Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14801
  • Návštěvy: 35/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2366
    Týden:
    35
    Dnes:
    6
    On-line:
    2

    9.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín B - Dvůr Králové B výsledek
    Út 00.00. 14:00 Vrchlabí B - Kobylice výsledek
    Út 00.00. 14:30 Úpice - Kocbeře výsledek
    Út 00.00. 14:30 Dolní Kalná - Žacléř výsledek
    Út 00.00. 14:30 Nová Paka - Železnice výsledek
    Út 00.00. 14:30 Kopidlno - Miletín výsledek
    Út 00.00. 16:00 Staré Buky - Skřivany výsledek

    10.kolo

    Út 00.00. 11:15 Kocbeře - Dolní Kalná výsledek
    Út 00.00. 13:00 Jičín B - Miletín výsledek
    Út 00.00. 13:30 Kobylice - Nová Paka výsledek
    Út 00.00. 14:30 Skřivany - Dvůr Králové B výsledek
    Út 00.00. 14:30 Železnice - Kopidlno výsledek
    Út 00.00. 14:30 Žacléř - Vrchlabí B výsledek
    Út 00.00. 18:00 Staré Buky - Úpice výsledek

    11.kolo

    Út 00.00. 10:00 Jičín B - Železnice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Úpice - Skřivany výsledek
    Út 00.00. 15:00 Dolní Kalná - Staré Buky výsledek
    Út 00.00. 15:00 Vrchlabí B - Kocbeře výsledek
    Út 00.00. 15:00 Nová Paka - Žacléř výsledek
    Út 00.00. 15:00 Kopidlno - Kobylice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Dvůr Králové B - Miletín výsledek

    12.kolo

    Út 00.00. 14:30 Kocbeře - Nová Paka výsledek
    Út 00.00. 15:00 Skřivany - Miletín výsledek
    Út 00.00. 15:00 Železnice - Dvůr Králové B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Kobylice - Jičín B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Žacléř - Kopidlno výsledek
    Út 00.00. 15:00 Staré Buky - Vrchlabí B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Úpice - Dolní Kalná výsledek

    13.kolo

    So 15.08. 13:30 Miletín - Železnice 0:3 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Dolní Kalná - Skřivany 1:2 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Nová Paka - Staré Buky 2:3 (1:2)
    So 15.08. 17:00 Jičín B - Žacléř 4:3 (1:2)
    So 15.08. 17:00 Dvůr Králové B - Kobylice 4:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Vrchlabí B - Úpice 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Kopidlno - Kocbeře 4:3 np (3:3)

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Kobylice - Miletín 0:1 np (0:0)
    So 22.08. 17:00 Žacléř - Dvůr Králové B 2:4 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Úpice - Nová Paka 2:3 np (2:0)
    So 22.08. 17:00 Dolní Kalná - Vrchlabí B 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 14:00 Kocbeře - Jičín B 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Železnice - Skřivany 3:2 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Staré Buky - Kopidlno 1:5 (0:2)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Skřivany - Vrchlabí B 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Nová Paka - Dolní Kalná 4:2 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Jičín B - Staré Buky 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kopidlno - Úpice 3:2 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Dvůr Králové B - Kocbeře 1:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Miletín - Žacléř 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Železnice - Kobylice 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Kobylice - Skřivany 2:5 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Žacléř - Železnice 0:3 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Kocbeře - Miletín 0:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Staré Buky - Dvůr Králové B 4:2 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Úpice - Jičín B 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Dolní Kalná - Kopidlno 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Vrchlabí B - Nová Paka 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    Út 00.00. 14:30 Kopidlno - Vrchlabí B výsledek
    So 12.09. 10:15 Miletín - Staré Buky 2:0 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Skřivany - Nová Paka 3:6 (1:3)
    So 12.09. 16:30 Jičín B - Dolní Kalná 3:0 (0:0)
    So 12.09. 16:30 Dvůr Králové B - Úpice 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Železnice - Kocbeře 4:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:30 Kobylice - Žacléř 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:00 Žacléř - Skřivany 2:5 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Kocbeře - Kobylice 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Staré Buky - Železnice 0:2 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Úpice - Miletín 4:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Dolní Kalná - Dvůr Králové B 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Vrchlabí B - Jičín B 2:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Nová Paka - Kopidlno 4:0 (0:0)

    6.kolo

    Út 00.00. 13:30 Kobylice - Staré Buky výsledek
    Út 00.00. 16:00 Žacléř - Kocbeře výsledek
    So 26.09. 15:30 Skřivany - Kopidlno 3:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Jičín B - Nová Paka 1:3 (1:2)
    So 26.09. 15:30 Miletín - Dolní Kalná 4:2 (3:1)
    Ne 27.09. 15:30 Dvůr Králové B - Vrchlabí B 6:0 (4:0)
    Ne 27.09. 15:30 Železnice - Úpice 3:4 np (3:0)

    7.kolo

    Út 00.00. 14:30 Úpice - Kobylice výsledek
    So 03.10. 15:00 Kocbeře - Skřivany 3:6 (1:3)
    So 03.10. 15:00 Staré Buky - Žacléř 3:2 (2:1)
    So 03.10. 15:00 Dolní Kalná - Železnice 2:1 np (0:1)
    So 03.10. 15:00 Nová Paka - Dvůr Králové B 6:1 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Vrchlabí B - Miletín 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kopidlno - Jičín B 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Skřivany - Jičín B 7:4 (2:3)
    So 10.10. 15:00 Žacléř - Úpice 0:7 (0:4)
    So 10.10. 15:00 Kocbeře - Staré Buky 5:1 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Dvůr Králové B - Kopidlno 7:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Miletín - Nová Paka 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Železnice - Vrchlabí B 2:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kobylice - Dolní Kalná 1:5 (0:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 0 2 0 24:7 23
    2. 9 5 1 1 2 30:16 18
    3. 9 6 0 0 3 33:25 18
    4. 8 5 1 0 2 9:10 17
    5. 8 4 1 1 2 22:9 15
    6. 9 4 1 0 4 9:12 14
    7. 8 4 1 0 3 15:20 14
    8. 9 4 0 0 5 27:21 12
    9. 9 4 0 0 5 17:18 12
    10. 8 3 0 1 4 17:21 10
    11. 8 3 0 0 5 12:22 9
    12. 9 2 1 0 6 14:19 8
    13. 7 1 0 1 5 10:21 4
    14. 8 1 0 0 7 11:29 3

    Nejčtenější ze sportu