Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14702
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2189
Týden:
77
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

Ne 14.06. 12:00 Sirius - Djurgården 0:2 (0:1)
Ne 14.06. 14:30 Göteborg - Elfsborg 0:1 (0:1)
Ne 14.06. 14:30 Norrköping - Kalmar 2:1 (1:1)
Ne 14.06. 17:30 Örebro - AIK Stockholm 0:2 (0:0)
Ne 14.06. 17:30 Hammarby - Östersunds 2:0 (1:0)
Po 15.06. 19:00 Helsingborg - Varbergs 0:3 (0:1)
Po 15.06. 19:00 Malmö - Mjällby 2:0 (0:0)
Po 15.06. 19:00 Falkenbergs - Häcken 1:1 (1:1)

2.kolo

St 17.06. 19:00 AIK Stockholm - Norrköping 1:4 (0:4)
St 17.06. 19:00 Elfsborg - Hammarby 2:2 (1:0)
St 17.06. 19:00 Djurgården - Örebro 1:2 (1:1)
Čt 18.06. 19:00 Varbergs - Göteborg 1:2 (1:1)
Čt 18.06. 19:00 Östersunds - Sirius 0:2 (0:0)
Čt 18.06. 19:00 Häcken - Malmö 1:1 (0:1)
Čt 18.06. 19:00 Mjällby - Falkenbergs 0:1 (0:1)
Čt 18.06. 19:00 Kalmar - Helsingborg 4:0 (2:0)

3.kolo

Ne 21.06. 14:30 Malmö - Varbergs 2:2 (1:1)
Ne 21.06. 14:30 Falkenbergs - Kalmar 0:2 (0:0)
Ne 21.06. 14:30 Norrköping - Djurgården 3:0 (2:0)
Ne 21.06. 17:30 Hammarby - AIK Stockholm 0:2 (0:0)
Ne 21.06. 17:30 Örebro - Östersunds 0:0 (0:0)
Po 22.06. 19:00 Helsingborg - Elfsborg 0:0 (0:0)
Po 22.06. 19:00 Sirius - Häcken 2:2 (1:2)
Po 22.06. 19:00 Göteborg - Mjällby 2:2 (0:1)

4.kolo

So 27.06. 15:00 Östersunds - Norrköping 2:4 (1:1)
Ne 28.06. 14:30 Djurgården - Kalmar 5:0 (4:0)
Ne 28.06. 14:30 Sirius - Göteborg 2:2 (1:1)
Ne 28.06. 14:30 Mjällby - Hammarby 2:1 (0:1)
Ne 28.06. 17:30 Elfsborg - Örebro 1:1 (0:1)
Ne 28.06. 17:30 AIK Stockholm - Malmö 2:2 (1:0)
Po 29.06. 19:00 Häcken - Helsingborg 1:0 (0:0)
Po 29.06. 19:00 Varbergs - Falkenbergs 3:1 (2:0)

5.kolo

St 01.07. 19:00 Malmö - Djurgården 1:0 (1:0)
St 01.07. 19:00 Norrköping - Elfsborg 1:1 (0:1)
St 01.07. 19:00 Kalmar - Östersunds 1:2 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Falkenbergs - Sirius 1:2 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Hammarby - Varbergs 1:0 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Örebro - Häcken 0:0 (0:0)
Čt 02.07. 19:00 Göteborg - AIK Stockholm 1:0 (0:0)
Čt 02.07. 19:00 Helsingborg - Mjällby 0:1 (0:0)

6.kolo

Ne 05.07. 14:30 AIK Stockholm - Falkenbergs 1:1 (0:0)
Ne 05.07. 14:30 Elfsborg - Malmö 1:0 (1:0)
Ne 05.07. 17:30 Sirius - Örebro 2:1 (0:1)
Ne 05.07. 17:30 Häcken - Hammarby 3:0 (1:0)
Po 06.07. 19:00 Djurgården - Helsingborg 2:2 (2:1)
Po 06.07. 19:00 Varbergs - Kalmar 1:0 (0:0)
Po 06.07. 19:00 Norrköping - Göteborg 3:1 (1:0)
Po 06.07. 19:00 Östersunds - Mjällby 0:1 (0:0)

7.kolo

So 11.07. 15:00 Falkenbergs - Östersunds 0:1 (0:0)
So 11.07. 15:00 Hammarby - Sirius 0:0 (0:0)
Ne 12.07. 14:30 Helsingborg - AIK Stockholm 2:0 (0:0)
Ne 12.07. 14:30 Örebro - Varbergs 1:0 (0:0)
Ne 12.07. 17:30 Göteborg - Djurgården 1:2 (0:2)
Ne 12.07. 17:30 Mjällby - Häcken 3:1 (1:0)
Po 13.07. 19:00 Kalmar - Elfsborg 1:2 (1:0)
Po 13.07. 19:00 Malmö - Norrköping 1:1 (1:0)

8.kolo

St 15.07. 19:00 AIK Stockholm - Sirius 1:0 (0:0)
St 15.07. 19:00 Göteborg - Helsingborg 1:1 (1:0)
St 15.07. 19:00 Djurgården - Falkenbergs 1:0 (0:0)
Čt 16.07. 19:00 Norrköping - Örebro 2:0 (0:0)
Čt 16.07. 19:00 Häcken - Elfsborg 6:0 (2:0)
Čt 16.07. 19:00 Kalmar - Hammarby 1:2 (1:1)
Čt 16.07. 19:00 Varbergs - Mjällby 1:0 (0:0)
Čt 16.07. 19:00 Östersunds - Malmö 1:2 (0:1)

9.kolo

Ne 19.07. 14:30 Malmö - Kalmar 2:1 (0:1)
Ne 19.07. 14:30 Varbergs - AIK Stockholm 2:2 (1:1)
Ne 19.07. 14:30 Sirius - Norrköping 4:2 (1:1)
Ne 19.07. 17:30 Elfsborg - Djurgården 1:0 (0:0)
Ne 19.07. 17:30 Östersunds - Häcken 2:2 (0:0)
Ne 19.07. 17:30 Falkenbergs - Helsingborg 2:2 (1:0)
Po 20.07. 19:00 Hammarby - Göteborg 1:1 (0:0)
Po 20.07. 19:00 Örebro - Mjällby 3:1 (1:1)

10.kolo

St 22.07. 19:00 Djurgården - Östersunds 0:0 (0:0)
St 22.07. 19:00 Häcken - AIK Stockholm 4:0 (2:0)
St 22.07. 19:00 Norrköping - Varbergs 2:0 (1:0)
Čt 23.07. 19:00 Kalmar - Sirius 1:1 (0:0)
Čt 23.07. 19:00 Göteborg - Falkenbergs 2:2 (1:0)
Čt 23.07. 19:00 Helsingborg - Örebro 1:1 (0:1)
Čt 23.07. 19:00 Malmö - Hammarby 3:0 (2:0)
Čt 23.07. 19:00 Mjällby - Elfsborg 0:5 (0:4)

11.kolo

Ne 26.07. 14:30 Häcken - Göteborg 0:0 (0:0)
Ne 26.07. 14:30 Falkenbergs - Norrköping 3:3 (2:0)
Ne 26.07. 14:30 Elfsborg - Varbergs 3:3 (1:1)
Ne 26.07. 17:30 AIK Stockholm - Djurgården 0:1 (0:0)
Ne 26.07. 17:30 Sirius - Malmö 2:5 (1:0)
Po 27.07. 19:00 Mjällby - Kalmar 2:2 (1:0)
Po 27.07. 19:00 Hammarby - Örebro 3:0 (1:0)
Po 27.07. 19:00 Östersunds - Helsingborg 0:0 (0:0)

12.kolo

So 01.08. 15:00 Djurgården - Häcken 3:1 (2:1)
So 01.08. 15:00 Örebro - Falkenbergs 1:2 (0:0)
Ne 02.08. 14:30 Helsingborg - Hammarby 1:1 (1:0)
Ne 02.08. 17:30 Göteborg - Malmö 0:3 (0:2)
Ne 02.08. 17:30 Varbergs - Östersunds 1:1 (0:0)
Ne 02.08. 18:00 Kalmar - AIK Stockholm 0:0 (0:0)
Po 03.08. 19:00 Elfsborg - Sirius 3:3 (1:3)
Po 03.08. 19:00 Norrköping - Mjällby 1:1 (0:0)

13.kolo

St 05.08. 19:00 Hammarby - Falkenbergs 1:1 (0:1)
St 05.08. 19:00 Malmö - Helsingborg 4:1 (2:1)
St 05.08. 19:00 Varbergs - Djurgården 1:2 (0:1)
Čt 06.08. 19:00 AIK Stockholm - Elfsborg 1:2 (0:2)
Čt 06.08. 19:00 Göteborg - Östersunds 2:2 (1:2)
Čt 06.08. 19:00 Häcken - Norrköping 2:1 (1:0)
Čt 06.08. 19:00 Kalmar - Örebro 0:3 (0:1)
Čt 06.08. 19:00 Mjällby - Sirius 1:1 (0:1)

14.kolo

Ne 09.08. 14:30 Falkenbergs - Malmö 0:1 (0:1)
Ne 09.08. 14:30 Häcken - Kalmar 0:2 (0:1)
Ne 09.08. 14:30 Örebro - Göteborg 1:1 (0:0)
Ne 09.08. 17:30 Djurgården - Hammarby 1:2 (0:2)
Ne 09.08. 17:30 Mjällby - AIK Stockholm 3:1 (2:1)
Ne 09.08. 17:30 Östersunds - Elfsborg 0:1 (0:0)
Po 10.08. 19:00 Helsingborg - Norrköping 3:2 (2:1)
Po 10.08. 19:00 Sirius - Varbergs 3:3 (2:1)

15.kolo

St 12.08. 19:00 Djurgården - Mjällby 2:1 (0:1)
St 12.08. 19:00 Malmö - Örebro 2:1 (1:1)
Čt 13.08. 19:00 AIK Stockholm - Östersunds 0:1 (0:1)
Čt 13.08. 19:00 Elfsborg - Falkenbergs 4:2 (4:0)
Čt 13.08. 19:00 Kalmar - Göteborg 1:1 (1:1)
Čt 13.08. 19:00 Norrköping - Hammarby 1:2 (0:1)
Čt 13.08. 19:00 Sirius - Helsingborg 3:1 (2:0)
Čt 13.08. 19:30 Varbergs - Häcken 1:3 (1:2)

16.kolo

So 15.08. 15:00 Örebro - Djurgården 0:3 (0:1)
Ne 16.08. 14:30 Falkenbergs - AIK Stockholm 1:1 (1:1)
Ne 16.08. 14:30 Hammarby - Elfsborg 2:2 (1:1)
Ne 16.08. 17:30 Mjällby - Malmö 2:2 (1:0)
Po 17.08. 19:00 Göteborg - Norrköping 1:3 (0:2)
Po 17.08. 19:00 Häcken - Varbergs 2:1 (1:0)
Po 17.08. 19:00 Helsingborg - Sirius 1:2 (1:1)
Po 17.08. 19:00 Östersunds - Kalmar 2:0 (1:0)

17.kolo

So 22.08. 15:00 Djurgården - Göteborg 2:2 (0:1)
So 22.08. 15:00 Sirius - Hammarby 3:1 (0:1)
Ne 23.08. 14:30 Malmö - Falkenbergs 2:1 (1:0)
Ne 23.08. 14:30 Elfsborg - Östersunds 0:1 (0:0)
Ne 23.08. 17:30 AIK Stockholm - Helsingborg 2:0 (1:0)
Ne 23.08. 17:30 Varbergs - Örebro 2:1 (0:1)
Po 24.08. 19:00 Norrköping - Häcken 0:1 (0:0)
Po 24.08. 19:00 Kalmar - Mjällby 1:4 (1:1)

18.kolo

So 29.08. 15:00 Varbergs - Sirius 2:0 (0:0)
So 29.08. 15:00 Östersunds - Falkenbergs 2:1 (2:0)
Ne 30.08. 14:30 Helsingborg - Djurgården 3:1 (0:0)
Ne 30.08. 14:30 AIK Stockholm - Häcken 0:1 (0:0)
Ne 30.08. 14:30 Mjällby - Göteborg 1:1 (0:1)
Ne 30.08. 17:30 Hammarby - Kalmar 3:3 (1:2)
Ne 30.08. 17:30 Malmö - Elfsborg 1:1 (1:1)
Ne 30.08. 17:30 Örebro - Norrköping 4:3 (2:2)

20.kolo

So 12.09. 15:00 Djurgården - Elfsborg 1:1 (0:1)
Ne 13.09. 14:30 Falkenbergs - Göteborg 0:3 (0:2)
Ne 13.09. 14:30 Hammarby - Helsingborg 2:2 (1:0)
Ne 13.09. 17:30 Malmö - AIK Stockholm 0:0 (0:0)
Ne 13.09. 17:30 Mjällby - Varbergs 2:3 (0:2)
Po 14.09. 19:00 Häcken - Sirius 1:1 (0:0)
Po 14.09. 19:00 Kalmar - Norrköping 0:2 (0:2)
Po 14.09. 19:00 Östersunds - Örebro 0:0 (0:0)

21.kolo

Ne 20.09. 14:30 AIK Stockholm - Hammarby 3:0 (2:0)
Ne 20.09. 14:30 Östersunds - Djurgården 1:1 (0:0)
Ne 20.09. 17:30 Norrköping - Malmö 1:1 (0:0)
Ne 20.09. 17:30 Göteborg - Kalmar 1:2 (0:1)
Po 21.09. 19:00 Elfsborg - Häcken 1:1 (1:0)
Po 21.09. 19:00 Varbergs - Helsingborg 1:3 (1:2)
Po 21.09. 19:00 Sirius - Falkenbergs 2:1 (0:0)
Po 21.09. 19:00 Mjällby - Örebro 1:0 (0:0)

22.kolo

So 26.09. 15:00 Örebro - Sirius 2:1 (1:0)
Ne 27.09. 14:30 Falkenbergs - Hammarby 1:3 (1:0)
Ne 27.09. 14:30 Helsingborg - Östersunds 0:1 (0:0)
Ne 27.09. 14:30 Malmö - Häcken 3:0 (2:0)
Ne 27.09. 17:30 Djurgården - Norrköping 1:2 (0:1)
Ne 27.09. 17:30 Elfsborg - Göteborg 0:0 (0:0)
Po 28.09. 19:00 AIK Stockholm - Mjällby 1:0 (0:0)
Po 28.09. 19:00 Kalmar - Varbergs 1:1 (0:0)

23.kolo

So 03.10. 15:00 Örebro - Elfsborg 3:2 (2:2)
So 03.10. 15:00 Häcken - Falkenbergs 3:0 (3:0)
Ne 04.10. 14:30 Östersunds - AIK Stockholm 1:2 (0:1)
Ne 04.10. 14:30 Hammarby - Djurgården 1:1 (1:0)
Ne 04.10. 14:30 Mjällby - Helsingborg 3:2 (1:1)
Ne 04.10. 17:30 Göteborg - Varbergs 1:0 (1:0)
Ne 04.10. 17:30 Kalmar - Malmö 0:4 (0:2)
Ne 04.10. 17:30 Norrköping - Sirius 1:2 (1:1)

24.kolo

So 17.10. 15:00 Falkenbergs - Örebro 2:1 (0:0)
Ne 18.10. 14:30 Elfsborg - Kalmar 3:1 (2:0)
Ne 18.10. 14:30 Hammarby - Mjällby 4:2 (3:1)
Ne 18.10. 14:30 Sirius - Östersunds 2:3 (0:1)
Ne 18.10. 17:30 AIK Stockholm - Göteborg 2:0 (1:0)
Ne 18.10. 17:30 Varbergs - Norrköping 1:3 (1:2)
Po 19.10. 19:00 Djurgården - Malmö 3:2 (0:1)
Po 19.10. 19:00 Helsingborg - Häcken 0:0 (0:0)

25.kolo

So 24.10. 15:00 Djurgården - Sirius 4:0 (0:0)
So 24.10. 15:00 Häcken - Mjällby 2:2 (0:1)
Ne 25.10. 14:30 Kalmar - Falkenbergs 0:0 (0:0)
Ne 25.10. 14:30 Östersunds - Hammarby 1:3 (0:0)
Ne 25.10. 17:30 Malmö - Göteborg 3:1 (2:1)
Ne 25.10. 17:30 Örebro - Helsingborg 3:2 (2:1)
Po 26.10. 19:00 Norrköping - AIK Stockholm 2:2 (0:1)
Po 26.10. 19:00 Varbergs - Elfsborg 0:0 (0:0)

19.kolo

St 09.09. 19:00 Helsingborg - Kalmar 1:1 (1:0)
Čt 10.09. 19:00 Norrköping - Östersunds 2:2 (1:0)
Čt 10.09. 19:00 Göteborg - Hammarby 0:4 (0:1)
Čt 10.09. 19:00 Örebro - Malmö 3:2 (2:1)
Čt 17.09. 19:00 Elfsborg - Mjällby 2:2 (1:1)
Čt 17.09. 19:00 Falkenbergs - Varbergs 2:0 (1:0)
St 28.10. 19:00 Häcken - Djurgården 0:2 (0:1)
Čt 29.10. 19:00 Sirius - AIK Stockholm 0:0 (0:0)

26.kolo

Ne 01.11. 14:30 Elfsborg - Norrköping 2:1 (1:1)
Ne 01.11. 14:30 Mjällby - Östersunds 3:0 (3:0)
Ne 01.11. 14:30 Sirius - Kalmar 2:2 (2:1)
Ne 01.11. 17:30 Göteborg - Örebro 0:1 (0:1)
Ne 01.11. 17:30 Falkenbergs - Djurgården 3:2 (1:1)
Ne 01.11. 17:30 Hammarby - Häcken 1:1 (0:1)
Po 02.11. 19:00 AIK Stockholm - Varbergs 1:0 (0:0)
Po 02.11. 19:00 Helsingborg - Malmö 0:1 (0:1)

27.kolo

So 07.11. 15:00 Häcken - Östersunds 2:1 (1:0)
So 07.11. 15:00 Falkenbergs - Elfsborg 1:3 (0:2)
So 07.11. 15:00 Mjällby - Norrköping 2:0 (1:0)
Ne 08.11. 14:30 Djurgården - AIK Stockholm 0:1 (0:0)
Ne 08.11. 14:30 Örebro - Kalmar 0:1 (0:1)
Ne 08.11. 14:30 Varbergs - Hammarby 5:2 (2:1)
Ne 08.11. 17:30 Malmö - Sirius 4:0 (3:0)
Ne 08.11. 17:30 Helsingborg - Göteborg 0:1 (0:1)

28.kolo

Ne 22.11. 14:30 AIK Stockholm - Örebro 0:2 (0:1)
Ne 22.11. 14:30 Elfsborg - Helsingborg 2:1 (0:0)
Ne 22.11. 14:30 Kalmar - Djurgården 0:3 (0:3)
Ne 22.11. 17:30 Hammarby - Malmö 2:2 (1:2)
Ne 22.11. 17:30 Östersunds - Varbergs 0:4 (0:2)
Po 23.11. 19:00 Göteborg - Häcken 1:1 (1:1)
Po 23.11. 19:00 Norrköping - Falkenbergs 4:1 (3:1)
Po 23.11. 19:00 Sirius - Mjällby 0:1 (0:1)

29.kolo

Ne 29.11. 14:30 Helsingborg - Falkenbergs 0:0 (0:0)
Ne 29.11. 14:30 Östersunds - Göteborg 0:4 (0:2)
Ne 29.11. 14:30 Varbergs - Malmö 3:2 (1:0)
Ne 29.11. 17:30 Häcken - Örebro 3:0 (3:0)
Ne 29.11. 17:30 Mjällby - Djurgården 2:1 (1:0)
Ne 29.11. 17:30 Sirius - Elfsborg 1:1 (1:0)
Po 30.11. 19:00 Hammarby - Norrköping 0:1 (0:1)
Po 30.11. 19:00 AIK Stockholm - Kalmar 0:1 (0:0)

30.kolo

Ne 06.12. 14:30 Elfsborg - AIK Stockholm 2:2 (2:0)
Ne 06.12. 14:30 Djurgården - Varbergs 1:0 (0:0)
Ne 06.12. 14:30 Falkenbergs - Mjällby 2:3 (1:1)
Ne 06.12. 14:30 Göteborg - Sirius 2:0 (1:0)
Ne 06.12. 14:30 Kalmar - Häcken 0:0 (0:0)
Ne 06.12. 14:30 Malmö - Östersunds 4:0 (4:0)
Ne 06.12. 14:30 Norrköping - Helsingborg 3:4 (3:4)
Ne 06.12. 14:30 Örebro - Hammarby 2:1 (1:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 17 9 4 64:30 60
2. 30 12 15 3 49:38 51
3. 30 12 13 5 45:29 49
4. 30 14 6 10 48:33 48
5. 30 13 8 9 48:44 47
6. 30 13 7 10 60:46 46
7. 30 12 6 12 37:41 42
8. 30 10 11 9 47:47 41
9. 30 10 9 11 30:33 39
10. 30 9 11 10 43:51 38
11. 30 10 7 13 45:44 37
12. 30 7 13 10 35:41 34
13. 30 8 9 13 27:46 33
14. 30 6 10 14 30:49 28
15. 30 5 11 14 33:48 26
16. 30 5 9 16 33:54 24

Nejčtenější ze sportu