Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14524
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1409
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Doksy - Vinařice 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Chyňava - Sn Kladno 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 10:15 Smečno - Zichovec 4:3 (2:2)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Sn Kladno - Smečno 3:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Vinařice - Chyňava 4:1 (1:0)
    Ne 08.09. 11:00 Zichovec - Doksy 1:5 (0:2)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Doksy - Chyňava 5:1 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Smečno - Vinařice 1:4 (0:3)
    Ne 15.09. 11:00 Zichovec - Sn Kladno 0:9 (0:4)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Sn Kladno - Doksy 5:3 (4:3)
    Ne 22.09. 10:15 Vinařice - Zichovec 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Chyňava - Smečno 5:1 (3:0)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Doksy - Smečno 1:3 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Chyňava - Zichovec 2:3 np (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Vinařice - Sn Kladno 3:2 np (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Sn Kladno - Chyňava 5:2 (2:1)
    So 05.10. 10:15 Zichovec - Smečno 1:2 np (0:1)
    Ne 06.10. 10:15 Vinařice - Doksy 5:0 (1:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Doksy - Zichovec 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Smečno - Sn Kladno 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Chyňava - Vinařice 5:2 (2:2)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Chyňava - Doksy 3:0 (2:0)
    So 19.10. 10:15 Sn Kladno - Zichovec 3:2 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 Vinařice - Smečno 0k:3

    10.kolo

    So 26.10. 09:15 Doksy - Sn Kladno 3:5 (1:2)
    Ne 27.10. 10:15 Smečno - Chyňava 2:1 (2:0)
    Ne 27.10. 11:00 Zichovec - Vinařice 2:3 np (1:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:15 Sn Kladno - Vinařice 8:0 (4:0)
    Ne 03.11. 10:15 Smečno - Doksy 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 11:00 Zichovec - Chyňava 2:3 np (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 1 0 46:14 28
    2. 10 5 1 0 4 20:21 17
    3. 10 4 2 0 4 23:25 16
    4. 10 3 1 1 5 23:26 12
    5. 10 2 1 3 4 18:30 11
    6. 10 2 0 0 8 19:33 6

    Nejčtenější ze sportu