Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14824
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1082
    Týden:
    44
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.09. 17:00 Frýdlant - Česká Lípa 7:4
    Ne 20.09. 17:00 Jičín - Varnsdorf 3:2
    Ne 20.09. 18:00 Sj Liberec - Turnov 4:7

    2.kolo

    25.09. 19:30 Varnsdorf - Turnov 1:5
    So 26.09. 16:00 Česká Lípa - Jičín 3:5
    So 26.09. 18:00 Lomnice n.P. - Frýdlant 3:5

    3.kolo

    Po 28.09. 17:00 Jičín - Lomnice n.P. 5:2
    Po 28.09. 17:00 Turnov - Česká Lípa 6:1
    Po 28.09. 17:00 Sj Liberec - Varnsdorf 4:2

    4.kolo

    So 03.10. 16:00 Česká Lípa - Sj Liberec 4:2
    So 03.10. 17:00 Frýdlant - Jičín 2:3
    So 03.10. 18:00 Lomnice n.P. - Turnov 2:9

    5.kolo

    So 10.10. 17:00 Turnov - Frýdlant 1:2
    Ne 11.10. 15:30 Varnsdorf - Česká Lípa 3:6
    Ne 11.10. 18:00 Sj Liberec - Lomnice n.P. 5:3

    6.kolo

    So 17.10. 17:00 Frýdlant - Sj Liberec odloženo
    So 17.10. 18:00 Lomnice n.P. - Varnsdorf odloženo
    Ne 18.10. 17:00 Jičín - Turnov odloženo

    7.kolo

    Ne 25.10. 00:00 Česká Lípa - Lomnice n.P. odloženo
    Ne 25.10. 15:30 Varnsdorf - Frýdlant odloženo
    Ne 25.10. 18:00 Sj Liberec - Jičín odloženo

    8.kolo

    St 28.10. 00:00 Česká Lípa - Frýdlant odloženo
    St 28.10. 00:00 Varnsdorf - Jičín odloženo
    St 28.10. 00:00 Sj Liberec - Turnov odloženo

    9.kolo

    Ne 01.11. 00:00 Turnov - Varnsdorf odloženo
    Ne 01.11. 00:00 Jičín - Česká Lípa odloženo
    Ne 01.11. 00:00 Frýdlant - Lomnice n.P. odloženo

    10.kolo

    Ne 08.11. 00:00 Lomnice n.P. - Jičín odloženo
    Ne 08.11. 00:00 Česká Lípa - Turnov odloženo
    Ne 08.11. 00:00 Varnsdorf - Sj Liberec odloženo

    11.kolo

    Ne 15.11. 00:00 Sj Liberec - Česká Lípa odloženo
    Ne 15.11. 00:00 Turnov - Lomnice n.P. odloženo
    Ne 15.11. 00:00 Jičín - Frýdlant odloženo

    12.kolo

    Út 17.11. 00:00 Frýdlant - Turnov odloženo
    Út 17.11. 00:00 Lomnice n.P. - Sj Liberec odloženo
    Út 17.11. 00:00 Česká Lípa - Varnsdorf odloženo

    13.kolo

    Ne 22.11. 00:00 Varnsdorf - Lomnice n.P. odloženo
    Ne 22.11. 00:00 Sj Liberec - Frýdlant odloženo
    Ne 22.11. 00:00 Turnov - Jičín odloženo

    14.kolo

    Ne 29.11. 00:00 Jičín - Sj Liberec odloženo
    Ne 29.11. 00:00 Frýdlant - Varnsdorf odloženo
    Ne 29.11. 00:00 Lomnice n.P. - Česká Lípa odloženo

    15.kolo

    Ne 06.12. 00:00 Frýdlant - Česká Lípa odloženo
    Ne 06.12. 00:00 Jičín - Varnsdorf odloženo
    Ne 06.12. 00:00 Turnov - Sj Liberec odloženo

    16.kolo

    So 12.12. 00:00 Varnsdorf - Turnov odloženo
    So 12.12. 00:00 Česká Lípa - Jičín odloženo
    So 12.12. 00:00 Lomnice n.P. - Frýdlant odloženo

    17.kolo

    Ne 13.12. 00:00 Jičín - Lomnice n.P. odloženo
    Ne 13.12. 00:00 Turnov - Česká Lípa odloženo
    Ne 13.12. 00:00 Sj Liberec - Varnsdorf odloženo

    18.kolo

    Ne 20.12. 00:00 Česká Lípa - Sj Liberec odloženo
    Ne 20.12. 00:00 Lomnice n.P. - Turnov odloženo
    Ne 20.12. 00:00 Frýdlant - Jičín odloženo

    19.kolo

    Ne 03.01. 00:00 Turnov - Frýdlant odloženo
    Ne 03.01. 00:00 Sj Liberec - Lomnice n.P. odloženo
    Ne 03.01. 00:00 Varnsdorf - Česká Lípa odloženo

    20.kolo

    So 09.01. 00:00 Lomnice n.P. - Varnsdorf
    So 09.01. 00:00 Frýdlant - Sj Liberec
    So 09.01. 00:00 Jičín - Turnov

    21.kolo

    Ne 10.01. 00:00 Sj Liberec - Jičín
    Ne 10.01. 00:00 Varnsdorf - Frýdlant
    Ne 10.01. 00:00 Česká Lípa - Lomnice n.P.

    22.kolo

    Ne 17.01. 00:00 Česká Lípa - Frýdlant
    Ne 17.01. 00:00 Varnsdorf - Jičín
    Ne 17.01. 00:00 Sj Liberec - Turnov

    23.kolo

    Ne 24.01. 00:00 Turnov - Varnsdorf
    Ne 24.01. 00:00 Jičín - Česká Lípa
    Ne 24.01. 00:00 Frýdlant - Lomnice n.P.

    24.kolo

    So 30.01. 00:00 Lomnice n.P. - Jičín
    So 30.01. 00:00 Česká Lípa - Turnov
    So 30.01. 00:00 Varnsdorf - Sj Liberec

    25.kolo

    Ne 31.01. 00:00 Sj Liberec - Česká Lípa
    Ne 31.01. 00:00 Turnov - Lomnice n.P.
    Ne 31.01. 00:00 Jičín - Frýdlant

    26.kolo

    Ne 07.02. 00:00 Frýdlant - Turnov
    Ne 07.02. 00:00 Lomnice n.P. - Sj Liberec
    Ne 07.02. 00:00 Česká Lípa - Varnsdorf

    27.kolo

    Ne 14.02. 00:00 Varnsdorf - Lomnice n.P.
    Ne 14.02. 00:00 Sj Liberec - Frýdlant
    Ne 14.02. 00:00 Turnov - Jičín

    28.kolo

    Ne 21.02. 00:00 Jičín - Sj Liberec
    Ne 21.02. 00:00 Frýdlant - Varnsdorf
    Ne 21.02. 00:00 Lomnice n.P. - Česká Lípa
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 4 0 0 1 28:10 12
    2. 4 4 0 0 0 16:9 12
    3. 4 3 0 0 1 16:11 9
    4. 4 2 0 0 2 15:16 6
    5. 5 2 0 0 3 18:23 6
    6. 4 0 0 0 4 8:18 0
    7. 4 0 0 0 4 10:24 0

    Nejčtenější ze sportu