Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14755
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1059
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 05.09. 12:00 Košťany - Žatec 1:6 (0:3)
    So 05.09. 12:00 Kryry/Vroutek - Ústí n/L B 2:10 (0:4)
    So 05.09. 12:00 Postoloprty/Dobrom - Louny 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 12:00 Kadaň - Bílina 0:6 (0:4)
    Ne 06.09. 12:00 Most-Souš - Ervěnice 2:4 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 12:00 Bílina - Most-Souš 3:1 (2:0)
    So 12.09. 12:00 Košťany - Kryry/Vroutek 13:0 (5:0)
    Ne 13.09. 12:00 Žatec - Louny 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 12:00 Ervěnice - Postoloprty/Dobrom 2:2 (1:1)
    Ne 13.09. 12:00 Ústí n/L B - Kadaň 22:1 (16:0)

    5.kolo

    Ne 20.09. 12:00 Kadaň - Košťany 4:10 (4:6)
    Ne 20.09. 12:00 Most-Souš - Ústí n/L B 4:5 np (2:1)
    Ne 20.09. 12:00 Postoloprty/Dobrom - Bílina 3:7 (3:1)
    Ne 20.09. 12:00 Louny - Ervěnice 3:1 (0:1)
    Čt 01.10. 16:30 Kryry/Vroutek - Žatec 1:3 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 12:00 Bílina - Louny 1:5 (1:3)
    Ne 27.09. 12:00 Žatec - Ervěnice 3:2 (0:1)
    Ne 27.09. 12:00 Postoloprty/Dobrom - Ústí n/L B 0:4 (0:2)
    Po 28.09. 12:00 Kryry/Vroutek - Kadaň 4:7 (2:3)
    St 30.09. 16:30 Košťany - Most-Souš 2:3 (1:3)

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:00 Kadaň - Žatec 1:3 (0:2)
    Ne 04.10. 12:00 Most-Souš - Kryry/Vroutek 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 12:00 Postoloprty/Dobrom - Košťany 1:5 (1:3)
    Ne 04.10. 12:00 Louny - Ústí n/L B 1:3 (1:0)
    Ne 04.10. 12:00 Ervěnice - Bílina 5:1 (3:1)

    8.kolo

    So 10.10. 12:00 Košťany - Louny 2:1 (1:0)
    So 10.10. 12:00 Kryry/Vroutek - Postoloprty/Dobrom 1:2 np (0:0)
    Ne 11.10. 12:00 Žatec - Bílina 2:3 (1:0)
    Ne 11.10. 12:00 Ústí n/L B - Ervěnice 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 12:00 Kadaň - Most-Souš 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 11:30 Postoloprty/Dobrom - Kadaň 2:3 np (1:1)
    So 17.10. 12:00 Bílina - Ústí n/L B 1:0 pp (0:O)
    Ne 18.10. 12:00 Most-Souš - Žatec 4:3 pp (3:1)
    Ne 18.10. 12:00 Louny - Kryry/Vroutek 0:1 (O:O)
    Ne 18.10. 12:00 Ervěnice - Košťany 2:1 pp (1:)

    1.kolo

    So 24.10. 12:00 Kryry/Vroutek - Ervěnice 3:2 (1:1)
    Ne 25.10. 12:00 Ústí n/L B - Žatec 1:3 (1:3)
    Ne 25.10. 12:00 Košťany - Bílina 2:1 pp (1:1)
    Ne 25.10. 12:00 Kadaň - Louny 0:1 np (0:0)
    Ne 25.10. 12:00 Most-Souš - Postoloprty/Dobrom 1:2 np (1:O)

    2.kolo

    So 31.10. 12:00 Bílina - Kryry/Vroutek 4:5 (0:2)
    Ne 01.11. 12:00 Žatec - Postoloprty/Dobrom 1:2 np (O:0)
    Ne 01.11. 12:00 Louny - Most-Souš 2:1 pp (1:O)
    Ne 01.11. 12:00 Ervěnice - Kadaň O:1 pp np (0:O)
    Ne 01.11. 12:00 Ústí n/L B - Košťany 1:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 5 1 1 2 47:13 18
    2. 9 5 1 1 2 37:18 18
    3. 9 5 0 2 2 24:16 17
    4. 9 4 2 0 3 15:9 16
    5. 9 4 1 1 3 26:22 15
    6. 9 2 2 0 4 16:18 11
    7. 9 2 1 3 3 17:21 11
    8. 9 3 0 1 5 17:42 10
    9. 9 2 1 2 4 19:46 10
    10. 9 0 3 1 4 11:24 8

    Nejčtenější ze sportu