Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14529
  • Návštěvy: 173/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9689
    Týden:
    173
    Dnes:
    48
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 18:00 Parma - Juventus 0:1 (0:1)
    So 24.08. 20:45 Fiorentina - Neapol 3:4 (1:2)
    Ne 25.08. 18:00 Udinese - AC Milán 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 20:45 AS Řím - FC Janov 3:3 (2:2)
    Ne 25.08. 20:45 FC Turín - Sassuolo 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 20:45 Spal - Bergamo 2:3 (2:1)
    Ne 25.08. 20:45 Sampdoria - Lazio 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 20:45 Cagliari - Brescia 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 20:45 Verona - Bologna 1:1 (1:1)
    Po 26.08. 20:45 Inter Milán - Lecce 4:0 (2:0)

    2.kolo

    30.08. 20:45 Bologna - Spal 1:0 (0:0)
    So 31.08. 18:00 AC Milán - Brescia 1:0 (1:0)
    So 31.08. 20:45 Juventus - Neapol 4:3 (2:0)
    Ne 01.09. 18:00 Lazio - AS Řím 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 20:45 Cagliari - Inter Milán 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 20:45 FC Janov - Fiorentina 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 20:45 Bergamo - FC Turín 2:3 (1:1)
    Ne 01.09. 20:45 Lecce - Verona 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 20:45 Sassuolo - Sampdoria 4:1 (3:0)
    Ne 01.09. 20:45 Udinese - Parma 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 14.09. 15:00 Fiorentina - Juventus 0:0 (0:0)
    So 14.09. 18:00 Neapol - Sampdoria 2:0 (1:0)
    So 14.09. 20:45 Inter Milán - Udinese 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 12:30 FC Janov - Bergamo 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 15:00 Brescia - Bologna 3:4 (3:1)
    Ne 15.09. 15:00 Spal - Lazio 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Parma - Cagliari 1:3 (0:2)
    Ne 15.09. 18:00 AS Řím - Sassuolo 4:2 (4:0)
    Ne 15.09. 20:45 Verona - AC Milán 0:1 (0:0)
    Po 16.09. 20:45 FC Turín - Lecce 1:2 (0:1)

    4.kolo

    20.09. 20:45 Cagliari - FC Janov 3:1 (0:0)
    So 21.09. 15:00 Udinese - Brescia 0:1 (0:0)
    So 21.09. 18:00 Juventus - Verona 2:1 (1:1)
    So 21.09. 20:45 AC Milán - Inter Milán 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 12:30 Sassuolo - Spal 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:00 Bologna - AS Řím 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Lecce - Neapol 1:4 (0:2)
    Ne 22.09. 15:00 Sampdoria - FC Turín 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 18:00 Bergamo - Fiorentina 2:2 (0:1)
    Ne 22.09. 20:45 Lazio - Parma 2:0 (1:0)

    5.kolo

    Út 24.09. 19:00 Verona - Udinese 0:0 (0:0)
    Út 24.09. 21:00 Brescia - Juventus 1:2 (1:1)
    St 25.09. 19:00 AS Řím - Bergamo 0:2 (0:0)
    St 25.09. 21:00 Fiorentina - Sampdoria 2:1 (1:0)
    St 25.09. 21:00 Inter Milán - Lazio 1:0 (1:0)
    St 25.09. 21:00 FC Janov - Bologna 0:0 (0:0)
    St 25.09. 21:00 Parma - Sassuolo 1:0 (0:0)
    St 25.09. 21:00 Spal - Lecce 1:3 (1:1)
    St 25.09. 21:00 Neapol - Cagliari 0:1 (0:0)
    Čt 26.09. 21:00 FC Turín - AC Milán 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 15:00 Juventus - Spal 2:0 (1:0)
    So 28.09. 18:00 Sampdoria - Inter Milán 1:3 (0:2)
    So 28.09. 20:45 Sassuolo - Bergamo 1:4 (0:4)
    Ne 29.09. 12:30 Neapol - Brescia 2:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:00 Udinese - Bologna 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:00 Lecce - AS Řím 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:00 Lazio - FC Janov 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 18:00 Cagliari - Verona 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 20:45 AC Milán - Fiorentina 1:3 (0:1)
    Po 30.09. 20:45 Parma - FC Turín 3:2 (2:2)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Spal - Parma 1:0 (1:0)
    So 05.10. 18:00 Verona - Sampdoria 2:0 (1:0)
    So 05.10. 20:45 FC Janov - AC Milán 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 12:30 Fiorentina - Udinese 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bologna - Lazio 2:2 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Bergamo - Lecce 3:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 AS Řím - Cagliari 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 18:00 FC Turín - Neapol 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 20:45 Inter Milán - Juventus 1:2 (1:1)
    St 18.12. 20:45 Brescia - Sassuolo 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 19.10. 15:00 Lazio - Bergamo 3:3 (0:3)
    So 19.10. 18:00 Neapol - Verona 2:0 (1:0)
    So 19.10. 20:45 Juventus - Bologna 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 12:30 Sassuolo - Inter Milán 3:4 (1:3)
    Ne 20.10. 15:00 Sampdoria - AS Řím 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Udinese - FC Turín 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Cagliari - Spal 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 18:00 Parma - FC Janov 5:1 (3:0)
    Ne 20.10. 20:45 AC Milán - Lecce 2:2 (1:0)
    Po 21.10. 20:45 Brescia - Fiorentina 0:0 (0:0)

    9.kolo

    25.10. 20:45 Verona - Sassuolo 0:1 (0:0)
    So 26.10. 15:00 Lecce - Juventus 1:1 (0:0)
    So 26.10. 18:00 Inter Milán - Parma 2:2 (1:2)
    So 26.10. 20:45 FC Janov - Brescia 3:1 (0:1)
    Ne 27.10. 12:30 Bologna - Sampdoria 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 15:00 Bergamo - Udinese 7:1 (3:1)
    Ne 27.10. 15:00 Spal - Neapol 1:1 (1:1)
    Ne 27.10. 15:00 FC Turín - Cagliari 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:00 AS Řím - AC Milán 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 20:45 Fiorentina - Lazio 1:2 (1:1)

    10.kolo

    Út 29.10. 19:00 Parma - Verona 0:1 (0:1)
    Út 29.10. 21:00 Brescia - Inter Milán 1:2 (0:1)
    St 30.10. 19:00 Neapol - Bergamo 2:2 (1:1)
    St 30.10. 21:00 Sassuolo - Fiorentina 1:2 (1:0)
    St 30.10. 21:00 Sampdoria - Lecce 1:1 (0:1)
    St 30.10. 21:00 Udinese - AS Řím 0:4 (0:1)
    St 30.10. 21:00 Lazio - FC Turín 4:0 (2:0)
    St 30.10. 21:00 Juventus - FC Janov 2:1 (1:1)
    St 30.10. 21:00 Cagliari - Bologna 3:2 (0:1)
    Čt 31.10. 21:00 AC Milán - Spal 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 15:00 AS Řím - Neapol 2:1 (1:0)
    So 02.11. 18:00 Bologna - Inter Milán 1:2 (0:0)
    So 02.11. 20:45 FC Turín - Juventus 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 12:30 Bergamo - Cagliari 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 15:00 Verona - Brescia 2:1 (0:0)
    Ne 03.11. 15:00 FC Janov - Udinese 1:3 (1:1)
    Ne 03.11. 15:00 Lecce - Sassuolo 2:2 (2:1)
    Ne 03.11. 18:00 Fiorentina - Parma 1:1 (0:1)
    Ne 03.11. 20:45 AC Milán - Lazio 1:2 (1:1)
    Po 04.11. 20:45 Spal - Sampdoria 0:1 (0:0)

    12.kolo

    08.11. 20:45 Sassuolo - Bologna 3:1 (1:0)
    So 09.11. 15:00 Brescia - FC Turín 0:4 (0:2)
    So 09.11. 18:00 Inter Milán - Verona 2:1 (0:1)
    So 09.11. 20:45 Neapol - FC Janov 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 12:30 Cagliari - Fiorentina 5:2 (3:0)
    Ne 10.11. 15:00 Lazio - Lecce 4:2 (1:1)
    Ne 10.11. 15:00 Sampdoria - Bergamo 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 15:00 Udinese - Spal 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 18:00 Parma - AS Řím 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 20:45 Juventus - AC Milán 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 23.11. 15:00 Bergamo - Juventus 1:3 (0:0)
    So 23.11. 18:00 AC Milán - Neapol 1:1 (1:1)
    So 23.11. 20:45 FC Turín - Inter Milán 0:3 (0:2)
    Ne 24.11. 12:30 Bologna - Parma 2:2 (1:1)
    Ne 24.11. 15:00 Sassuolo - Lazio 1:2 (1:1)
    Ne 24.11. 15:00 Verona - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 24.11. 15:00 AS Řím - Brescia 3:0 (0:0)
    Ne 24.11. 18:00 Sampdoria - Udinese 2:1 (1:1)
    Po 25.11. 15:00 Lecce - Cagliari 2:2 (0:1)
    Po 25.11. 20:45 Spal - FC Janov 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 30.11. 15:00 Brescia - Bergamo 0:3 (0:1)
    So 30.11. 18:00 FC Janov - FC Turín 0:1 (0:0)
    So 30.11. 20:45 Fiorentina - Lecce 0:1 (0:0)
    Ne 01.12. 12:30 Juventus - Sassuolo 2:2 (1:1)
    Ne 01.12. 15:00 Inter Milán - Spal 2:1 (2:0)
    Ne 01.12. 15:00 Lazio - Udinese 3:0 (3:0)
    Ne 01.12. 15:00 Parma - AC Milán 0:1 (0:0)
    Ne 01.12. 18:00 Neapol - Bologna 1:2 (1:0)
    Ne 01.12. 20:45 Verona - AS Řím 1:3 (1:2)
    Po 02.12. 20:45 Cagliari - Sampdoria 4:3 (0:1)

    15.kolo

    06.12. 20:45 Inter Milán - AS Řím 0:0 (0:0)
    So 07.12. 15:00 Bergamo - Verona 3:2 (1:1)
    So 07.12. 18:00 Udinese - Neapol 1:1 (1:0)
    So 07.12. 20:45 Lazio - Juventus 3:1 (1:1)
    Ne 08.12. 12:30 Lecce - FC Janov 2:2 (0:2)
    Ne 08.12. 15:00 Sassuolo - Cagliari 2:2 (2:0)
    Ne 08.12. 15:00 Spal - Brescia 0:1 (0:0)
    Ne 08.12. 15:00 FC Turín - Fiorentina 2:1 (1:0)
    Ne 08.12. 18:00 Sampdoria - Parma 0:1 (0:1)
    Ne 08.12. 20:45 Bologna - AC Milán 2:3 (1:2)

    16.kolo

    So 14.12. 15:00 Brescia - Lecce 3:0 (2:0)
    So 14.12. 18:00 Neapol - Parma 1:2 (0:1)
    So 14.12. 20:45 FC Janov - Sampdoria 0:1 (0:0)
    Ne 15.12. 12:30 Verona - FC Turín 3:3 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Bologna - Bergamo 2:1 (1:0)
    Ne 15.12. 15:00 Juventus - Udinese 3:1 (3:0)
    Ne 15.12. 15:00 AC Milán - Sassuolo 0:0 (0:0)
    Ne 15.12. 18:00 AS Řím - Spal 3:1 (0:1)
    Ne 15.12. 20:45 Fiorentina - Inter Milán 1:1 (0:1)
    Po 16.12. 20:45 Cagliari - Lazio 1:2 (1:0)

    17.kolo

    St 18.12. 18:55 Sampdoria - Juventus 1:2 (1:1)
    20.12. 20:45 Fiorentina - AS Řím 1:4 (1:2)
    So 21.12. 15:00 Udinese - Cagliari 2:1 (1:0)
    So 21.12. 18:00 Inter Milán - FC Janov 4:0 (2:0)
    So 21.12. 20:45 FC Turín - Spal 1:2 (1:1)
    Ne 22.12. 12:30 Bergamo - AC Milán 5:0 (1:0)
    Ne 22.12. 15:00 Lecce - Bologna 2:3 (0:1)
    Ne 22.12. 15:00 Parma - Brescia 1:1 (0:0)
    Ne 22.12. 20:45 Sassuolo - Neapol 1:2 (1:0)
    St 05.02. 20:45 Lazio - Verona 0:0 (0:0)

    18.kolo

    Ne 05.01. 12:30 Brescia - Lazio 1:2 (1:1)
    Ne 05.01. 15:00 Spal - Verona 0:2 (0:1)
    Ne 05.01. 18:00 FC Janov - Sassuolo 2:1 (1:1)
    Ne 05.01. 20:45 AS Řím - FC Turín 0:2 (0:1)
    Po 06.01. 12:30 Bologna - Fiorentina 1:1 (0:1)
    Po 06.01. 15:00 Bergamo - Parma 5:0 (3:0)
    Po 06.01. 15:00 Juventus - Cagliari 4:0 (0:0)
    Po 06.01. 15:00 AC Milán - Sampdoria 0:0 (0:0)
    Po 06.01. 18:00 Lecce - Udinese 0:1 (0:0)
    Po 06.01. 20:45 Neapol - Inter Milán 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 11.01. 15:00 Cagliari - AC Milán 0:2 (0:0)
    So 11.01. 18:00 Lazio - Neapol 1:0 (0:0)
    So 11.01. 20:45 Inter Milán - Bergamo 1:1 (1:0)
    Ne 12.01. 12:30 Udinese - Sassuolo 3:0 (1:0)
    Ne 12.01. 15:00 Fiorentina - Spal 1:0 (0:0)
    Ne 12.01. 15:00 Sampdoria - Brescia 5:1 (2:1)
    Ne 12.01. 15:00 FC Turín - Bologna 1:0 (1:0)
    Ne 12.01. 18:00 Verona - FC Janov 2:1 (0:1)
    Ne 12.01. 20:45 AS Řím - Juventus 1:2 (0:2)
    Po 13.01. 20:45 Parma - Lecce 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 18.01. 15:00 Lazio - Sampdoria 5:1 (3:0)
    So 18.01. 18:00 Sassuolo - FC Turín 2:1 (0:1)
    So 18.01. 20:45 Neapol - Fiorentina 0:2 (0:1)
    Ne 19.01. 12:30 AC Milán - Udinese 3:2 (0:1)
    Ne 19.01. 15:00 Bologna - Verona 1:1 (1:0)
    Ne 19.01. 15:00 Lecce - Inter Milán 1:1 (0:0)
    Ne 19.01. 15:00 Brescia - Cagliari 2:2 (1:1)
    Ne 19.01. 18:00 FC Janov - AS Řím 1:3 (1:2)
    Ne 19.01. 20:45 Juventus - Parma 2:1 (1:0)
    Po 20.01. 20:45 Bergamo - Spal 1:2 (1:0)

    21.kolo

    24.01. 20:45 Brescia - AC Milán 0:1 (0:0)
    So 25.01. 15:00 Spal - Bologna 1:3 (1:1)
    So 25.01. 18:00 Fiorentina - FC Janov 0:0 (0:0)
    So 25.01. 20:45 FC Turín - Bergamo 0:7 (0:3)
    Ne 26.01. 12:30 Inter Milán - Cagliari 1:1 (1:0)
    Ne 26.01. 15:00 Sampdoria - Sassuolo 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 15:00 Verona - Lecce 3:0 (2:0)
    Ne 26.01. 15:00 Parma - Udinese 2:0 (2:0)
    Ne 26.01. 18:00 AS Řím - Lazio 1:1 (1:1)
    Ne 26.01. 20:45 Neapol - Juventus 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 01.02. 15:00 Bologna - Brescia 2:1 (1:1)
    So 01.02. 18:00 Cagliari - Parma 2:2 (1:1)
    So 01.02. 20:45 Sassuolo - AS Řím 4:2 (3:0)
    Ne 02.02. 12:30 Juventus - Fiorentina 3:0 (1:0)
    Ne 02.02. 15:00 Lazio - Spal 5:1 (4:0)
    Ne 02.02. 15:00 AC Milán - Verona 1:1 (1:1)
    Ne 02.02. 15:00 Bergamo - FC Janov 2:2 (2:2)
    Ne 02.02. 18:00 Lecce - FC Turín 4:0 (2:0)
    Ne 02.02. 20:45 Udinese - Inter Milán 0:2 (0:0)
    Po 03.02. 20:45 Sampdoria - Neapol 2:4 (1:2)

    23.kolo

    07.02. 20:45 AS Řím - Bologna 2:3 (1:2)
    So 08.02. 15:00 Fiorentina - Bergamo 1:2 (1:0)
    So 08.02. 18:00 FC Turín - Sampdoria 1:3 (0:0)
    So 08.02. 20:45 Verona - Juventus 2:1 (0:0)
    Ne 09.02. 12:30 Spal - Sassuolo 1:2 (1:0)
    Ne 09.02. 15:00 Brescia - Udinese 1:1 (0:0)
    Ne 09.02. 15:00 FC Janov - Cagliari 1:0 (1:0)
    Ne 09.02. 15:00 Neapol - Lecce 2:3 (0:1)
    Ne 09.02. 18:00 Parma - Lazio 0:1 (0:1)
    Ne 09.02. 20:45 Inter Milán - AC Milán 4:2 (0:2)

    24.kolo

    So 15.02. 15:00 Lecce - Spal 2:1 (1:0)
    So 15.02. 18:00 Bologna - FC Janov 0:3 (0:2)
    So 15.02. 20:45 Bergamo - AS Řím 2:1 (0:1)
    Ne 16.02. 12:30 Udinese - Verona 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 15:00 Sampdoria - Fiorentina 1:5 (0:3)
    Ne 16.02. 15:00 Sassuolo - Parma 0:1 (0:1)
    Ne 16.02. 15:00 Juventus - Brescia 2:0 (1:0)
    Ne 16.02. 18:00 Cagliari - Neapol 0:1 (0:0)
    Ne 16.02. 20:45 Lazio - Inter Milán 2:1 (0:1)
    Po 17.02. 20:45 AC Milán - FC Turín 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 29.02. 15:00 Lazio - Bologna 2:0 (2:0)
    So 29.02. 20:45 Neapol - FC Turín 2:1 (1:0)
    Ne 01.03. 15:00 Lecce - Bergamo 2:7 (2:2)
    Ne 01.03. 18:00 Cagliari - AS Řím 3:4 (1:2)
    Ne 08.03. 13:45 Parma - Spal 0:1 (0:0)
    Ne 08.03. 15:00 Sampdoria - Verona 2:1 (0:1)
    Ne 08.03. 15:00 AC Milán - FC Janov 1:2 (0:2)
    Ne 08.03. 18:00 Udinese - Fiorentina 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 20:45 Juventus - Inter Milán 2:0 (0:0)
    Po 09.03. 18:30 Sassuolo - Brescia 3:0 (1:0)

    25.kolo

    21.02. 20:45 Brescia - Neapol 1:2 (1:0)
    So 22.02. 15:00 Bologna - Udinese 1:1 (0:1)
    So 22.02. 18:00 Spal - Juventus 1:2 (0:1)
    So 22.02. 20:45 Fiorentina - AC Milán 1:1 (0:0)
    Ne 23.02. 12:30 FC Janov - Lazio 2:3 (0:1)
    Ne 23.02. 18:00 AS Řím - Lecce 4:0 (2:0)
    So 20.06. 19:30 FC Turín - Parma 1:1 (1:1)
    So 20.06. 21:45 Verona - Cagliari 2:1 (2:1)
    Ne 21.06. 19:30 Bergamo - Sassuolo 4:1 (3:0)
    Ne 21.06. 21:45 Inter Milán - Sampdoria 2:1 (2:0)

    27.kolo

    Po 22.06. 19:30 Lecce - AC Milán 1:4 (0:1)
    Po 22.06. 19:30 Fiorentina - Brescia 1:1 (1:1)
    Po 22.06. 21:45 Bologna - Juventus 0:2 (0:2)
    Út 23.06. 19:30 Verona - Neapol 0:2 (0:1)
    Út 23.06. 19:30 Spal - Cagliari 0:1 (0:0)
    Út 23.06. 21:45 FC Janov - Parma 1:4 (0:2)
    Út 23.06. 21:45 FC Turín - Udinese 1:0 (1:0)
    St 24.06. 19:30 Inter Milán - Sassuolo 3:3 (2:1)
    St 24.06. 21:45 Bergamo - Lazio 3:2 (1:2)
    St 24.06. 21:45 AS Řím - Sampdoria 2:1 (0:1)

    28.kolo

    26.06. 21:45 Juventus - Lecce 4:0 (0:0)
    So 27.06. 17:15 Brescia - FC Janov 2:2 (2:1)
    So 27.06. 19:30 Cagliari - FC Turín 4:2 (2:0)
    So 27.06. 21:45 Lazio - Fiorentina 2:1 (0:1)
    Ne 28.06. 17:15 AC Milán - AS Řím 2:0 (0:0)
    Ne 28.06. 19:30 Neapol - Spal 3:1 (2:1)
    Ne 28.06. 19:30 Sassuolo - Verona 3:3 (0:0)
    Ne 28.06. 19:30 Sampdoria - Bologna 1:2 (0:0)
    Ne 28.06. 19:30 Udinese - Bergamo 2:3 (1:1)
    Ne 28.06. 21:45 Parma - Inter Milán 1:2 (1:0)

    29.kolo

    Út 30.06. 19:30 FC Turín - Lazio 1:2 (1:0)
    Út 30.06. 21:45 FC Janov - Juventus 1:3 (0:0)
    St 01.07. 19:30 Inter Milán - Brescia 6:0 (3:0)
    St 01.07. 19:30 Bologna - Cagliari 1:1 (1:0)
    St 01.07. 21:45 Spal - AC Milán 2:2 (2:0)
    St 01.07. 21:45 Fiorentina - Sassuolo 1:3 (0:2)
    St 01.07. 21:45 Verona - Parma 3:2 (1:1)
    St 01.07. 21:45 Lecce - Sampdoria 1:2 (0:1)
    Čt 02.07. 19:30 Bergamo - Neapol 2:0 (0:0)
    Čt 02.07. 21:45 AS Řím - Udinese 0:2 (0:1)

    30.kolo

    So 04.07. 17:15 Juventus - FC Turín 4:1 (2:1)
    So 04.07. 19:30 Sassuolo - Lecce 4:2 (1:1)
    So 04.07. 21:45 Lazio - AC Milán 0:3 (0:2)
    Ne 05.07. 17:15 Inter Milán - Bologna 1:2 (1:0)
    Ne 05.07. 19:30 Sampdoria - Spal 3:0 (3:0)
    Ne 05.07. 19:30 Parma - Fiorentina 1:2 (0:2)
    Ne 05.07. 19:30 Udinese - FC Janov 2:2 (1:0)
    Ne 05.07. 19:30 Cagliari - Bergamo 0:1 (0:1)
    Ne 05.07. 19:30 Brescia - Verona 2:0 (0:0)
    Ne 05.07. 21:45 Neapol - AS Řím 2:1 (0:0)

    31.kolo

    Út 07.07. 19:30 Lecce - Lazio 2:1 (1:1)
    Út 07.07. 21:45 AC Milán - Juventus 4:2 (0:0)
    St 08.07. 19:30 FC Janov - Neapol 1:2 (0:1)
    St 08.07. 19:30 Fiorentina - Cagliari 0:0 (0:0)
    St 08.07. 21:45 Bologna - Sassuolo 1:2 (0:1)
    St 08.07. 21:45 Bergamo - Sampdoria 2:0 (0:0)
    St 08.07. 21:45 AS Řím - Parma 2:1 (1:1)
    St 08.07. 21:45 FC Turín - Brescia 3:1 (0:1)
    Čt 09.07. 19:30 Spal - Udinese 0:3 (0:2)
    Čt 09.07. 21:45 Verona - Inter Milán 2:2 (1:0)

    32.kolo

    So 11.07. 17:15 Lazio - Sassuolo 1:2 (1:0)
    So 11.07. 19:30 Brescia - AS Řím 0:3 (0:0)
    So 11.07. 21:45 Juventus - Bergamo 2:2 (0:1)
    Ne 12.07. 17:15 FC Janov - Spal 2:0 (1:0)
    Ne 12.07. 19:30 Fiorentina - Verona 1:1 (0:1)
    Ne 12.07. 19:30 Udinese - Sampdoria 1:3 (1:1)
    Ne 12.07. 19:30 Cagliari - Lecce 0:0 (0:0)
    Ne 12.07. 19:30 Parma - Bologna 2:2 (0:2)
    Ne 12.07. 21:45 Neapol - AC Milán 2:2 (1:1)
    Po 13.07. 21:45 Inter Milán - FC Turín 3:1 (0:1)

    33.kolo

    Út 14.07. 21:45 Bergamo - Brescia 6:2 (4:1)
    St 15.07. 19:30 Sampdoria - Cagliari 3:0 (2:0)
    St 15.07. 19:30 AC Milán - Parma 3:1 (0:1)
    St 15.07. 19:30 Bologna - Neapol 1:1 (0:1)
    St 15.07. 21:45 Udinese - Lazio 0:0 (0:0)
    St 15.07. 21:45 Sassuolo - Juventus 3:3 (1:2)
    St 15.07. 21:45 Lecce - Fiorentina 1:3 (0:3)
    St 15.07. 21:45 AS Řím - Verona 2:1 (2:0)
    Čt 16.07. 19:30 FC Turín - FC Janov 3:0 (1:0)
    Čt 16.07. 21:45 Spal - Inter Milán 0:4 (0:1)

    34.kolo

    So 18.07. 17:15 Verona - Bergamo 1:1 (0:0)
    So 18.07. 19:30 Cagliari - Sassuolo 1:1 (0:1)
    So 18.07. 21:45 AC Milán - Bologna 5:1 (2:1)
    Ne 19.07. 17:15 Parma - Sampdoria 2:3 (2:0)
    Ne 19.07. 19:30 FC Janov - Lecce 2:1 (1:0)
    Ne 19.07. 19:30 Brescia - Spal 2:1 (0:1)
    Ne 19.07. 19:30 Fiorentina - FC Turín 2:0 (1:0)
    Ne 19.07. 19:30 Neapol - Udinese 2:1 (1:1)
    Ne 19.07. 21:45 AS Řím - Inter Milán 2:2 (1:1)
    Po 20.07. 21:45 Juventus - Lazio 2:1 (0:0)

    35.kolo

    Út 21.07. 19:30 Bergamo - Bologna 1:0 (0:0)
    Út 21.07. 21:45 Sassuolo - AC Milán 1:2 (1:2)
    St 22.07. 19:30 Parma - Neapol 2:1 (1:0)
    St 22.07. 21:45 Inter Milán - Fiorentina 0:0 (0:0)
    St 22.07. 21:45 Sampdoria - FC Janov 1:2 (1:1)
    St 22.07. 21:45 Lecce - Brescia 3:1 (2:0)
    St 22.07. 21:45 Spal - AS Řím 1:6 (1:2)
    St 22.07. 21:45 FC Turín - Verona 1:1 (0:0)
    Čt 23.07. 19:30 Udinese - Juventus 2:1 (0:1)
    Čt 23.07. 21:45 Lazio - Cagliari 2:1 (0:1)

    36.kolo

    24.07. 21:45 AC Milán - Bergamo 1:1 (1:1)
    So 25.07. 17:15 Brescia - Parma 1:2 (0:0)
    So 25.07. 19:30 FC Janov - Inter Milán 0:3 (0:1)
    So 25.07. 21:45 Neapol - Sassuolo 2:0 (1:0)
    Ne 26.07. 17:15 Bologna - Lecce 3:2 (2:1)
    Ne 26.07. 19:30 Verona - Lazio 1:5 (1:1)
    Ne 26.07. 19:30 AS Řím - Fiorentina 2:1 (1:0)
    Ne 26.07. 19:30 Spal - FC Turín 1:1 (0:0)
    Ne 26.07. 19:30 Cagliari - Udinese 0:1 (0:1)
    Ne 26.07. 21:45 Juventus - Sampdoria 2:0 (1:0)

    37.kolo

    Út 28.07. 19:30 Parma - Bergamo 1:2 (1:0)
    Út 28.07. 21:45 Inter Milán - Neapol 2:0 (1:0)
    St 29.07. 19:30 Sampdoria - AC Milán 1:4 (0:1)
    St 29.07. 19:30 Udinese - Lecce 1:2 (1:1)
    St 29.07. 19:30 Sassuolo - FC Janov 5:0 (2:0)
    St 29.07. 19:30 Lazio - Brescia 2:0 (1:0)
    St 29.07. 19:30 Verona - Spal 3:0 (2:0)
    St 29.07. 21:45 Cagliari - Juventus 2:0 (2:0)
    St 29.07. 21:45 Fiorentina - Bologna 4:0 (0:0)
    St 29.07. 21:45 FC Turín - AS Řím 2:3 (1:2)

    38.kolo

    So 01.08. 18:00 Brescia - Sampdoria 1:1 (0:1)
    So 01.08. 20:45 Juventus - AS Řím 1:3 (1:1)
    So 01.08. 20:45 AC Milán - Cagliari 3:0 (1:0)
    So 01.08. 20:45 Bergamo - Inter Milán 0:2 (0:2)
    So 01.08. 20:45 Neapol - Lazio 3:1 (1:1)
    Ne 02.08. 18:00 Spal - Fiorentina 1:3 (1:1)
    Ne 02.08. 20:45 Sassuolo - Udinese 0:1 (0:0)
    Ne 02.08. 20:45 Bologna - FC Turín 1:1 (1:0)
    Ne 02.08. 20:45 Lecce - Parma 3:4 (2:2)
    Ne 02.08. 20:45 FC Janov - Verona 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 26 5 7 76:43 83
    2. 38 24 10 4 81:36 82
    3. 38 23 9 6 98:48 78
    4. 38 24 6 8 79:42 78
    5. 38 21 7 10 77:51 70
    6. 38 19 9 10 63:46 66
    7. 38 18 8 12 61:50 62
    8. 38 14 9 15 69:63 51
    9. 38 12 13 13 51:48 49
    10. 38 14 7 17 56:57 49
    11. 38 12 13 13 47:51 49
    12. 38 12 11 15 52:65 47
    13. 38 11 12 15 52:56 45
    14. 38 12 9 17 37:51 45
    15. 38 12 6 20 48:65 42
    16. 38 11 7 20 46:68 40
    17. 38 10 9 19 47:73 39
    18. 38 9 8 21 52:85 35
    19. 38 6 7 25 35:79 25
    20. 38 5 5 28 27:77 20

    Nejčtenější ze sportu