Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14825
  • Návštěvy: 196/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2879
    Týden:
    196
    Dnes:
    28
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Club Bruggy - Charleroi 0:1 (0:0)
    So 08.08. 19:00 Antverpy - Mouscron 1:1 (0:0)
    So 08.08. 19:00 St. Lutych - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 13:30 St. Truiden - Gent 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:00 Waregem - Genk 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 18:15 Mechelen - Anderlecht 2:2 (0:0)
    Ne 09.08. 20:45 Kortrijk - Waasland 1:3 (0:1)
    Po 10.08. 19:00 Oostende - Beerschot 1:2 (0:1)
    Po 10.08. 19:00 Leuven - Eupen 1:1 (0:0)

    2.kolo

    14.08. 19:00 Mouscron - Mechelen 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Genk - Leuven 1:1 (0:0)
    So 15.08. 19:00 Gent - Kortrijk 1:2 (0:1)
    So 15.08. 19:00 Charleroi - Oostende 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 13:30 Cercle Bruggy - Antverpy 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:00 Eupen - Club Bruggy 0:4 (0:1)
    Ne 16.08. 16:00 Beerschot - Waregem 3:1 (1:0)
    Ne 16.08. 18:15 Anderlecht - St. Truiden 3:1 (1:0)
    Po 17.08. 19:00 Waasland - St. Lutych 1:2 (0:0)

    3.kolo

    21.08. 19:00 Kortrijk - Eupen 0:0 (0:0)
    So 22.08. 16:15 Waregem - Waasland 4:1 (1:0)
    So 22.08. 18:30 Mechelen - Cercle Bruggy 2:3 (1:0)
    So 22.08. 18:30 Leuven - Charleroi 1:3 (1:1)
    So 22.08. 20:45 Antverpy - Gent 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 13:30 St. Lutych - Genk 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:00 Club Bruggy - Beerschot 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 18:15 Anderlecht - Mouscron 1:1 (0:0)
    Po 24.08. 20:45 St. Truiden - Oostende 0:0 (0:0)

    4.kolo

    28.08. 20:45 Oostende - Anderlecht 2:2 (2:1)
    So 29.08. 16:15 Eupen - St. Truiden 1:1 (1:0)
    So 29.08. 18:30 Cercle Bruggy - Kortrijk 0:1 (0:0)
    So 29.08. 18:30 Waasland - Leuven 1:3 (0:1)
    So 29.08. 20:45 Mouscron - Waregem 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 13:30 Genk - Club Bruggy 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:00 Beerschot - St. Lutych 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 18:15 Charleroi - Antverpy 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 20:45 Gent - Mechelen 1:0 (1:0)

    5.kolo

    11.09. 20:45 Eupen - Gent 2:1 (1:0)
    So 12.09. 16:15 Mechelen - Oostende 0:1 (0:0)
    So 12.09. 18:30 Leuven - St. Lutych 1:0 (0:0)
    So 12.09. 20:45 Club Bruggy - Waasland 4:1 (2:1)
    Ne 13.09. 13:30 Anderlecht - Cercle Bruggy 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 St. Truiden - Antverpy 2:3 (2:2)
    Ne 13.09. 18:15 Waregem - Charleroi 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 20:45 Kortrijk - Mouscron 3:0 (0:0)
    Po 14.09. 20:45 Beerschot - Genk 5:2 (1:1)

    6.kolo

    18.09. 20:45 Charleroi - Beerschot 3:1 (1:0)
    So 19.09. 16:15 Oostende - Leuven 3:1 (1:0)
    So 19.09. 18:30 Mouscron - Gent 0:1 (0:1)
    So 19.09. 20:45 Waasland - Anderlecht 2:4 (0:2)
    Ne 20.09. 13:30 Waregem - Club Bruggy 0:6 (0:4)
    Ne 20.09. 16:00 St. Lutych - Kortrijk 2:1 (2:1)
    Ne 20.09. 18:15 Genk - Mechelen 3:1 (1:1)
    Ne 20.09. 20:45 Antverpy - Eupen 2:2 (0:1)
    Po 21.09. 20:45 Cercle Bruggy - St. Truiden 3:0 (2:0)

    7.kolo

    25.09. 20:45 Kortrijk - Antverpy 1:3 (1:0)
    So 26.09. 16:15 Beerschot - Waasland 3:2 (1:2)
    So 26.09. 18:30 Mechelen - St. Truiden 2:0 (0:0)
    So 26.09. 20:45 Gent - Leuven 2:3 (0:2)
    Ne 27.09. 13:30 St. Lutych - Waregem 2:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Anderlecht - Eupen 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 18:15 Club Bruggy - Cercle Bruggy 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 20:45 Mouscron - Charleroi 1:1 (1:1)
    Po 28.09. 20:45 Genk - Oostende 2:2 (1:1)

    8.kolo

    02.10. 20:45 Antverpy - Mechelen 4:1 (3:0)
    So 03.10. 16:15 Waasland - Genk 1:1 (0:0)
    So 03.10. 18:30 Eupen - Cercle Bruggy 1:2 (1:1)
    So 03.10. 18:30 Leuven - Waregem 2:1 (1:0)
    So 03.10. 20:45 St. Truiden - Kortrijk 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 13:30 Club Bruggy - Anderlecht 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Gent - Beerschot 5:1 (3:0)
    Ne 04.10. 18:15 Charleroi - St. Lutych 1:2 (0:0)
    Ne 04.10. 20:45 Oostende - Mouscron 3:0 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 16:15 Cercle Bruggy - Gent 5:2 (2:1)
    So 17.10. 18:30 Beerschot - St. Truiden 6:3 (5:1)
    So 17.10. 18:30 Mechelen - Kortrijk 1:2 (0:0)
    So 17.10. 20:45 St. Lutych - Club Bruggy 1:1 (0:1)
    Ne 18.10. 13:30 Waregem - Antverpy 1:3 (1:0)
    Ne 18.10. 16:00 Mouscron - Eupen 0:2 (0:0)
    Ne 18.10. 18:15 Genk - Charleroi 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 20:30 Anderlecht - Leuven 2:2 (2:0)
    Út 24.11. 17:00 Waasland - Oostende 2:0 (0:0)

    10.kolo

    23.10. 20:45 Kortrijk - Anderlecht 1:3 (0:2)
    So 24.10. 20:45 Leuven - Club Bruggy 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 13:30 Antverpy - Beerschot 3:2 (2:1)
    Ne 25.10. 16:00 Oostende - Waregem 3:0 (3:0)
    Ne 25.10. 18:15 St. Truiden - St. Lutych 2:0 (1:0)
    Po 26.10. 20:45 Gent - Genk 1:2 (1:1)
    St 25.11. 17:00 Cercle Bruggy - Mouscron 1:2 (0:0)
    St 02.12. 17:00 Charleroi - Waasland 0:2 (0:1)
    Čt 03.12. 17:00 Eupen - Mechelen 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 21.11. 16:15 St. Lutych - Eupen 2:2 (1:1)
    So 21.11. 18:30 Oostende - Antverpy 1:1 (0:0)
    So 21.11. 18:30 Waasland - Cercle Bruggy 0:2 (0:1)
    So 21.11. 20:45 Club Bruggy - Kortrijk 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 13:30 Beerschot - Anderlecht 2:1 (1:0)
    Ne 22.11. 16:00 Waregem - Mechelen 1:2 (0:1)
    Ne 22.11. 18:15 Charleroi - Gent 0:1 (0:1)
    Ne 22.11. 20:45 Genk - Mouscron 4:1 (1:1)
    Po 23.11. 20:45 Leuven - St. Truiden 2:2 (1:1)

    14.kolo

    27.11. 20:45 Eupen - Charleroi 3:1 (1:0)
    So 28.11. 16:15 St. Truiden - Waasland 1:1 (1:0)
    So 28.11. 18:30 Cercle Bruggy - Genk 1:5 (0:4)
    So 28.11. 20:45 Mouscron - Club Bruggy 0:0 (0:0)
    Ne 29.11. 13:30 Mechelen - Beerschot 2:3 (2:1)
    Ne 29.11. 16:00 Gent - Waregem 0:3 (0:2)
    Ne 29.11. 18:15 Anderlecht - St. Lutych 0:0 (0:0)
    Ne 29.11. 20:45 Kortrijk - Oostende 3:1 (1:1)
    Po 30.11. 20:45 Antverpy - Leuven 3:2 (2:2)

    11.kolo

    30.10. 20:45 Genk - Eupen 4:0 (1:0)
    So 31.10. 16:15 Beerschot - Leuven 4:2 (2:1)
    So 31.10. 18:30 Charleroi - Cercle Bruggy 3:0 (0:0)
    So 31.10. 20:45 Club Bruggy - Mechelen 2:2 (2:1)
    Ne 01.11. 13:30 Anderlecht - Antverpy 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 18:15 St. Lutych - Oostende 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 20:45 Waasland - Gent 1:4 (0:4)
    Po 02.11. 20:45 Waregem - Kortrijk 1:1 (0:0)
    Út 01.12. 17:00 Mouscron - St. Truiden 3:2 (1:0)

    15.kolo

    04.12. 20:45 Waregem - Anderlecht 2:2 (1:1)
    So 05.12. 16:15 Waasland - Mouscron 2:0 (0:0)
    So 05.12. 18:30 Leuven - Cercle Bruggy 2:1 (1:0)
    So 05.12. 20:45 Club Bruggy - St. Truiden 1:0 (0:0)
    Ne 06.12. 13:30 Genk - Antverpy 4:2 (2:1)
    Ne 06.12. 16:00 Beerschot - Eupen 0:1 (0:1)
    Ne 06.12. 18:15 St. Lutych - Mechelen 2:2 (1:0)
    Ne 06.12. 20:45 Oostende - Gent 2:1 (0:1)
    Po 07.12. 20:45 Charleroi - Kortrijk 0:0 (0:0)

    12.kolo

    06.11. 20:45 Mechelen - Charleroi 3:3 (2:1)
    So 07.11. 16:15 Kortrijk - Beerschot 5:5 (2:1)
    So 07.11. 18:30 Eupen - Waasland 1:1 (0:1)
    So 07.11. 20:45 St. Truiden - Genk 1:2 (1:2)
    Ne 08.11. 13:30 Antverpy - St. Lutych 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 16:00 Oostende - Club Bruggy 1:3 (1:1)
    Ne 08.11. 18:15 Gent - Anderlecht 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 20:45 Cercle Bruggy - Waregem 1:3 (0:2)
    Út 08.12. 17:00 Leuven - Mouscron 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 26.12. 14:00 Club Bruggy - Eupen 3:0 (0:0)
    So 26.12. 16:15 Waregem - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
    So 26.12. 18:30 Leuven - Oostende 1:2 (1:0)
    So 26.12. 18:30 Kortrijk - Gent 1:0 (0:0)
    So 26.12. 20:45 St. Lutych - St. Truiden 1:2 (0:2)
    Ne 27.12. 13:30 Antverpy - Charleroi 2:1 (0:0)
    Ne 27.12. 16:00 Genk - Waasland 1:1 (1:1)
    Ne 27.12. 18:15 Anderlecht - Beerschot 2:0 (1:0)
    Ne 27.12. 20:45 Mechelen - Mouscron 2:1 (1:0)

    16.kolo

    11.12. 20:45 Anderlecht - Genk 1:0 (0:0)
    So 12.12. 16:15 Mouscron - Beerschot 3:1 (1:0)
    So 12.12. 18:30 Cercle Bruggy - Oostende 0:1 (0:1)
    So 12.12. 18:30 Kortrijk - Leuven 0:3 (0:0)
    So 12.12. 20:45 St. Truiden - Charleroi 1:2 (1:1)
    Ne 13.12. 13:30 Antverpy - Club Bruggy 0:2 (0:1)
    Ne 13.12. 18:15 Gent - St. Lutych 2:1 (1:1)
    Ne 13.12. 20:45 Mechelen - Waasland 2:3 (1:0)
    Út 29.12. 20:45 Eupen - Waregem 2:3 (1:0)

    18.kolo

    Út 15.12. 18:45 Cercle Bruggy - Charleroi 3:4 (2:0)
    Út 15.12. 18:45 Mouscron - Leuven 2:2 (0:1)
    Út 15.12. 21:00 Anderlecht - Oostende 2:1 (1:0)
    St 16.12. 18:45 Antverpy - Waregem 0:1 (0:1)
    St 16.12. 21:00 Kortrijk - St. Lutych 2:1 (2:0)
    St 16.12. 21:00 Gent - Waasland 3:0 (1:0)
    Čt 17.12. 20:45 Mechelen - Club Bruggy 0:3 (0:0)
    St 30.12. 20:45 St. Truiden - Beerschot 1:0 (1:0)
    St 06.01. 20:45 Eupen - Genk 1:4 (1:2)

    30.kolo

    So 09.01. 16:15 Waregem - Mouscron 1:0 (1:0)
    So 09.01. 18:30 Cercle Bruggy - Eupen 1:2 (0:0)
    So 09.01. 18:30 Kortrijk - Genk 2:1 (1:1)
    So 09.01. 20:45 Oostende - Charleroi 3:2 (1:1)
    Ne 10.01. 13:30 Mechelen - Antverpy 3:0 (0:0)
    Ne 10.01. 16:00 Beerschot - Gent 1:1 (1:1)
    Ne 10.01. 18:15 Leuven - Anderlecht 1:0 (0:0)
    Ne 10.01. 20:45 St. Truiden - Club Bruggy 1:2 (0:2)
    Po 11.01. 20:45 St. Lutych - Waasland 3:1 (1:0)

    17.kolo

    18.12. 20:45 Charleroi - Anderlecht 1:0 (0:0)
    So 19.12. 18:30 Waregem - St. Truiden 0:2 (0:0)
    So 19.12. 20:45 Genk - Kortrijk 2:0 (1:0)
    Ne 20.12. 13:30 Club Bruggy - Gent 0:1 (0:0)
    Ne 20.12. 16:00 Leuven - Mechelen 1:2 (0:2)
    Ne 20.12. 18:15 St. Lutych - Mouscron 0:1 (0:1)
    Ne 20.12. 20:45 Waasland - Antverpy 0:3 (0:3)
    Út 12.01. 20:45 Oostende - Eupen 1:1 (0:0)
    St 13.01. 18:30 Beerschot - Cercle Bruggy 1:1 (1:0)

    20.kolo

    15.01. 20:45 Eupen - Anderlecht 2:0 (0:0)
    So 16.01. 16:15 Oostende - Kortrijk 2:1 (1:0)
    So 16.01. 18:30 Mouscron - Genk 2:0 (1:0)
    So 16.01. 18:30 Waasland - Waregem 1:5 (0:2)
    So 16.01. 20:45 Charleroi - Mechelen 0:1 (0:0)
    Ne 17.01. 13:30 Gent - Antverpy 0:1 (0:0)
    Ne 17.01. 16:00 Cercle Bruggy - St. Lutych 0:1 (0:1)
    Ne 17.01. 18:15 Beerschot - Club Bruggy 0:3 (0:2)
    Ne 17.01. 20:45 St. Truiden - Leuven 3:1 (2:1)

    25.kolo

    Út 19.01. 18:45 Mouscron - Waasland 1:1 (0:0)
    Út 19.01. 21:00 Anderlecht - Charleroi 3:0 (2:0)
    St 20.01. 16:30 Kortrijk - St. Truiden 0:2 (0:2)
    St 20.01. 18:45 Eupen - Beerschot 3:1 (2:1)
    St 20.01. 18:45 Mechelen - St. Lutych 0:4 (0:1)
    St 20.01. 21:00 Antverpy - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
    St 20.01. 21:00 Club Bruggy - Oostende 2:1 (1:1)
    Čt 21.01. 18:45 Waregem - Leuven 2:3 (2:1)
    Čt 21.01. 21:00 Genk - Gent 1:1 (1:1)

    21.kolo

    22.01. 20:45 Anderlecht - Waasland 0:0 (0:0)
    So 23.01. 16:15 Mechelen - Eupen 3:0 (1:0)
    So 23.01. 18:30 Kortrijk - Cercle Bruggy 1:2 (1:2)
    So 23.01. 18:30 St. Truiden - Mouscron 0:2 (0:1)
    So 23.01. 20:45 Antverpy - Oostende 1:2 (1:1)
    Ne 24.01. 13:30 Club Bruggy - Genk 3:2 (1:2)
    Ne 24.01. 16:00 Waregem - Beerschot 0:3 (0:0)
    Ne 24.01. 18:15 St. Lutych - Charleroi 3:2 (2:1)
    Ne 24.01. 20:45 Leuven - Gent 0:3 (0:1)

    22.kolo

    Út 26.01. 18:45 Eupen - Antverpy
    Út 26.01. 18:45 Waasland - Mechelen
    Út 26.01. 21:00 Mouscron - Anderlecht
    St 27.01. 18:45 Beerschot - Kortrijk
    St 27.01. 18:45 Genk - Waregem
    St 27.01. 21:00 Gent - St. Truiden
    St 27.01. 21:00 Charleroi - Leuven
    Čt 28.01. 18:45 Cercle Bruggy - Club Bruggy
    Čt 28.01. 21:00 Oostende - St. Lutych

    23.kolo

    29.01. 20:45 Antverpy - Waasland
    So 30.01. 16:15 Mechelen - Genk
    So 30.01. 18:30 Eupen - Mouscron
    So 30.01. 18:30 Leuven - Beerschot
    So 30.01. 20:45 Kortrijk - Charleroi
    Ne 31.01. 13:30 Club Bruggy - St. Lutych
    Ne 31.01. 16:00 Waregem - Oostende
    Ne 31.01. 18:15 Anderlecht - Gent
    Ne 31.01. 20:45 St. Truiden - Cercle Bruggy

    24.kolo

    So 06.02. 00:00 Gent - Eupen
    So 06.02. 00:00 Beerschot - Antverpy
    So 06.02. 00:00 Cercle Bruggy - Mechelen
    So 06.02. 00:00 Genk - Anderlecht
    So 06.02. 00:00 Charleroi - Waregem
    So 06.02. 00:00 Mouscron - Kortrijk
    So 06.02. 00:00 Oostende - St. Truiden
    So 06.02. 00:00 St. Lutych - Leuven
    So 06.02. 00:00 Waasland - Club Bruggy

    27.kolo

    So 20.02. 00:00 Anderlecht - Kortrijk
    So 20.02. 00:00 Antverpy - St. Truiden
    So 20.02. 00:00 Club Bruggy - Leuven
    So 20.02. 00:00 Eupen - Oostende
    So 20.02. 00:00 Genk - Beerschot
    So 20.02. 00:00 Mechelen - Gent
    So 20.02. 00:00 Mouscron - Cercle Bruggy
    So 20.02. 00:00 Waasland - Charleroi
    So 20.02. 00:00 Waregem - St. Lutych

    26.kolo

    Út 23.02. 00:00 Oostende - Genk
    Út 23.02. 00:00 Beerschot - Mechelen
    Út 23.02. 00:00 Cercle Bruggy - Anderlecht
    Út 23.02. 00:00 Gent - Mouscron
    Út 23.02. 00:00 Charleroi - Club Bruggy
    Út 23.02. 00:00 Leuven - Kortrijk
    Út 23.02. 00:00 St. Lutych - Antverpy
    Út 23.02. 00:00 St. Truiden - Waregem
    Út 23.02. 00:00 Waasland - Eupen

    28.kolo

    So 27.02. 00:00 Beerschot - Mouscron
    So 27.02. 00:00 Cercle Bruggy - Waasland
    So 27.02. 00:00 Gent - Club Bruggy
    So 27.02. 00:00 Charleroi - Genk
    So 27.02. 00:00 Kortrijk - Waregem
    So 27.02. 00:00 Leuven - Antverpy
    So 27.02. 00:00 Oostende - Mechelen
    So 27.02. 00:00 St. Lutych - Anderlecht
    So 27.02. 00:00 St. Truiden - Eupen

    29.kolo

    So 06.03. 00:00 Anderlecht - Mechelen
    So 06.03. 00:00 Antverpy - Kortrijk
    So 06.03. 00:00 Club Bruggy - Waregem
    So 06.03. 00:00 Eupen - Leuven
    So 06.03. 00:00 Genk - Cercle Bruggy
    So 06.03. 00:00 Gent - Oostende
    So 06.03. 00:00 Charleroi - St. Truiden
    So 06.03. 00:00 Mouscron - St. Lutych
    So 06.03. 00:00 Waasland - Beerschot

    31.kolo

    So 20.03. 00:00 Genk - St. Lutych
    So 20.03. 00:00 Anderlecht - Waregem
    So 20.03. 00:00 Beerschot - Charleroi
    So 20.03. 00:00 Club Bruggy - Antverpy
    So 20.03. 00:00 Eupen - Kortrijk
    So 20.03. 00:00 Gent - Cercle Bruggy
    So 20.03. 00:00 Mechelen - Leuven
    So 20.03. 00:00 Mouscron - Oostende
    So 20.03. 00:00 Waasland - St. Truiden

    32.kolo

    So 03.04. 00:00 St. Lutych - Gent
    So 03.04. 00:00 Antverpy - Anderlecht
    So 03.04. 00:00 Cercle Bruggy - Beerschot
    So 03.04. 00:00 Charleroi - Mouscron
    So 03.04. 00:00 Kortrijk - Club Bruggy
    So 03.04. 00:00 Leuven - Genk
    So 03.04. 00:00 Oostende - Waasland
    So 03.04. 00:00 St. Truiden - Mechelen
    So 03.04. 00:00 Waregem - Eupen

    33.kolo

    So 10.04. 00:00 Mechelen - Waregem
    So 10.04. 00:00 Anderlecht - Club Bruggy
    So 10.04. 00:00 Beerschot - Oostende
    So 10.04. 00:00 Cercle Bruggy - Leuven
    So 10.04. 00:00 Eupen - St. Lutych
    So 10.04. 00:00 Genk - St. Truiden
    So 10.04. 00:00 Gent - Charleroi
    So 10.04. 00:00 Mouscron - Antverpy
    So 10.04. 00:00 Waasland - Kortrijk

    34.kolo

    So 17.04. 00:00 Antverpy - Genk
    So 17.04. 00:00 Club Bruggy - Mouscron
    So 17.04. 00:00 Charleroi - Eupen
    So 17.04. 00:00 Kortrijk - Mechelen
    So 17.04. 00:00 Leuven - Waasland
    So 17.04. 00:00 Oostende - Cercle Bruggy
    So 17.04. 00:00 St. Lutych - Beerschot
    So 17.04. 00:00 Waregem - Gent
    So 17.04. 00:00 St. Truiden - Anderlecht
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 23 16 3 4 48:16 51
    2. 23 11 6 6 46:31 39
    3. 23 10 7 6 33:24 37
    4. 23 11 4 8 36:32 37
    5. 23 9 9 5 33:25 36
    6. 23 10 5 8 33:29 35
    7. 23 10 5 8 39:39 35
    8. 23 10 3 10 34:32 33
    9. 23 10 3 10 45:48 33
    10. 23 9 3 11 33:30 30
    11. 23 9 3 11 34:41 30
    12. 23 7 9 7 29:37 30
    13. 23 8 5 10 35:40 29
    14. 23 8 5 10 28:34 29
    15. 23 7 5 11 29:36 26
    16. 23 6 6 11 21:32 24
    17. 23 7 1 15 29:39 22
    18. 23 5 6 12 28:48 21

    Nejčtenější ze sportu