Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14677
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1224
    Týden:
    87
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    6.kolo

    16.10. 20:00 Liberec - Vlci Brno výsledek
    16.10. 20:00 Sparta Praha - Č.Budějovice výsledek
    16.10. 20:00 Helas Brno - Olympik Mělník výsledek
    16.10. 20:00 Plzeň - Slavia Praha výsledek
    16.10. 20:00 Česká Lípa - Chrudim výsledek
    16.10. 20:00 Rapid UL - Teplice výsledek

    7.kolo

    23.10. 20:00 Teplice - Liberec výsledek
    23.10. 20:00 Chrudim - Rapid UL výsledek
    23.10. 20:00 Slavia Praha - Česká Lípa výsledek
    23.10. 20:00 Olympik Mělník - Plzeň výsledek
    23.10. 20:00 Č.Budějovice - Helas Brno výsledek
    23.10. 20:00 Vlci Brno - Sparta Praha výsledek

    8.kolo

    30.10. 20:00 Liberec - Sparta Praha výsledek
    30.10. 20:00 Helas Brno - Vlci Brno výsledek
    30.10. 20:00 Plzeň - Č.Budějovice výsledek
    30.10. 20:00 Česká Lípa - Olympik Mělník výsledek
    30.10. 20:00 Rapid UL - Slavia Praha výsledek
    30.10. 20:00 Teplice - Chrudim výsledek

    9.kolo

    Po 12.10. 20:00 Chrudim - Liberec výsledek
    Po 12.10. 20:00 Slavia Praha - Teplice výsledek
    Po 12.10. 20:00 Olympik Mělník - Rapid UL výsledek
    Po 12.10. 20:00 Č.Budějovice - Česká Lípa výsledek
    Po 12.10. 20:00 Vlci Brno - Plzeň výsledek
    Po 12.10. 20:00 Sparta Praha - Helas Brno výsledek

    1.kolo

    04.09. 20:00 Plzeň - Liberec 5:0 (2:0)
    04.09. 20:00 Vlci Brno - Teplice 5:7 (3:4)
    04.09. 20:00 Chrudim - Č.Budějovice 2:1 (2:0)
    04.09. 20:00 Slavia Praha - Olympik Mělník 9:3 (3:2)
    04.09. 20:30 Česká Lípa - Helas Brno 5:3 (2:2)
    So 05.09. 20:30 Rapid UL - Sparta Praha 1:6 (0:4)

    2.kolo

    11.09. 19:30 Liberec - Olympik Mělník 4:1 (3:0)
    11.09. 20:00 Plzeň - Česká Lípa 8:0 (4:0)
    11.09. 20:30 Helas Brno - Rapid UL 12:5 (5:0)
    Ne 13.09. 19:00 Č.Budějovice - Slavia Praha 1:10 (0:6)
    St 16.09. 20:00 Vlci Brno - Chrudim 0:3 (0:2)
    Po 28.09. 19:00 Sparta Praha - Teplice 2:3 (2:0)

    3.kolo

    So 12.09. 18:30 Chrudim - Sparta Praha 2:2 (0:0)
    25.09. 19:30 Helas Brno - Teplice 3:5 (0:3)
    Ne 27.09. 20:30 Česká Lípa - Liberec 4:4 (2:2)
    Po 28.09. 19:30 Rapid UL - Plzeň 2:16 (0:10)
    Po 28.09. 20:00 Slavia Praha - Vlci Brno 7:1 (1:0)
    Po 28.09. 20:00 Olympik Mělník - Č.Budějovice 5:4 (2:1)

    4.kolo

    02.10. 19:30 Liberec - Č.Budějovice 5:3 (3:2)
    02.10. 20:00 Vlci Brno - Olympik Mělník 4:2 (1:1)
    02.10. 20:00 Plzeň - Teplice 4:3 (2:1)
    02.10. 20:30 Česká Lípa - Rapid UL 7:3 (3:3)
    Po 05.10. 19:30 Helas Brno - Chrudim 0:6 (0:3)
    St 30.12. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha

    5.kolo

    09.10. 20:00 Teplice - Česká Lípa 6:2 (3:1)
    09.10. 20:30 Olympik Mělník - Sparta Praha 5:3 (1:1)
    St 30.12. 00:00 Rapid UL - Liberec
    St 30.12. 00:00 Chrudim - Plzeň
    St 30.12. 00:00 Slavia Praha - Helas Brno
    St 30.12. 00:00 Č.Budějovice - Vlci Brno

    10.kolo

    St 30.12. 00:00 Liberec - Helas Brno
    St 30.12. 00:00 Plzeň - Sparta Praha
    St 30.12. 00:00 Česká Lípa - Vlci Brno
    St 30.12. 00:00 Rapid UL - Č.Budějovice
    St 30.12. 00:00 Teplice - Olympik Mělník
    St 30.12. 00:00 Chrudim - Slavia Praha

    11.kolo

    27.11. 20:00 Slavia Praha - Liberec
    27.11. 20:00 Vlci Brno - Rapid UL
    27.11. 20:00 Sparta Praha - Česká Lípa
    27.11. 20:30 Olympik Mělník - Chrudim
    Ne 29.11. 19:00 Č.Budějovice - Teplice
    Po 30.11. 19:30 Helas Brno - Plzeň

    12.kolo

    04.12. 20:00 Liberec - Plzeň
    04.12. 20:00 Helas Brno - Česká Lípa
    04.12. 20:00 Sparta Praha - Rapid UL
    04.12. 20:00 Teplice - Vlci Brno
    04.12. 20:00 Č.Budějovice - Chrudim
    04.12. 20:00 Olympik Mělník - Slavia Praha

    13.kolo

    18.12. 20:00 Olympik Mělník - Liberec
    18.12. 20:00 Slavia Praha - Č.Budějovice
    18.12. 20:00 Chrudim - Vlci Brno
    18.12. 20:00 Teplice - Sparta Praha
    18.12. 20:00 Rapid UL - Helas Brno
    18.12. 20:00 Česká Lípa - Plzeň

    14.kolo

    08.01. 20:00 Liberec - Česká Lípa
    08.01. 20:00 Plzeň - Rapid UL
    08.01. 20:00 Helas Brno - Teplice
    08.01. 20:00 Sparta Praha - Chrudim
    08.01. 20:00 Vlci Brno - Slavia Praha
    08.01. 20:00 Č.Budějovice - Olympik Mělník

    15.kolo

    15.01. 20:00 Č.Budějovice - Liberec
    15.01. 20:00 Olympik Mělník - Vlci Brno
    15.01. 20:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    15.01. 20:00 Chrudim - Helas Brno
    15.01. 20:00 Teplice - Plzeň
    15.01. 20:00 Rapid UL - Česká Lípa

    16.kolo

    22.01. 20:00 Liberec - Rapid UL
    22.01. 20:00 Česká Lípa - Teplice
    22.01. 20:00 Plzeň - Chrudim
    22.01. 20:00 Helas Brno - Slavia Praha
    22.01. 20:00 Sparta Praha - Olympik Mělník
    22.01. 20:00 Vlci Brno - Č.Budějovice

    17.kolo

    12.02. 20:00 Vlci Brno - Liberec
    12.02. 20:00 Č.Budějovice - Sparta Praha
    12.02. 20:00 Olympik Mělník - Helas Brno
    12.02. 20:00 Slavia Praha - Plzeň
    12.02. 20:00 Chrudim - Česká Lípa
    12.02. 20:00 Teplice - Rapid UL

    18.kolo

    19.02. 20:00 Liberec - Teplice
    19.02. 20:00 Rapid UL - Chrudim
    19.02. 20:00 Česká Lípa - Slavia Praha
    19.02. 20:00 Plzeň - Olympik Mělník
    19.02. 20:00 Helas Brno - Č.Budějovice
    19.02. 20:00 Sparta Praha - Vlci Brno

    19.kolo

    26.02. 20:00 Sparta Praha - Liberec
    26.02. 20:00 Vlci Brno - Helas Brno
    26.02. 20:00 Č.Budějovice - Plzeň
    26.02. 20:00 Olympik Mělník - Česká Lípa
    26.02. 20:00 Slavia Praha - Rapid UL
    26.02. 20:00 Chrudim - Teplice

    20.kolo

    19.03. 20:00 Liberec - Chrudim
    19.03. 20:00 Teplice - Slavia Praha
    19.03. 20:00 Rapid UL - Olympik Mělník
    19.03. 20:00 Česká Lípa - Č.Budějovice
    19.03. 20:00 Plzeň - Vlci Brno
    19.03. 20:00 Helas Brno - Sparta Praha

    21.kolo

    26.03. 20:00 Helas Brno - Liberec
    26.03. 20:00 Sparta Praha - Plzeň
    26.03. 20:00 Vlci Brno - Česká Lípa
    26.03. 20:00 Č.Budějovice - Rapid UL
    26.03. 20:00 Olympik Mělník - Teplice
    26.03. 20:00 Slavia Praha - Chrudim

    22.kolo

    02.04. 20:00 Liberec - Slavia Praha
    02.04. 20:00 Chrudim - Olympik Mělník
    02.04. 20:00 Teplice - Č.Budějovice
    02.04. 20:00 Rapid UL - Vlci Brno
    02.04. 20:00 Česká Lípa - Sparta Praha
    02.04. 20:00 Plzeň - Helas Brno
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 4 4 0 0 33:5 12
    2. 5 4 0 1 24:16 12
    3. 4 3 1 0 13:3 10
    4. 3 3 0 0 26:5 9
    5. 4 2 1 1 13:13 7
    6. 5 2 1 2 18:24 7
    7. 5 2 0 3 16:24 6
    8. 4 1 1 2 13:11 4
    9. 4 1 0 3 18:21 3
    10. 4 1 0 3 10:19 3
    11. 4 0 0 4 9:22 0
    12. 4 0 0 4 11:41 0

    Nejčtenější ze sportu