Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14844
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6014
    Týden:
    49
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Točná - Bílá Hora 1:3 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Lochkov - Čechie Smíchov B 10:1 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Lipence B - Řeporyje B 2:2 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Nebušice B - Střešovice 1911 C 1:3 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Slivenec B - Suchdol 5:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Modřany B - Košíře 2:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 30.08. 17:00 Košíře - Suchdol 7:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Střešovice 1911 C - Slivenec B 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Řeporyje B - Nebušice B 1:4 (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Čechie Smíchov B - Lipence B 2:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Bílá Hora - Lochkov 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Modřany B - Točná 2:3 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 14:30 Suchdol - Střešovice 1911 C 6:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Točná - Košíře 0:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Lochkov - Modřany B 3:4 (2:3)
    So 05.09. 17:00 Lipence B - Bílá Hora 6:4 (2:2)
    So 05.09. 17:00 Nebušice B - Čechie Smíchov B 3:5 (1:2)
    So 05.09. 17:00 Slivenec B - Řeporyje B 2:2 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Točná - Lochkov 2:2 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Košíře - Střešovice 1911 C 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Řeporyje B - Suchdol 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Čechie Smíchov B - Slivenec B 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Modřany B - Lipence B 4:1 (2:0)
    Čt 17.09. 18:00 Bílá Hora - Nebušice B 3:4 (0:3)

    5.kolo

    So 19.09. 14:00 Suchdol - Čechie Smíchov B 7:3 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Lochkov - Košíře 0:4 (0:3)
    So 19.09. 16:30 Lipence B - Točná 2:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Slivenec B - Bílá Hora 3:3 (0:2)
    Ne 20.09. 14:15 Střešovice 1911 C - Řeporyje B 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Nebušice B - Modřany B 6:0 (4:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Točná - Nebušice B 2:2 (1:2)
    Ne 27.09. 16:30 Střešovice 1911 C - Čechie Smíchov B 7:1 (1:1)
    Po 28.09. 16:30 Košíře - Řeporyje B 3:1 (0:1)
    Po 28.09. 16:30 Modřany B - Slivenec B 0:1 (0:1)
    So 06.03. 14:30 Bílá Hora - Suchdol výsledek
    Ne 07.03. 13:00 Lochkov - Lipence B výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 13:30 Suchdol - Modřany B 0:7 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Lipence B - Košíře 2:2 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Slivenec B - Točná 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 14:15 Střešovice 1911 C - Bílá Hora 3:3 (2:3)
    Ne 04.10. 16:00 Nebušice B - Lochkov 1:3 (1:3)
    Ne 04.10. 16:00 Řeporyje B - Čechie Smíchov B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Točná - Suchdol 3:2 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Lochkov - Slivenec B 3:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Lipence B - Nebušice B 1:4 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Bílá Hora - Řeporyje B 1:4 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Modřany B - Střešovice 1911 C 5:2 (3:1)
    So 06.03. 17:15 Košíře - Čechie Smíchov B výsledek

    9.kolo

    So 13.03. 10:00 Slivenec B - Lipence B výsledek
    So 13.03. 14:15 Řeporyje B - Modřany B výsledek
    So 13.03. 17:00 Suchdol - Lochkov výsledek
    Ne 14.03. 11:15 Nebušice B - Košíře výsledek
    Ne 14.03. 12:15 Střešovice 1911 C - Točná výsledek
    Ne 14.03. 14:00 Bílá Hora - Čechie Smíchov B výsledek

    10.kolo

    So 20.03. 10:15 Lipence B - Suchdol výsledek
    So 20.03. 17:00 Modřany B - Čechie Smíchov B výsledek
    Ne 21.03. 12:30 Nebušice B - Slivenec B výsledek
    Ne 21.03. 14:30 Točná - Řeporyje B výsledek
    Ne 21.03. 14:45 Košíře - Bílá Hora výsledek
    Ne 21.03. 16:45 Lochkov - Střešovice 1911 C výsledek

    11.kolo

    So 27.03. 10:15 Slivenec B - Košíře výsledek
    Ne 28.03. 14:00 Nebušice B - Suchdol výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Čechie Smíchov B - Točná výsledek
    Ne 28.03. 17:00 Řeporyje B - Lochkov výsledek
    Ne 28.03. 17:00 Bílá Hora - Modřany B výsledek
    Ne 28.03. 17:15 Střešovice 1911 C - Lipence B výsledek
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 5 2 1 18:10 17
    2. 8 5 0 3 24:16 15
    3. 7 4 2 1 19:6 14
    4. 8 4 1 3 25:18 13
    5. 8 3 2 3 15:15 11
    6. 7 3 2 2 17:18 11
    7. 7 3 1 3 22:14 10
    8. 8 2 3 3 12:15 9
    9. 7 3 0 4 17:27 9
    10. 7 2 2 3 19:22 8
    11. 8 2 1 5 18:24 7
    12. 7 1 0 6 13:34 3

    Nejčtenější ze sportu