Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14865
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    864
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 11:00 Slivenec - Barrandov 8:2 (4:1)
    Ne 06.09. 11:30 Řeporyje - Admira Praha C 7:6 (4:3)
    Ne 06.09. 13:00 Dukla JM B - Ruzyně 10:0 (4:0)
    Ne 06.09. 17:00 Stodůlky B - Čechie Smíchov 5:0 (4:0)
    Ne 06.09. 17:00 Vltavín - Lipence 7:0 (5:0)
    St 09.09. 17:00 Troja - Nebušice 1:15 (0:7)

    2.kolo

    So 12.09. 10:00 Lipence - Troja 2:1 (0:0)
    So 12.09. 11:00 Čechie Smíchov - Dukla JM B 6:3 (5:3)
    Ne 13.09. 10:00 Ruzyně - Vltavín 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 11:00 Řeporyje - Stodůlky B 1:8 (0:4)
    Ne 13.09. 13:30 Nebušice - Slivenec 5:2 (2:0)
    Ne 13.09. 15:00 Admira Praha C - Barrandov 8:0 (3:0)

    3.kolo

    So 19.09. 11:00 Slivenec - Lipence 5:2 (3:1)
    So 19.09. 14:30 Dukla JM B - Řeporyje 10:0 (4:0)
    Ne 20.09. 16:30 Stodůlky B - Admira Praha C 13:1 (5:1)
    Ne 20.09. 16:30 Vltavín - Čechie Smíchov 2:1 (1:0)
    Út 29.09. 17:00 Troja - Ruzyně 1:11
    02.10. 17:00 Nebušice - Barrandov 8:1

    4.kolo

    Po 28.09. 14:00 Čechie Smíchov - Troja 7:0 (0:0)
    Po 28.09. 14:15 Stodůlky B - Dukla JM B 10:0 (4:0)
    Po 28.09. 17:00 Admira Praha C - Nebušice 4:3 (2:2)
    St 30.09. 17:00 Řeporyje - Vltavín 2:2 (2:2)
    St 07.10. 17:00 Ruzyně - Slivenec 8:1 (4:0)
    Út 17.11. 16:30 Lipence - Barrandov výsledek

    5.kolo

    So 03.10. 11:00 Slivenec - Čechie Smíchov 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 12:30 Nebušice - Lipence 19:0 (9:0)
    Ne 04.10. 13:00 Dukla JM B - Admira Praha C 2:5 (0:4)
    Ne 04.10. 16:00 Vltavín - Stodůlky B 2:4 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Troja - Řeporyje 2:7 (1:4)
    Ne 04.10. 18:00 Barrandov - Ruzyně 0:8 (0:3)

    6.kolo

    So 10.10. 11:30 Dukla JM B - Vltavín 7:1 (3:0)
    So 10.10. 14:00 Admira Praha C - Lipence 15:0 (8:0)
    Ne 11.10. 10:00 Ruzyně - Nebušice 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 11:30 Řeporyje - Slivenec 1:1 (0:0)
    Ne 11.10. 14:00 Stodůlky B - Troja 14:0 (8:0)
    Ne 14.02. 09:00 Čechie Smíchov - Barrandov výsledek

    7.kolo

    Ne 28.02. 11:00 Slivenec - Stodůlky B výsledek
    Ne 28.02. 12:30 Nebušice - Čechie Smíchov výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Lipence - Ruzyně výsledek
    Ne 28.02. 15:30 Vltavín - Admira Praha C výsledek
    Ne 28.02. 15:30 Troja - Dukla JM B výsledek
    Ne 28.02. 17:00 Barrandov - Řeporyje výsledek

    8.kolo

    Ne 07.03. 11:30 Řeporyje - Nebušice výsledek
    Ne 07.03. 13:00 Čechie Smíchov - Lipence výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Admira Praha C - Ruzyně výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Stodůlky B - Barrandov výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Vltavín - Troja výsledek
    Ne 07.03. 14:45 Dukla JM B - Slivenec výsledek

    9.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Lipence - Řeporyje výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Ruzyně - Čechie Smíchov výsledek
    Ne 14.03. 11:00 Slivenec - Vltavín výsledek
    Ne 14.03. 12:30 Nebušice - Stodůlky B výsledek
    Ne 14.03. 14:00 Troja - Admira Praha C výsledek
    Ne 14.03. 18:00 Barrandov - Dukla JM B výsledek

    10.kolo

    Ne 21.03. 11:30 Řeporyje - Ruzyně výsledek
    Ne 21.03. 11:45 Stodůlky B - Lipence výsledek
    Ne 21.03. 12:00 Admira Praha C - Čechie Smíchov výsledek
    Ne 21.03. 13:30 Dukla JM B - Nebušice výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Vltavín - Barrandov výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Troja - Slivenec výsledek

    11.kolo

    Ne 28.03. 10:00 Lipence - Dukla JM B výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Ruzyně - Stodůlky B výsledek
    Ne 28.03. 11:00 Slivenec - Admira Praha C výsledek
    Ne 28.03. 12:30 Nebušice - Vltavín výsledek
    Ne 28.03. 16:00 Barrandov - Troja výsledek
    Ne 28.03. 16:00 Čechie Smíchov - Řeporyje výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 54:4 18
    2. 6 5 0 1 32:12 15
    3. 6 4 0 2 50:11 12
    4. 6 4 0 2 39:25 12
    5. 6 3 0 3 32:22 9
    6. 5 3 0 2 17:10 9
    7. 6 2 2 2 18:29 8
    8. 6 2 1 3 14:16 7
    9. 6 2 1 3 17:21 7
    10. 5 1 0 4 4:47 3
    11. 4 0 0 4 3:32 0
    12. 6 0 0 6 5:56 0

    Nejčtenější ze sportu