Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14805
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    447
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.09. 16:30 Letná - Chrást 2:4 (2:3)
    04.09. 17:00 Plzeň-Litice - Prazdroj Plzeň 0:2 (0:1)
    04.09. 17:00 Lhota - Smíchov Plzeň 0k:3
    So 05.09. 10:00 Spálené Poříčí - Baník Líně 10:1 (4:1)
    So 05.09. 10:00 Černice - VS Plzeň 6:0 (6:0)

    2.kolo

    Po 07.09. 17:00 Prazdroj Plzeň - Lhota 5:3 (5:2)
    St 09.09. 16:30 Chrást - Černice 1:2 (0:0)
    So 12.09. 10:00 VS Plzeň - Plzeň-Litice 8:2 (1:1)
    So 12.09. 10:00 Spálené Poříčí - Letná 4:5 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Baník Líně - Smíchov Plzeň 4:3 np (2:3)

    3.kolo

    Po 14.09. 17:00 Lhota - VS Plzeň 0:8 (0:4)
    18.09. 16:30 Letná - Baník Líně 5:2 (3:0)
    18.09. 17:00 Plzeň-Litice - Chrást 0:2 (0:0)
    So 19.09. 10:00 Černice - Spálené Poříčí 3:0 (2:0)
    So 19.09. 10:00 Smíchov Plzeň - Prazdroj Plzeň 0:2 (0:0)

    4.kolo

    25.09. 13:30 Chrást - Lhota 7:0 (5:0)
    25.09. 16:30 Letná - Černice 1:4 (0:3)
    25.09. 17:00 Baník Líně - Prazdroj Plzeň 1:5 (0:3)
    So 26.09. 10:00 Spálené Poříčí - Plzeň-Litice 6:3 (1:1)
    St 07.10. 16:00 VS Plzeň - Smíchov Plzeň 0:3 (0:2)

    5.kolo

    Po 21.09. 17:00 Prazdroj Plzeň - VS Plzeň 6:2 (3:1)
    St 30.09. 16:30 Lhota - Spálené Poříčí 3:8 (2:5)
    02.10. 16:00 Plzeň-Litice - Letná 5:4 np (2:2)
    So 03.10. 10:00 Černice - Baník Líně 4:0 (2:0)
    So 03.10. 10:00 Smíchov Plzeň - Chrást 3:13 (2:2)

    6.kolo

    St 07.10. 16:00 Chrást - Prazdroj Plzeň 3:1 (2:0)
    09.10. 16:00 Letná - Lhota 6:1 (4:1)
    So 10.10. 10:00 Spálené Poříčí - Smíchov Plzeň 5:2 (4:0)
    So 10.10. 10:00 Černice - Plzeň-Litice 1:0 (0:0)
    St 28.10. 10:00 Baník Líně - VS Plzeň výsledek

    7.kolo

    Po 12.10. 16:30 Lhota - Černice výsledek
    Po 12.10. 16:30 Prazdroj Plzeň - Spálené Poříčí výsledek
    16.10. 15:30 Plzeň-Litice - Baník Líně výsledek
    So 17.10. 10:00 Smíchov Plzeň - Letná výsledek
    So 17.10. 10:00 VS Plzeň - Chrást výsledek

    8.kolo

    23.10. 15:30 Letná - Prazdroj Plzeň výsledek
    23.10. 15:30 Plzeň-Litice - Lhota výsledek
    So 24.10. 10:00 Spálené Poříčí - VS Plzeň výsledek
    So 24.10. 10:00 Černice - Smíchov Plzeň výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Baník Líně - Chrást výsledek

    9.kolo

    Út 15.09. 16:30 Chrást - Spálené Poříčí 3:2 (0:0)
    St 21.10. 16:30 Lhota - Baník Líně výsledek
    Po 26.10. 15:00 Prazdroj Plzeň - Černice výsledek
    So 31.10. 10:00 Smíchov Plzeň - Plzeň-Litice výsledek
    So 31.10. 11:30 VS Plzeň - Letná výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 0 0 1 33:10 18
    2. 6 6 0 0 0 20:2 18
    3. 6 5 0 0 1 21:9 15
    4. 7 4 0 0 3 35:20 12
    5. 6 3 0 1 2 23:19 10
    6. 6 2 0 1 3 14:23 7
    7. 5 2 0 0 3 18:17 6
    8. 6 0 1 0 5 9:23 2
    9. 5 0 1 0 4 7:27 2
    10. 6 0 0 0 6 7:37 0

    Nejčtenější ze sportu