Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14763
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2185
    Týden:
    38
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 12:00 FC Praha - Sparta Praha B 1:3 (0:1)
    So 05.09. 14:00 H. Králové - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 15:30 Baník Ostrava - ABC Braník 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 15:30 Teplice - Líšeň 3:1 (1:0)

    2.kolo

    So 12.09. 14:45 ABC Braník - Líšeň 3:1 (2:1)
    Ne 13.09. 12:30 Sigma Olomouc - FC Praha 2:3 (1:2)
    Ne 13.09. 13:00 Baník Ostrava - H. Králové 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Sparta Praha B - Teplice 14:1 (4:0)

    3.kolo

    So 19.09. 12:00 FC Praha - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    So 19.09. 13:30 H. Králové - ABC Braník 4:1 (3:0)
    Ne 20.09. 13:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (2:2)
    Ne 20.09. 13:00 Líšeň - Sparta Praha B 0:4 (0:0)

    4.kolo

    So 26.09. 14:00 H. Králové - FC Praha 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 ABC Braník - Sparta Praha B 0:7 (0:3)
    Ne 27.09. 11:00 Sigma Olomouc - Líšeň 5:2 (1:0)
    Ne 27.09. 12:30 Baník Ostrava - Teplice 7:1 (1:1)

    5.kolo

    So 03.10. 11:00 Sparta Praha B - Sigma Olomouc 6:0 (2:0)
    So 03.10. 13:00 Teplice - H. Králové 1:9 (0:5)
    Ne 04.10. 13:00 Líšeň - Baník Ostrava 2:5 (1:2)
    Ne 04.10. 14:30 FC Praha - ABC Braník 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 10.10. 12:00 FC Praha - Teplice 6:0 (3:0)
    So 10.10. 13:00 Baník Ostrava - Sparta Praha B 1:3 (1:2)
    So 10.10. 14:00 H. Králové - Líšeň 11:1 (4:1)
    So 10.10. 15:00 ABC Braník - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 06.02. 11:00 Sparta Praha B - H. Králové
    So 06.02. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava
    So 06.02. 13:00 Teplice - ABC Braník
    So 06.02. 15:00 Líšeň - FC Praha

    8.kolo

    So 13.02. 14:00 ABC Braník - Baník Ostrava
    So 13.02. 14:00 Sigma Olomouc - H. Králové
    So 13.02. 14:00 Sparta Praha B - FC Praha
    So 13.02. 14:00 Líšeň - Teplice

    9.kolo

    So 27.02. 14:00 Líšeň - ABC Braník
    So 27.02. 14:00 Teplice - Sparta Praha B
    So 27.02. 14:00 FC Praha - Sigma Olomouc
    So 27.02. 14:00 H. Králové - Baník Ostrava

    10.kolo

    So 06.03. 10:00 ABC Braník - H. Králové
    So 06.03. 11:00 Sigma Olomouc - Teplice
    So 06.03. 13:00 Baník Ostrava - FC Praha
    So 06.03. 13:00 Sparta Praha B - Líšeň

    11.kolo

    So 13.03. 14:00 Sparta Praha B - ABC Braník
    So 13.03. 14:00 Líšeň - Sigma Olomouc
    So 13.03. 14:00 Teplice - Baník Ostrava
    So 13.03. 14:00 FC Praha - H. Králové

    12.kolo

    So 27.03. 14:00 ABC Braník - FC Praha
    So 27.03. 14:00 H. Králové - Teplice
    So 27.03. 14:00 Baník Ostrava - Líšeň
    So 27.03. 14:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha B

    13.kolo

    So 03.04. 14:00 Sigma Olomouc - ABC Braník
    So 03.04. 14:00 Sparta Praha B - Baník Ostrava
    So 03.04. 14:00 Líšeň - H. Králové
    So 03.04. 14:00 Teplice - FC Praha

    14.kolo

    So 17.04. 14:00 ABC Braník - Teplice
    So 17.04. 14:00 FC Praha - Líšeň
    So 17.04. 14:00 H. Králové - Sparta Praha B
    So 17.04. 14:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 37:3 18
    2. 6 5 0 1 30:6 15
    3. 6 5 0 1 20:8 15
    4. 6 2 1 3 13:11 7
    5. 6 2 1 3 8:17 7
    6. 6 1 1 4 10:18 4
    7. 6 1 1 4 8:39 4
    8. 6 0 0 6 7:31 0

    Nejčtenější ze sportu