Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14799
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5429
    Týden:
    79
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    9.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín - Rychnov n. K. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Slavia HK - Olympia HK výsledek
    Út 00.00. 14:00 Hořice - Dobruška výsledek
    Út 00.00. 14:00 RMSK Cidlina - Vrchlabí výsledek
    Út 00.00. 16:00 Č. Kostelec - Třebeš výsledek
    Út 00.00. 16:00 Libčany - Kostelec n/O. výsledek
    Út 00.00. 16:30 Police n.M. - Chlumec n. C. B výsledek
    Út 00.00. 18:00 Vysoká - Černilov výsledek

    10.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín - Chlumec n. C. B výsledek
    Út 00.00. 11:00 Černilov - Police n.M. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Třebeš - Rychnov n. K. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Vrchlabí - Vysoká výsledek
    Út 00.00. 14:00 Olympia HK - Libčany výsledek
    Út 00.00. 14:30 Dobruška - RMSK Cidlina výsledek
    Út 00.00. 17:30 Kostelec n/O. - Hořice výsledek
    Út 00.00. 18:00 Č. Kostelec - Slavia HK výsledek

    11.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín - Černilov výsledek
    Út 00.00. 14:00 Libčany - Č. Kostelec výsledek
    Út 00.00. 14:00 Hořice - Olympia HK výsledek
    Út 00.00. 14:00 Police n.M. - Vrchlabí výsledek
    Út 00.00. 14:00 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. B výsledek
    Út 00.00. 14:30 RMSK Cidlina - Kostelec n/O. výsledek
    Út 00.00. 18:00 Slavia HK - Třebeš výsledek
    Út 00.00. 18:00 Vysoká - Dobruška výsledek

    12.kolo

    Út 00.00. 13:30 Dobruška - Police n.M. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Černilov - Rychnov n. K. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Vrchlabí - Jičín výsledek
    Út 00.00. 14:00 Kostelec n/O. - Vysoká výsledek
    Út 00.00. 14:00 Slavia HK - Libčany výsledek
    Út 00.00. 14:30 Třebeš - Chlumec n. C. B výsledek
    Út 00.00. 14:30 Olympia HK - RMSK Cidlina výsledek
    Út 00.00. 14:30 Č. Kostelec - Hořice výsledek

    13.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín - Dobruška výsledek
    Út 00.00. 14:30 Libčany - Třebeš výsledek
    Út 00.00. 14:30 Hořice - Slavia HK výsledek
    Út 00.00. 14:30 RMSK Cidlina - Č. Kostelec výsledek
    Út 00.00. 14:30 Rychnov n. K. - Vrchlabí výsledek
    Út 00.00. 14:30 Chlumec n. C. B - Černilov výsledek
    Út 00.00. 15:00 Police n.M. - Kostelec n/O. výsledek
    Út 00.00. 18:00 Vysoká - Olympia HK výsledek

    14.kolo

    Út 00.00. 08:00 Libčany - Hořice výsledek
    Út 00.00. 10:15 Slavia HK - RMSK Cidlina výsledek
    Út 00.00. 15:00 Třebeš - Černilov výsledek
    Út 00.00. 15:00 Vrchlabí - Chlumec n. C. B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Dobruška - Rychnov n. K. výsledek
    Út 00.00. 15:00 Kostelec n/O. - Jičín výsledek
    Út 00.00. 15:00 Olympia HK - Police n.M. výsledek
    Út 00.00. 15:00 Č. Kostelec - Vysoká výsledek

    15.kolo

    So 15.08. 14:00 Jičín - Olympia HK 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Vysoká - Slavia HK 2:3 (2:2)
    So 15.08. 17:00 Chlumec n. C. B - Dobruška 1:2 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Hořice - Třebeš 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 RMSK Cidlina - Libčany 0:2 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Police n.M. - Č. Kostelec 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 1:3 (0:1)
    St 02.09. 17:30 Černilov - Vrchlabí 1:0 (1:0)

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Slavia HK - Police n.M. 1:3 (0:2)
    So 22.08. 14:00 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. B 3:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Dobruška - Černilov 1:3 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Olympia HK - Rychnov n. K. 10:1 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Č. Kostelec - Jičín 1:6 (0:4)
    So 22.08. 17:00 Libčany - Vysoká 3:2 np (2:2)
    Ne 23.08. 17:00 Vrchlabí - Třebeš 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Hořice - RMSK Cidlina 0:5 (0:3)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Jičín - Slavia HK 0:4 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Vysoká - Hořice 3:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Chlumec n. C. B - Olympia HK 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Černilov - Kostelec n/O. 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Třebeš - RMSK Cidlina 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Police n.M. - Libčany 3:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 6:1 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Vrchlabí - Dobruška 8:0 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Kostelec n/O. - Vrchlabí 0:2 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Třebeš - Dobruška 0:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Olympia HK - Černilov 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Libčany - Jičín 1:0 np (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Č. Kostelec - Chlumec n. C. B 1:6 (0:3)
    Ne 06.09. 17:00 Slavia HK - Rychnov n. K. 3:1 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Hořice - Police n.M. 1:6 (0:4)
    Ne 06.09. 17:00 RMSK Cidlina - Vysoká 3:1 (3:1)

    4.kolo

    Út 00.00. 13:00 Vrchlabí - Olympia HK výsledek
    So 12.09. 13:30 Jičín - Hořice 6:0 (2:0)
    So 12.09. 16:30 Třebeš - Vysoká 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Chlumec n. C. B - Slavia HK 5:2 (0:2)
    So 12.09. 16:30 Černilov - Č. Kostelec 0:1 np (0:0)
    So 12.09. 16:30 Dobruška - Kostelec n/O. 1:4 (1:2)
    Ne 13.09. 16:30 Police n.M. - RMSK Cidlina 3:2 (2:1)
    Ne 13.09. 16:30 Rychnov n. K. - Libčany 1:2 (0:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Slavia HK - Černilov 1:0 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Vysoká - Police n.M. 3:2 np (2:2)
    So 19.09. 14:00 Kostelec n/O. - Třebeš 1:2 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Olympia HK - Dobruška 2:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Libčany - Chlumec n. C. B 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Č. Kostelec - Vrchlabí 3:4 (2:2)
    Ne 20.09. 16:00 Hořice - Rychnov n. K. 5:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 RMSK Cidlina - Jičín 4:0 (2:0)

    6.kolo

    Út 00.00. 14:00 Kostelec n/O. - Olympia HK výsledek
    Út 00.00. 16:00 Černilov - Libčany výsledek
    So 26.09. 12:30 Jičín - Vysoká 4:2 (2:1)
    So 26.09. 15:30 Dobruška - Č. Kostelec 1:2 np (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Třebeš - Police n.M. 1:3 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Rychnov n. K. - RMSK Cidlina 1:5 (1:4)
    Ne 27.09. 15:30 Chlumec n. C. B - Hořice 5:1 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Vrchlabí - Slavia HK 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Slavia HK - Dobruška 3:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Olympia HK - Třebeš 2:0 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Libčany - Vrchlabí 2:1 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Vysoká - Rychnov n. K. 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 4:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Hořice - Černilov 3:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 RMSK Cidlina - Chlumec n. C. B 3:2 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Police n.M. - Jičín 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 14:00 Kostelec n/O. - Slavia HK 1:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Černilov - RMSK Cidlina 1:5 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Dobruška - Libčany 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Třebeš - Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Rychnov n. K. - Police n.M. 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Chlumec n. C. B - Vysoká 3:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Vrchlabí - Hořice 7:0 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Olympia HK - Č. Kostelec 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 1 1 0 24:9 24
    2. 9 7 0 0 2 31:11 21
    3. 9 7 0 0 2 24:13 21
    4. 8 4 2 0 2 11:9 16
    5. 7 5 0 0 2 17:4 15
    6. 9 5 0 0 4 23:15 15
    7. 8 4 0 1 3 24:10 13
    8. 9 4 0 1 4 17:14 13
    9. 9 3 1 0 5 9:14 11
    10. 8 3 0 1 4 10:12 10
    11. 9 3 0 1 5 8:22 10
    12. 9 2 1 1 5 16:18 9
    13. 8 3 0 0 5 13:17 9
    14. 9 3 0 0 6 12:36 9
    15. 9 1 2 1 5 12:26 8
    16. 9 1 0 0 8 13:34 3

    Nejčtenější ze sportu