Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14595
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Rychnov nad Kněžnou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    791
    Týden:
    12
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 01.09. 09:00 Černíkovice - Borohrádek 3:3 (0:3)
    Ne 01.09. 09:00 1.FC Rokytnice - Doudleby n/O. 1:2 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 Doudleby n/O. - Rychnov n. K. B 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Borohrádek - Kostelec n/O. 4:1 (2:1)
    Ne 01.09. 10:00 SK Dobruška - Ohnišov 11:0 (5:0)
    Ne 01.09. 11:00 Ohnišov - České Meziříčí 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 11:00 Černíkovice - Kostelec n/O. 10:1 (2:1)
    Ne 01.09. 11:00 1.FC Rokytnice - Rychnov n. K. B 0:10 (0:3)
    Ne 01.09. 12:00 SK Dobruška - České Meziříčí 11:0 (6:0)

    3.kolo

    So 14.09. 09:00 Doudleby n/O. - Kostelec n/O. 14:1 (8:1)
    So 14.09. 09:00 České Meziříčí - Rychnov n. K. B 0:3 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Rychnov n. K. B - Borohrádek 0:4 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Kostelec n/O. - Ohnišov 2:4 (2:2)
    So 14.09. 11:00 Doudleby n/O. - Ohnišov 4:0 (1:0)
    So 14.09. 11:00 České Meziříčí - Borohrádek 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 10:00 SK Dobruška - 1.FC Rokytnice 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 11:00 1.FC Rokytnice - Černíkovice 0:6 (0:2)
    Ne 15.09. 12:00 SK Dobruška - Černíkovice 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 07.09. 09:00 Černíkovice - Doudleby n/O. 2:1 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Doudleby n/O. - České Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 07.09. 11:00 Černíkovice - České Meziříčí 5:0 (2:0)
    Út 17.09. 16:30 SK Dobruška - Rychnov n. K. B 4:2 (3:0)
    Út 17.09. 17:30 Rychnov n. K. B - Kostelec n/O. 10:6 (4:3)
    Út 17.09. 18:30 SK Dobruška - Kostelec n/O. 12:2 (11:0)
    Po 30.09. 11:00 1.FC Rokytnice - Ohnišov 0:0 (0:0)
    Po 30.09. 15:30 1.FC Rokytnice - Borohrádek 0:3 (0:1)
    Po 30.09. 16:30 Borohrádek - Ohnišov 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 21.09. 09:00 České Meziříčí - 1.FC Rokytnice 0:5 (0:2)
    So 21.09. 10:00 1.FC Rokytnice - Kostelec n/O. 12:1 (5:0)
    So 21.09. 11:00 České Meziříčí - Kostelec n/O. 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 09:00 Doudleby n/O. - Borohrádek 0:2 (0:2)
    Ne 22.09. 09:00 Černíkovice - Rychnov n. K. B 2:6 (1:2)
    Ne 22.09. 10:00 Rychnov n. K. B - Ohnišov 1:3 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Borohrádek - SK Dobruška 1:3 (0:1)
    Ne 22.09. 11:00 Doudleby n/O. - SK Dobruška 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 11:00 Černíkovice - Ohnišov 7:1 (4:0)

    5.kolo

    So 05.10. 09:00 Borohrádek - Černíkovice 5:3 (2:2)
    So 05.10. 09:00 České Meziříčí - Ohnišov 0:0 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Černíkovice - Kostelec n/O. 14:1 (7:1)
    So 05.10. 11:00 Borohrádek - Kostelec n/O. 13:0 (7:0)
    Ne 06.10. 09:00 Doudleby n/O. - 1.FC Rokytnice 3:1 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 1.FC Rokytnice - Rychnov n. K. B 7:3 (4:3)
    Ne 06.10. 11:00 Doudleby n/O. - Rychnov n. K. B 4:2 (1:0)
    St 09.10. 16:30 Ohnišov - SK Dobruška 2:5 (0:4)
    St 09.10. 17:30 SK Dobruška - České Meziříčí 4:0 (3:0)

    6.kolo

    Ne 13.10. 09:00 Černíkovice - Doudleby n/O. 5:1 (2:1)
    Ne 13.10. 09:00 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. B 0:9 (0:3)
    Ne 13.10. 09:00 1.FC Rokytnice - Borohrádek 0:5 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Borohrádek - Ohnišov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:00 Rychnov n. K. B - SK Dobruška 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Doudleby n/O. - České Meziříčí 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 11:00 Černíkovice - České Meziříčí 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 11:00 Kostelec n/O. - SK Dobruška 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 11:00 1.FC Rokytnice - Ohnišov 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 19.10. 09:00 České Meziříčí - Rychnov n. K. B 1:5 (1:2)
    So 19.10. 09:00 Doudleby n/O. - Kostelec n/O. 5:1 (4:1)
    So 19.10. 10:00 Kostelec n/O. - Ohnišov 2:2 (2:0)
    So 19.10. 10:00 Rychnov n. K. B - Borohrádek 1:1 (1:0)
    So 19.10. 10:00 SK Dobruška - 1.FC Rokytnice 9:2 (2:0)
    So 19.10. 11:00 1.FC Rokytnice - Černíkovice 1:12 (0:4)
    So 19.10. 11:00 České Meziříčí - Borohrádek 0:7 (0:3)
    So 19.10. 11:00 Doudleby n/O. - Ohnišov 3:0 (3:0)
    So 19.10. 12:00 SK Dobruška - Černíkovice 2:4 (0:2)

    8.kolo

    Ne 29.09. 09:00 České Meziříčí - 1.FC Rokytnice 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 10:00 1.FC Rokytnice - Kostelec n/O. 6:1 (3:1)
    Ne 29.09. 11:00 České Meziříčí - Kostelec n/O. 1:5 (0:3)
    25.10. 16:00 Černíkovice - Rychnov n. K. B 4:4 (3:2)
    Ne 27.10. 09:00 Borohrádek - Doudleby n/O. 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Doudleby n/O. - SK Dobruška 1:4 (1:1)
    Ne 27.10. 11:00 Černíkovice - Ohnišov 5:1 (2:0)
    Ne 27.10. 11:00 Borohrádek - SK Dobruška 0:0 (0:0)
    St 30.10. 16:30 Ohnišov - Rychnov n. K. B 0:3 (0:3)

    9. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 09:00 Rychnov n. K. B - 1.FC Rokytnice 2:2 (1:0)
    So 02.11. 09:00 České Meziříčí - Ohnišov 1:2 (0:0)
    So 02.11. 10:00 Ohnišov - SK Dobruška 2:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 1.FC Rokytnice - Doudleby n/O. 0:4 (0:2)
    So 02.11. 11:00 Rychnov n. K. B - Doudleby n/O. 2:0 (1:0)
    So 02.11. 11:00 České Meziříčí - SK Dobruška 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 09:00 Černíkovice - Borohrádek 2:4 (2:3)
    Ne 03.11. 10:00 Borohrádek - Kostelec n/O. 10:1 (5:1)
    Ne 03.11. 11:00 Černíkovice - Kostelec n/O. 12:1 (6:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 3 1 73:14 45
    2. 18 13 2 3 81:21 41
    3. 18 12 2 4 106:35 38
    4. 18 11 0 7 49:27 33
    5. 18 8 4 6 65:41 28
    6. 18 6 3 9 21:48 21
    7. 18 5 2 11 38:70 17
    8. 18 2 1 15 29:141 7
    9. 18 1 1 16 5:70 4

    Nejčtenější ze sportu