Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14866
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    811
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 10:45 Junior Praha - Dolní Chabry 17:0 (8:0)
    So 05.09. 13:00 FC Háje C - Kunratice 1:8 (0:4)
    So 05.09. 13:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 5:2 (3:1)
    Ne 06.09. 10:00 Újezd nad Lesy - Union Strašnice 9:11 (3:5)
    Ne 06.09. 15:00 Kolovraty - Tempo C 3:11 (0:6)
    Ne 06.09. 17:00 Xaverov B - Radotín 8:3 (4:1)

    2.kolo

    11.09. 17:30 Dolní Chabry - Tempo C 0:12 (0:4)
    So 12.09. 08:45 Union Strašnice - ČAFC Praha 13:7 (5:3)
    So 12.09. 11:00 Junior Praha - FC Háje C 7:4 (1:3)
    So 12.09. 12:00 Radotín - Újezd nad Lesy 2:4 (0:2)
    So 12.09. 15:15 Kunratice - Xaverov B 3:1 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 3:6 (0:4)

    3.kolo

    18.09. 17:30 Tempo C - Čechie Uhřiněves 11:0 (6:0)
    So 19.09. 08:30 FC Háje C - Dolní Chabry 8:0 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Xaverov B - Junior Praha 8:4 (3:1)
    Ne 20.09. 14:30 Kolovraty - Union Strašnice 8:2 (3:1)
    Ne 20.09. 15:00 ČAFC Praha - Radotín 1:9 (0:3)
    Ne 20.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Kunratice 6:4 (2:2)

    4.kolo

    So 26.09. 10:15 FC Háje C - Xaverov B 3:0k
    So 26.09. 11:00 Junior Praha - Újezd nad Lesy 10:5 (4:1)
    Po 28.09. 14:30 Union Strašnice - Tempo C 1:8 (0:4)
    Po 28.09. 16:30 Dolní Chabry - Čechie Uhřiněves 3:5 (1:2)
    St 30.09. 17:00 Kunratice - ČAFC Praha 13:2 (6:1)
    02.10. 17:30 Radotín - Kolovraty 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 03.10. 15:45 Čechie Uhřiněves - Union Strašnice 5:2 (2:2)
    So 03.10. 16:00 Xaverov B - Dolní Chabry 12:2 (8:2)
    Ne 04.10. 10:00 Újezd nad Lesy - FC Háje C 4:3 (0:1)
    Ne 04.10. 14:00 Kolovraty - Kunratice 5:5 (5:1)
    Ne 04.10. 15:00 ČAFC Praha - Junior Praha 3:16 (1:7)
    Ne 04.10. 16:30 Tempo C - Radotín 5:1 (2:0)

    6.kolo

    09.10. 16:45 Dolní Chabry - Union Strašnice 2:6 (1:3)
    So 10.10. 08:30 FC Háje C - ČAFC Praha 15:0 (7:0)
    So 10.10. 11:00 Junior Praha - Kolovraty 3:2 (2:2)
    So 10.10. 12:00 Radotín - Čechie Uhřiněves 7:1 (2:0)
    So 10.10. 14:00 Xaverov B - Újezd nad Lesy 7:1 (3:0)
    Ne 11.10. 12:00 Kunratice - Tempo C 0:4 (0:0)

    7.kolo

    8.kolo

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    Út 06.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 1:3 (0:1)
    Ne 28.03. 08:45 Union Strašnice - Xaverov B výsledek
    Ne 28.03. 09:00 Radotín - FC Háje C výsledek
    Ne 28.03. 11:30 Kolovraty - Dolní Chabry výsledek
    Ne 28.03. 13:00 Junior Praha - Kunratice výsledek
    Ne 28.03. 13:30 Tempo C - ČAFC Praha výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 51:5 18
    2. 6 5 0 1 57:22 15
    3. 6 4 0 2 36:16 12
    4. 7 4 0 3 32:38 12
    5. 6 3 1 2 33:19 10
    6. 6 3 1 2 26:25 10
    7. 6 3 0 3 35:39 9
    8. 6 2 0 4 31:22 6
    9. 6 2 0 4 23:21 6
    10. 7 2 0 5 17:37 6
    11. 6 1 0 5 18:68 3
    12. 6 0 0 6 7:60 0

    Nejčtenější ze sportu