Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14596
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2408
    Týden:
    41
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 14:00 Pardubice - Vítkovice 3:13
    Ne 15.09. 15:00 Bohemians - Black Angels 8:4
    Ne 15.09. 18:00 Liberec - Ostrava 4:3
    Ne 15.09. 18:00 Otrokovice - Sparta 1:3
    Ne 15.09. 18:15 Chodov - Hattrick Brno 13:5
    Po 16.09. 17:30 Česká Lípa - Střešovice 4:5
    Čt 19.09. 10:00 Mladá Boleslav - Kr. Vinohrady 9:2

    2.kolo

    So 21.09. 18:00 Pardubice - Česká Lípa 11:5
    So 21.09. 19:30 Kr. Vinohrady - Otrokovice 5:7
    Ne 22.09. 17:00 Bohemians - Chodov 8:9
    Ne 22.09. 17:00 Hattrick Brno - Mladá Boleslav 2:4
    Ne 22.09. 17:00 Sparta - Ostrava 6:4
    Ne 22.09. 17:00 Střešovice - Black Angels 6:3
    Ne 22.09. 18:00 Liberec - Vítkovice 6:9

    3.kolo

    Po 23.09. 17:45 Otrokovice - Hattrick Brno 6:5 np
    Čt 26.09. 10:00 Mladá Boleslav - Bohemians 7:3
    27.09. 18:30 Sparta - Kr. Vinohrady 6:4
    27.09. 19:00 Chodov - Střešovice 13:10
    27.09. 19:00 Česká Lípa - Liberec 3:2
    27.09. 19:00 Vítkovice - Ostrava 3:2
    27.09. 20:00 Black Angels - Pardubice 11:10

    4.kolo

    Ne 29.09. 17:00 Bohemians - Otrokovice 8:6
    Ne 29.09. 17:00 Česká Lípa - Vítkovice 7:8 pp
    Ne 29.09. 17:00 Hattrick Brno - Sparta 3:5
    Ne 29.09. 17:00 Ostrava - Kr. Vinohrady 4:5 pp
    Ne 29.09. 17:00 Pardubice - Chodov 2:8
    Ne 29.09. 19:00 Liberec - Black Angels 8:7 pp
    Ne 29.09. 20:00 Střešovice - Mladá Boleslav 2:10

    5.kolo

    So 05.10. 16:30 Kr. Vinohrady - Hattrick Brno 7:4
    So 05.10. 18:00 Black Angels - Vítkovice 6:5
    So 05.10. 19:00 Česká Lípa - Ostrava 12:7
    So 05.10. 19:00 Mladá Boleslav - Pardubice 8:3
    Ne 06.10. 18:00 Chodov - Liberec 4:3
    Ne 06.10. 18:00 Otrokovice - Střešovice 4:3
    Po 07.10. 17:00 Sparta - Bohemians 7:6 pp

    6.kolo

    So 12.10. 17:00 Ostrava - Hattrick Brno 10:3
    So 12.10. 17:30 Vítkovice - Chodov 3:2
    So 12.10. 19:00 Česká Lípa - Black Angels 9:5
    Ne 13.10. 17:00 Bohemians - Kr. Vinohrady 9:3
    Ne 13.10. 17:00 Pardubice - Otrokovice 7:10
    Ne 13.10. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 1:10
    Ne 13.10. 19:00 Střešovice - Sparta 4:5 pp

    7.kolo

    St 16.10. 20:00 Kr. Vinohrady - Střešovice 3:1
    So 19.10. 18:00 Black Angels - Ostrava 4:7
    Ne 20.10. 17:00 Hattrick Brno - Bohemians 5:4 pp
    Ne 20.10. 18:00 Sparta - Pardubice 6:3
    Ne 20.10. 18:00 Otrokovice - Liberec 5:9
    Ne 20.10. 18:30 Chodov - Česká Lípa 5:3
    Po 21.10. 17:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 6:3

    8.kolo

    Čt 24.10. 20:15 Black Angels - Chodov 8:6
    So 26.10. 17:00 Ostrava - Bohemians 5:4
    So 26.10. 18:00 Otrokovice - Vítkovice 5:4 np
    So 26.10. 18:00 Pardubice - Kr. Vinohrady 5:4
    So 26.10. 19:00 Česká Lípa - Mladá Boleslav 7:12
    So 26.10. 19:00 Střešovice - Hattrick Brno 3:2
    So 26.10. 20:00 Liberec - Sparta 6:11

    9.kolo

    Po 28.10. 17:00 Bohemians - Střešovice 10:2
    Po 28.10. 17:00 Hattrick Brno - Pardubice 4:1
    Po 28.10. 17:00 Kr. Vinohrady - Liberec 5:3
    Po 28.10. 17:00 Mladá Boleslav - Black Angels 13:5
    Po 28.10. 18:00 Česká Lípa - Otrokovice 3:4 pp
    Po 28.10. 18:00 Chodov - Ostrava 7:6 np
    Po 28.10. 18:00 Sparta - Vítkovice 2:1 pp

    10.kolo

    So 02.11. 18:00 Vítkovice - Kr. Vinohrady 4:3
    So 02.11. 19:00 Česká Lípa - Sparta 8:5
    Ne 03.11. 13:10 Chodov - Mladá Boleslav 4:3
    Ne 03.11. 17:00 Black Angels - Otrokovice 5:6
    Ne 03.11. 17:00 Pardubice - Bohemians 8:14
    Ne 03.11. 18:00 Ostrava - Střešovice 4:7
    Po 04.11. 19:30 Liberec - Hattrick Brno 2:5

    11.kolo

    So 16.11. 18:00 Otrokovice - Chodov 2:6
    So 16.11. 19:00 Mladá Boleslav - Ostrava 6:3
    So 16.11. 20:00 Kr. Vinohrady - Česká Lípa 8:5
    Ne 17.11. 17:00 Hattrick Brno - Vítkovice 4:7
    Ne 17.11. 17:00 Sparta - Black Angels 5:4 pp
    Ne 17.11. 17:00 Střešovice - Pardubice 11:7
    Po 18.11. 19:30 Bohemians - Liberec 7:6

    12.kolo

    Po 18.11. 19:30 Chodov - Sparta 7:1
    22.11. 18:00 Ostrava - Pardubice 7:6
    22.11. 19:00 Česká Lípa - Hattrick Brno 7:8 pp
    22.11. 19:00 Mladá Boleslav - Otrokovice 7:2
    22.11. 19:00 Vítkovice - Bohemians 10:7
    22.11. 20:00 Kr. Vinohrady - Black Angels 7:5
    22.11. 20:00 Liberec - Střešovice 9:8 pp

    13.kolo

    So 23.11. 17:00 Vítkovice - Pardubice 11:4
    Ne 24.11. 17:00 Hattrick Brno - Chodov 7:8 pp
    Ne 24.11. 17:00 Ostrava - Liberec 3:7
    Ne 24.11. 17:00 Sparta - Otrokovice 6:4
    Ne 24.11. 17:00 Střešovice - Česká Lípa 11:6
    Ne 24.11. 18:00 Kr. Vinohrady - Mladá Boleslav 1:7
    Po 25.11. 17:00 Black Angels - Bohemians 9:11

    14.kolo

    29.11. 19:30 Kr. Vinohrady - Chodov 2:10
    So 30.11. 19:15 Sparta - Mladá Boleslav 4:5
    Ne 01.12. 16:00 Střešovice - Vítkovice 6:9
    Ne 01.12. 17:00 Bohemians - Česká Lípa 7:3
    Ne 01.12. 18:00 Otrokovice - Ostrava 8:3
    Po 02.12. 19:30 Hattrick Brno - Black Angels 7:3
    Út 10.12. 10:00 Pardubice - Liberec 5:3

    15.kolo

    06.12. 18:00 Ostrava - Sparta 5:6
    06.12. 19:00 Česká Lípa - Pardubice 9:3
    06.12. 19:00 Otrokovice - Kr. Vinohrady 10:6
    06.12. 19:00 Chodov - Bohemians 8:3
    06.12. 19:00 Mladá Boleslav - Hattrick Brno 10:1
    06.12. 19:00 Vítkovice - Liberec 13:7
    Ne 15.12. 16:30 Black Angels - Střešovice 8:6

    16.kolo

    Ne 08.12. 17:00 Pardubice - Black Angels 9:10
    Ne 08.12. 17:00 Střešovice - Chodov 6:4
    Ne 08.12. 17:00 Hattrick Brno - Otrokovice 2:4
    Ne 08.12. 17:00 Ostrava - Vítkovice 6:11
    Ne 08.12. 18:00 Kr. Vinohrady - Sparta 5:4 pp
    Ne 08.12. 18:00 Liberec - Česká Lípa 7:5
    Čt 12.12. 10:00 Bohemians - Mladá Boleslav 5:7

    17.kolo

    So 14.12. 16:00 Black Angels - Liberec 2:11
    So 14.12. 17:00 Vítkovice - Česká Lípa 12:4
    So 14.12. 19:00 Mladá Boleslav - Střešovice 15:1
    So 14.12. 19:30 Kr. Vinohrady - Ostrava 2:7
    So 14.12. 19:30 Chodov - Pardubice 17:4
    Ne 15.12. 17:00 Sparta - Hattrick Brno 7:2
    Ne 15.12. 18:00 Otrokovice - Bohemians 2:7

    18.kolo

    Po 16.12. 17:00 Bohemians - Sparta 4:5 pp
    20.12. 17:30 Ostrava - Česká Lípa 5:7
    20.12. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 3:11
    20.12. 18:00 Střešovice - Otrokovice 5:6
    20.12. 19:00 Vítkovice - Black Angels 9:7
    20.12. 20:00 Hattrick Brno - Kr. Vinohrady 3:7
    20.12. 20:00 Liberec - Chodov 8:7 pp

    19.kolo

    Ne 22.12. 15:00 Chodov - Vítkovice 1:3
    Ne 22.12. 17:00 Black Angels - Česká Lípa 8:7 np
    Ne 22.12. 17:00 Hattrick Brno - Ostrava 3:2
    Ne 22.12. 17:00 Kr. Vinohrady - Bohemians 4:5
    Ne 22.12. 17:00 Sparta - Střešovice 11:6
    Ne 22.12. 18:00 Otrokovice - Pardubice 3:5
    Ne 29.12. 13:30 Mladá Boleslav - Liberec 9:2

    20.kolo

    So 04.01. 16:00 Bohemians - Hattrick Brno 13:9
    So 04.01. 17:00 Ostrava - Black Angels 11:6
    So 04.01. 18:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:9
    So 04.01. 18:00 Pardubice - Sparta 4:10
    So 04.01. 19:00 Česká Lípa - Chodov 6:14
    Ne 05.01. 18:00 Liberec - Otrokovice 7:6 pp
    10.01. 20:00 Střešovice - Kr. Vinohrady 6:5 pp

    21.kolo

    Po 06.01. 19:10 Bohemians - Ostrava 12:3
    Po 13.01. 17:00 Kr. Vinohrady - Pardubice 7:5
    So 18.01. 17:00 Vítkovice - Otrokovice 5:4 pp
    So 18.01. 19:00 Mladá Boleslav - Česká Lípa 8:0
    Ne 19.01. 17:00 Chodov - Black Angels 14:10
    Ne 19.01. 17:00 Sparta - Liberec 9:4
    Ne 19.01. 17:00 Hattrick Brno - Střešovice 2:8

    22.kolo

    Po 27.01. 17:00 Pardubice - Hattrick Brno 6:7 pp
    Po 03.02. 20:10 Střešovice - Bohemians 3:4
    So 08.02. 17:00 Ostrava - Chodov 5:9
    So 08.02. 18:00 Liberec - Kr. Vinohrady 7:6 pp
    So 08.02. 19:00 Black Angels - Mladá Boleslav 2:9
    Ne 09.02. 18:00 Otrokovice - Česká Lípa 3:4 pp
    Po 10.02. 17:00 Vítkovice - Sparta 4:1

    23.kolo

    Čt 13.02. 19:00 Sparta - Chodov 4:5
    Čt 13.02. 20:30 Střešovice - Liberec 10:3
    14.02. 17:00 Otrokovice - Mladá Boleslav 2:11
    14.02. 18:00 Pardubice - Ostrava 5:6
    14.02. 19:00 Bohemians - Vítkovice 5:10
    14.02. 20:00 Hattrick Brno - Česká Lípa 4:6
    14.02. 20:00 Black Angels - Kr. Vinohrady 6:4

    24.kolo

    Ne 16.02. 17:00 Black Angels - Hattrick Brno 6:3
    Ne 16.02. 17:00 Česká Lípa - Bohemians 4:9
    Ne 16.02. 17:00 Chodov - Kr. Vinohrady 7:8 pp
    Ne 16.02. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta 9:4
    Ne 16.02. 18:00 Liberec - Pardubice 10:3
    Ne 16.02. 18:00 Vítkovice - Střešovice 7:4
    Po 17.02. 19:30 Ostrava - Otrokovice 10:4

    25.kolo

    Ne 23.02. 17:00 Sparta - Česká Lípa 9:6
    Ne 23.02. 17:00 Kr. Vinohrady - Vítkovice 4:10
    Ne 23.02. 17:00 Otrokovice - Black Angels 5:7
    Ne 23.02. 17:00 Hattrick Brno - Liberec 9:8
    Ne 23.02. 17:00 Střešovice - Ostrava 4:9
    Ne 23.02. 17:00 Bohemians - Pardubice 10:5
    Po 24.02. 20:15 Mladá Boleslav - Chodov 4:3 np

    26.kolo

    Ne 01.03. 17:00 Česká Lípa - Kr. Vinohrady 6:7 pp
    Ne 01.03. 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav 3:7
    Ne 01.03. 17:00 Vítkovice - Hattrick Brno 4:1
    Ne 01.03. 17:00 Chodov - Otrokovice 13:6
    Ne 01.03. 17:00 Black Angels - Sparta 5:6 np
    Ne 01.03. 17:00 Pardubice - Střešovice 2:5
    Ne 01.03. 17:00 Liberec - Bohemians 4:2
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 24 1 0 1 216:72 74
    2. 26 19 2 2 3 182:116 63
    3. 26 17 2 3 4 204:130 58
    4. 26 13 6 1 6 148:119 52
    5. 26 15 0 3 8 185:148 48
    6. 26 10 1 2 13 143:165 34
    7. 26 8 3 3 12 125:156 33
    8. 26 7 5 0 14 147:166 31
    9. 26 7 4 2 13 124:155 31
    10. 26 9 0 2 15 140:158 29
    11. 26 8 1 3 14 156:202 29
    12. 26 7 1 5 13 146:187 28
    13. 26 5 3 2 16 110:161 23
    14. 26 4 0 1 21 129:220 13

    Nejčtenější ze sportu