Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14766
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1285
    Týden:
    9
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 11:00 AFK Malešice - Dukla Praha B 3:0 (2:0)
    So 05.09. 14:00 Čechie Tuklaty - Třebestovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 13:00 Dobré Pole - Jílové 1:5 (1:2)
    Ne 06.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Mnichovo Hradiště 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 12.09. 14:00 Čechie Tuklaty - Dobré Pole 3:1 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Jílové - AFK Malešice 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 14:00 Třebestovice - Mnichovo Hradiště 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Dukla Praha B - Jestřabí Lhota 3:0k

    3.kolo

    So 19.09. 11:00 AFK Malešice - Čechie Tuklaty 1:0 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Dobré Pole - Třebestovice 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 10:45 Mnichovo Hradiště - Dukla Praha B 2:3 (2:2)
    Ne 20.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Jílové 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 26.09. 13:00 Dobré Pole - AFK Malešice 0:11 (0:6)
    So 26.09. 13:30 Čechie Tuklaty - Jestřabí Lhota 7:1 (3:1)
    So 26.09. 16:30 Jílové - Mnichovo Hradiště 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 14:00 Třebestovice - Dukla Praha B 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 03.10. 11:00 AFK Malešice - Třebestovice 5:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:45 Mnichovo Hradiště - Čechie Tuklaty 4:3 (4:1)
    Ne 04.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Dobré Pole 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 17:00 Dukla Praha B - Jílové 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.10. 11:00 AFK Malešice - Jestřabí Lhota 5:0 (3:0)
    So 10.10. 13:00 Čechie Tuklaty - Dukla Praha B 2:7 (1:1)
    So 10.10. 13:00 Dobré Pole - Mnichovo Hradiště 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 14:00 Třebestovice - Jílové 2:1 (1:0)

    7.kolo

    8.kolo

    9.kolo

    So 06.03. 14:00 Mnichovo Hradiště - Třebestovice
    So 06.03. 14:00 Jestřabí Lhota - Dukla Praha B
    So 06.03. 14:00 AFK Malešice - Jílové
    So 06.03. 14:00 Dobré Pole - Čechie Tuklaty

    10.kolo

    So 13.03. 11:00 Čechie Tuklaty - AFK Malešice
    So 13.03. 14:00 Třebestovice - Dobré Pole
    So 13.03. 14:00 Jílové - Jestřabí Lhota
    So 13.03. 18:00 Dukla Praha B - Mnichovo Hradiště

    11.kolo

    So 27.03. 00:00 Dukla Praha B - Třebestovice
    So 27.03. 00:00 Mnichovo Hradiště - Jílové
    So 27.03. 00:00 Jestřabí Lhota - Čechie Tuklaty
    So 27.03. 00:00 AFK Malešice - Dobré Pole

    12.kolo

    So 03.04. 00:00 Třebestovice - AFK Malešice
    So 03.04. 00:00 Dobré Pole - Jestřabí Lhota
    So 03.04. 00:00 Čechie Tuklaty - Mnichovo Hradiště
    So 03.04. 00:00 Jílové - Dukla Praha B

    13.kolo

    So 10.04. 00:00 Jílové - Třebestovice
    So 10.04. 00:00 Dukla Praha B - Čechie Tuklaty
    So 10.04. 00:00 Mnichovo Hradiště - Dobré Pole
    So 10.04. 00:00 Jestřabí Lhota - AFK Malešice

    14.kolo

    So 17.04. 00:00 Třebestovice - Jestřabí Lhota
    So 17.04. 00:00 AFK Malešice - Mnichovo Hradiště
    So 17.04. 00:00 Dobré Pole - Dukla Praha B
    So 17.04. 00:00 Čechie Tuklaty - Jílové
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 0 1 26:2 15
    2. 6 4 0 2 15:5 12
    3. 6 4 0 2 14:10 12
    4. 6 3 1 2 6:8 10
    5. 6 3 0 3 17:14 9
    6. 6 3 0 3 12:12 9
    7. 6 1 0 5 4:22 3
    8. 6 0 1 5 4:25 1

    Nejčtenější ze sportu