Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14695
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2482
    Týden:
    40
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Kralovice - Bělá 3:2 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Košutka - Radnice 0:4 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Hrádek - Žákava 4:0 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Kaznějov - Luby 4:1 (3:1)
    So 22.08. 18:00 Rokycany B - Sušice 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 13:00 Petřín Plzeň B - Svéradice 7:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Mochtín - Žihle 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Žichovice - Rokycany B 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Žihle - Petřín Plzeň B 0:4 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Košutka - Hrádek 1:4 (1:1)
    Ne 30.08. 10:15 Bělá - Kaznějov 5:3 (5:0)
    Ne 30.08. 16:00 Svéradice - Radnice 1:4 (1:1)
    Ne 30.08. 16:00 Luby - Mochtín 2:6 (0:5)
    Ne 30.08. 17:00 Sušice - Kralovice 1:2 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Kralovice - Žichovice 1:6 (0:2)
    So 05.09. 13:00 Petřín Plzeň B - Luby 4:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Hrádek - Radnice 0:2 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Rokycany B - Žákava 2:3 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Kaznějov - Sušice 2:1 (3:1)
    Ne 06.09. 16:00 Svéradice - Žihle 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Mochtín - Bělá 1:5 (1:4)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Bělá - Petřín Plzeň B 0:3 (0:2)
    So 12.09. 16:30 Žákava - Kralovice 4:3 np (3:3)
    So 12.09. 16:30 Košutka - Rokycany B 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 Žichovice - Kaznějov 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Luby - Svéradice 1:2 (0:2)
    Ne 13.09. 16:30 Radnice - Žihle 4:1 (2:0)
    Ne 13.09. 16:30 Sušice - Mochtín 7:1 (2:1)

    5.kolo

    So 19.09. 13:00 Petřín Plzeň B - Sušice 4:2 (3:2)
    So 19.09. 13:30 Mochtín - Žichovice 1:2 np (1:1)
    So 19.09. 16:00 Kaznějov - Žákava 3:2 np (2:2)
    So 19.09. 16:00 Svéradice - Bělá 0:5 (0:3)
    So 19.09. 16:00 Žihle - Luby 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Rokycany B - Hrádek 3:1 (1:1)
    St 07.10. 16:00 Kralovice - Košutka 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 15:00 Žichovice - Petřín Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Žákava - Mochtín 7:2 (4:1)
    So 26.09. 15:30 Hrádek - Kralovice 3:1 (1:1)
    Ne 27.09. 10:15 Bělá - Žihle 2:3 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Radnice - Luby 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Sušice - Svéradice 3:2 (2:1)
    St 28.10. 14:30 Košutka - Kaznějov odloženo

    7.kolo

    So 03.10. 13:00 Petřín Plzeň B - Žákava 1:3 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Kaznějov - Hrádek 3:4 np (3:3)
    So 03.10. 15:00 Žihle - Sušice 2:3 (1:2)
    So 03.10. 15:00 Luby - Bělá 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Rokycany B - Radnice 2:1 np (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Mochtín - Košutka 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Svéradice - Žichovice 3:4 (1:2)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Žákava - Svéradice 3:1 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Košutka - Petřín Plzeň B 0:5 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Hrádek - Mochtín 2:1 np (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Radnice - Bělá 6:1 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Sušice - Luby 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Žichovice - Žihle 4:2 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Rokycany B - Kralovice odloženo

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Kralovice - Radnice odloženo
    So 17.10. 13:00 Petřín Plzeň B - Hrádek odloženo
    So 17.10. 14:30 Kaznějov - Rokycany B odloženo
    So 17.10. 14:30 Svéradice - Košutka odloženo
    So 17.10. 14:30 Žihle - Žákava odloženo
    So 17.10. 14:30 Luby - Žichovice odloženo
    Ne 18.10. 10:15 Bělá - Sušice odloženo

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Kralovice - Kaznějov odloženo
    So 24.10. 14:30 Žákava - Luby odloženo
    So 24.10. 14:30 Košutka - Žihle odloženo
    So 24.10. 14:30 Hrádek - Svéradice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Radnice - Sušice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Žichovice - Bělá odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Rokycany B - Mochtín odloženo

    11.kolo

    So 31.10. 13:00 Petřín Plzeň B - Rokycany B odloženo
    So 31.10. 14:00 Kaznějov - Radnice odloženo
    So 31.10. 14:00 Žihle - Hrádek odloženo
    Ne 01.11. 10:15 Bělá - Žákava odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Mochtín - Kralovice odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Luby - Košutka odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Sušice - Žichovice odloženo

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Kralovice - Petřín Plzeň B odloženo
    So 07.11. 14:00 Žákava - Sušice odloženo
    So 07.11. 14:00 Hrádek - Luby odloženo
    So 07.11. 14:00 Kaznějov - Mochtín odloženo
    Ne 08.11. 13:00 Košutka - Bělá odloženo
    Ne 08.11. 14:00 Radnice - Žichovice odloženo
    Ne 08.11. 14:00 Rokycany B - Svéradice odloženo

    13.kolo

    So 14.11. 13:00 Petřín Plzeň B - Kaznějov odloženo
    So 14.11. 13:30 Žihle - Rokycany B odloženo
    Ne 15.11. 10:15 Bělá - Hrádek odloženo
    Ne 15.11. 13:30 Mochtín - Radnice odloženo
    Ne 15.11. 13:30 Svéradice - Kralovice odloženo
    Ne 15.11. 13:30 Sušice - Košutka odloženo
    Ne 15.11. 13:30 Žichovice - Žákava odloženo

    14.kolo

    So 21.11. 10:15 Kralovice - Žihle odloženo
    So 21.11. 13:30 Hrádek - Sušice odloženo
    So 21.11. 13:30 Kaznějov - Svéradice odloženo
    Ne 22.11. 13:30 Radnice - Žákava odloženo
    Ne 22.11. 13:30 Rokycany B - Luby odloženo
    Ne 22.11. 13:30 Mochtín - Petřín Plzeň B odloženo
    Ne 22.11. 15:00 Košutka - Žichovice odloženo

    15.kolo

    So 28.11. 13:00 Petřín Plzeň B - Radnice výsledek
    So 28.11. 13:30 Svéradice - Mochtín výsledek
    So 28.11. 13:30 Žihle - Kaznějov výsledek
    So 28.11. 13:30 Luby - Kralovice výsledek
    So 28.11. 13:30 Bělá - Rokycany B výsledek
    So 28.11. 13:30 Žichovice - Hrádek výsledek
    So 28.11. 13:30 Žákava - Košutka výsledek
    Správce soutěže: Emil Cipra

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 1 0 0 20:7 20
    2. 8 6 0 0 2 28:6 18
    3. 7 5 0 1 1 22:7 16
    4. 7 3 2 1 1 20:15 14
    5. 7 3 2 0 2 16:11 13
    6. 8 4 0 0 4 21:19 12
    7. 8 3 0 2 3 16:24 11
    8. 8 3 0 0 5 18:17 9
    9. 6 2 1 1 2 14:14 9
    10. 6 2 1 1 2 7:8 9
    11. 6 2 0 1 3 11:17 7
    12. 8 2 0 0 6 11:21 6
    13. 6 2 0 0 4 6:16 6
    14. 8 2 0 0 6 10:21 6
    15. 8 2 0 0 6 11:28 6

    Nejčtenější ze sportu