Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14815
  • Návštěvy: 167/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4293
    Týden:
    167
    Dnes:
    34
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.09. 17:00 Blansko - Kroměříž 4:8
    So 19.09. 17:00 Boskovice - Velká Bíteš odloženo
    So 19.09. 17:00 Břeclav - Uherský Ostroh 7:5
    Ne 20.09. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherské Hradiště 4:3 pp
    Ne 20.09. 17:00 SHKM Hodonín - Rosice 5:1
    Čt 24.09. 18:00 Uherský Brod - M. Budějovice 1:4

    2.kolo

    So 26.09. 15:15 Uherské Hradiště - M. Budějovice 2:3
    So 26.09. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 3:6
    So 26.09. 17:00 Kroměříž - Boskovice 6:2
    So 26.09. 18:00 Brumov-Bylnice - SHKM Hodonín 0:8
    So 26.09. 18:30 Uherský Ostroh - Uherský Brod 2:3
    So 26.09. 18:30 Rosice - Blansko odloženo

    3.kolo

    Po 28.09. 17:00 SHKM Hodonín - Uherské Hradiště 9:4
    Po 28.09. 17:00 Blansko - Brumov-Bylnice 8:2
    Po 28.09. 17:00 Boskovice - Rosice 5:3
    Po 28.09. 17:00 Břeclav - Kroměříž 5:3
    Po 28.09. 17:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 3:2
    Po 28.09. 17:00 M. Budějovice - Uherský Ostroh 4:5 np

    4.kolo

    So 03.10. 17:00 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh odloženo
    So 03.10. 17:00 Velká Bíteš - M. Budějovice 3:6
    So 03.10. 17:00 Kroměříž - Uherský Brod 1:2
    So 03.10. 17:00 Rosice - Břeclav 7:4
    So 03.10. 17:00 SHKM Hodonín - Blansko 11:6
    Ne 04.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Boskovice 5:6 pp

    5.kolo

    So 10.10. 17:00 Blansko - Uherské Hradiště odloženo
    So 10.10. 17:00 Boskovice - SHKM Hodonín odloženo
    So 10.10. 17:00 Břeclav - Brumov-Bylnice odloženo
    So 10.10. 17:00 Uherský Brod - Rosice odloženo
    Ne 11.10. 17:00 Uherský Ostroh - Velká Bíteš odloženo
    Ne 13.12. 17:00 M. Budějovice - Kroměříž odloženo

    6.kolo

    So 17.10. 00:00 Uherské Hradiště - Velká Bíteš odloženo
    So 17.10. 17:00 Kroměříž - Uherský Ostroh odloženo
    So 17.10. 17:00 Rosice - M. Budějovice odloženo
    So 17.10. 17:00 SHKM Hodonín - Břeclav odloženo
    So 17.10. 17:00 Blansko - Boskovice odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Brod odloženo

    7.kolo

    So 24.10. 17:00 Boskovice - Uherské Hradiště odloženo
    So 24.10. 17:00 Břeclav - Blansko odloženo
    So 24.10. 17:00 Uherský Brod - SHKM Hodonín odloženo
    So 24.10. 17:00 Velká Bíteš - Kroměříž odloženo
    Ne 25.10. 17:00 M. Budějovice - Brumov-Bylnice odloženo
    Ne 25.10. 17:00 Uherský Ostroh - Rosice odloženo

    8.kolo

    St 28.10. 00:00 Uherské Hradiště - Kroměříž odloženo
    St 28.10. 00:00 Rosice - Velká Bíteš odloženo
    St 28.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Ostroh odloženo
    St 28.10. 17:00 SHKM Hodonín - M. Budějovice odloženo
    St 28.10. 17:00 Blansko - Uherský Brod odloženo
    St 28.10. 17:00 Boskovice - Břeclav odloženo

    9.kolo

    So 31.10. 17:00 Břeclav - Uherské Hradiště odloženo
    So 31.10. 17:00 Uherský Brod - Boskovice odloženo
    So 31.10. 17:00 M. Budějovice - Blansko odloženo
    So 31.10. 17:00 Velká Bíteš - Brumov-Bylnice odloženo
    So 31.10. 17:00 Kroměříž - Rosice odloženo
    Ne 01.11. 17:00 Uherský Ostroh - SHKM Hodonín odloženo

    10.kolo

    So 07.11. 00:00 Uherské Hradiště - Rosice odloženo
    So 07.11. 17:00 SHKM Hodonín - Velká Bíteš odloženo
    So 07.11. 17:00 Blansko - Uherský Ostroh odloženo
    So 07.11. 17:00 Boskovice - M. Budějovice odloženo
    So 07.11. 17:00 Břeclav - Uherský Brod odloženo
    Ne 08.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž odloženo

    11.kolo

    So 14.11. 00:00 Rosice - Brumov-Bylnice odloženo
    So 14.11. 17:00 Uherský Brod - Uherské Hradiště odloženo
    So 14.11. 17:00 M. Budějovice - Břeclav odloženo
    So 14.11. 17:00 Velká Bíteš - Blansko odloženo
    So 14.11. 17:00 Kroměříž - SHKM Hodonín odloženo
    Ne 15.11. 17:00 Uherský Ostroh - Boskovice odloženo

    12.kolo

    Út 17.11. 00:00 Uherské Hradiště - Brumov-Bylnice odloženo
    Út 17.11. 00:00 Rosice - SHKM Hodonín odloženo
    Út 17.11. 17:00 Kroměříž - Blansko odloženo
    Út 17.11. 17:00 Velká Bíteš - Boskovice odloženo
    Út 17.11. 17:00 Uherský Ostroh - Břeclav odloženo
    Út 17.11. 17:00 M. Budějovice - Uherský Brod odloženo

    13.kolo

    So 21.11. 17:00 M. Budějovice - Uherské Hradiště odloženo
    So 21.11. 17:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh odloženo
    So 21.11. 17:00 Břeclav - Velká Bíteš odloženo
    So 21.11. 17:00 Boskovice - Kroměříž odloženo
    So 21.11. 17:00 Blansko - Rosice odloženo
    So 21.11. 17:00 SHKM Hodonín - Brumov-Bylnice odloženo

    14.kolo

    So 28.11. 00:00 Uherské Hradiště - SHKM Hodonín odloženo
    So 28.11. 00:00 Rosice - Boskovice odloženo
    So 28.11. 17:00 Kroměříž - Břeclav odloženo
    So 28.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Brod odloženo
    Ne 29.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Blansko odloženo
    Ne 29.11. 17:00 Uherský Ostroh - M. Budějovice odloženo

    15.kolo

    So 05.12. 17:00 M. Budějovice - Velká Bíteš odloženo
    So 05.12. 17:00 Uherský Brod - Kroměříž odloženo
    So 05.12. 17:00 Břeclav - Rosice odloženo
    So 05.12. 17:00 Boskovice - Brumov-Bylnice odloženo
    So 05.12. 17:00 Blansko - SHKM Hodonín odloženo
    Ne 06.12. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště odloženo

    16.kolo

    So 12.12. 00:00 Uherské Hradiště - Blansko odloženo
    So 12.12. 00:00 Rosice - Uherský Brod odloženo
    So 12.12. 17:00 SHKM Hodonín - Boskovice odloženo
    So 12.12. 17:00 Kroměříž - M. Budějovice odloženo
    So 12.12. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Ostroh odloženo
    Ne 13.12. 17:00 Brumov-Bylnice - Břeclav odloženo

    17.kolo

    So 19.12. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště odloženo
    So 19.12. 17:00 M. Budějovice - Rosice odloženo
    So 19.12. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice odloženo
    So 19.12. 17:00 Břeclav - SHKM Hodonín odloženo
    So 19.12. 17:00 Boskovice - Blansko odloženo
    Ne 20.12. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž odloženo

    18.kolo

    So 09.01. 00:00 Uherské Hradiště - Boskovice
    So 09.01. 00:00 Rosice - Uherský Ostroh
    So 09.01. 17:00 Blansko - Břeclav
    So 09.01. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Brod
    So 09.01. 17:00 Kroměříž - Velká Bíteš
    Ne 10.01. 17:00 Brumov-Bylnice - M. Budějovice

    19.kolo

    So 16.01. 17:00 Kroměříž - Uherské Hradiště
    So 16.01. 17:00 Velká Bíteš - Rosice
    So 16.01. 17:00 M. Budějovice - SHKM Hodonín
    So 16.01. 17:00 Uherský Brod - Blansko
    So 16.01. 17:00 Břeclav - Boskovice
    Ne 17.01. 17:00 Uherský Ostroh - Brumov-Bylnice

    20.kolo

    So 23.01. 00:00 Uherské Hradiště - Břeclav
    So 23.01. 00:00 Rosice - Kroměříž
    So 23.01. 17:00 Boskovice - Uherský Brod
    So 23.01. 17:00 Blansko - M. Budějovice
    So 23.01. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Ostroh
    Ne 24.01. 17:00 Brumov-Bylnice - Velká Bíteš

    21.kolo

    So 30.01. 00:00 Rosice - Uherské Hradiště
    So 30.01. 17:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice
    So 30.01. 17:00 Velká Bíteš - SHKM Hodonín
    So 30.01. 17:00 M. Budějovice - Boskovice
    So 30.01. 17:00 Uherský Brod - Břeclav
    Ne 31.01. 17:00 Uherský Ostroh - Blansko

    22.kolo

    So 06.02. 00:00 Uherské Hradiště - Uherský Brod
    So 06.02. 17:00 Břeclav - M. Budějovice
    So 06.02. 17:00 Boskovice - Uherský Ostroh
    So 06.02. 17:00 Blansko - Velká Bíteš
    So 06.02. 17:00 SHKM Hodonín - Kroměříž
    Ne 07.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Rosice
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 5 0 0 2 55:25 15
    2. 4 4 0 0 0 33:11 12
    3. 4 3 0 1 0 17:11 10
    4. 4 3 0 0 1 22:18 9
    5. 4 3 0 0 1 9:9 9
    6. 5 2 0 0 3 18:37 6
    7. 3 1 1 0 1 13:14 5
    8. 3 1 0 0 2 18:21 3
    9. 5 0 1 1 3 11:27 3
    10. 3 0 1 0 2 12:14 2
    11. 4 0 0 1 3 9:22 1
    12. 4 0 0 0 4 19:27 0

    Nejčtenější ze sportu