Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14804
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    936
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 14:00 Starý Plzenec B - Slovan Plzeň B výsledek
    Ne 18.10. 12:00 Malesice B - Prazdroj Plzeň B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 VS Plzeň B - Ledce výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Touškov B - Vochov výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Ledce - Touškov B výsledek
    So 24.10. 14:30 Vochov - Malesice B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Prazdroj Plzeň B - Starý Plzenec B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Slovan Plzeň B - VS Plzeň B výsledek

    1.kolo

    Ne 23.08. 12:30 Malesice B - Slovan Plzeň B 3:1 (3:0)
    Ne 23.08. 16:00 Vochov - Ledce 1:7 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Touškov B - Prazdroj Plzeň B 3:1 (0:1)
    Po 28.09. 15:30 Starý Plzenec B - VS Plzeň B 6:0 (3:0)

    2.kolo

    So 29.08. 16:00 Vochov - Touškov B 5:2 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Ledce - VS Plzeň B 7:0 (5:0)
    Ne 30.08. 17:00 Slovan Plzeň B - Starý Plzenec B 4:2 (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Malesice B 5:2 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 VS Plzeň B - Slovan Plzeň B 2:7 (1:1)
    Ne 06.09. 12:30 Malesice B - Vochov 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 14:00 Starý Plzenec B - Prazdroj Plzeň B 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Touškov B - Ledce 2:3 np (2:1)

    4.kolo

    So 12.09. 13:00 Vochov - Starý Plzenec B 3:2 (0:1)
    So 12.09. 16:30 Ledce - Slovan Plzeň B 4:3 (3:1)
    Ne 13.09. 16:30 Prazdroj Plzeň B - VS Plzeň B 6:1 (3:0)
    Ne 13.09. 16:30 Touškov B - Malesice B 1:5 (0:3)

    5.kolo

    Ne 20.09. 12:30 Malesice B - Ledce 4:5 np (1:1)
    Ne 20.09. 14:00 Starý Plzenec B - Touškov B 1:6 (1:3)
    Ne 20.09. 16:00 VS Plzeň B - Vochov 0:4 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Slovan Plzeň B - Prazdroj Plzeň B 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 15:30 Ledce - Prazdroj Plzeň B 7:1 (2:1)
    Ne 27.09. 12:30 Malesice B - Starý Plzenec B 2:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Vochov - Slovan Plzeň B 2:1 np (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Touškov B - VS Plzeň B 3:2 (1:2)

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 VS Plzeň B - Malesice B 1:7 (0:3)
    So 03.10. 15:00 Prazdroj Plzeň B - Vochov 2:3 (1:3)
    Ne 04.10. 14:00 Starý Plzenec B - Ledce 3:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Slovan Plzeň B - Touškov B 8:0 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Prazdroj Plzeň B - Touškov B 6:0 (3:0)
    Ne 11.10. 14:00 Ledce - Vochov 5:2 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Slovan Plzeň B - Malesice B 5:2 (4:1)
    Ne 11.10. 15:00 VS Plzeň B - Starý Plzenec B 1:7 (0:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 5 2 1 0 38:15 20
    2. 8 5 0 1 2 30:14 16
    3. 8 5 0 1 2 28:19 16
    4. 8 4 1 0 3 20:22 14
    5. 8 4 0 0 4 22:17 12
    6. 8 3 0 1 4 17:30 10
    7. 8 2 1 0 5 21:19 8
    8. 8 0 0 0 8 7:47 0

    Nejčtenější ze sportu