Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14747
  • Návštěvy: 229/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3235
    Týden:
    229
    Dnes:
    39
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.08. 13:30 Aberdeen - Rangers 0:1 (0:1)
    So 01.08. 16:00 Dundee United - St. Johnstone 1:1 (1:0)
    So 01.08. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2:1 (2:1)
    So 01.08. 16:00 St. Mirren - Livingston 1:0 (1:0)
    Ne 02.08. 17:30 Celtic - Hamilton 5:1 (2:1)
    Po 03.08. 20:45 Ross County - Motherwell 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 08.08. 16:00 Hamilton - Ross County 0:1 (0:1)
    So 08.08. 16:00 Livingston - Hibernian 1:4 (0:3)
    So 08.08. 16:00 Motherwell - Dundee United 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:00 Rangers - St. Mirren 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:30 Kilmarnock - Celtic 1:1 (1:1)
    Čt 20.08. 20:30 St. Johnstone - Aberdeen 0:1 (0:0)

    3.kolo

    Út 11.08. 19:00 Dundee United - Hibernian 0:1 (0:0)
    St 12.08. 20:45 Motherwell - Livingston 2:2 (2:1)
    St 12.08. 20:45 Rangers - St. Johnstone 3:0 (2:0)
    St 12.08. 20:45 Ross County - Kilmarnock 2:2 (1:0)
    St 16.09. 20:45 St. Mirren - Celtic 1:2 (1:2)
    Út 20.10. 20:00 Aberdeen - Hamilton 4:2 (4:1)

    4.kolo

    So 15.08. 16:00 Hamilton - St. Mirren 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 1:2 (0:0)
    So 15.08. 16:00 Ross County - Dundee United 1:2 (1:1)
    So 15.08. 18:30 Hibernian - Motherwell 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:30 Livingston - Rangers 0:0 (0:0)
    St 30.06. 00:00 Celtic - Aberdeen

    5.kolo

    So 22.08. 16:00 Motherwell - Hamilton 0:1 (0:0)
    So 22.08. 16:00 Rangers - Kilmarnock 2:0 (0:0)
    So 22.08. 16:00 St. Mirren - Ross County 1:1 (1:0)
    So 22.08. 18:30 Dundee United - Celtic 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:00 Aberdeen - Livingston 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:30 St. Johnstone - Hibernian 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 29.08. 16:00 Kilmarnock - Dundee United 4:0 (2:0)
    So 29.08. 16:00 Livingston - Ross County 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 29.08. 18:30 Hamilton - Rangers 0:2 (0:2)
    Ne 30.08. 16:00 Celtic - Motherwell 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:30 Hibernian - Aberdeen 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 12.09. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Livingston - Hamilton 1:2 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Motherwell - St. Johnstone 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Rangers - Dundee United 4:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Ross County - Celtic 0:5 (0:2)
    So 12.09. 16:00 St. Mirren - Hibernian 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 19.09. 16:00 Celtic - Livingston 3:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Dundee United - St. Mirren 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2:1 (1:1)
    So 19.09. 16:00 St. Johnstone - Ross County 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 13:00 Hibernian - Rangers 2:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Aberdeen - Motherwell 0:3 (0:3)

    9.kolo

    So 26.09. 16:00 Hamilton - Dundee United 1:1 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Livingston - St. Johnstone 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 13:00 Motherwell - Rangers 1:5 (0:3)
    Ne 27.09. 16:00 Celtic - Hibernian 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Ross County - Aberdeen 0:3 (0:1)

    10.kolo

    02.10. 20:45 Aberdeen - St. Mirren 2:1 (0:0)
    02.10. 20:45 Dundee United - Livingston 1:2 (1:0)
    02.10. 20:45 Hibernian - Hamilton 3:2 (2:0)
    Ne 04.10. 00:00 Kilmarnock - Motherwell 0k:3
    Ne 04.10. 13:00 St. Johnstone - Celtic 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Rangers - Ross County 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 St. Mirren - Motherwell 0k:3
    So 17.10. 13:30 Celtic - Rangers 0:2 (0:1)
    So 17.10. 16:00 Dundee United - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Hamilton - St. Johnstone 3:5 (2:3)
    So 17.10. 16:00 Livingston - Kilmarnock 1:3 (1:2)
    So 17.10. 16:00 Ross County - Hibernian 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 16:00 St. Johnstone - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 24.10. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 0:1 (0:1)
    So 24.10. 16:00 Motherwell - Ross County 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 00:00 St. Mirren - Hamilton 0k:3
    Ne 25.10. 13:00 Aberdeen - Celtic 3:3 (1:0)
    Ne 25.10. 16:00 Rangers - Livingston 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 16:00 Dundee United - Ross County 2:1 (1:0)
    So 31.10. 16:00 Livingston - Motherwell 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 13:00 Kilmarnock - Rangers 0:1 (0:1)
    Út 24.11. 20:00 Hibernian - St. Johnstone 2:2 (1:1)
    St 25.11. 20:00 Hamilton - Aberdeen 1:1 (0:1)
    St 30.06. 00:00 Celtic - St. Mirren

    14.kolo

    06.11. 20:45 Aberdeen - Hibernian 2:0 (2:0)
    06.11. 20:45 Ross County - Livingston 1:1 (1:0)
    06.11. 20:45 St. Johnstone - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    06.11. 20:45 St. Mirren - Dundee United 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 13:00 Motherwell - Celtic 1:4 (0:2)
    Ne 08.11. 16:00 Rangers - Hamilton 8:0 (4:0)

    15.kolo

    So 21.11. 16:00 Hibernian - Celtic 2:2 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Livingston - St. Mirren 0:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 St. Johnstone - Motherwell 1:1 (1:1)
    So 21.11. 16:00 Dundee United - Hamilton 2:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Kilmarnock - Ross County 3:1 (1:1)
    Ne 22.11. 13:00 Rangers - Aberdeen 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 05.12. 16:00 Livingston - Dundee United 2:0 (0:0)
    So 05.12. 16:00 Hamilton - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    So 05.12. 16:00 Motherwell - Hibernian 0:3 (0:0)
    So 05.12. 16:00 St. Mirren - Aberdeen 1:1 (1:1)
    Ne 06.12. 13:00 Ross County - Rangers 0:4 (0:1)
    Ne 06.12. 16:00 Celtic - St. Johnstone 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 12.12. 16:00 Motherwell - St. Mirren 0:1 (0:1)
    So 12.12. 16:00 St. Johnstone - Livingston 1:2 (0:0)
    So 12.12. 16:00 Hamilton - Hibernian 0:4 (0:2)
    So 12.12. 16:00 Aberdeen - Ross County 2:0 (1:0)
    Ne 13.12. 13:00 Dundee United - Rangers 1:2 (1:2)
    Ne 13.12. 16:00 Celtic - Kilmarnock 2:0 (0:0)

    19.kolo

    St 23.12. 19:00 Hamilton - Livingston 0:2 (0:0)
    St 23.12. 19:00 Hibernian - St. Mirren 1:0 (1:0)
    St 23.12. 19:00 Celtic - Ross County 2:0 (1:0)
    St 23.12. 19:00 St. Johnstone - Rangers 0:3 (0:2)
    St 23.12. 19:15 Motherwell - Aberdeen 0:0 (0:0)
    St 23.12. 19:30 Dundee United - Kilmarnock 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 26.12. 13:30 Rangers - Hibernian 1:0 (1:0)
    So 26.12. 16:00 Hamilton - Celtic 0:3 (0:0)
    So 26.12. 16:00 Dundee United - Motherwell 1:1 (0:1)
    So 26.12. 16:00 Kilmarnock - Livingston 1:2 (0:0)
    So 26.12. 16:00 Aberdeen - St. Johnstone 2:1 (1:1)
    So 26.12. 16:00 Ross County - St. Mirren 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 02.01. 13:30 Rangers - Celtic 1:0 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Aberdeen - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Hamilton - Motherwell 3:0 (1:0)
    So 02.01. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 1:1 (1:0)
    So 02.01. 16:00 Hibernian - Livingston 0:3 (0:2)
    So 02.01. 16:00 Ross County - St. Johnstone 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 09.01. 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2:0 (1:0)
    So 09.01. 16:00 St. Mirren - Motherwell 1:1 (0:1)
    Ne 10.01. 16:00 Livingston - Ross County 3:1 (1:1)
    Ne 10.01. 16:00 Aberdeen - Rangers 1:2 (0:1)
    Po 11.01. 20:45 Celtic - Hibernian 1:1 (0:0)
    Út 12.01. 19:30 Dundee United - St. Johnstone 2:2 (1:2)

    21.kolo

    St 30.12. 16:00 St. Mirren - Rangers 0:2 (0:2)
    St 30.12. 16:00 St. Johnstone - Hamilton 0:0 (0:0)
    St 30.12. 16:00 Celtic - Dundee United 3:0 (2:0)
    St 30.12. 19:00 Hibernian - Ross County 0:2 (0:1)
    St 30.12. 19:15 Motherwell - Kilmarnock 0:2 (0:1)
    Čt 01.04. 20:45 Livingston - Aberdeen

    24.kolo

    So 16.01. 16:00 Celtic - Livingston 0:0 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Hamilton - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2:0 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Ross County - Aberdeen 4:1 (2:1)
    So 16.01. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:0 (0:0)
    Ne 17.01. 13:00 Motherwell - Rangers 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 19.12. 16:00 Rangers - Motherwell 3:1 (0:1)
    So 19.12. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 3:2 (1:2)
    So 19.12. 16:00 Ross County - Hamilton 0:2 (0:1)
    So 19.12. 16:00 Hibernian - Dundee United 1:1 (1:0)
    Ne 20.12. 13:00 Kilmarnock - Aberdeen 0:2 (0:0)
    St 20.01. 21:15 Livingston - Celtic

    25.kolo

    So 23.01. 16:00 Aberdeen - Motherwell
    So 23.01. 16:00 Rangers - Ross County
    So 30.01. 16:00 Dundee United - Hibernian
    So 30.01. 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone
    St 10.02. 20:45 Livingston - Hamilton
    St 10.02. 21:00 St. Mirren - Celtic

    26.kolo

    St 27.01. 19:00 Ross County - Motherwell
    St 27.01. 20:45 Celtic - Hamilton
    St 27.01. 20:45 Dundee United - St. Mirren
    St 27.01. 20:45 Hibernian - Rangers
    St 27.01. 20:45 Livingston - Kilmarnock
    St 27.01. 20:45 St. Johnstone - Aberdeen
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 21 3 0 60:7 66
    2. 21 13 6 2 46:16 45
    3. 24 11 7 6 33:24 40
    4. 22 11 6 5 29:24 39
    5. 22 9 4 9 28:27 31
    6. 24 6 10 8 19:29 28
    7. 24 6 7 11 25:33 25
    8. 24 7 3 14 24:31 24
    9. 24 5 8 11 22:33 23
    10. 23 6 5 12 16:30 23
    11. 24 6 4 14 24:47 22
    12. 24 5 5 14 18:43 20

    Nejčtenější ze sportu