Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14576
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    765
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Křinec - Městec Králové 5:8 (4:3)
    Út 03.09. 17:30 Litol ž - Drahelice 3:7 (0:6)
    Ne 06.10. 10:00 Pátek - Cidlinská FA 3:3 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 14:30 Cidlinská FA - Křinec 3:7 (2:3)
    Ne 08.09. 10:00 Městec Králové - Litol ž 10:2 (6:0)
    St 18.09. 18:00 Boh. Poděbrady B - Pátek 6:0 (4:0)

    4.kolo

    13.09. 18:00 Drahelice - Městec Králové 8:3 (3:2)
    So 14.09. 10:00 Litol ž - Cidlinská FA 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Křinec - Boh. Poděbrady B 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Pátek - Křinec 2:7 (1:3)
    Ne 22.09. 14:30 Cidlinská FA - Drahelice 2:11 (0:6)
    Po 30.09. 17:30 Boh. Poděbrady B - Litol ž 2:2 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Litol ž - Pátek 0:3 (0:2)
    So 28.09. 10:00 Drahelice - Boh. Poděbrady B 3:3 (3:0)
    Ne 29.09. 10:00 Městec Králové - Cidlinská FA 4:3 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Pátek - Drahelice 3:3 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Křinec - Litol ž 4:3 (2:1)
    Ne 06.10. 12:30 Boh. Poděbrady B - Městec Králové 3:2 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Litol ž - Městec Králové 1:4 (1:1)
    So 12.10. 10:00 Pátek - Boh. Poděbrady B 0:5 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Křinec - Cidlinská FA 6:2 (3:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Drahelice - Litol ž 14:2 (8:1)
    Ne 20.10. 10:00 Městec Králové - Křinec 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Cidlinská FA - Pátek 2:1 (1:0)

    12. kolo

    So 26.10. 10:00 Drahelice - Cidlinská FA 4:2 (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Křinec - Pátek 0:1 (0:1)
    So 02.11. 09:30 Litol ž - Boh. Poděbrady B 7:3 (3:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    Ne 03.11. 10:00 Drahelice - Křinec 7:4 (4:0)
    Ne 03.11. 10:00 Městec Králové - Pátek 1:1 (1:1)
    Ne 03.11. 10:00 Cidlinská FA - Boh. Poděbrady B 2:6 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 2 0 57:22 20
    2. 8 5 1 2 34:24 16
    3. 9 5 0 4 39:30 15
    4. 8 4 2 2 30:21 14
    5. 9 2 3 4 14:27 9
    6. 9 2 1 6 24:49 7
    7. 9 1 1 7 21:46 4

    Nejčtenější ze sportu