Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14798
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1068
    Týden:
    34
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 04.10. 17:00 Opočno - Třebechovice 3:2 np
    Ne 04.10. 17:00 Nový Bydžov - Nové Město odloženo
    Ne 04.10. 17:00 Náchod - Jaroměř 8:2

    2.kolo

    St 07.10. 18:00 Nové Město - Náchod odloženo
    St 07.10. 18:00 Třebechovice - Nový Bydžov 1:4
    St 07.10. 18:00 Opočno - Trutnov B 6:7 pp

    3.kolo

    Ne 11.10. 17:00 Nový Bydžov - Trutnov B odloženo
    Ne 11.10. 17:00 Náchod - Třebechovice 6:2
    Ne 11.10. 17:00 Jaroměř - Nové Město odloženo

    4.kolo

    Ne 18.10. 17:00 Třebechovice - Jaroměř odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Trutnov B - Náchod odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Opočno - Nový Bydžov odloženo

    5.kolo

    St 21.10. 18:00 Náchod - Opočno odloženo
    St 21.10. 18:00 Jaroměř - Trutnov B odloženo
    St 21.10. 18:00 Nové Město - Třebechovice odloženo

    6.kolo

    Ne 25.10. 17:00 Trutnov B - Nové Město odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Opočno - Jaroměř odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Nový Bydžov - Náchod odloženo

    7.kolo

    Ne 01.11. 17:00 Jaroměř - Nový Bydžov odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Nové Město - Opočno odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Třebechovice - Trutnov B odloženo

    8.kolo

    St 04.11. 18:00 Třebechovice - Opočno odloženo
    St 04.11. 18:00 Nové Město - Nový Bydžov odloženo
    St 04.11. 18:00 Jaroměř - Náchod odloženo

    9.kolo

    Ne 08.11. 17:00 Náchod - Nové Město odloženo
    Ne 08.11. 17:00 Nový Bydžov - Třebechovice odloženo
    Ne 08.11. 17:00 Opočno - Trutnov B odloženo

    10.kolo

    Ne 15.11. 17:00 Trutnov B - Nový Bydžov odloženo
    Ne 15.11. 17:00 Třebechovice - Náchod odloženo
    Ne 15.11. 17:00 Nové Město - Jaroměř odloženo

    11.kolo

    St 18.11. 18:00 Jaroměř - Třebechovice odloženo
    St 18.11. 18:00 Náchod - Trutnov B odloženo
    St 18.11. 18:00 Nový Bydžov - Opočno odloženo

    12.kolo

    Ne 22.11. 17:00 Opočno - Náchod odloženo
    Ne 22.11. 17:00 Trutnov B - Jaroměř odloženo
    Ne 22.11. 17:00 Třebechovice - Nové Město odloženo

    13.kolo

    Ne 29.11. 17:00 Nové Město - Trutnov B odloženo
    Ne 29.11. 17:00 Jaroměř - Opočno odloženo
    Ne 29.11. 17:00 Náchod - Nový Bydžov odloženo

    14.kolo

    St 02.12. 18:00 Nový Bydžov - Jaroměř odloženo
    St 02.12. 18:00 Opočno - Nové Město odloženo
    St 02.12. 18:00 Trutnov B - Třebechovice odloženo

    15.kolo

    Ne 06.12. 17:00 Opočno - Třebechovice odloženo
    Ne 06.12. 17:00 Nový Bydžov - Nové Město odloženo
    Ne 06.12. 17:00 Náchod - Jaroměř odloženo

    16.kolo

    St 09.12. 18:00 Nové Město - Náchod odloženo
    St 09.12. 18:00 Třebechovice - Nový Bydžov odloženo
    St 09.12. 18:00 Trutnov B - Opočno odloženo

    17.kolo

    Ne 13.12. 17:00 Nový Bydžov - Trutnov B odloženo
    Ne 13.12. 17:00 Náchod - Třebechovice odloženo
    Ne 13.12. 17:00 Jaroměř - Nové Město odloženo

    18.kolo

    Ne 20.12. 17:00 Třebechovice - Jaroměř odloženo
    Ne 20.12. 17:00 Trutnov B - Náchod odloženo
    Ne 20.12. 17:00 Opočno - Nový Bydžov odloženo

    19.kolo

    St 23.12. 18:00 Náchod - Opočno odloženo
    St 23.12. 18:00 Jaroměř - Trutnov B odloženo
    St 23.12. 18:00 Nové Město - Třebechovice odloženo

    20.kolo

    Ne 03.01. 17:00 Trutnov B - Nové Město
    Ne 03.01. 17:00 Opočno - Jaroměř
    Ne 03.01. 17:00 Nový Bydžov - Náchod

    21.kolo

    St 06.01. 18:00 Jaroměř - Nový Bydžov
    St 06.01. 18:00 Nové Město - Opočno
    St 06.01. 18:00 Třebechovice - Trutnov B

    22.kolo

    Ne 10.01. 17:00 Třebechovice - Opočno
    Ne 10.01. 17:00 Nové Město - Nový Bydžov
    Ne 10.01. 17:00 Jaroměř - Náchod

    23.kolo

    St 13.01. 18:00 Náchod - Nové Město
    St 13.01. 18:00 Nový Bydžov - Třebechovice
    St 13.01. 18:00 Opočno - Trutnov B

    24.kolo

    Ne 17.01. 17:00 Trutnov B - Nový Bydžov
    Ne 17.01. 17:00 Třebechovice - Náchod
    Ne 17.01. 17:00 Nové Město - Jaroměř

    25.kolo

    St 20.01. 18:00 Jaroměř - Třebechovice
    St 20.01. 18:00 Náchod - Trutnov B
    St 20.01. 18:00 Nový Bydžov - Opočno

    26.kolo

    Ne 24.01. 17:00 Opočno - Náchod
    Ne 24.01. 17:00 Trutnov B - Jaroměř
    Ne 24.01. 17:00 Třebechovice - Nové Město

    27.kolo

    St 27.01. 18:00 Nové Město - Trutnov B
    St 27.01. 18:00 Jaroměř - Opočno
    St 27.01. 18:00 Náchod - Nový Bydžov

    28.kolo

    Ne 31.01. 17:00 Nový Bydžov - Jaroměř
    Ne 31.01. 17:00 Opočno - Nové Město
    Ne 31.01. 17:00 Trutnov B - Třebechovice
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 2 2 0 0 0 14:4 6
    2. 1 1 0 0 0 4:1 3
    3. 2 0 1 1 0 9:9 3
    4. 1 0 1 0 0 7:6 2
    5. 3 0 0 1 2 5:13 1
    6. 0 0 0 0 0 0:0 0
    7. 1 0 0 0 1 2:8 0

    Nejčtenější ze sportu