Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14811
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    414
    Týden:
    11
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    7.kolo

    So 17.10. 14:30 Žichlice - Třemošná B výsledek
    So 17.10. 14:30 Kozojedy - Úněšov B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Kunějovice - Mladotice B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 V. Libyně - Všeruby B výsledek

    1.kolo

    Ne 06.09. 14:00 Úněšov B - V. Libyně 3:4 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Všeruby B - Žichlice 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Mladotice B - Kozojedy 5:6 np (3:4)
    Ne 06.09. 17:00 Kunějovice - Třemošná B 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 12.09. 16:30 Žichlice - Kunějovice 1:2 (1:2)
    So 12.09. 16:30 Kozojedy - Třemošná B 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 V. Libyně - Mladotice B 0:10 (0:4)
    Ne 13.09. 16:30 Všeruby B - Úněšov B 1:4 (0:2)

    3.kolo

    Ne 20.09. 14:00 Úněšov B - Žichlice 4:0 (4:0)
    Ne 20.09. 16:00 Mladotice B - Všeruby B 3:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 V. Libyně - Třemošná B 1:8 (0:3)
    Ne 20.09. 16:00 Kunějovice - Kozojedy 1:11 (0:6)

    4.kolo

    So 26.09. 15:30 Žichlice - Kozojedy 2:1 (0:1)
    Ne 27.09. 14:00 Úněšov B - Mladotice B 2:5 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 V. Libyně - Kunějovice 1:5 (0:3)
    Ne 27.09. 15:30 Všeruby B - Třemošná B 2:5 (0:0)

    5.kolo

    So 03.10. 15:00 Kozojedy - V. Libyně 15:0 (6:0)
    Ne 04.10. 14:00 Úněšov B - Třemošná B 1:6 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Mladotice B - Žichlice 9:0 (6:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kunějovice - Všeruby B 2:7 (2:2)

    6.kolo

    So 10.10. 15:00 Žichlice - V. Libyně 6:0 (4:0)
    Ne 11.10. 14:00 Úněšov B - Kunějovice 1:3 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Všeruby B - Kozojedy 1:7 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Mladotice B - Třemošná B 12:0 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 5 0 1 0 44:9 16
    2. 6 4 1 0 1 43:10 14
    3. 6 4 0 0 2 15:22 12
    4. 6 3 0 0 3 21:22 9
    5. 6 2 0 0 4 15:19 6
    6. 6 2 0 0 4 15:22 6
    7. 6 2 0 0 4 10:18 6
    8. 6 1 0 0 5 6:47 3

    Nejčtenější ze sportu