    Čt 16.01. 17:00 Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 6:4
    Čt 16.01. 17:30 Podolsk - Dinamo Minsk 5:1
    Čt 16.01. 17:30 Petrohrad - Jokerit 4:1
    Čt 16.01. 17:30 CSKA Moskva - Soči 6:1

    122.kolo

    Út 21.01. 12:30 Kunlun - Chabarovsk 4:2
    Út 21.01. 13:30 Novosibirsk - Čeljabinsk 5:2
    Út 21.01. 15:00 Ufa - Vladivostok 2:0
    Út 21.01. 17:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:2 np
    Út 21.01. 17:00 Nižnij Novgorod - Jaroslavl 3:1
    Út 21.01. 17:10 Dinamo Minsk - Spartak Moskva 4:3
    Út 21.01. 17:30 Jokerit - Nur-Sultan 1:5
    Út 21.01. 17:30 CSKA Moskva - Petrohrad 3:2
    Út 21.01. 17:30 Dynamo Moskva - Kazaň 0:2
    Út 21.01. 17:30 Podolsk - Omsk 1:2 np
    Út 21.01. 18:30 Dinamo Riga - Soči 1:2 pp

    123.kolo

    St 22.01. 12:30 Kunlun - Chabarovsk 4:2

    124.kolo

    Čt 23.01. 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 4:1
    Čt 23.01. 17:00 Jaroslavl - CSKA Moskva 0:3
    Čt 23.01. 17:30 Kazaň - Ufa 3:2 np
    Čt 23.01. 17:30 Omsk - Soči 5:2
    Čt 23.01. 17:30 Dynamo Moskva - Podolsk 3:1
    Čt 23.01. 17:30 Petrohrad - Nur-Sultan 7:4
    Čt 23.01. 17:30 Spartak Moskva - Čerepovec 3:0
    Čt 23.01. 17:30 Jokerit - Vladivostok 4:3 pp

    125.kolo

    24.01. 17:00 Nižněkamsk - Novosibirsk 6:3
    24.01. 17:00 Nižnij Novgorod - Magnitogorsk 1:3

    126.kolo

    So 25.01. 12:30 Ufa - Nur-Sultan 5:2
    So 25.01. 13:00 Jekatěrinburg - Kazaň 2:3
    So 25.01. 15:00 Spartak Moskva - Čeljabinsk 4:0
    So 25.01. 15:00 Jokerit - Kunlun 4:3
    So 25.01. 15:10 Dinamo Minsk - Čerepovec 1:3
    So 25.01. 15:30 Podolsk - Jaroslavl 2:5
    So 25.01. 16:00 Dinamo Riga - Vladivostok 1:2 np

    127.kolo

    Ne 26.01. 15:00 Omsk - Magnitogorsk 6:1
    Ne 26.01. 15:00 Petrohrad - Nižnij Novgorod 4:3
    Ne 26.01. 15:00 CSKA Moskva - Novosibirsk 3:0
    Ne 26.01. 15:00 Jokerit - Nižněkamsk 3:2

    128.kolo

    Po 27.01. 15:00 Jekatěrinburg - Nur-Sultan 2:4
    Po 27.01. 15:00 Čeljabinsk - Kazaň 2:4
    Po 27.01. 17:00 Čerepovec - Podolsk 1:4
    Po 27.01. 17:30 Spartak Moskva - Kunlun 7:4
    Po 27.01. 17:30 Soči - Jaroslavl 2:4

    129.kolo

    Út 28.01. 10:00 Chabarovsk - Ufa 4:2
    Út 28.01. 17:30 Omsk - Nižněkamsk 3:2
    Út 28.01. 17:30 Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod 5:1
    Út 28.01. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 5:0
    Út 28.01. 18:30 Dinamo Riga - Novosibirsk 0:1

    130.kolo

    St 29.01. 10:00 Chabarovsk - Ufa 1:0 np
    St 29.01. 10:30 Vladivostok - CSKA Moskva 2:5
    St 29.01. 17:30 Podolsk - Kazaň 2:4

    131.kolo

    Čt 30.01. 14:30 Nur-Sultan - Nižněkamsk 2:1
    Čt 30.01. 15:00 Jekatěrinburg - Dinamo Minsk 6:5 pp
    Čt 30.01. 15:00 Magnitogorsk - Jokerit 3:4 pp
    Čt 30.01. 15:00 Čeljabinsk - Kunlun 3:1
    Čt 30.01. 17:00 Jaroslavl - Nižnij Novgorod 5:0
    Čt 30.01. 17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 5:2
    Čt 30.01. 17:30 Petrohrad - Omsk 1:0 pp
    Čt 30.01. 17:30 Soči - Čerepovec 3:0

    132.kolo

    31.01. 10:00 Chabarovsk - CSKA Moskva 4:3
    31.01. 10:30 Vladivostok - Ufa 3:6

    133.kolo

    So 01.02. 11:30 Novosibirsk - Dinamo Minsk 3:2
    So 01.02. 12:00 Nur-Sultan - Omsk 4:3
    So 01.02. 13:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 2:3
    So 01.02. 15:00 Kazaň - Dinamo Riga 2:0
    So 01.02. 15:00 Jaroslavl - Jokerit 5:0
    So 01.02. 15:00 Nižnij Novgorod - Čerepovec 5:0
    So 01.02. 15:00 Soči - Podolsk 5:4
    So 01.02. 15:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 0:4

    134.kolo

    Ne 02.02. 08:00 Vladivostok - Ufa 4:3 np
    Ne 02.02. 15:00 Kunlun - CSKA Moskva 0:3

    135.kolo

    Po 03.02. 10:30 Vladivostok - Chabarovsk 0:4
    Po 03.02. 13:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:2 np
    Po 03.02. 15:00 Magnitogorsk - Omsk 2:1 pp
    Po 03.02. 17:00 Nižněkamsk - Čerepovec 6:2