Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14757
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1438
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Union Děčín - Sputnik 5:4 (4:1)
    Ne 06.09. 10:00 Rtyně/Kostomlaty - Č. Kamenice 2:3 (2:2)
    Ne 06.09. 10:00 Košťany/Oldřichov - Vaňov 13:0 (6:0)
    Ne 06.09. 10:00 Malšovice - Roma Děčín 4:3 (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 Libouchec - Chlumec 1:8 (0:4)
    Ne 06.09. 10:00 Velké Březno - Benešov n.Pl. 13:0 (5:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Roma Děčín - Libouchec 6:0 (2:0)
    So 12.09. 14:00 Union Děčín - Rtyně/Kostomlaty 4:3 (1:1)
    Ne 13.09. 13:30 Chlumec - Velké Březno 2:8 (2:5)
    Ne 13.09. 14:00 Vaňov - Malšovice 5:4 np (3:2)
    Ne 13.09. 14:00 Sputnik - Benešov n.Pl. 7:2 (5:1)
    Ne 13.09. 17:00 Č. Kamenice - Košťany/Oldřichov 2:3 np (1:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Košťany/Oldřichov - Union Děčín 5:0 (2:0)
    So 19.09. 10:30 Rtyně/Kostomlaty - Sputnik 2:3 np (2:1)
    Ne 20.09. 10:00 Malšovice - Č. Kamenice 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:00 Velké Březno - Roma Děčín 12:2 (4:0)
    Ne 20.09. 10:45 Benešov n.Pl. - Chlumec 1:9 (1:7)
    Po 28.09. 15:00 Libouchec - Vaňov 1:5 (0:2)

    6.kolo

    25.09. 17:00 Č. Kamenice - Libouchec 3:1 (3:0)
    So 26.09. 10:00 Roma Děčín - Benešov n.Pl. 3:5 (1:3)
    Ne 27.09. 10:00 Rtyně/Kostomlaty - Košťany/Oldřichov 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 14:00 Sputnik - Chlumec 3:6 (1:3)
    St 28.10. 14:00 Vaňov - Velké Březno 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Union Děčín - Malšovice 4:2 (4:2)

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:00 Košťany/Oldřichov - Sputnik 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Libouchec - Union Děčín 3:12 (1:9)
    Ne 04.10. 10:00 Velké Březno - Č. Kamenice 8:1 (3:0)
    Ne 04.10. 10:45 Benešov n.Pl. - Vaňov 4:1 (2:0)
    Ne 04.10. 13:30 Chlumec - Roma Děčín 12:1 (7:0)
    Ne 22.11. 10:00 Malšovice - Rtyně/Kostomlaty výsledek

    8.kolo

    Ne 11.10. 10:00 Sputnik - Roma Děčín 7:3 (3:1)
    Ne 11.10. 10:00 Rtyně/Kostomlaty - Libouchec 6:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 Košťany/Oldřichov - Malšovice 7:1 (3:1)
    Ne 11.10. 10:00 Č. Kamenice - Benešov n.Pl. 7:0 (5:0)
    Ne 11.10. 10:30 Union Děčín - Velké Březno 1:5 (0:4)
    Ne 11.10. 14:00 Vaňov - Chlumec 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 17.10. 10:00 Malšovice - Sputnik výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Libouchec - Košťany/Oldřichov O:1 np (O:0)
    Ne 18.10. 10:00 Velké Březno - Rtyně/Kostomlaty 0:2 (0:2)
    Ne 18.10. 10:45 Benešov n.Pl. - Union Děčín O:1 (0:O)
    Ne 18.10. 13:30 Chlumec - Č. Kamenice 1:2 np (1:O)
    Ne 18.10. 13:30 Roma Děčín - Vaňov 5:0 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:00 Košťany/Oldřichov - Velké Březno 1:0 (O:O)
    So 24.10. 14:00 Union Děčín - Chlumec 1:2 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Č. Kamenice - Roma Děčín 0:15 (0:1)
    Ne 25.10. 10:00 Sputnik - Vaňov výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Malšovice - Libouchec výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Rtyně/Kostomlaty - Benešov n.Pl. výsledek

    11.kolo

    St 28.10. 10:00 Roma Děčín - Union Děčín 10:0 (0:0)
    So 31.10. 10:45 Benešov n.Pl. - Košťany/Oldřichov O:11 (O:4)
    Ne 01.11. 10:00 Libouchec - Sputnik 0:55 (0:0)
    Ne 01.11. 10:00 Velké Březno - Malšovice 0:4 (0:3)
    Ne 01.11. 13:30 Chlumec - Rtyně/Kostomlaty 2:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Vaňov - Č. Kamenice 1:28 (O:2)

    1.kolo

    11.09. 17:00 Č. Kamenice - Sputnik 1:2 np (0:1)
    So 07.11. 14:00 Union Děčín - Vaňov 49:7 (1:3)
    Ne 08.11. 10:00 Rtyně/Kostomlaty - Roma Děčín 0:5 (0:2)
    Ne 08.11. 10:00 Košťany/Oldřichov - Chlumec 1:2 np (0:1)
    Ne 08.11. 10:00 Libouchec - Velké Březno 44:0 (4:0)
    Ne 08.11. 10:00 Malšovice - Benešov n.Pl. výsledek

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Sputnik - Velké Březno 2:5 (1:1)
    Po 28.09. 10:00 Č. Kamenice - Union Děčín 1:3 (0:3)
    So 14.11. 10:00 Chlumec - Malšovice výsledek
    So 14.11. 16:00 Roma Děčín - Košťany/Oldřichov výsledek
    Ne 15.11. 10:45 Benešov n.Pl. - Libouchec výsledek
    Ne 15.11. 14:00 Vaňov - Rtyně/Kostomlaty výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 1 1 45:18 24
    2. 10 5 1 2 2 42:6 19
    3. 11 5 1 2 3 49:35 19
    4. 11 6 0 0 5 80:42 18
    5. 11 6 0 0 5 51:60 18
    6. 10 5 0 0 5 53:40 15
    7. 9 3 2 0 4 81:25 13
    8. 8 4 0 0 4 12:52 12
    9. 8 3 0 1 4 19:17 10
    10. 9 2 1 0 6 19:106 8
    11. 6 2 0 1 3 16:20 7
    12. 9 1 1 0 7 50:96 5

    Nejčtenější ze sportu