Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14554
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1682
    Týden:
    25
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Sadská - Cidlinská FA 7:2 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Sn Poděbrady - Straky 1:1 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Semice - Hrubý Jeseník 7:1 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Křinec - Litol 1:5 (0:3)
    Ne 25.08. 10:15 Loučeň - Jičíněves 2:4 (1:2)
    Ne 25.08. 14:00 Nepolisy - Městec Králové 1:1 (0:0)
    St 25.09. 17:00 Sokoleč - Lysá n.L. 13:0 (5:0)

    2.kolo

    Čt 29.08. 17:30 Městec Králové - Semice 1:2 (1:1)
    So 31.08. 10:15 Cidlinská FA - Litol 1:1 (0:1)
    So 31.08. 10:15 Jičíněves - Sn Poděbrady 7:1 (3:0)
    Ne 01.09. 10:15 Hrubý Jeseník - Křinec 0:5 (0:3)
    Ne 01.09. 10:15 Straky - Nepolisy 4:2 (3:1)
    Ne 01.09. 10:15 Lysá n.L. - Loučeň 1:11 (1:5)
    St 04.09. 18:30 Sadská - Sokoleč 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Sokoleč - Cidlinská FA 5:1 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Sn Poděbrady - Lysá n.L. 4:0 (2:0)
    So 07.09. 10:15 Nepolisy - Jičíněves 1:3 (0:2)
    So 07.09. 10:15 Semice - Straky 5:2 (3:1)
    So 07.09. 10:15 Křinec - Městec Králové 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:15 Loučeň - Sadská 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 10:15 Litol - Hrubý Jeseník 4:3 (2:3)

    4.kolo

    St 21.08. 18:00 Jičíněves - Semice 4:2 (1:2)
    So 14.09. 10:15 Městec Králové - Litol 1:8 (1:3)
    So 14.09. 10:15 Sadská - Sn Poděbrady 4:1 (3:1)
    So 14.09. 10:15 Sokoleč - Loučeň 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Cidlinská FA - Hrubý Jeseník 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 10:15 Straky - Křinec 8:2 (4:1)
    Ne 15.09. 10:15 Lysá n.L. - Nepolisy 2:6 (2:2)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Sn Poděbrady - Sokoleč 1:1 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Nepolisy - Sadská 6:2 (5:1)
    So 21.09. 10:15 Křinec - Jičíněves 1:6 (0:3)
    So 21.09. 10:15 Litol - Straky 3:3 (2:2)
    So 21.09. 10:15 Hrubý Jeseník - Městec Králové 5:1 (3:1)
    Ne 22.09. 10:15 Loučeň - Cidlinská FA 5:0 (4:0)
    So 14.03. 10:15 Semice - Lysá n.L. výsledek

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Cidlinská FA - Městec Králové 4:1 (1:1)
    So 28.09. 10:15 Sokoleč - Nepolisy 6:1 (3:0)
    Ne 29.09. 10:15 Straky - Hrubý Jeseník 4:3 (3:1)
    Ne 29.09. 10:15 Jičíněves - Litol 3:2 (0:2)
    Ne 29.09. 10:15 Lysá n.L. - Křinec 3:9 (1:3)
    Ne 29.09. 10:15 Sadská - Semice 2:7 (1:3)
    Ne 29.09. 10:15 Loučeň - Sn Poděbrady 7:0 (4:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Semice - Sokoleč 4:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 Křinec - Sadská 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 Hrubý Jeseník - Jičíněves 3:5 (2:4)
    So 05.10. 10:15 Městec Králové - Straky 2:4 (0:2)
    So 05.10. 13:00 Nepolisy - Loučeň 0:2 (0:0)
    Po 14.10. 18:30 Sn Poděbrady - Cidlinská FA 0:3 (0:1)
    Čt 31.10. 19:00 Litol - Lysá n.L. 10:2 (4:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Cidlinská FA - Straky 2:3 (0:2)
    So 12.10. 10:15 Sokoleč - Křinec 4:1 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Sn Poděbrady - Nepolisy 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Jičíněves - Městec Králové 4:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Lysá n.L. - Hrubý Jeseník 0:7 (0:4)
    Ne 13.10. 10:15 Sadská - Litol 4:2 (3:0)
    Ne 13.10. 10:15 Loučeň - Semice 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Nepolisy - Cidlinská FA 3:3 (0:1)
    So 19.10. 10:15 Semice - Sn Poděbrady 5:3 (4:1)
    So 19.10. 10:15 Křinec - Loučeň 1:0 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Hrubý Jeseník - Sadská 15:3 (8:1)
    So 19.10. 10:15 Městec Králové - Lysá n.L. 7:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:15 Litol - Sokoleč 1:3 (1:3)
    Ne 20.10. 10:15 Straky - Jičíněves 4:5 (2:5)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Cidlinská FA - Jičíněves 1:3 (1:1)
    So 26.10. 10:15 Sokoleč - Hrubý Jeseník 6:1 (2:1)
    So 26.10. 10:15 Sn Poděbrady - Křinec 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Lysá n.L. - Straky 3:7 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 Sadská - Městec Králové 2:3 (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Loučeň - Litol 5:0 (3:0)
    Po 28.10. 10:15 Nepolisy - Semice 2:6 (1:3)

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Hrubý Jeseník - Loučeň 0:6 (0:1)
    So 02.11. 10:15 Městec Králové - Sokoleč 0:4 (0:2)
    So 02.11. 10:15 Jičíněves - Lysá n.L. 5:3 (1:1)
    Ne 03.11. 10:15 Semice - Cidlinská FA 9:1 (4:0)
    Ne 03.11. 10:15 Křinec - Nepolisy 1:4 (1:2)
    Ne 03.11. 10:15 Litol - Sn Poděbrady 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:15 Straky - Sadská 6:1 (2:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Cidlinská FA - Lysá n.L. 6:0 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Sokoleč - Straky 7:1 (4:0)
    So 09.11. 10:15 Sn Poděbrady - Hrubý Jeseník 0:3 (0:0)
    So 09.11. 10:15 Semice - Křinec 9:1 (4:0)
    Ne 10.11. 10:15 Sadská - Jičíněves 1:2 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Loučeň - Městec Králové 4:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:15 Nepolisy - Litol 1:3 (0:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    Čt 12.09. 17:30 Litol - Semice 2:3 (2:1)
    So 16.11. 10:15 Křinec - Cidlinská FA 0:2 (0:1)
    So 16.11. 10:15 Hrubý Jeseník - Nepolisy 5:3 (2:1)
    So 16.11. 10:15 Městec Králové - Sn Poděbrady 2:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Jičíněves - Sokoleč 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:15 Straky - Loučeň 0:0 (0:0)
    20.03. 16:30 Lysá n.L. - Sadská výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 54:23 39
    2. 13 10 1 2 53:14 31
    3. 12 10 0 2 60:22 30
    4. 13 9 1 3 50:9 28
    5. 13 7 3 3 47:36 24
    6. 13 6 2 5 46:30 20
    7. 13 5 2 6 31:38 17
    8. 13 5 0 8 47:49 15
    9. 13 5 0 8 25:43 15
    10. 13 3 3 7 31:39 12
    11. 13 3 1 9 23:40 10
    12. 13 2 3 8 13:39 9
    13. 12 3 0 9 26:53 9
    14. 11 0 0 11 14:85 0

    Nejčtenější ze sportu