Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14770
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Základní část

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1018
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.09. 15:00 Prostějov - Šelmy Brno 2:3
    So 19.09. 17:00 Olomouc - Olymp Praha 3:2
    So 19.09. 18:00 Přerov - VK Liberec 0:3
    11.12. 17:00 KP Brno - Šternberk 3:2
    Čt 17.12. 18:00 Ostrava - Frýdek-Místek 3:0

    2.kolo

    Čt 24.09. 17:00 Olymp Praha - Ostrava 3:2
    Čt 24.09. 18:00 Přerov - KP Brno 0:3
    Čt 24.09. 19:00 Šelmy Brno - Olomouc 1:3
    Út 29.09. 18:00 VK Liberec - Frýdek-Místek 3:0
    18.12. 17:00 Šternberk - Prostějov 1:3

    3.kolo

    So 26.09. 15:00 Prostějov - Přerov 3:1
    So 26.09. 18:00 KP Brno - VK Liberec 1:3
    Po 28.09. 17:00 Ostrava - Šelmy Brno 1:3
    Čt 08.10. 17:00 Šternberk - Olomouc 0:3
    So 12.12. 17:00 Frýdek-Místek - Olymp Praha 0:3

    4.kolo

    So 03.10. 17:00 Šternberk - Ostrava 0:3
    So 03.10. 17:00 Prostějov - KP Brno 1:3
    So 03.10. 18:00 Přerov - Olomouc 0:3
    So 03.10. 18:30 Šelmy Brno - Frýdek-Místek 3:1
    18.12. 18:00 VK Liberec - Olymp Praha 2:3

    13.kolo

    So 21.11. 16:00 Frýdek-Místek - Šelmy Brno 1:3
    So 21.11. 17:00 Olymp Praha - VK Liberec 3:2
    So 21.11. 17:00 Ostrava - Šternberk 3:0
    So 21.11. 17:00 Olomouc - Přerov 3:0
    So 21.11. 17:00 KP Brno - Prostějov 3:1

    15.kolo

    So 28.11. 13:00 Olymp Praha - Šternberk 3:0
    So 28.11. 17:00 Frýdek-Místek - Přerov 1:3
    Po 30.11. 17:00 Olomouc - Prostějov 3:0
    Po 30.11. 17:10 Šelmy Brno - VK Liberec 0:3
    18.12. 17:00 Ostrava - KP Brno 2:3

    6.kolo

    04.12. 17:00 VK Liberec - Šelmy Brno 3:0
    04.12. 17:00 Šternberk - Olymp Praha 1:3
    04.12. 17:00 Přerov - Frýdek-Místek 2:3
    04.12. 17:00 KP Brno - Ostrava 0:3
    04.12. 17:00 Prostějov - Olomouc 0:3

    16.kolo

    So 05.12. 13:00 Přerov - Olymp Praha 0:3
    So 05.12. 16:00 VK Liberec - Olomouc 3:2
    So 05.12. 17:00 Prostějov - Ostrava 1:3
    So 05.12. 17:00 KP Brno - Frýdek-Místek 3:1
    So 05.12. 17:00 Šternberk - Šelmy Brno 0:3

    5.kolo

    Čt 08.10. 18:00 Ostrava - Přerov 3:1
    So 10.10. 17:00 Frýdek-Místek - Šternberk 0:3
    So 10.10. 17:00 Olymp Praha - Šelmy Brno 3:0
    So 19.12. 15:00 Prostějov - VK Liberec 0:3
    So 19.12. 17:00 Olomouc - KP Brno 3:0

    17.kolo

    So 09.01. 15:30 Šelmy Brno - Přerov 3:1
    So 09.01. 17:00 Olymp Praha - KP Brno 3:2
    So 09.01. 17:00 Frýdek-Místek - Prostějov 3:0
    So 09.01. 17:00 Ostrava - Olomouc 3:2
    Út 12.01. 17:00 Šternberk - VK Liberec 0:3

    7.kolo

    15.01. 17:00 Olomouc - VK Liberec 0:3
    15.01. 17:00 Ostrava - Prostějov 3:0
    15.01. 17:00 Frýdek-Místek - KP Brno 0:3
    15.01. 17:00 Olymp Praha - Přerov 3:0
    15.01. 17:00 Šelmy Brno - Šternberk 3:0

    18.kolo

    So 12.12. 15:00 Přerov - Šternberk 3:2
    So 16.01. 15:00 VK Liberec - Ostrava 3:0
    So 16.01. 15:00 Prostějov - Olymp Praha 1:3
    So 16.01. 16:00 Olomouc - Frýdek-Místek 3:0
    Út 19.01. 13:00 Šelmy Brno - KP Brno 3:1

    8.kolo

    So 23.01. 17:00 VK Liberec - Šternberk 3:0
    So 23.01. 17:00 KP Brno - Olymp Praha 0:3
    So 23.01. 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek 3:1
    So 23.01. 17:00 Olomouc - Ostrava 3:1
    So 23.01. 19:00 Přerov - Šelmy Brno 0:3

    9.kolo

    So 30.01. 15:00 KP Brno - Šelmy Brno 1:3
    So 30.01. 17:00 Ostrava - VK Liberec 1:3
    So 30.01. 17:00 Frýdek-Místek - Olomouc 0:3
    So 30.01. 17:00 Olymp Praha - Prostějov 3:0
    So 30.01. 17:00 Šternberk - Přerov 1:3

    10.kolo

    So 13.02. 15:00 Šelmy Brno - Prostějov 3:0
    So 13.02. 17:00 VK Liberec - Přerov 3:0
    So 13.02. 17:00 Šternberk - KP Brno 1:3
    So 13.02. 17:00 Olymp Praha - Olomouc 3:1
    So 13.02. 17:00 Frýdek-Místek - Ostrava 0:3

    11.kolo

    So 20.02. 17:00 Frýdek-Místek - VK Liberec 0:3
    So 20.02. 17:00 Ostrava - Olymp Praha 1:3
    So 20.02. 17:00 Olomouc - Šelmy Brno 3:1
    So 20.02. 17:00 Prostějov - Šternberk 3:0
    So 20.02. 18:00 KP Brno - Přerov 3:0

    14.kolo

    27.11. 17:00 Šternberk - Frýdek-Místek 2:3
    27.11. 18:00 Šelmy Brno - Olymp Praha 3:1
    Ne 29.11. 15:00 Přerov - Ostrava 0:3
    Ne 29.11. 16:00 VK Liberec - Prostějov 3:0
    26.02. 17:00 KP Brno - Olomouc 2:3

    12.kolo

    20.11. 18:30 Šelmy Brno - Ostrava 3:2
    Út 01.12. 17:00 Olomouc - Šternberk 3:0
    So 27.02. 17:00 VK Liberec - KP Brno 3:1
    So 27.02. 17:00 Přerov - Prostějov 0:3
    So 27.02. 17:00 Olymp Praha - Frýdek-Místek 3:0
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 0 2 52:11 49
    2. 18 16 0 2 51:18 45
    3. 18 14 0 4 47:19 42
    4. 18 13 0 5 41:26 37
    5. 18 10 0 8 40:28 32
    6. 18 9 0 9 35:35 27
    7. 18 5 0 13 21:42 16
    8. 18 3 0 15 14:49 9
    9. 18 3 0 15 14:49 7
    10. 18 1 0 17 13:51 6

    Nejčtenější ze sportu