Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14835
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    518
    Týden:
    57
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 30.09. 18:00 Chance U19 - Loko Trutnov 62:102
    St 30.09. 18:00 Slovanka - USK Praha 55:130
    St 30.09. 19:15 VŠB Ostrava - KP Brno 64:69
    St 30.09. 19:30 Chomutov - Hradec Králové 64:76
    St 30.12. 18:00 Žabiny - Slavia Praha

    3.kolo

    02.10. 17:30 Hradec Králové - VŠB Ostrava 87:66
    So 03.10. 15:30 KP Brno - Chance U19 86:35
    So 03.10. 17:00 Slavia Praha - Chomutov 74:67
    St 18.11. 18:00 USK Praha - Žabiny 95:52
    St 30.12. 00:00 Loko Trutnov - Slovanka

    4.kolo

    St 07.10. 17:30 Slavia Praha - Hradec Králové 76:83
    St 07.10. 18:00 Žabiny - Loko Trutnov 98:59
    St 07.10. 19:15 VŠB Ostrava - Chance U19 93:68
    St 07.10. 19:30 Chomutov - USK Praha 46:84
    Út 17.11. 16:00 KP Brno - Slovanka 87:61

    5.kolo

    09.10. 17:30 Hradec Králové - USK Praha 79:85
    So 10.10. 14:00 Slavia Praha - VŠB Ostrava 89:55
    So 10.10. 16:30 KP Brno - Žabiny 65:77
    Ne 11.10. 17:00 Loko Trutnov - Chomutov 69:84
    04.12. 17:00 Chance U19 - Slovanka

    6.kolo

    20.11. 18:00 Chomutov - KP Brno 61:88
    So 21.11. 14:00 VŠB Ostrava - Slovanka 76:56
    So 21.11. 14:30 Hradec Králové - Loko Trutnov 80:63
    So 21.11. 16:00 Žabiny - Chance U19 106:39
    So 21.11. 17:00 Slavia Praha - USK Praha 60:111

    7.kolo

    Út 24.11. 14:00 USK Praha - VŠB Ostrava 113:26
    St 25.11. 16:00 Loko Trutnov - Slavia Praha 79:82
    St 25.11. 17:00 Chance U19 - Chomutov 51:82
    St 25.11. 17:00 Slovanka - Žabiny 51:84
    St 25.11. 17:30 KP Brno - Hradec Králové 63:81

    8.kolo

    Čt 26.11. 00:00 USK Praha - Loko Trutnov výsledek
    So 28.11. 14:00 VŠB Ostrava - Žabiny 77:66
    So 28.11. 16:00 Chomutov - Slovanka 88:69
    So 28.11. 16:00 Hradec Králové - Chance U19 93:49
    So 28.11. 17:00 Slavia Praha - KP Brno 49:85

    1.kolo

    25.09. 19:30 Chomutov - VŠB Ostrava 72:43
    25.09. 20:00 Slavia Praha - Slovanka 70:53
    So 26.09. 17:00 USK Praha - Chance U19 127:52
    Ne 27.09. 17:00 Loko Trutnov - KP Brno 94:92
    St 02.12. 17:00 Hradec Králové - Žabiny 78:71

    9.kolo

    So 05.12. 15:00 Hradec Králové - Slovanka
    So 05.12. 16:00 Žabiny - Chomutov
    So 05.12. 17:00 KP Brno - USK Praha
    Ne 06.12. 13:00 Chance U19 - Slavia Praha
    St 30.12. 00:00 Loko Trutnov - VŠB Ostrava

    10.kolo

    St 09.12. 14:00 VŠB Ostrava - Chomutov
    St 09.12. 17:00 Žabiny - Hradec Králové
    St 09.12. 17:00 Slovanka - Slavia Praha
    St 09.12. 17:00 Chance U19 - USK Praha
    St 09.12. 18:00 KP Brno - Loko Trutnov

    11.kolo

    11.12. 17:00 KP Brno - VŠB Ostrava
    11.12. 17:00 Loko Trutnov - Chance U19
    11.12. 17:00 USK Praha - Slovanka
    11.12. 17:00 Slavia Praha - Žabiny
    11.12. 17:00 Hradec Králové - Chomutov

    12.kolo

    Čt 19.11. 14:00 Žabiny - USK Praha 45:83
    Ne 13.12. 17:00 VŠB Ostrava - Hradec Králové
    Ne 13.12. 17:00 Chomutov - Slavia Praha
    Ne 13.12. 17:00 Slovanka - Loko Trutnov
    Ne 13.12. 17:00 Chance U19 - KP Brno

    13.kolo

    18.12. 18:00 Chance U19 - VŠB Ostrava
    18.12. 18:00 Slovanka - KP Brno
    18.12. 18:00 Loko Trutnov - Žabiny
    18.12. 18:00 USK Praha - Chomutov
    18.12. 18:00 Hradec Králové - Slavia Praha

    14.kolo

    Čt 26.11. 18:00 USK Praha - Hradec Králové 94:60
    Ne 20.12. 17:00 VŠB Ostrava - Slavia Praha
    Ne 20.12. 17:00 Chomutov - Loko Trutnov
    Ne 20.12. 17:00 Žabiny - KP Brno
    Ne 20.12. 17:00 Slovanka - Chance U19

    15.kolo

    So 09.01. 18:00 Slovanka - VŠB Ostrava
    So 09.01. 18:00 Chance U19 - Žabiny
    So 09.01. 18:00 KP Brno - Chomutov
    So 09.01. 18:00 Loko Trutnov - Hradec Králové
    So 09.01. 18:00 USK Praha - Slavia Praha

    16.kolo

    So 16.01. 18:00 VŠB Ostrava - USK Praha
    So 16.01. 18:00 Slavia Praha - Loko Trutnov
    So 16.01. 18:00 Hradec Králové - KP Brno
    So 16.01. 18:00 Chomutov - Chance U19
    So 16.01. 18:00 Žabiny - Slovanka

    17.kolo

    So 23.01. 18:00 Žabiny - VŠB Ostrava
    So 23.01. 18:00 Slovanka - Chomutov
    So 23.01. 18:00 Chance U19 - Hradec Králové
    So 23.01. 18:00 KP Brno - Slavia Praha
    So 23.01. 18:00 Loko Trutnov - USK Praha

    18.kolo

    So 30.01. 18:00 VŠB Ostrava - Loko Trutnov
    So 30.01. 18:00 USK Praha - KP Brno
    So 30.01. 18:00 Slavia Praha - Chance U19
    So 30.01. 18:00 Hradec Králové - Slovanka
    So 30.01. 18:00 Chomutov - Žabiny
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 9 9 0 922:475 18
    2. 9 7 2 717:631 16
    3. 8 5 3 635:522 13
    4. 8 4 4 599:547 12
    5. 8 4 4 564:554 12
    6. 7 4 3 500:533 11
    7. 8 3 5 500:620 11
    8. 6 2 4 466:498 8
    9. 7 0 7 356:689 7
    10. 6 0 6 345:535 6

    Nejčtenější ze sportu