Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14753
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1060
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Košťany/Oldřichov - Žatec 11:1 (8:1)
    So 05.09. 10:00 Kryry/Vroutek - Ústí n/L B 1:6 (1:4)
    So 05.09. 10:00 Postoloprty/Dobrom - Louny 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 Kadaň - Bílina 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 Most-Souš - Ervěnice 4:3 np (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Bílina - Most-Souš 1:3 (0:2)
    So 12.09. 10:00 Košťany/Oldřichov - Kryry/Vroutek 7:2 (2:1)
    Ne 13.09. 10:00 Ervěnice - Postoloprty/Dobrom 1:3 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Ústí n/L B - Kadaň 24:0 (11:0)
    St 28.10. 17:00 Žatec - Louny výsledek

    5.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Kadaň - Košťany/Oldřichov 0:11 (0:6)
    Ne 20.09. 10:00 Most-Souš - Ústí n/L B 3:1 (2:0)
    Ne 20.09. 10:00 Postoloprty/Dobrom - Bílina 3:0 (3:0)
    Ne 20.09. 10:00 Louny - Ervěnice 9:3 (5:2)
    St 30.09. 16:30 Kryry/Vroutek - Žatec 8:3 (6:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Bílina - Louny 2:4 (1:1)
    So 26.09. 10:00 Košťany/Oldřichov - Most-Souš 0:5 (0:4)
    Ne 27.09. 10:00 Žatec - Ervěnice 0:13 (0:6)
    Ne 27.09. 10:00 Postoloprty/Dobrom - Ústí n/L B 2:1 (2:0)
    Po 28.09. 10:00 Kryry/Vroutek - Kadaň 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 13:00 Kadaň - Žatec 5:3 (2:1)
    Ne 04.10. 10:00 Most-Souš - Kryry/Vroutek 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Postoloprty/Dobrom - Košťany/Oldřichov 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Louny - Ústí n/L B 4:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Ervěnice - Bílina 6:2 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Košťany/Oldřichov - Louny 3:4 np (1:2)
    So 10.10. 10:00 Kryry/Vroutek - Postoloprty/Dobrom 2:3 (2:2)
    Ne 11.10. 10:00 Žatec - Bílina 2:6 (0:2)
    Ne 11.10. 10:00 Ústí n/L B - Ervěnice 9:2 (3:2)
    Ne 11.10. 10:00 Kadaň - Most-Souš 2:4 (2:3)

    9.kolo

    So 17.10. 09:30 Postoloprty/Dobrom - Kadaň výsledek
    So 17.10. 10:00 Bílina - Ústí n/L B výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Most-Souš - Žatec výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Louny - Kryry/Vroutek výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Ervěnice - Košťany/Oldřichov výsledek

    1.kolo

    So 24.10. 10:00 Kryry/Vroutek - Ervěnice výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Ústí n/L B - Žatec výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Košťany/Oldřichov - Bílina výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Kadaň - Louny výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Most-Souš - Postoloprty/Dobrom výsledek

    2.kolo

    So 31.10. 10:00 Bílina - Kryry/Vroutek výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Žatec - Postoloprty/Dobrom výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Louny - Most-Souš výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Ervěnice - Kadaň výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Ústí n/L B - Košťany/Oldřichov výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 5 1 0 0 21:7 17
    2. 6 5 0 0 1 14:7 15
    3. 5 4 1 0 0 23:11 14
    4. 6 3 0 1 2 32:12 10
    5. 6 3 0 0 3 42:12 9
    6. 6 2 0 1 3 28:26 7
    7. 6 2 0 0 4 16:22 6
    8. 6 2 0 0 4 14:20 6
    9. 6 1 0 0 5 9:48 3
    10. 5 0 0 0 5 9:43 0

    Nejčtenější ze sportu