Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14860
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1184
    Týden:
    23
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 11:30 ČAFC Praha - Radotín 4:3 (2:0)
    So 05.09. 12:45 Junior Praha - Př. Kopanina 5:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Ďáblice 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 09:00 Dukla JM - Libuš 5:0 (1:0)
    Ne 06.09. 13:30 Dukla Praha C - Union Vršovice 8:1 (4:0)
    Ne 06.09. 14:30 Motorlet Praha - CU Bohemians 2:5 (1:0)

    2.kolo

    So 12.09. 09:00 CU Bohemians - Dukla JM 6:1 (4:1)
    So 12.09. 10:30 Libuš - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    So 12.09. 12:30 Union Vršovice - Ďáblice 0:3 (0:3)
    So 12.09. 14:45 Př. Kopanina - Motorlet Praha 0:15 (0:6)
    So 12.09. 17:00 Dukla Praha C - Junior Praha 14:0 (5:0)
    Čt 01.10. 17:30 Radotín - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 19.09. 12:00 Ďáblice - Radotín 4:4 (3:1)
    So 19.09. 13:00 ČAFC Praha - CU Bohemians 1:9 (0:6)
    So 19.09. 16:30 Dukla JM - Př. Kopanina 11:0 (7:0)
    Ne 20.09. 12:45 Čechie Uhřiněves - Libuš 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 14:00 Motorlet Praha - Dukla Praha C 4:1 (2:0)
    Po 21.09. 18:00 Junior Praha - Union Vršovice 1:9 (0:4)

    4.kolo

    So 26.09. 13:30 Libuš - Ďáblice 1:1 (1:0)
    So 26.09. 15:45 CU Bohemians - Čechie Uhřiněves 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 09:30 Dukla Praha C - Dukla JM 1:3 (1:1)
    St 30.09. 18:00 Junior Praha - Motorlet Praha 0:18 (0:10)
    Út 06.10. 18:00 ČAFC Praha - Př. Kopanina 4:2 (0:0)
    Ne 14.02. 19:00 Union Vršovice - Radotín výsledek

    5.kolo

    So 03.10. 10:00 Radotín - Libuš 3:1 (2:0)
    So 03.10. 11:45 Ďáblice - CU Bohemians 1:1 (1:0)
    So 03.10. 13:00 ČAFC Praha - Dukla Praha C 0:13 (0:4)
    So 03.10. 14:00 Motorlet Praha - Union Vršovice 7:0 (3:0)
    Ne 04.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Př. Kopanina 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 11:00 Dukla JM - Junior Praha 11:0 (7:0)

    6.kolo

    So 10.10. 10:45 Union Vršovice - Libuš 4:0 (2:0)
    So 10.10. 13:00 Junior Praha - ČAFC Praha 2:10 (2:4)
    So 10.10. 15:00 CU Bohemians - Radotín 11:0 (6:0)
    So 10.10. 16:00 Př. Kopanina - Ďáblice 1:5 (1:3)
    So 10.10. 16:00 Motorlet Praha - Dukla JM 1:0 (1:0)
    Ne 14.02. 10:30 Dukla Praha C - Čechie Uhřiněves výsledek

    7.kolo

    8.kolo

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 34:5 16
    2. 6 5 0 1 47:6 15
    3. 6 4 0 2 31:8 12
    4. 6 3 3 0 18:7 12
    5. 6 4 0 2 20:29 12
    6. 5 3 0 2 37:8 9
    7. 5 3 0 2 5:6 9
    8. 5 2 0 3 14:19 6
    9. 5 1 1 3 10:22 4
    10. 6 1 0 5 8:64 3
    11. 6 0 1 5 2:15 1
    12. 6 0 0 6 5:42 0

    Nejčtenější ze sportu