Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14842
  • Návštěvy: 90/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9539
    Týden:
    90
    Dnes:
    10
    On-line:
    2

    15.kolo

    So 08.08. 13:00 ABC Braník B - Čakovice 1:2 (1:0)
    So 08.08. 13:30 Podolí B - Bohnice 0:8 (0:2)
    So 08.08. 14:00 Zličín B - Písnice 6:0 (4:0)
    So 08.08. 16:00 Miškovice - Střešovice 1911 B 3:5 (1:1)
    Ne 09.08. 16:00 Řepy - Tempo B 1:6 (0:3)
    Ne 09.08. 17:00 Stodůlky B - Lipence 1:6 (0:4)
    Ne 09.08. 17:00 Zbraslav B - Cholupice 2:6 (2:1)
    St 19.08. 17:30 Radotín B - Academy 1:3 (0:1)

    14.kolo

    So 15.08. 10:00 Academy - Řepy 8:2 (4:1)
    So 15.08. 10:00 Tempo B - Zbraslav B 4:0 (0:0)
    So 15.08. 10:30 Čakovice - Zličín B 5:1 (4:1)
    Ne 16.08. 17:00 Cholupice - Stodůlky B 10:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Lipence - Miškovice 4:1 (3:1)
    Ne 16.08. 17:00 Střešovice 1911 B - Podolí B 4:2 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Bohnice - ABC Braník B 2:3 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Písnice - Radotín B 4:0 (1:0)

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Čakovice - Podolí B 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Tempo B - Academy 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Cholupice - Řepy 7:0 (4:0)
    Ne 23.08. 17:00 Lipence - Zbraslav B 9:0 (5:0)
    Ne 23.08. 17:00 Střešovice 1911 B - Stodůlky B 2:3 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Bohnice - Miškovice 5:1 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Písnice - ABC Braník B 1:6 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Radotín B - Zličín B 5:3 (2:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Academy - Zličín B 11:0 (7:0)
    So 29.08. 12:30 ABC Braník B - Radotín B 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Stodůlky B - Bohnice 2:2 (2:2)
    Ne 30.08. 14:30 Řepy - Lipence 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Podolí B - Písnice 5:2 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Miškovice - Čakovice 2:1 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Zbraslav B - Střešovice 1911 B 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Cholupice - Tempo B 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Čakovice - Stodůlky B 2:0 (0:0)
    So 05.09. 11:00 Bohnice - Zbraslav B 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Cholupice - Academy 3:1 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Lipence - Tempo B 6:3 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Střešovice 1911 B - Řepy 2:2 (2:1)
    Ne 06.09. 17:00 Písnice - Miškovice 5:2 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Radotín B - Podolí B 6:2 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zličín B - ABC Braník B 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Academy - ABC Braník B 7:1 (4:0)
    So 12.09. 10:30 Řepy - Bohnice 1:4 (1:0)
    So 12.09. 11:00 Miškovice - Radotín B 3:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Stodůlky B - Písnice 4:3 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Zbraslav B - Čakovice 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Podolí B - Zličín B 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Tempo B - Střešovice 1911 B 8:2 (3:1)
    Ne 13.09. 17:00 Cholupice - Lipence 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Čakovice - Řepy 4:2 (2:0)
    So 19.09. 11:00 Bohnice - Tempo B 1:4 (0:2)
    So 19.09. 12:30 ABC Braník B - Podolí B 5:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:30 Lipence - Academy 1:3 (1:3)
    Ne 20.09. 16:30 Střešovice 1911 B - Cholupice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Písnice - Zbraslav B 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Radotín B - Stodůlky B 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Zličín B - Miškovice 7:2 (2:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:30 Řepy - Písnice 4:2 (1:0)
    So 26.09. 11:00 Academy - Podolí B 3:3 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Miškovice - ABC Braník B 2:7 (1:2)
    Po 28.09. 16:30 Zbraslav B - Radotín B 1:2 (0:0)
    Po 28.09. 16:30 Tempo B - Čakovice 2:2 (1:1)
    Po 28.09. 16:30 Cholupice - Bohnice 6:0 (3:0)
    Po 28.09. 16:30 Lipence - Střešovice 1911 B 5:4 (3:2)
    St 24.02. 16:00 Stodůlky B - Zličín B výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Bohnice - Lipence 2:3 (0:1)
    So 03.10. 10:30 Čakovice - Cholupice 1:2 (0:0)
    So 03.10. 12:30 ABC Braník B - Stodůlky B 2:2 (0:0)
    So 03.10. 13:30 Podolí B - Miškovice 6:2 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Písnice - Tempo B 5:3 (3:2)
    Ne 04.10. 16:00 Radotín B - Řepy 3:4 (2:1)
    Ne 04.10. 16:30 Střešovice 1911 B - Academy 1:11 (0:6)
    Ne 04.10. 17:00 Zličín B - Zbraslav B 4:0 (4:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:30 Stodůlky B - Podolí B 1:2 (0:0)
    So 10.10. 11:00 Academy - Miškovice 18:0 (7:0)
    So 10.10. 16:00 Zbraslav B - ABC Braník B 1:4 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Řepy - Zličín B 3:3 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Cholupice - Písnice 9:0 (5:0)
    Ne 11.10. 16:00 Lipence - Čakovice 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Střešovice 1911 B - Bohnice 7:2 (2:0)
    St 17.02. 18:30 Tempo B - Radotín B výsledek

    13.kolo

    So 13.02. 13:30 ABC Braník B - Střešovice 1911 B výsledek
    So 13.02. 16:15 Zbraslav B - Řepy výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Písnice - Academy výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Radotín B - Čakovice výsledek
    Ne 14.02. 13:30 Podolí B - Lipence výsledek
    Ne 14.02. 14:30 Tempo B - Stodůlky B výsledek
    Ne 14.02. 16:00 Zličín B - Bohnice výsledek
    So 20.03. 13:00 Miškovice - Cholupice výsledek

    9.kolo

    So 20.02. 09:00 Miškovice - Stodůlky B výsledek
    So 20.02. 10:30 Bohnice - Academy výsledek
    So 20.02. 14:00 ABC Braník B - Řepy výsledek
    Ne 21.02. 13:00 Písnice - Lipence výsledek
    Ne 21.02. 13:30 Čakovice - Střešovice 1911 B výsledek
    Ne 21.02. 13:30 Podolí B - Zbraslav B výsledek
    Ne 21.02. 14:00 Radotín B - Cholupice výsledek
    Ne 21.02. 16:00 Zličín B - Tempo B výsledek

    10.kolo

    So 27.02. 10:30 Bohnice - Čakovice výsledek
    So 27.02. 11:00 Academy - Stodůlky B výsledek
    So 27.02. 13:30 Řepy - Podolí B výsledek
    So 27.02. 16:00 Cholupice - Zličín B výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Lipence - Radotín B výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Střešovice 1911 B - Písnice výsledek
    Ne 28.02. 16:00 Zbraslav B - Miškovice výsledek
    Ne 28.02. 17:30 Tempo B - ABC Braník B výsledek

    11.kolo

    So 06.03. 10:30 Čakovice - Academy výsledek
    So 06.03. 12:30 ABC Braník B - Cholupice výsledek
    So 06.03. 17:00 Miškovice - Řepy výsledek
    Ne 07.03. 13:00 Radotín B - Střešovice 1911 B výsledek
    Ne 07.03. 13:30 Podolí B - Tempo B výsledek
    Ne 07.03. 14:00 Písnice - Bohnice výsledek
    Ne 07.03. 16:00 Zličín B - Lipence výsledek
    Ne 07.03. 18:15 Stodůlky B - Zbraslav B výsledek

    12.kolo

    So 13.03. 10:30 Čakovice - Písnice výsledek
    So 13.03. 10:45 Bohnice - Radotín B výsledek
    Ne 14.03. 10:15 Řepy - Stodůlky B výsledek
    Ne 14.03. 11:00 Academy - Zbraslav B výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Cholupice - Podolí B výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Střešovice 1911 B - Zličín B výsledek
    Ne 14.03. 15:30 Tempo B - Miškovice výsledek
    Ne 14.03. 16:00 Lipence - ABC Braník B výsledek
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 52:6 30
    2. 10 8 1 1 66:12 25
    3. 10 7 1 2 23:12 22
    4. 10 7 0 3 39:21 21
    5. 10 6 1 3 33:21 19
    6. 9 4 2 3 27:28 14
    7. 9 4 1 4 31:21 13
    8. 10 4 1 5 27:27 13
    9. 10 4 1 5 30:38 13
    10. 10 4 0 6 24:39 12
    11. 10 3 2 5 21:32 11
    12. 9 3 2 4 14:29 11
    13. 9 3 0 6 18:23 9
    14. 10 2 2 6 19:42 8
    15. 10 2 0 8 18:59 6
    16. 10 0 0 10 5:37 0

    Nejčtenější ze sportu