Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14800
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3232
    Týden:
    53
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    9.kolo

    Út 00.00. 11:15 Kunčice - Velké Poříčí výsledek
    Út 00.00. 11:30 Třebechovice p.O. - Roudnice výsledek
    Út 00.00. 13:30 Nepolisy - Jaroměř výsledek
    Út 00.00. 14:00 L. Bělohrad - Loko HK výsledek
    Út 00.00. 14:00 Nové Město - Solnice výsledek
    Út 00.00. 14:00 Týniště n.O. - Trutnov B výsledek
    Út 00.00. 15:15 Náchod B - Broumov výsledek
    Út 00.00. 16:00 Česká Skalice - Sobotka výsledek

    10.kolo

    Út 00.00. 10:00 Solnice - Třebechovice p.O. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Loko HK - Trutnov B výsledek
    Út 00.00. 14:00 Jaroměř - Týniště n.O. výsledek
    Út 00.00. 14:00 Velké Poříčí - Nepolisy výsledek
    Út 00.00. 14:00 Roudnice - Kunčice výsledek
    Út 00.00. 14:00 Broumov - Nové Město výsledek
    Út 00.00. 14:00 Sobotka - Náchod B výsledek
    Út 00.00. 14:00 L. Bělohrad - Česká Skalice výsledek

    11.kolo

    Út 00.00. 11:00 Týniště n.O. - Velké Poříčí výsledek
    Út 00.00. 13:30 Třebechovice p.O. - Broumov výsledek
    Út 00.00. 13:30 Kunčice - Solnice výsledek
    Út 00.00. 14:00 Nové Město - Sobotka výsledek
    Út 00.00. 14:00 Trutnov B - Jaroměř výsledek
    Út 00.00. 15:15 Náchod B - L. Bělohrad výsledek
    Út 00.00. 15:45 Nepolisy - Roudnice výsledek
    Út 00.00. 16:00 Česká Skalice - Loko HK výsledek

    12.kolo

    Út 00.00. 13:30 Solnice - Nepolisy výsledek
    Út 00.00. 14:00 Česká Skalice - Náchod B výsledek
    Út 00.00. 14:30 Loko HK - Jaroměř výsledek
    Út 00.00. 14:30 Velké Poříčí - Trutnov B výsledek
    Út 00.00. 14:30 Broumov - Kunčice výsledek
    Út 00.00. 14:30 Sobotka - Třebechovice p.O. výsledek
    Út 00.00. 14:30 L. Bělohrad - Nové Město výsledek
    Út 00.00. 18:00 Roudnice - Týniště n.O. výsledek

    13.kolo

    Út 00.00. 11:00 Týniště n.O. - Solnice výsledek
    Út 00.00. 11:15 Kunčice - Sobotka výsledek
    Út 00.00. 13:30 Třebechovice p.O. - L. Bělohrad výsledek
    Út 00.00. 14:00 Trutnov B - Roudnice výsledek
    Út 00.00. 14:00 Jaroměř - Velké Poříčí výsledek
    Út 00.00. 14:30 Náchod B - Loko HK výsledek
    Út 00.00. 14:30 Nové Město - Česká Skalice výsledek
    Út 00.00. 15:45 Nepolisy - Broumov výsledek

    14.kolo

    Út 00.00. 14:00 Česká Skalice - Třebechovice p.O. výsledek
    Út 00.00. 14:30 Broumov - Týniště n.O. výsledek
    Út 00.00. 15:00 Loko HK - Velké Poříčí výsledek
    Út 00.00. 15:00 Solnice - Trutnov B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Sobotka - Nepolisy výsledek
    Út 00.00. 15:00 L. Bělohrad - Kunčice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Náchod B - Nové Město výsledek
    Út 00.00. 16:00 Roudnice - Jaroměř výsledek

    15.kolo

    So 15.08. 17:00 Nepolisy - L. Bělohrad 3:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Nové Město - Loko HK 0:5 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Náchod B 0:2 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kunčice - Česká Skalice 1:3 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Týniště n.O. - Sobotka 3:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Jaroměř - Solnice 2:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Velké Poříčí - Roudnice 1:6 (1:1)
    St 26.08. 17:30 Trutnov B - Broumov 2:1 np (1:1)

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Sobotka - Trutnov B 1:2 np (0:0)
    So 22.08. 17:00 Nové Město - Třebechovice p.O. 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Roudnice - Loko HK 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Solnice - Velké Poříčí 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Broumov - Jaroměř 0:4 (0:4)
    Ne 23.08. 17:00 L. Bělohrad - Týniště n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Česká Skalice - Nepolisy 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Náchod B - Kunčice 4:3 (2:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Loko HK - Třebechovice p.O. 7:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Kunčice - Nové Město 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Nepolisy - Náchod B 5:0 (3:0)
    Ne 30.08. 17:00 Týniště n.O. - Česká Skalice 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Trutnov B - L. Bělohrad 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jaroměř - Sobotka 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Velké Poříčí - Broumov 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Roudnice - Solnice 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Sobotka - Velké Poříčí 6:1 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Kunčice 1:5 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 Solnice - Loko HK 2:3 np (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Broumov - Roudnice 1:5 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 L. Bělohrad - Jaroměř 1:5 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Česká Skalice - Trutnov B 1:2 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Náchod B - Týniště n.O. 0:5 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Nové Město - Nepolisy 3:4 np (3:3)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Loko HK - Kunčice 1:3 (0:1)
    So 12.09. 16:30 Nepolisy - Třebechovice p.O. 4:1 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Velké Poříčí - L. Bělohrad 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 15:00 Roudnice - Sobotka 7:1 (3:1)
    Ne 13.09. 16:30 Týniště n.O. - Nové Město 5:0 (4:0)
    Ne 13.09. 16:30 Trutnov B - Náchod B 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Solnice - Broumov 7:0 (1:0)
    Čt 01.10. 15:30 Jaroměř - Česká Skalice 4:0 (3:0)

    5.kolo

    Út 00.00. 15:00 Broumov - Loko HK výsledek
    So 19.09. 16:00 Sobotka - Solnice 3:4 (2:2)
    So 19.09. 16:00 L. Bělohrad - Roudnice 1:2 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Česká Skalice - Velké Poříčí 11:1 (6:0)
    So 19.09. 16:00 Náchod B - Jaroměř 0:2 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Nové Město - Trutnov B 2:3 (0:2)
    So 19.09. 16:00 Třebechovice p.O. - Týniště n.O. 0:3 (0:2)
    So 19.09. 16:00 Kunčice - Nepolisy 2:0 (0:0)

    6.kolo

    Út 00.00. 18:00 Roudnice - Česká Skalice výsledek
    So 26.09. 15:30 Loko HK - Nepolisy 2:1 np (0:1)
    So 26.09. 15:30 Týniště n.O. - Kunčice 8:0 (7:0)
    So 26.09. 15:30 Velké Poříčí - Náchod B 1:6 (0:3)
    Ne 27.09. 15:30 Trutnov B - Třebechovice p.O. 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Jaroměř - Nové Město 3:1 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Solnice - L. Bělohrad 4:1 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Broumov - Sobotka 1:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 Sobotka - Loko HK 3:2 np (0:1)
    So 03.10. 15:00 Nové Město - Velké Poříčí 3:1 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Třebechovice p.O. - Jaroměř 0:3 (0:2)
    So 03.10. 15:00 Nepolisy - Týniště n.O. 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 L. Bělohrad - Broumov 0:1 np (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Česká Skalice - Solnice 0:5 (0:3)
    Ne 04.10. 15:00 Náchod B - Roudnice 1:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kunčice - Trutnov B 1:3 (1:1)

    8.kolo

    Út 00.00. 12:00 Broumov - Česká Skalice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Sobotka - L. Bělohrad výsledek
    So 10.10. 15:00 Loko HK - Týniště n.O. 5:2 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Velké Poříčí - Třebechovice p.O. 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Trutnov B - Nepolisy 4:6 (3:2)
    Ne 11.10. 15:00 Jaroměř - Kunčice 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Roudnice - Nové Město 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Solnice - Náchod B 6:1 (2:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 9 0 0 0 28:5 27
    2. 9 8 0 0 1 31:7 24
    3. 9 7 0 1 1 33:10 22
    4. 8 7 0 0 1 28:7 21
    5. 9 4 3 0 2 19:13 18
    6. 9 4 1 1 3 23:16 15
    7. 8 3 2 1 2 23:14 14
    8. 9 4 0 0 5 19:22 12
    9. 9 4 0 0 5 15:24 12
    10. 7 3 0 1 3 18:15 10
    11. 8 1 2 1 4 16:22 8
    12. 9 2 0 1 6 11:24 7
    13. 9 2 0 0 7 11:39 6
    14. 8 1 0 1 6 8:19 4
    15. 7 0 1 2 4 4:21 4
    16. 9 0 0 0 9 2:31 0

    Nejčtenější ze sportu