Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14771
  • Návštěvy: 68/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6203
    Týden:
    68
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Osek - Táborsko B 2:1 (1:0)
    So 22.08. 15:00 Protivín - Junior St. 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Týn n/Vlt. - Čimelice 1:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Rudolfov - Sezimovo Ústí 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 10:30 Třeboň - Český Krumlov 2:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Jankov - Olešník 4:2 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Dražice - Blatná 4:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Milevsko - Lažiště 3:1 (3:0)

    2.kolo

    28.08. 18:00 Olešník - Český Krumlov 1:5 (0:2)
    So 29.08. 10:15 Táborsko B - Rudolfov 1:2 (1:1)
    So 29.08. 10:15 Čimelice - Protivín 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Sezimovo Ústí - Třeboň 2:3 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Lažiště - Osek 1:1 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Blatná - Milevsko 1:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Junior St. - Dražice 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jankov - Týn n/Vlt. 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Týn n/Vlt. - Olešník 0:4 (0:4)
    So 05.09. 17:00 Dražice - Čimelice 1:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Milevsko - Junior St. 3:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Osek - Blatná 4:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Český Krumlov - Sezimovo Ústí 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:00 Rudolfov - Lažiště 2:4 (0:3)
    Ne 06.09. 10:30 Třeboň - Táborsko B 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 15:00 Protivín - Jankov 0:4 (0:1)

    15.kolo

    St 09.09. 17:30 Český Krumlov - Rudolfov 1:0 (0:0)
    St 09.09. 17:30 Sezimovo Ústí - Osek 2:1 (2:0)
    St 09.09. 17:30 Lažiště - Dražice 3:3 (2:1)
    St 09.09. 17:30 Blatná - Protivín 1:5 (0:3)
    St 09.09. 17:30 Junior St. - Týn n/Vlt. 5:1 (1:1)
    St 09.09. 18:00 Třeboň - Olešník 0:1 (0:1)
    St 09.09. 18:00 Čimelice - Jankov 6:1 (4:0)
    Po 28.09. 15:30 Táborsko B - Milevsko 4:1 (3:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Lažiště - Třeboň 1:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Blatná - Rudolfov 2:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Týn n/Vlt. - Protivín 3:2 (1:0)
    Ne 13.09. 10:00 Čimelice - Milevsko 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Junior St. - Osek 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Jankov - Dražice 0:1 (0:0)
    Po 28.09. 15:30 Olešník - Sezimovo Ústí 5:4 (2:2)
    Ne 07.02. 13:30 Táborsko B - Český Krumlov výsledek

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Dražice - Týn n/Vlt. 0:2 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Milevsko - Jankov 1:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Osek - Čimelice 5:2 (3:2)
    So 19.09. 16:30 Rudolfov - Junior St. 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Český Krumlov - Lažiště 1:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Sezimovo Ústí - Táborsko B 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 Třeboň - Blatná 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Protivín - Olešník 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 26.09. 15:00 Protivín - Dražice 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Olešník - Táborsko B 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Lažiště - Sezimovo Ústí 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Blatná - Český Krumlov 1:2 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Čimelice - Rudolfov 1:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Týn n/Vlt. - Milevsko 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Jankov - Osek 0:0 (0:0)
    Ne 07.02. 13:30 Junior St. - Třeboň výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Táborsko B - Lažiště 4:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Dražice - Olešník 1:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Milevsko - Protivín 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Osek - Týn n/Vlt. 4:2 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Rudolfov - Jankov 1:3 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Český Krumlov - Junior St. 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:30 Třeboň - Čimelice 5:3 (4:1)
    Ne 07.02. 13:30 Sezimovo Ústí - Blatná výsledek

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Protivín - Osek 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:30 Blatná - Táborsko B 2:1 (1:1)
    So 10.10. 15:30 Čimelice - Český Krumlov 4:1 (1:1)
    So 10.10. 15:30 Týn n/Vlt. - Rudolfov 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:30 Dražice - Milevsko 2:2 (2:0)
    Ne 11.10. 15:30 Junior St. - Sezimovo Ústí 6:2 (4:0)
    Ne 11.10. 15:30 Jankov - Třeboň 1:0 (0:0)
    Ne 07.02. 13:30 Olešník - Lažiště výsledek

    9.kolo

    Ne 14.02. 13:15 Táborsko B - Junior St. výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Milevsko - Olešník výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Osek - Dražice výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Rudolfov - Protivín výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Třeboň - Týn n/Vlt. výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Český Krumlov - Jankov výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Sezimovo Ústí - Čimelice výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Lažiště - Blatná výsledek

    10.kolo

    Ne 21.02. 10:00 Čimelice - Táborsko B výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Olešník - Blatná výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Junior St. - Lažiště výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Jankov - Sezimovo Ústí výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Týn n/Vlt. - Český Krumlov výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Protivín - Třeboň výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Dražice - Rudolfov výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Milevsko - Osek výsledek

    11.kolo

    Ne 28.02. 10:00 Rudolfov - Milevsko výsledek
    Ne 28.02. 10:15 Táborsko B - Jankov výsledek
    Ne 28.02. 10:30 Třeboň - Dražice výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Osek - Olešník výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Český Krumlov - Protivín výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Sezimovo Ústí - Týn n/Vlt. výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Lažiště - Čimelice výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Blatná - Junior St. výsledek

    12.kolo

    Ne 07.03. 14:00 Olešník - Junior St.
    Ne 07.03. 14:00 Čimelice - Blatná
    Ne 07.03. 14:00 Týn n/Vlt. - Táborsko B
    Ne 07.03. 14:00 Protivín - Sezimovo Ústí
    Ne 07.03. 14:00 Dražice - Český Krumlov
    Ne 07.03. 14:00 Osek - Rudolfov
    Po 08.03. 14:00 Jankov - Lažiště
    Po 08.03. 14:00 Milevsko - Třeboň

    13.kolo

    Ne 14.03. 14:30 Rudolfov - Olešník
    Ne 14.03. 14:30 Třeboň - Osek
    Ne 14.03. 14:30 Český Krumlov - Milevsko
    Ne 14.03. 14:30 Sezimovo Ústí - Dražice
    Ne 14.03. 14:30 Táborsko B - Protivín
    Ne 14.03. 14:30 Lažiště - Týn n/Vlt.
    Ne 14.03. 14:30 Blatná - Jankov
    Ne 14.03. 14:30 Junior St. - Čimelice

    14.kolo

    Ne 21.03. 15:00 Olešník - Čimelice
    Ne 21.03. 15:00 Jankov - Junior St.
    Ne 21.03. 15:00 Týn n/Vlt. - Blatná
    Ne 21.03. 15:00 Protivín - Lažiště
    Ne 21.03. 15:00 Dražice - Táborsko B
    Ne 21.03. 15:00 Milevsko - Sezimovo Ústí
    Ne 21.03. 15:00 Osek - Český Krumlov
    Ne 21.03. 15:00 Rudolfov - Třeboň

    16.kolo

    Ne 28.03. 15:00 Olešník - Jankov
    Ne 28.03. 15:00 Čimelice - Týn n/Vlt.
    Ne 28.03. 15:00 Junior St. - Protivín
    Ne 28.03. 15:00 Blatná - Dražice
    Ne 28.03. 15:00 Lažiště - Milevsko
    Ne 28.03. 15:00 Táborsko B - Osek
    Ne 28.03. 15:00 Sezimovo Ústí - Rudolfov
    Ne 28.03. 15:00 Český Krumlov - Třeboň

    17.kolo

    02.04. 16:30 Český Krumlov - Olešník
    02.04. 16:30 Třeboň - Sezimovo Ústí
    02.04. 16:30 Rudolfov - Táborsko B
    02.04. 16:30 Osek - Lažiště
    02.04. 16:30 Milevsko - Blatná
    02.04. 16:30 Dražice - Junior St.
    02.04. 16:30 Protivín - Čimelice
    02.04. 16:30 Týn n/Vlt. - Jankov

    18.kolo

    Po 05.04. 16:30 Olešník - Týn n/Vlt.
    Po 05.04. 16:30 Jankov - Protivín
    Po 05.04. 16:30 Čimelice - Dražice
    Po 05.04. 16:30 Junior St. - Milevsko
    Po 05.04. 16:30 Blatná - Osek
    Po 05.04. 16:30 Lažiště - Rudolfov
    Po 05.04. 16:30 Táborsko B - Třeboň
    Po 05.04. 16:30 Sezimovo Ústí - Český Krumlov

    19.kolo

    Ne 11.04. 16:30 Sezimovo Ústí - Olešník
    Ne 11.04. 16:30 Český Krumlov - Táborsko B
    Ne 11.04. 16:30 Třeboň - Lažiště
    Ne 11.04. 16:30 Rudolfov - Blatná
    Ne 11.04. 16:30 Osek - Junior St.
    Ne 11.04. 16:30 Milevsko - Čimelice
    Ne 11.04. 16:30 Dražice - Jankov
    Ne 11.04. 16:30 Protivín - Týn n/Vlt.

    20.kolo

    Ne 18.04. 17:00 Olešník - Protivín
    Ne 18.04. 17:00 Týn n/Vlt. - Dražice
    Ne 18.04. 17:00 Jankov - Milevsko
    Ne 18.04. 17:00 Čimelice - Osek
    Ne 18.04. 17:00 Junior St. - Rudolfov
    Ne 18.04. 17:00 Blatná - Třeboň
    Ne 18.04. 17:00 Lažiště - Český Krumlov
    Ne 18.04. 17:00 Táborsko B - Sezimovo Ústí

    21.kolo

    Ne 25.04. 17:00 Táborsko B - Olešník
    Ne 25.04. 17:00 Sezimovo Ústí - Lažiště
    Ne 25.04. 17:00 Český Krumlov - Blatná
    Ne 25.04. 17:00 Třeboň - Junior St.
    Ne 25.04. 17:00 Rudolfov - Čimelice
    Ne 25.04. 17:00 Osek - Jankov
    Ne 25.04. 17:00 Milevsko - Týn n/Vlt.
    Ne 25.04. 17:00 Dražice - Protivín

    22.kolo

    Ne 02.05. 17:00 Olešník - Dražice
    Ne 02.05. 17:00 Protivín - Milevsko
    Ne 02.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Osek
    Ne 02.05. 17:00 Jankov - Rudolfov
    Ne 02.05. 17:00 Čimelice - Třeboň
    Ne 02.05. 17:00 Junior St. - Český Krumlov
    Ne 02.05. 17:00 Blatná - Sezimovo Ústí
    Ne 02.05. 17:00 Lažiště - Táborsko B

    23.kolo

    Ne 09.05. 17:00 Lažiště - Olešník
    Ne 09.05. 17:00 Táborsko B - Blatná
    Ne 09.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Junior St.
    Ne 09.05. 17:00 Český Krumlov - Čimelice
    Ne 09.05. 17:00 Třeboň - Jankov
    Ne 09.05. 17:00 Rudolfov - Týn n/Vlt.
    Ne 09.05. 17:00 Osek - Protivín
    Ne 09.05. 17:00 Milevsko - Dražice

    24.kolo

    Ne 16.05. 17:00 Olešník - Milevsko
    Ne 16.05. 17:00 Dražice - Osek
    Ne 16.05. 17:00 Protivín - Rudolfov
    Ne 16.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Třeboň
    Ne 16.05. 17:00 Jankov - Český Krumlov
    Ne 16.05. 17:00 Čimelice - Sezimovo Ústí
    Ne 16.05. 17:00 Junior St. - Táborsko B
    Ne 16.05. 17:00 Blatná - Lažiště

    25.kolo

    Ne 23.05. 17:00 Blatná - Olešník
    Ne 23.05. 17:00 Lažiště - Junior St.
    Ne 23.05. 17:00 Táborsko B - Čimelice
    Ne 23.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Jankov
    Ne 23.05. 17:00 Český Krumlov - Týn n/Vlt.
    Ne 23.05. 17:00 Třeboň - Protivín
    Ne 23.05. 17:00 Rudolfov - Dražice
    Ne 23.05. 17:00 Osek - Milevsko

    26.kolo

    Ne 30.05. 17:00 Olešník - Osek
    Ne 30.05. 17:00 Milevsko - Rudolfov
    Ne 30.05. 17:00 Dražice - Třeboň
    Ne 30.05. 17:00 Protivín - Český Krumlov
    Ne 30.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Sezimovo Ústí
    Ne 30.05. 17:00 Jankov - Táborsko B
    Ne 30.05. 17:00 Čimelice - Lažiště
    Ne 30.05. 17:00 Junior St. - Blatná

    27.kolo

    Ne 06.06. 17:00 Junior St. - Olešník
    Ne 06.06. 17:00 Blatná - Čimelice
    Ne 06.06. 17:00 Lažiště - Jankov
    Ne 06.06. 17:00 Táborsko B - Týn n/Vlt.
    Ne 06.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Protivín
    Ne 06.06. 17:00 Český Krumlov - Dražice
    Ne 06.06. 17:00 Třeboň - Milevsko
    Ne 06.06. 17:00 Rudolfov - Osek

    28.kolo

    Ne 13.06. 17:00 Olešník - Rudolfov
    Ne 13.06. 17:00 Osek - Třeboň
    Ne 13.06. 17:00 Milevsko - Český Krumlov
    Ne 13.06. 17:00 Dražice - Sezimovo Ústí
    Ne 13.06. 17:00 Protivín - Táborsko B
    Ne 13.06. 17:00 Týn n/Vlt. - Lažiště
    Ne 13.06. 17:00 Jankov - Blatná
    Ne 13.06. 17:00 Čimelice - Junior St.

    29.kolo

    Ne 20.06. 17:00 Čimelice - Olešník
    Ne 20.06. 17:00 Junior St. - Jankov
    Ne 20.06. 17:00 Blatná - Týn n/Vlt.
    Ne 20.06. 17:00 Lažiště - Protivín
    Ne 20.06. 17:00 Táborsko B - Dražice
    Ne 20.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Milevsko
    Ne 20.06. 17:00 Český Krumlov - Osek
    Ne 20.06. 17:00 Třeboň - Rudolfov

    30.kolo

    Ne 27.06. 17:00 Olešník - Třeboň
    Ne 27.06. 17:00 Rudolfov - Český Krumlov
    Ne 27.06. 17:00 Osek - Sezimovo Ústí
    Ne 27.06. 17:00 Milevsko - Táborsko B
    Ne 27.06. 17:00 Dražice - Lažiště
    Ne 27.06. 17:00 Protivín - Blatná
    Ne 27.06. 17:00 Týn n/Vlt. - Junior St.
    Ne 27.06. 17:00 Jankov - Čimelice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 1 1 19:9 19
    2. 9 5 2 2 19:10 17
    3. 9 5 2 2 15:11 17
    4. 9 5 1 3 21:16 16
    5. 8 5 0 3 18:14 15
    6. 9 4 3 2 13:10 15
    7. 9 5 0 4 16:13 15
    8. 9 4 2 3 17:15 14
    9. 8 3 2 3 13:11 11
    10. 9 3 1 5 11:20 10
    11. 8 3 0 5 13:13 9
    12. 8 2 2 4 12:14 8
    13. 8 1 4 3 12:17 7
    14. 8 2 1 5 14:21 7
    15. 8 2 1 5 8:20 7
    16. 9 1 2 6 7:14 5

    Nejčtenější ze sportu