Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14797
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1798
    Týden:
    86
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 27.09. 17:00 Chrudim - Polička 11:1
    Ne 27.09. 17:00 M.Třebová - Lanškroun 5:1
    Ne 27.09. 17:00 Česká Třebová - Světlá n. Sáz. 4:0
    Ne 27.09. 17:30 Hlinsko - Choceň 5:4 pp
    02.10. 19:00 Chotěboř - Litomyšl 5:2

    2.kolo

    St 30.09. 18:30 Polička - Světlá n. Sáz. 1:3
    St 30.09. 18:30 Hlinsko - Chotěboř 3:5
    St 30.09. 18:30 Chrudim - M.Třebová 4:1
    St 30.09. 19:00 Lanškroun - Choceň 1:5
    St 28.10. 17:00 Litomyšl - Česká Třebová odloženo

    3.kolo

    Ne 04.10. 17:00 M.Třebová - Polička 7:4
    Ne 04.10. 17:00 Chrudim - Choceň 4:6
    Ne 04.10. 17:00 Chotěboř - Lanškroun 4:2
    Ne 04.10. 17:00 Česká Třebová - Hlinsko 8:5
    Ne 04.10. 17:00 Světlá n. Sáz. - Litomyšl 2:6

    4.kolo

    St 07.10. 18:30 Polička - Litomyšl 3:12
    St 07.10. 18:30 Hlinsko - Světlá n. Sáz. 8:3
    St 07.10. 18:30 Chrudim - Chotěboř 4:2
    St 07.10. 19:00 Lanškroun - Česká Třebová 1:14
    St 07.10. 19:00 M.Třebová - Choceň 2:5

    5.kolo

    Ne 11.10. 17:00 Polička - Choceň odloženo
    Ne 11.10. 17:00 Chotěboř - M.Třebová 3:1
    Ne 11.10. 17:00 Česká Třebová - Chrudim 3:2
    Ne 11.10. 17:00 Světlá n. Sáz. - Lanškroun 2:1
    Ne 11.10. 17:00 Litomyšl - Hlinsko 5:3

    6.kolo

    St 14.10. 18:30 Polička - Hlinsko odloženo
    St 14.10. 18:30 Chrudim - Světlá n. Sáz. odloženo
    St 14.10. 18:30 Chotěboř - Choceň odloženo
    St 14.10. 19:00 Lanškroun - Litomyšl odloženo
    St 14.10. 19:00 M.Třebová - Česká Třebová odloženo

    7.kolo

    Ne 18.10. 17:00 Chotěboř - Polička odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Česká Třebová - Choceň odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Světlá n. Sáz. - M.Třebová odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Litomyšl - Chrudim odloženo
    Ne 18.10. 17:30 Hlinsko - Lanškroun odloženo

    8.kolo

    St 21.10. 18:30 Polička - Lanškroun odloženo
    St 21.10. 18:30 Chrudim - Hlinsko odloženo
    St 21.10. 18:30 Světlá n. Sáz. - Choceň odloženo
    St 21.10. 18:30 Chotěboř - Česká Třebová odloženo
    St 21.10. 19:00 M.Třebová - Litomyšl odloženo

    9.kolo

    Ne 25.10. 17:00 Česká Třebová - Polička odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Světlá n. Sáz. - Chotěboř odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Litomyšl - Choceň odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Lanškroun - Chrudim odloženo
    Ne 25.10. 17:30 Hlinsko - M.Třebová odloženo

    10.kolo

    Ne 01.11. 17:00 Polička - Chrudim odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Lanškroun - M.Třebová odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Choceň - Hlinsko odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Litomyšl - Chotěboř odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Světlá n. Sáz. - Česká Třebová odloženo

    11.kolo

    St 04.11. 18:30 Světlá n. Sáz. - Polička
    St 04.11. 18:30 Česká Třebová - Litomyšl
    St 04.11. 18:30 Chotěboř - Hlinsko
    St 04.11. 18:30 Choceň - Lanškroun
    St 04.11. 19:00 M.Třebová - Chrudim

    12.kolo

    Ne 08.11. 17:00 Polička - M.Třebová
    Ne 08.11. 17:00 Choceň - Chrudim
    Ne 08.11. 17:00 Lanškroun - Chotěboř
    Ne 08.11. 17:00 Litomyšl - Světlá n. Sáz.
    Ne 08.11. 17:30 Hlinsko - Česká Třebová

    13.kolo

    St 11.11. 18:30 Litomyšl - Polička
    St 11.11. 18:30 Světlá n. Sáz. - Hlinsko
    St 11.11. 18:30 Česká Třebová - Lanškroun
    St 11.11. 18:30 Chotěboř - Chrudim
    St 11.11. 18:30 Choceň - M.Třebová

    14.kolo

    Ne 15.11. 17:00 Choceň - Polička
    Ne 15.11. 17:00 M.Třebová - Chotěboř
    Ne 15.11. 17:00 Chrudim - Česká Třebová
    Ne 15.11. 17:00 Lanškroun - Světlá n. Sáz.
    Ne 15.11. 17:30 Hlinsko - Litomyšl

    15.kolo

    St 18.11. 18:30 Hlinsko - Polička
    St 18.11. 18:30 Litomyšl - Lanškroun
    St 18.11. 18:30 Světlá n. Sáz. - Chrudim
    St 18.11. 18:30 Česká Třebová - M.Třebová
    St 18.11. 18:30 Choceň - Chotěboř

    16.kolo

    Ne 22.11. 17:00 Polička - Chotěboř
    Ne 22.11. 17:00 Choceň - Česká Třebová
    Ne 22.11. 17:00 M.Třebová - Světlá n. Sáz.
    Ne 22.11. 17:00 Chrudim - Litomyšl
    Ne 22.11. 17:00 Lanškroun - Hlinsko

    17.kolo

    St 25.11. 18:30 Hlinsko - Chrudim
    St 25.11. 18:30 Litomyšl - M.Třebová
    St 25.11. 18:30 Choceň - Světlá n. Sáz.
    St 25.11. 18:30 Česká Třebová - Chotěboř
    St 25.11. 19:00 Lanškroun - Polička

    18.kolo

    Ne 29.11. 17:00 Polička - Česká Třebová
    Ne 29.11. 17:00 Chotěboř - Světlá n. Sáz.
    Ne 29.11. 17:00 Choceň - Litomyšl
    Ne 29.11. 17:00 M.Třebová - Hlinsko
    Ne 29.11. 17:00 Chrudim - Lanškroun
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 4 4 0 0 0 29:8 12
    2. 5 4 0 0 1 19:12 12
    3. 4 3 0 1 0 20:12 10
    4. 5 3 0 0 2 25:13 9
    5. 4 3 0 0 1 25:13 9
    6. 5 2 0 0 3 16:17 6
    7. 5 2 0 0 3 10:20 6
    8. 5 1 1 0 3 24:25 5
    9. 5 0 0 0 5 6:30 0
    10. 4 0 0 0 4 9:33 0

    Nejčtenější ze sportu