Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14679
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    600
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    2.kolo

    3.kolo

    4.kolo

    5.kolo

    6.kolo

    27.11. 20:00 Dol. Loučky - Amor Vyškov
    27.11. 20:00 Vys. Mýto - ROUB Vítkovice
    27.11. 20:00 UP Olomouc - Tango Hodonín
    27.11. 20:00 Jeseník - Baník Ostrava

    7.kolo

    04.12. 20:00 Baník Ostrava - Dol. Loučky
    04.12. 20:00 Tango Hodonín - Jeseník
    04.12. 20:00 ROUB Vítkovice - UP Olomouc
    04.12. 20:00 Amor Vyškov - Vys. Mýto

    8.kolo

    11.12. 20:00 Dol. Loučky - Vys. Mýto
    11.12. 20:00 Amor Vyškov - UP Olomouc
    11.12. 20:00 ROUB Vítkovice - Jeseník
    11.12. 20:00 Tango Hodonín - Baník Ostrava

    9.kolo

    18.12. 20:00 Tango Hodonín - Dol. Loučky
    18.12. 20:00 Baník Ostrava - ROUB Vítkovice
    18.12. 20:00 Jeseník - Amor Vyškov
    18.12. 20:00 UP Olomouc - Vys. Mýto

    10.kolo

    08.01. 20:00 Dol. Loučky - UP Olomouc
    08.01. 20:00 Vys. Mýto - Jeseník
    08.01. 20:00 Amor Vyškov - Baník Ostrava
    08.01. 20:00 ROUB Vítkovice - Tango Hodonín

    11.kolo

    15.01. 20:00 ROUB Vítkovice - Dol. Loučky
    15.01. 20:00 Tango Hodonín - Amor Vyškov
    15.01. 20:00 Baník Ostrava - Vys. Mýto
    15.01. 20:00 Jeseník - UP Olomouc

    12.kolo

    22.01. 20:00 Dol. Loučky - Jeseník
    22.01. 20:00 UP Olomouc - Baník Ostrava
    22.01. 20:00 Vys. Mýto - Tango Hodonín
    22.01. 20:00 Amor Vyškov - ROUB Vítkovice

    13.kolo

    29.01. 20:00 Amor Vyškov - Dol. Loučky
    29.01. 20:00 ROUB Vítkovice - Vys. Mýto
    29.01. 20:00 Tango Hodonín - UP Olomouc
    29.01. 20:00 Baník Ostrava - Jeseník

    14.kolo

    05.02. 20:00 Dol. Loučky - Baník Ostrava
    05.02. 20:00 Jeseník - Tango Hodonín
    05.02. 20:00 UP Olomouc - ROUB Vítkovice
    05.02. 20:00 Vys. Mýto - Amor Vyškov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 0 0 0 0 0:0 0
    2. 0 0 0 0 0:0 0
    3. 0 0 0 0 0:0 0
    4. 0 0 0 0 0:0 0
    5. 0 0 0 0 0:0 0
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 0 0 0 0 0:0 0

    Nejčtenější ze sportu