Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14545
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9804
    Týden:
    87
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Třebestovice - Boh. Poděbrady B 1:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Loučeň - Tatce 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Rožďalovice - Kovanice 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Hrubý Jeseník - Jíkev 3:6 (0:4)
    Ne 25.08. 17:00 Nymburk B - Vykáň 6:0 (5:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kostomlaty - Kostelní Lhota 4:5 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Kovanice - Hrubý Jeseník 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Všejany - Rožďalovice 3:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Kostelní Lhota - Přerov n. L. 2:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Tatce - Kostomlaty 1:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Třebestovice - Nymburk B 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Boh. Poděbrady B - Jíkev 1:5 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Vykáň - Loučeň 0:7 (0:3)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Loučeň - Třebestovice 4:1 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Rožďalovice - Kostelní Lhota 3:4 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Hrubý Jeseník - Všejany 2:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Jíkev - Kovanice 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Nymburk B - Boh. Poděbrady B 1:4 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kostomlaty - Vykáň 5:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Přerov n. L. - Tatce 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Všejany - Jíkev 0:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Kostelní Lhota - Hrubý Jeseník 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Tatce - Rožďalovice 3:3 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Třebestovice - Kostomlaty 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Boh. Poděbrady B - Kovanice 3:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Vykáň - Přerov n. L. 0:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Nymburk B - Loučeň 4:4 (3:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Loučeň - Boh. Poděbrady B 5:1 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Rožďalovice - Vykáň 6:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Hrubý Jeseník - Tatce 3:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Jíkev - Kostelní Lhota 5:4 (3:3)
    So 21.09. 16:30 Kovanice - Všejany 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Kostomlaty - Nymburk B 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Přerov n. L. - Třebestovice 2:4 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Kostelní Lhota - Kovanice 0:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Tatce - Jíkev 0:6 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Třebestovice - Rožďalovice 1:6 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Loučeň - Kostomlaty 1:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Boh. Poděbrady B - Všejany 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Vykáň - Hrubý Jeseník 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Nymburk B - Přerov n. L. 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Rožďalovice - Nymburk B 4:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Hrubý Jeseník - Třebestovice 1:4 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Jíkev - Vykáň 3:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Kovanice - Tatce 4:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Všejany - Kostelní Lhota 4:2 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Kostomlaty - Boh. Poděbrady B 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Přerov n. L. - Loučeň 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Tatce - Všejany 1:6 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Třebestovice - Jíkev 3:4 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Loučeň - Rožďalovice 4:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Boh. Poděbrady B - Kostelní Lhota 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Vykáň - Kovanice 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Nymburk B - Hrubý Jeseník 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Kostomlaty - Přerov n. L. 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Rožďalovice - Kostomlaty 4:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Hrubý Jeseník - Loučeň 0:3 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Jíkev - Nymburk B 9:1 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Kovanice - Třebestovice 3:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Všejany - Vykáň 3:2 (2:2)
    Ne 20.10. 12:30 Kostelní Lhota - Tatce 9:3 (1:3)
    Ne 20.10. 15:30 Přerov n. L. - Boh. Poděbrady B 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Třebestovice - Všejany 2:8 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Loučeň - Jíkev 0:6 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Boh. Poděbrady B - Tatce 9:1 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vykáň - Kostelní Lhota 3:6 (2:4)
    Ne 27.10. 14:30 Nymburk B - Kovanice 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Kostomlaty - Hrubý Jeseník 7:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Přerov n. L. - Rožďalovice 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Rožďalovice - Boh. Poděbrady B 0:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Jíkev - Kostomlaty 4:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Kovanice - Loučeň 1:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Všejany - Nymburk B 5:1 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Kostelní Lhota - Třebestovice 2:4 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Tatce - Vykáň 2:3 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Hrubý Jeseník - Přerov n. L. 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Třebestovice - Tatce 4:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Loučeň - Všejany 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Rožďalovice - Hrubý Jeseník 2:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Boh. Poděbrady B - Vykáň 1:4 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Nymburk B - Kostelní Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Kostomlaty - Kovanice 1:3 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Přerov n. L. - Jíkev 1:5 (1:2)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:30 Kostelní Lhota - Loučeň 1:3 (1:3)
    So 16.11. 13:30 Hrubý Jeseník - Boh. Poděbrady B 1:4 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Jíkev - Rožďalovice 5:2 (5:1)
    So 16.11. 13:30 Kovanice - Přerov n. L. 0:5 (0:4)
    So 16.11. 13:30 Všejany - Kostomlaty 2:2 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Tatce - Nymburk B 3:7 (1:5)
    Ne 17.11. 13:30 Vykáň - Třebestovice 1:5 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 66:19 39
    2. 13 10 2 1 42:16 32
    3. 13 7 2 4 36:23 23
    4. 13 7 2 4 35:24 23
    5. 13 7 1 5 35:28 22
    6. 13 7 1 5 26:24 22
    7. 13 6 1 6 25:24 19
    8. 13 6 0 7 32:36 18
    9. 13 5 2 6 35:31 17
    10. 13 5 1 7 38:38 16
    11. 13 4 2 7 21:35 14
    12. 13 4 1 8 27:36 13
    13. 13 2 0 11 16:53 6
    14. 13 0 1 12 16:63 1

    Nejčtenější ze sportu