Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14831
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2305
    Týden:
    62
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Hrádek B - Mníšek 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Machnín - Nové Město 5:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Stráž n. N. B - Raspenava 2:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Osečná - Frýdlant B 0:7 (0:2)
    Ne 23.08. 14:00 Rynoltice B - Krásná Studánka B 4:1 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Bílý Kostel B - Dolní Řasnice 6:3 (5:0)
    Ne 23.08. 17:00 Višňová B - Dětřichov 4:2 (3:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Raspenava - Osečná 5:1 (2:1)
    So 29.08. 14:00 Krásná Studánka B - Višňová B 4:3 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Nové Město - Dětřichov 5:2 (3:2)
    So 29.08. 17:00 Mníšek - Rynoltice B 2:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Frýdlant B - Hrádek B 1:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Dolní Řasnice - Stráž n. N. B 6:1 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Machnín - Bílý Kostel B 3:3 (3:3)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Stráž n. N. B - Machnín 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Osečná - Dolní Řasnice 5:3 (1:2)
    Ne 06.09. 14:00 Rynoltice B - Frýdlant B 4:3 (2:1)
    Ne 06.09. 15:00 Hrádek B - Raspenava 3:3 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Bílý Kostel B - Nové Město 5:2 (3:1)
    Ne 06.09. 17:00 Višňová B - Mníšek 2:3 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Dětřichov - Krásná Studánka B 5:4 (3:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Frýdlant B - Višňová B 1:3 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Nové Město - Krásná Studánka B 5:6 (2:3)
    So 12.09. 17:00 Mníšek - Dětřichov 0:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Raspenava - Rynoltice B 7:1 (3:1)
    So 12.09. 17:00 Dolní Řasnice - Hrádek B 0:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Machnín - Osečná 2:2 (0:2)
    Ne 13.09. 17:00 Bílý Kostel B - Stráž n. N. B 7:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Krásná Studánka B - Mníšek 1:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Stráž n. N. B - Nové Město 1:5 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Osečná - Bílý Kostel B 1:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Dětřichov - Frýdlant B 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 14:00 Rynoltice B - Dolní Řasnice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:00 Hrádek B - Machnín 4:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Višňová B - Raspenava 5:3 (0:2)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Frýdlant B - Krásná Studánka B 4:2 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Nové Město - Mníšek 0:4 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Raspenava - Dětřichov 0:1 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Dolní Řasnice - Višňová B 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Machnín - Rynoltice B 7:3 (3:2)
    Ne 27.09. 16:00 Bílý Kostel B - Hrádek B 2:2 (0:0)
    Čt 01.10. 16:30 Stráž n. N. B - Osečná 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Krásná Studánka B - Raspenava 1:6 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Osečná - Nové Město 3:3 (3:3)
    So 03.10. 16:00 Dětřichov - Dolní Řasnice 1:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Mníšek - Frýdlant B 4:1 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Rynoltice B - Bílý Kostel B 3:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Hrádek B - Stráž n. N. B 5:1 (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Višňová B - Machnín 6:1 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Nové Město - Frýdlant B 2:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Raspenava - Mníšek 6:2 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Dolní Řasnice - Krásná Studánka B 2:3 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Machnín - Dětřichov 3:3 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Stráž n. N. B - Rynoltice B 5:3 (1:2)
    Ne 11.10. 10:30 Osečná - Hrádek B 1:4 (0:3)
    Ne 11.10. 16:00 Bílý Kostel B - Višňová B 9:6 (2:4)

    12.kolo

    13.kolo

    10.kolo

    Út 24.11. 14:30 Nové Město - Raspenava výsledek
    Út 24.11. 14:30 Dolní Řasnice - Frýdlant B výsledek
    Út 24.11. 14:30 Machnín - Mníšek výsledek
    Út 24.11. 14:30 Bílý Kostel B - Krásná Studánka B výsledek
    Út 24.11. 14:30 Stráž n. N. B - Dětřichov výsledek
    Út 24.11. 14:30 Osečná - Višňová B výsledek
    Út 24.11. 14:30 Hrádek B - Rynoltice B výsledek

    11.kolo

    9.kolo

    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 2 0 23:10 20
    2. 8 5 0 3 31:23 15
    3. 8 4 2 2 33:20 14
    4. 8 4 2 2 19:18 14
    5. 8 4 1 3 30:16 13
    6. 8 4 0 4 15:27 12
    7. 8 3 2 3 16:15 11
    8. 8 3 1 4 23:27 10
    9. 8 3 1 4 22:30 10
    10. 8 3 1 4 20:28 10
    11. 8 2 3 3 23:25 9
    12. 8 2 2 4 14:26 8
    13. 8 2 1 5 17:19 7
    14. 8 2 0 6 19:21 6

    Nejčtenější ze sportu