Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14817
  • Návštěvy: 111/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2250
    Týden:
    111
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.09. 18:00 Brno - Kolín 78:61
    So 12.09. 17:00 Svitavy - Nymburk 84:107
    So 12.09. 17:30 Ostrava - Hr. Králové 66:73
    So 12.09. 17:30 USK Praha - Pardubice 69:99
    So 12.09. 18:00 Olomoucko - Děčín 91:77
    Ne 13.09. 18:00 Ústí n.L. - Opava 94:96

    2.kolo

    St 16.09. 17:30 Pardubice - Ústí n.L. 76:79
    St 16.09. 17:30 Ostrava - USK Praha 87:83
    St 16.09. 18:00 Opava - Svitavy 107:72
    St 16.09. 19:00 Hr. Králové - Děčín 79:83
    13.11. 17:00 Brno - Olomoucko 87:74
    13.11. 17:00 Nymburk - Kolín 93:83

    3.kolo

    So 19.09. 17:30 USK Praha - Hr. Králové 84:68
    So 19.09. 18:00 Svitavy - Pardubice 88:79
    So 19.09. 18:00 Olomoucko - Nymburk 95:98
    Ne 20.09. 18:00 Ústí n.L. - Ostrava 93:67
    St 16.12. 18:00 Děčín - Brno 95:86
    St 13.01. 19:45 Kolín - Opava 93:80

    5.kolo

    So 26.09. 17:30 USK Praha - Svitavy 90:72
    So 26.09. 18:00 Olomoucko - Pardubice 93:94
    Ne 27.09. 18:00 Ústí n.L. - Hr. Králové 76:75
    So 21.11. 18:00 Kolín - Ostrava 74:72
    So 21.11. 18:45 Děčín - Opava 68:77
    Út 22.12. 16:00 Nymburk - Brno 86:76

    6.kolo

    So 03.10. 17:30 Ostrava - Olomoucko 88:74
    So 03.10. 18:30 Opava - Brno 93:71
    13.11. 17:30 Pardubice - Děčín 87:75
    So 21.11. 17:30 Hr. Králové - Nymburk 52:102
    So 21.11. 17:30 Ústí n.L. - Svitavy 90:88
    St 16.12. 17:30 USK Praha - Kolín 84:76

    7.kolo

    St 07.10. 18:00 Svitavy - Hr. Králové 86:97
    St 07.10. 18:00 Olomoucko - USK Praha 75:76
    St 07.10. 18:00 Nymburk - Opava 100:87
    St 07.10. 18:30 Brno - Pardubice 70:78
    St 25.11. 18:00 Děčín - Ostrava 94:75
    27.11. 17:45 Kolín - Ústí n.L. 86:90

    9.kolo

    St 16.09. 17:00 Nymburk - Ostrava 95:75
    Po 16.11. 17:00 Olomoucko - Svitavy 86:96
    Po 16.11. 17:45 Kolín - Hr. Králové 95:93
    Po 16.11. 18:00 Děčín - Ústí n.L. 88:87
    Po 16.11. 18:00 Opava - Pardubice 85:69
    Út 17.11. 17:00 Brno - USK Praha 89:85

    10.kolo

    Ne 15.11. 15:00 USK Praha - Nymburk 88:72
    St 18.11. 17:00 Ostrava - Opava 94:106
    St 18.11. 17:45 Kolín - Olomoucko 98:85
    St 18.11. 18:00 Hr. Králové - Pardubice 75:73
    Čt 19.11. 17:00 Svitavy - Děčín 78:69
    Čt 19.11. 18:00 Ústí n.L. - Brno 79:89

    11.kolo

    St 02.12. 17:00 Nymburk - Ústí n.L. 102:85
    St 02.12. 18:00 Děčín - Kolín 75:105
    St 02.12. 18:00 Opava - USK Praha 92:79
    Čt 03.12. 17:30 Pardubice - Ostrava 101:79
    Čt 03.12. 18:00 Olomoucko - Hr. Králové 79:98
    Čt 03.12. 18:00 Brno - Svitavy 88:75

    12.kolo

    So 05.12. 17:00 Pardubice - USK Praha 73:72
    So 05.12. 17:45 Kolín - Brno 83:64
    So 05.12. 18:00 Hr. Králové - Ostrava 99:91
    So 05.12. 18:00 Opava - Ústí n.L. 93:75
    So 05.12. 18:00 Nymburk - Svitavy 105:74
    So 05.12. 18:00 Děčín - Olomoucko 89:73

    13.kolo

    St 09.12. 17:30 USK Praha - Ostrava 99:78
    St 09.12. 17:45 Kolín - Nymburk 80:96
    St 09.12. 18:00 Děčín - Hr. Králové 99:94 pp
    St 09.12. 18:00 Olomoucko - Brno 72:94
    St 09.12. 18:00 Svitavy - Opava 83:90 pp
    St 09.12. 18:00 Ústí n.L. - Pardubice 93:76

    14.kolo

    So 12.12. 17:00 Nymburk - Olomoucko 99:73
    So 12.12. 17:30 Ostrava - Ústí n.L. 68:94
    So 12.12. 18:00 Hr. Králové - USK Praha 94:98
    So 12.12. 18:00 Opava - Kolín 82:72
    So 12.12. 18:00 Brno - Děčín 94:87
    Ne 13.12. 17:30 Pardubice - Svitavy 78:86

    15.kolo

    So 19.12. 17:00 Svitavy - Ostrava 94:62
    So 19.12. 17:45 Kolín - Pardubice 86:68
    So 19.12. 18:00 Brno - Hr. Králové 93:82
    So 19.12. 18:00 Děčín - Nymburk 53:115
    So 19.12. 18:00 Olomoucko - Opava 86:91
    So 19.12. 18:00 Ústí n.L. - USK Praha 81:83

    16.kolo

    St 23.12. 16:00 Svitavy - USK Praha 77:66
    Út 29.12. 17:00 Hr. Králové - Ústí n.L. 89:78
    Út 29.12. 17:00 Brno - Nymburk 92:101
    Út 29.12. 17:30 Ostrava - Kolín 85:110
    Út 29.12. 18:00 Pardubice - Olomoucko 76:88
    Čt 07.01. 18:00 Opava - Děčín 87:71

    17.kolo

    Ne 27.12. 17:00 Děčín - Pardubice 89:81 pp
    So 02.01. 17:00 Nymburk - Hr. Králové 120:63
    So 02.01. 18:00 Olomoucko - Ostrava 93:100 pp
    Út 05.01. 17:00 Svitavy - Ústí n.L. 83:72
    Po 25.01. 17:45 Kolín - USK Praha 93:77
    St 03.02. 18:00 Brno - Opava 81:86

    18.kolo

    St 06.01. 17:30 Ostrava - Děčín 88:81
    So 09.01. 17:00 Hr. Králové - Svitavy 87:79
    So 09.01. 17:30 Pardubice - Brno 86:73
    So 09.01. 18:00 Ústí n.L. - Kolín 80:106
    St 27.01. 18:00 Opava - Nymburk 67:101
    St 03.02. 17:00 USK Praha - Olomoucko 77:63

    4.kolo

    St 23.09. 17:30 Ostrava - Svitavy 82:81
    St 23.09. 18:00 Opava - Olomoucko 101:70
    St 23.09. 19:15 USK Praha - Ústí n.L. 76:72
    St 06.01. 17:30 Pardubice - Kolín 90:82
    St 06.01. 19:00 Hr. Králové - Brno 88:66
    St 13.01. 20:15 Nymburk - Děčín 99:69

    8.kolo

    So 10.10. 17:00 Nymburk - Pardubice 105:59
    So 10.10. 17:00 Svitavy - Kolín 79:89
    So 10.10. 18:00 Děčín - USK Praha 76:81
    Ne 11.10. 18:00 Hr. Králové - Opava 69:101
    St 13.01. 19:45 Ostrava - Brno 64:80
    St 13.01. 20:00 Ústí n.L. - Olomoucko 70:81

    19.kolo

    St 23.09. 18:00 Pardubice - Nymburk 94:97
    So 16.01. 16:00 Brno - Ostrava 86:50
    So 16.01. 17:45 Kolín - Svitavy 84:80
    So 16.01. 18:00 Opava - Hr. Králové 80:61
    So 16.01. 18:00 Olomoucko - Ústí n.L. 76:90
    Po 18.01. 18:00 USK Praha - Děčín 82:80 pp

    20.kolo

    22.01. 17:45 Pardubice - Opava 76:73
    So 23.01. 17:00 Hr. Králové - Kolín 96:102
    So 23.01. 17:00 Svitavy - Olomoucko 80:72
    So 23.01. 17:30 USK Praha - Brno 69:70
    So 23.01. 17:30 Ostrava - Nymburk 66:95
    So 23.01. 18:00 Ústí n.L. - Děčín 87:89

    21.kolo

    So 30.01. 17:00 Nymburk - USK Praha 104:88
    So 30.01. 18:00 Opava - Ostrava 89:78
    So 30.01. 18:00 Brno - Ústí n.L. 100:72
    So 30.01. 18:00 Děčín - Svitavy 70:85
    So 30.01. 18:00 Olomoucko - Kolín 87:94
    Ne 31.01. 18:00 Pardubice - Hr. Králové 85:79

    22.kolo

    So 06.02. 18:00 Hr. Králové - Olomoucko 103:105
    So 06.02. 18:00 Kolín - Děčín 100:84
    So 06.02. 18:00 Svitavy - Brno 77:92
    So 06.02. 18:00 Ústí n.L. - Nymburk 90:98
    So 06.02. 18:00 USK Praha - Opava 88:87
    So 06.02. 18:00 Ostrava - Pardubice 81:78

    Nadstavba 1. kolo

    So 27.02. 17:00 Svitavy - Ostrava 77:68
    So 27.02. 17:00 Nymburk - Pardubice 109:77
    So 27.02. 18:00 Děčín - Ústí n.L. 77:88
    So 27.02. 18:00 Opava - Brno 99:101
    Ne 28.02. 17:45 Kolín - USK Praha 88:73
    So 20.03. 20:20 Olomoucko - Hr. Králové 73:69

    Nadstavba 2. kolo

    Čt 25.02. 17:00 Nymburk - Kolín 93:82
    St 03.03. 17:30 Ostrava - Ústí n.L. 62:88
    St 03.03. 17:30 Pardubice - Brno 85:75
    St 03.03. 18:00 Svitavy - Olomoucko 83:88
    St 03.03. 18:00 USK Praha - Opava 60:75
    St 31.03. 19:00 Hr. Králové - Děčín 81:73

    Nadstavba 3. kolo

    So 06.03. 17:45 Kolín - Pardubice 95:89
    So 06.03. 18:00 Děčín - Svitavy 93:82
    So 06.03. 18:00 Olomoucko - Ostrava 88:79
    So 06.03. 18:00 Brno - USK Praha 68:70
    So 06.03. 18:00 Opava - Nymburk 74:99
    So 17.04. 18:00 Ústí n.L. - Hr. Králové

    Nadstavba 7.kolo

    St 17.03. 17:00 Ústí n.L. - Ostrava 108:74
    St 31.03. 18:00 Olomoucko - Svitavy 71:94
    Ne 11.04. 17:00 Brno - Pardubice 96:117
    St 14.04. 18:00 Děčín - Hr. Králové 100:74
    Čt 22.04. 18:00 Opava - USK Praha
    St 30.06. 00:00 Kolín - Nymburk

    Nadstavba 8. kolo

    St 24.03. 18:00 Ostrava - Olomoucko 84:96
    St 24.03. 18:00 USK Praha - Brno 66:64
    St 24.03. 19:00 Hr. Králové - Ústí n.L. 85:84
    Čt 08.04. 17:30 Pardubice - Kolín 70:66
    Ne 11.04. 17:00 Nymburk - Opava 87:70
    So 17.04. 18:00 Svitavy - Děčín

    Nadstavba 9. kolo

    So 13.03. 19:00 Hr. Králové - Ostrava 81:74
    So 27.03. 18:00 Děčín - Olomoucko 85:66
    So 27.03. 18:30 Brno - Nymburk 82:101
    Ne 28.03. 18:00 Ústí n.L. - Svitavy 83:68
    St 31.03. 18:00 USK Praha - Pardubice 72:77
    So 17.04. 18:00 Opava - Kolín

    Nadstavba 10. kolo

    So 03.04. 14:00 Svitavy - Hr. Králové 80:76
    So 03.04. 14:00 Brno - Kolín 84:77
    So 03.04. 14:00 Pardubice - Opava 84:91
    So 03.04. 14:00 Olomoucko - Ústí n.L. 70:77
    Ne 11.04. 17:30 Ostrava - Děčín 79:87
    Út 20.04. 18:00 Nymburk - USK Praha

    Nadstavba 4. kolo

    St 10.03. 17:30 Ostrava - Hr. Králové 70:97
    St 10.03. 17:30 Pardubice - USK Praha 80:86
    St 10.03. 17:45 Kolín - Opava 85:68
    Čt 11.03. 17:00 Nymburk - Brno 98:82
    Po 05.04. 18:00 Olomoucko - Děčín 78:73
    St 14.04. 17:00 Svitavy - Ústí n.L. 80:68

    Nadstavba 6.kolo

    St 17.03. 17:00 Hr. Králové - Olomoucko 90:67
    St 07.04. 17:30 Ostrava - Svitavy 65:85
    Čt 08.04. 18:00 Ústí n.L. - Děčín 97:94
    Čt 08.04. 18:00 Brno - Opava 90:74
    Ne 11.04. 17:30 USK Praha - Kolín 63:76
    So 17.04. 17:30 Pardubice - Nymburk

    Nadstavba 5.kolo

    So 13.03. 19:00 Ústí n.L. - Olomoucko 73:71
    02.04. 18:00 Děčín - Ostrava 91:64
    So 10.04. 17:00 Hr. Králové - Svitavy 96:89
    St 14.04. 17:45 Kolín - Brno 90:69
    St 14.04. 18:00 USK Praha - Nymburk 80:85
    St 14.04. 18:00 Opava - Pardubice 96:89
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 29 28 1 2862:2240 57
    2. 30 20 10 2611:2427 50
    3. 30 20 10 2597:2446 50
    4. 32 16 16 2630:2620 48
    5. 31 15 16 2593:2566 46
    6. 30 16 14 2364:2391 46
    7. 31 14 17 2535:2570 45
    8. 31 14 17 2544:2603 45
    9. 31 14 17 2563:2651 45
    10. 31 13 18 2534:2640 44
    11. 32 9 23 2559:2783 41
    12. 32 6 26 2415:2870 38

    Nejčtenější ze sportu