Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14857
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1479
    Týden:
    27
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 11:30 FA AZ Praha - Čechie Uhřiněves 4:2 (1:1)
    So 05.09. 14:00 Ďáblice - FC Háje 5:2 (3:0)
    Ne 06.09. 11:00 Dukla JM - Střešovice 1911 B 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 14:45 Zličín - Libuš 0:5 (0:3)
    Ne 06.09. 17:00 D. Počernice - Union Vršovice 1:10 (0:4)
    Ne 06.09. 17:00 Bohnice - Př. Kopanina 4:2 (1:0)

    2.kolo

    So 12.09. 09:30 FC Háje - Zličín 5:3 (3:1)
    So 12.09. 14:30 Libuš - FA AZ Praha 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 09:00 Dukla JM - D. Počernice 4:4 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Střešovice 1911 B - Čechie Uhřiněves 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Př. Kopanina - Ďáblice 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Union Vršovice - Bohnice 4:2 (2:1)

    3.kolo

    So 19.09. 13:00 Čechie Uhřiněves - Libuš 1:8 (1:4)
    So 19.09. 14:00 Ďáblice - Union Vršovice 2:0 (1:0)
    So 19.09. 17:30 FA AZ Praha - FC Háje 5:2 (1:1)
    Ne 20.09. 15:00 Zličín - Př. Kopanina 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 D. Počernice - Střešovice 1911 B 1:3 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Bohnice - Dukla JM 9:3 (6:1)

    4.kolo

    So 26.09. 09:30 FC Háje - Čechie Uhřiněves 8:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Dukla JM - Ďáblice 0:2 (0:0)
    Po 28.09. 15:30 FA AZ Praha - Př. Kopanina 6:1 (2:0)
    Po 28.09. 16:30 Střešovice 1911 B - Libuš 2:1 (1:1)
    Po 28.09. 16:30 Union Vršovice - Zličín 3:0 (1:0)
    Po 28.09. 16:30 D. Počernice - Bohnice 1:5 (1:3)

    5.kolo

    So 03.10. 13:30 Ďáblice - D. Počernice 9:0 (5:0)
    So 03.10. 16:15 Libuš - FC Háje 4:2 (2:0)
    So 03.10. 17:30 FA AZ Praha - Union Vršovice 9:4 (4:1)
    Ne 04.10. 14:45 Zličín - Dukla JM 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Bohnice - Střešovice 1911 B 2:2 (1:2)
    Ne 14.02. 18:30 Čechie Uhřiněves - Př. Kopanina výsledek

    6.kolo

    So 10.10. 14:00 Dukla JM - FA AZ Praha 1:6 (0:3)
    Ne 11.10. 13:30 Střešovice 1911 B - FC Háje 1:4 (1:3)
    Ne 11.10. 13:45 Př. Kopanina - Libuš 1:2 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Union Vršovice - Čechie Uhřiněves 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 D. Počernice - Zličín 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Bohnice - Ďáblice 3:2 (2:0)

    7.kolo

    Ne 28.02. 10:30 Čechie Uhřiněves - Dukla JM výsledek
    Ne 28.02. 10:45 FC Háje - Př. Kopanina výsledek
    Ne 28.02. 11:15 Ďáblice - Střešovice 1911 B výsledek
    Ne 28.02. 12:30 Libuš - Union Vršovice výsledek
    Ne 28.02. 13:45 Zličín - Bohnice výsledek
    Ne 28.02. 17:30 FA AZ Praha - D. Počernice výsledek

    8.kolo

    Ne 07.03. 09:30 Ďáblice - Zličín výsledek
    Ne 07.03. 10:30 Dukla JM - Libuš výsledek
    Ne 07.03. 12:15 Střešovice 1911 B - Př. Kopanina výsledek
    Ne 07.03. 12:15 Union Vršovice - FC Háje výsledek
    Ne 07.03. 14:00 Bohnice - FA AZ Praha výsledek
    Ne 07.03. 14:30 D. Počernice - Čechie Uhřiněves výsledek

    9.kolo

    Ne 14.03. 10:15 FC Háje - Dukla JM výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Čechie Uhřiněves - Bohnice výsledek
    Ne 14.03. 14:00 Př. Kopanina - Union Vršovice výsledek
    Ne 14.03. 14:15 Libuš - D. Počernice výsledek
    Ne 14.03. 16:45 Zličín - Střešovice 1911 B výsledek
    Ne 14.03. 17:30 FA AZ Praha - Ďáblice výsledek

    10.kolo

    Ne 21.03. 11:30 Střešovice 1911 B - Union Vršovice výsledek
    Ne 21.03. 11:30 Dukla JM - Př. Kopanina výsledek
    Ne 21.03. 14:00 D. Počernice - FC Háje výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Bohnice - Libuš výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Ďáblice - Čechie Uhřiněves výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Zličín - FA AZ Praha výsledek

    11.kolo

    Ne 28.03. 10:15 FC Háje - Bohnice výsledek
    Ne 28.03. 11:15 Čechie Uhřiněves - Zličín výsledek
    Ne 28.03. 11:15 Union Vršovice - Dukla JM výsledek
    Ne 28.03. 12:15 Libuš - Ďáblice výsledek
    Ne 28.03. 13:00 FA AZ Praha - Střešovice 1911 B výsledek
    Ne 28.03. 13:30 Př. Kopanina - D. Počernice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 0 1 30:11 15
    2. 6 5 0 1 21:6 15
    3. 6 4 1 1 25:14 13
    4. 6 4 0 2 20:7 12
    5. 6 4 0 2 24:14 12
    6. 6 3 1 2 11:10 10
    7. 6 3 0 3 23:18 9
    8. 6 2 1 3 11:22 7
    9. 6 2 0 4 8:14 6
    10. 5 1 0 4 6:16 3
    11. 6 0 1 5 7:32 1
    12. 5 0 0 5 3:25 0

    Nejčtenější ze sportu