Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14691
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Finsko

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    697
    Týden:
    73
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 01.10. 17:30 Hämeenlinna - Kärpät 2:4
    02.10. 17:30 Pori - Turku 3:2
    02.10. 17:30 Ilves - SaiPa 2:1
    02.10. 17:30 JYP - HIFK 2:5
    02.10. 17:30 KalPa - Jukurit 2:1
    02.10. 17:30 Lukko - Tappara 7:2
    02.10. 17:30 Pelicans - Sport 3:1

    2.kolo

    So 03.10. 16:00 Kärpät - KooKoo 3:1
    So 03.10. 16:00 Jukurit - JYP 3:4
    So 03.10. 16:00 SaiPa - Pori 3:1
    So 03.10. 16:00 HIFK - Ilves 1:3
    So 03.10. 16:00 Turku - Lukko 4:2
    So 03.10. 16:00 Tappara - Pelicans 4:0
    Út 06.10. 17:30 HIFK - Pelicans 3:1

    3.kolo

    St 07.10. 17:30 Pori - Hämeenlinna 4:3 np
    09.10. 17:30 Pori - Sport 3:2
    09.10. 17:30 HIFK - Kärpät 3:7
    09.10. 17:30 Hämeenlinna - Lukko 1:5
    09.10. 17:30 Turku - SaiPa 4:3 pp
    09.10. 17:30 KooKoo - JYP 3:1
    09.10. 17:30 Ilves - Jukurit 5:1
    09.10. 17:30 KalPa - Tappara 3:6

    4.kolo

    So 10.10. 15:00 Hämeenlinna - Sport 0:1
    So 10.10. 16:00 JYP - KalPa 0:3
    So 10.10. 16:00 KooKoo - Ilves 4:2
    So 10.10. 16:00 Lukko - SaiPa 3:0
    So 10.10. 16:00 Pelicans - Kärpät 2:5
    So 10.10. 17:30 Jukurit - Turku 1:4
    So 10.10. 17:30 Tappara - HIFK 2:3 pp

    5.kolo

    Čt 15.10. 17:30 Jukurit - Pori 3:2 pp
    16.10. 17:30 HIFK - Lukko 2:3
    16.10. 17:30 Pelicans - Ilves 1:4
    16.10. 17:30 Tappara - Hämeenlinna 3:2
    16.10. 17:30 KalPa - Kärpät 5:1
    16.10. 17:30 JYP - SaiPa 5:1

    6.kolo

    So 17.10. 16:00 Jukurit - HIFK 4:1
    So 17.10. 16:00 Hämeenlinna - KalPa 1:5
    So 17.10. 16:00 Lukko - KooKoo 4:1
    So 17.10. 16:00 SaiPa - JYP 1:2 pp
    So 17.10. 17:30 Ilves - Pori 3:5
    St 02.12. 17:30 Pori - KooKoo 1:6

    7.kolo

    Út 13.10. 17:30 HIFK - Pori 4:3 pp
    St 14.10. 17:30 Turku - Hämeenlinna 3:4 np
    St 14.10. 17:30 KooKoo - Pelicans 2:3
    St 14.10. 17:30 Tappara - Sport 0:1 pp
    Út 20.10. 17:30 Turku - Ilves 1:4
    St 21.10. 17:30 SaiPa - Sport 0:3
    St 30.12. 00:00 KalPa - KooKoo

    8.kolo

    Čt 22.10. 17:30 Tappara - Pori 5:3
    23.10. 17:30 Ilves - Tappara 5:2
    23.10. 17:30 Hämeenlinna - Pelicans 7:2
    23.10. 17:30 JYP - Sport 4:0
    23.10. 17:30 Lukko - Turku 4:1
    23.10. 17:30 KooKoo - Jukurit 4:1
    Út 27.10. 17:30 Pori - Sport 3:2 np

    9.kolo

    So 24.10. 16:00 SaiPa - HIFK 2:5
    So 24.10. 16:00 Ilves - Sport 2:4
    So 24.10. 17:30 Pori - Lukko 1:6
    So 24.10. 17:30 Jukurit - KooKoo 1:4
    So 24.10. 17:30 Pelicans - Hämeenlinna 7:2
    So 24.10. 17:30 Turku - JYP 2:1 np
    St 30.12. 00:00 Kärpät - KalPa

    10.kolo

    Út 27.10. 17:30 JYP - Ilves 2:6
    Út 27.10. 17:30 KalPa - Turku 5:3
    Út 27.10. 17:30 KooKoo - Lukko 7:2
    St 28.10. 17:30 HIFK - JYP 4:0
    St 28.10. 17:30 Jukurit - Tappara 2:1
    St 28.10. 17:30 Kärpät - Pelicans 1:2
    St 28.10. 17:30 SaiPa - Lukko 1:4

    11.kolo

    30.10. 17:30 Hämeenlinna - HIFK 4:1
    30.10. 17:30 Ilves - Sport 6:1
    30.10. 17:30 KooKoo - Turku 1:2
    30.10. 17:30 Lukko - Kärpät 2:1
    30.10. 17:30 Pelicans - Pori 5:2
    30.10. 17:30 Jukurit - KalPa 1:4
    06.11. 17:30 Kärpät - SaiPa 0:1

    12.kolo

    So 31.10. 15:00 Tappara - KooKoo 3:2 pp
    So 31.10. 16:00 JYP - Pelicans 1:7
    So 31.10. 16:00 Pori - Kärpät 3:4
    So 31.10. 16:00 SaiPa - Hämeenlinna 4:3 np
    So 31.10. 16:00 KalPa - Ilves 2:3
    So 31.10. 16:00 Turku - HIFK 3:4 pp
    St 04.11. 17:30 Kärpät - Hämeenlinna 4:3 pp

    13.kolo

    Út 10.11. 17:30 HIFK - KooKoo 2:3 pp
    Út 10.11. 17:30 SaiPa - KalPa 4:3
    St 11.11. 17:30 Kärpät - Jukurit 2:1
    St 11.11. 17:30 Turku - Pelicans 3:4 pp
    St 11.11. 17:30 Pori - JYP 3:2 np
    St 30.12. 00:00 Ilves - Lukko
    St 30.12. 00:00 Sport - Tappara

    14.kolo

    Čt 12.11. 17:30 KalPa - Lukko 3:2
    13.11. 17:30 Hämeenlinna - Pori 2:3 pp
    13.11. 17:30 HIFK - KalPa 4:2
    13.11. 17:30 Sport - Kärpät 2:3
    13.11. 17:30 Jukurit - SaiPa 3:2
    13.11. 17:30 Pelicans - KooKoo 2:5
    13.11. 17:30 Tappara - Ilves 4:5

    15.kolo

    So 14.11. 16:00 KooKoo - Hämeenlinna 3:2 np
    So 14.11. 16:00 JYP - Jukurit 3:0
    So 14.11. 16:00 Pelicans - Tappara 5:1
    So 14.11. 16:00 Sport - Ilves 0:6
    So 14.11. 16:00 SaiPa - Turku 1:2
    So 14.11. 17:00 Kärpät - HIFK 1:7
    So 14.11. 17:30 Lukko - Pori 9:1

    16.kolo

    Út 17.11. 17:30 Sport - Tappara 5:6 np
    St 18.11. 17:30 Turku - KalPa 2:3 pp
    St 18.11. 17:30 Ilves - KooKoo 6:1
    St 18.11. 17:30 Hämeenlinna - JYP 2:1 np
    St 18.11. 17:30 HIFK - Jukurit 11:1
    St 18.11. 17:30 Pori - Pelicans 3:5
    St 30.12. 00:00 Kärpät - Lukko

    17.kolo

    Čt 19.11. 17:30 Sport - KooKoo 0:4
    20.11. 17:30 KalPa - Pori 0:4
    20.11. 17:30 Ilves - JYP 7:5
    20.11. 17:30 Lukko - Hämeenlinna 7:2
    20.11. 17:30 HIFK - Tappara 2:3 pp
    20.11. 17:30 Pelicans - SaiPa 1:0

    18.kolo

    So 21.11. 16:00 Hämeenlinna - Turku 2:3 np
    So 21.11. 16:00 KooKoo - Pelicans 2:3
    So 21.11. 16:00 Kärpät - Pori 5:4 pp
    So 21.11. 16:00 Tappara - KalPa 2:1 pp
    So 21.11. 16:00 SaiPa - Sport 3:2 pp
    So 21.11. 16:00 Jukurit - Ilves 5:3
    So 21.11. 17:30 JYP - Lukko 1:6

    19.kolo

    Út 24.11. 17:30 Lukko - KalPa 3:4
    Út 24.11. 17:30 JYP - Kärpät 3:6
    St 25.11. 17:30 Jukurit - Hämeenlinna 5:2
    St 25.11. 17:30 Turku - KooKoo 4:1
    Čt 26.11. 17:30 Sport - JYP 3:2
    St 30.12. 00:00 HIFK - SaiPa

    20.kolo

    27.11. 17:30 Pori - Jukurit 5:6 pp
    27.11. 17:30 KalPa - Pelicans 3:4 pp
    27.11. 17:30 JYP - Turku 4:6
    27.11. 17:30 SaiPa - Ilves 4:2
    27.11. 17:30 Tappara - Lukko 5:2
    St 30.12. 00:00 HIFK - Kärpät

    21.kolo

    So 28.11. 16:00 Turku - Pori 4:1
    So 28.11. 16:00 Lukko - Jukurit 6:3
    So 28.11. 16:00 Ilves - KalPa 2:0
    So 28.11. 16:00 KooKoo - SaiPa 1:3
    So 28.11. 16:00 Hämeenlinna - HIFK 2:5
    So 28.11. 17:00 Kärpät - Tappara 1:4
    So 28.11. 17:30 Sport - Pelicans 3:2 np

    22.kolo

    Út 01.12. 17:30 Lukko - HIFK 4:0
    Út 01.12. 17:30 Sport - Tappara 4:2
    St 02.12. 17:30 Pori - KooKoo 2:6
    Čt 01.04. 00:00 Hämeenlinna - SaiPa
    Čt 01.04. 00:00 Kärpät - Ilves
    Čt 01.04. 17:30 Jukurit - JYP

    23.kolo

    Čt 03.12. 17:30 Lukko - Sport 1:5
    Čt 03.12. 17:30 Kärpät - Hämeenlinna 8:3
    Čt 03.12. 17:30 Turku - Jukurit 4:5
    04.12. 17:30 SaiPa - Tappara
    04.12. 17:30 Ilves - HIFK
    04.12. 17:30 JYP - Pori
    04.12. 17:30 KooKoo - KalPa

    24.kolo

    So 05.12. 16:00 Jukurit - Kärpät
    So 05.12. 16:00 Hämeenlinna - Ilves
    So 05.12. 16:00 KalPa - JYP
    So 05.12. 17:30 Sport - HIFK
    So 05.12. 17:30 Tappara - Turku
    So 05.12. 17:30 Pelicans - Lukko
    So 05.12. 17:30 Pori - SaiPa

    25.kolo

    Út 08.12. 17:30 Lukko - Pelicans
    Út 08.12. 17:30 Tappara - Kärpät
    St 09.12. 17:30 JYP - Hämeenlinna
    St 09.12. 17:30 Ilves - Turku
    St 09.12. 17:30 KooKoo - HIFK
    Čt 10.12. 17:30 Jukurit - Pelicans
    Čt 10.12. 17:30 Sport - Hämeenlinna

    26.kolo

    11.12. 17:30 Turku - Lukko
    11.12. 17:30 JYP - KooKoo
    11.12. 17:30 SaiPa - Kärpät
    11.12. 17:30 Pori - KalPa
    11.12. 17:30 Tappara - Jukurit

    27.kolo

    So 12.12. 16:00 Pelicans - HIFK
    So 12.12. 16:00 KooKoo - Kärpät
    So 12.12. 16:00 Lukko - Pori
    So 12.12. 16:00 Hämeenlinna - Tappara
    So 12.12. 17:30 Sport - KalPa

    28.kolo

    Út 15.12. 17:30 KooKoo - Tappara
    St 16.12. 17:30 KalPa - JYP
    St 16.12. 17:30 Jukurit - KooKoo
    St 16.12. 17:30 SaiPa - Ilves
    St 16.12. 17:30 HIFK - Sport
    St 16.12. 17:30 Pelicans - Turku
    St 16.12. 17:30 Kärpät - Hämeenlinna

    29.kolo

    18.12. 17:30 Hämeenlinna - Jukurit
    18.12. 17:30 Sport - Pori
    18.12. 17:30 Kärpät - KalPa
    18.12. 17:30 Tappara - HIFK
    18.12. 17:30 KooKoo - SaiPa
    18.12. 17:30 Lukko - Pelicans
    18.12. 17:30 Turku - Ilves

    30.kolo

    So 26.12. 16:00 Turku - Hämeenlinna
    So 26.12. 16:00 HIFK - Pelicans
    So 26.12. 16:00 SaiPa - Jukurit
    So 26.12. 17:30 Pori - Lukko
    So 26.12. 17:30 JYP - Kärpät
    So 26.12. 17:30 Ilves - Tappara
    So 26.12. 17:30 KalPa - Sport

    31.kolo

    Po 28.12. 17:30 Kärpät - Sport
    Po 28.12. 17:30 Lukko - Ilves
    Po 28.12. 17:30 Tappara - Turku
    Po 28.12. 17:30 Hämeenlinna - SaiPa
    Út 29.12. 17:30 Pelicans - Pori
    Út 29.12. 17:30 HIFK - JYP
    Út 29.12. 17:30 Jukurit - KalPa

    32.kolo

    St 30.12. 18:30 KalPa - Lukko
    St 30.12. 18:30 JYP - Jukurit
    St 30.12. 18:30 Pori - Hämeenlinna
    St 30.12. 18:30 Ilves - Kärpät
    St 30.12. 18:30 Sport - Tappara
    St 30.12. 18:30 SaiPa - Pelicans
    St 30.12. 18:30 Turku - HIFK
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 14 0 0 6 82:45 42
    2. 19 14 0 0 5 76:44 42
    3. 19 10 2 1 6 59:52 35
    4. 19 8 3 2 6 67:50 32
    5. 20 9 2 1 8 61:47 32
    6. 17 9 2 0 6 56:48 31
    7. 19 7 3 4 5 57:53 31
    8. 17 8 1 2 6 48:43 28
    9. 18 6 4 2 6 55:53 28
    10. 18 6 2 3 7 39:50 25
    11. 22 4 4 4 10 60:87 24
    12. 19 6 2 0 11 47:69 22
    13. 18 5 2 2 9 34:46 21
    14.
     JYP
    19 4 1 3 11 43:68 17
    15. 20 2 2 6 10 49:78 16

    Nejčtenější ze sportu