Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14870
  • Návštěvy: 272/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18812
    Týden:
    272
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:30 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Start Brno - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Bystřice n. P. - Stará Říše 2:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 5:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Ždírec n.D. - Humpolec 1:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Lanžhot - Hodonín 0:0 (0:0)

    2.kolo

    14.08. 17:30 Tasovice - Ždírec n.D. 3:1 (2:1)
    So 15.08. 10:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:2 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Hodonín - Start Brno 3:1 (2:1)
    Ne 16.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Slavoj Polná - Stará Říše 0:3 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Bystřice n. P. 7:1 (3:0)
    Ne 16.08. 16:30 Humpolec - Břeclav 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Břeclav - Tasovice 2:0 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Start Brno - Zbrojovka Brno B 3:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Bystřice n. P. - Hodonín 1:2 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Stará Říše - Žďár n.Sázavou 0:7 (0:6)
    Ne 23.08. 16:30 Velká Bíteš - Slavoj Polná 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Lanžhot - Humpolec 4:0 (2:0)
    Ne 07.03. 14:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Hodonín - Stará Říše 4:1 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Břeclav 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystřice n. P. 2:1 (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Humpolec - Start Brno 1:3 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Tasovice - Lanžhot 1:3 (0:2)
    St 16.09. 16:00 Velká Bíteš - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Břeclav - Velká Bíteš 0:1 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Start Brno - Tasovice 1:3 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Bystřice n. P. - Humpolec 6:1 (2:0)
    Ne 06.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Stará Říše 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Ždírec n.D. - Slavoj Polná 5:0 (3:0)
    Ne 06.09. 16:00 Lanžhot - Havlíčkův Brod 3:2 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 13:00 Ždírec n.D. - Břeclav 2:1 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Slavoj Polná - Hodonín 0:9 (0:5)
    So 12.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Start Brno 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Humpolec - Stará Říše 2:2 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Tasovice - Bystřice n. P. 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Velká Bíteš - Lanžhot 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:30 Břeclav - Slavoj Polná 1:0 (1:0)
    So 19.09. 15:30 Start Brno - Velká Bíteš 3:3 (1:1)
    So 19.09. 15:30 Bystřice n. P. - Havlíčkův Brod 0:0 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Hodonín - Zbrojovka Brno B 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 Lanžhot - Ždírec n.D. 4:1 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Tasovice - Stará Říše 4:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:4 (0:2)

    8.kolo

    25.09. 17:30 Velká Bíteš - Bystřice n. P. 4:1 (1:1)
    So 26.09. 10:30 Břeclav - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Slavoj Polná - Zbrojovka Brno B 2:3 (1:3)
    Ne 27.09. 15:30 Humpolec - Hodonín 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 6:1 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Ždírec n.D. - Start Brno 0:1 (0:0)
    Ne 07.03. 14:00 Havlíčkův Brod - Stará Říše

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Start Brno - Břeclav 1:0 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Bystřice n. P. - Ždírec n.D. 0:2 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Hodonín - Tasovice 2:2 (2:1)
    Ne 04.10. 10:30 Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Lanžhot - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
    Ne 28.02. 11:00 Zbrojovka Brno B - Humpolec

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Břeclav - Bystřice n. P. 4:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 1:4 (0:1)
    Ne 11.10. 10:30 Velká Bíteš - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Tasovice - Zbrojovka Brno B 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 1:0 (1:0)
    Ne 07.03. 14:00 Slavoj Polná - Humpolec
    Ne 07.03. 14:00 Lanžhot - Start Brno

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Start Brno - Slavoj Polná
    So 13.03. 14:30 Bystřice n. P. - Lanžhot
    So 13.03. 14:30 Stará Říše - Břeclav
    So 13.03. 14:30 Hodonín - Velká Bíteš
    Ne 14.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Havlíčkův Brod
    Ne 14.03. 14:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D.
    Ne 14.03. 14:30 Humpolec - Tasovice

    12.kolo

    Ne 21.03. 10:30 Břeclav - Žďár n.Sázavou
    Ne 21.03. 14:30 Slavoj Polná - Tasovice
    Ne 21.03. 14:30 Havlíčkův Brod - Humpolec
    Ne 21.03. 14:30 Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
    Ne 21.03. 14:30 Ždírec n.D. - Hodonín
    Ne 21.03. 14:30 Lanžhot - Stará Říše
    Ne 21.03. 14:30 Start Brno - Bystřice n. P.

    13.kolo

    Ne 28.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Ždírec n.D.
    Ne 28.03. 14:00 Bystřice n. P. - Slavoj Polná
    Ne 28.03. 14:00 Stará Říše - Start Brno
    Ne 28.03. 14:00 Žďár n.Sázavou - Lanžhot
    Ne 28.03. 14:00 Hodonín - Břeclav
    Ne 28.03. 14:00 Humpolec - Velká Bíteš
    Ne 28.03. 14:30 Tasovice - Havlíčkův Brod

    14.kolo

    Ne 04.04. 00:00 Slavoj Polná - Havlíčkův Brod
    Ne 04.04. 00:00 Tasovice - Velká Bíteš
    Ne 04.04. 00:00 Humpolec - Ždírec n.D.
    Ne 04.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Břeclav
    Ne 04.04. 00:00 Hodonín - Lanžhot
    Ne 04.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Start Brno
    Ne 04.04. 00:00 Stará Říše - Bystřice n. P.

    15.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Stará Říše - Slavoj Polná
    Ne 11.04. 00:00 Bystřice n. P. - Žďár n.Sázavou
    Ne 11.04. 00:00 Start Brno - Hodonín
    Ne 11.04. 00:00 Lanžhot - Zbrojovka Brno B
    Ne 11.04. 00:00 Břeclav - Humpolec
    Ne 11.04. 00:00 Ždírec n.D. - Tasovice
    Ne 11.04. 00:00 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod

    16.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš
    Ne 18.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D.
    Ne 18.04. 00:00 Tasovice - Břeclav
    Ne 18.04. 00:00 Humpolec - Lanžhot
    Ne 18.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Start Brno
    Ne 18.04. 00:00 Hodonín - Bystřice n. P.
    Ne 18.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Stará Říše

    17.kolo

    Ne 25.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná
    Ne 25.04. 00:00 Stará Říše - Hodonín
    Ne 25.04. 00:00 Bystřice n. P. - Zbrojovka Brno B
    Ne 25.04. 00:00 Start Brno - Humpolec
    Ne 25.04. 00:00 Lanžhot - Tasovice
    Ne 25.04. 00:00 Břeclav - Havlíčkův Brod
    Ne 25.04. 00:00 Ždírec n.D. - Velká Bíteš

    18.kolo

    Ne 02.05. 00:00 Slavoj Polná - Ždírec n.D.
    Ne 02.05. 00:00 Velká Bíteš - Břeclav
    Ne 02.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Lanžhot
    Ne 02.05. 00:00 Tasovice - Start Brno
    Ne 02.05. 00:00 Humpolec - Bystřice n. P.
    Ne 02.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Stará Říše
    Ne 02.05. 00:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou

    19.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Hodonín - Slavoj Polná
    Ne 09.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno B
    Ne 09.05. 00:00 Stará Říše - Humpolec
    Ne 09.05. 00:00 Bystřice n. P. - Tasovice
    Ne 09.05. 00:00 Start Brno - Havlíčkův Brod
    Ne 09.05. 00:00 Lanžhot - Velká Bíteš
    Ne 09.05. 00:00 Břeclav - Ždírec n.D.

    20.kolo

    Ne 16.05. 00:00 Slavoj Polná - Břeclav
    Ne 16.05. 00:00 Ždírec n.D. - Lanžhot
    Ne 16.05. 00:00 Velká Bíteš - Start Brno
    Ne 16.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Bystřice n. P.
    Ne 16.05. 00:00 Tasovice - Stará Říše
    Ne 16.05. 00:00 Humpolec - Žďár n.Sázavou
    Ne 16.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hodonín

    21.kolo

    Ne 23.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Slavoj Polná
    Ne 23.05. 00:00 Hodonín - Humpolec
    Ne 23.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Tasovice
    Ne 23.05. 00:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod
    Ne 23.05. 00:00 Bystřice n. P. - Velká Bíteš
    Ne 23.05. 00:00 Start Brno - Ždírec n.D.
    Ne 23.05. 00:00 Lanžhot - Břeclav

    22.kolo

    Ne 30.05. 00:00 Slavoj Polná - Lanžhot
    Ne 30.05. 00:00 Břeclav - Start Brno
    Ne 30.05. 00:00 Ždírec n.D. - Bystřice n. P.
    Ne 30.05. 00:00 Velká Bíteš - Stará Říše
    Ne 30.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou
    Ne 30.05. 00:00 Tasovice - Hodonín
    Ne 30.05. 00:00 Humpolec - Zbrojovka Brno B

    23.kolo

    Ne 06.06. 00:00 Humpolec - Slavoj Polná
    Ne 06.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Tasovice
    Ne 06.06. 00:00 Hodonín - Havlíčkův Brod
    Ne 06.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš
    Ne 06.06. 00:00 Stará Říše - Ždírec n.D.
    Ne 06.06. 00:00 Bystřice n. P. - Břeclav
    Ne 06.06. 00:00 Start Brno - Lanžhot

    24.kolo

    Ne 13.06. 00:00 Slavoj Polná - Start Brno
    Ne 13.06. 00:00 Lanžhot - Bystřice n. P.
    Ne 13.06. 00:00 Břeclav - Stará Říše
    Ne 13.06. 00:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou
    Ne 13.06. 00:00 Velká Bíteš - Hodonín
    Ne 13.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno B
    Ne 13.06. 00:00 Tasovice - Humpolec

    25.kolo

    Ne 20.06. 00:00 Tasovice - Slavoj Polná
    Ne 20.06. 00:00 Humpolec - Havlíčkův Brod
    Ne 20.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Velká Bíteš
    Ne 20.06. 00:00 Hodonín - Ždírec n.D.
    Ne 20.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav
    Ne 20.06. 00:00 Stará Říše - Lanžhot
    Ne 20.06. 00:00 Bystřice n. P. - Start Brno

    26.kolo

    Ne 27.06. 00:00 Slavoj Polná - Bystřice n. P.
    Ne 27.06. 00:00 Start Brno - Stará Říše
    Ne 27.06. 00:00 Lanžhot - Žďár n.Sázavou
    Ne 27.06. 00:00 Břeclav - Hodonín
    Ne 27.06. 00:00 Ždírec n.D. - Zbrojovka Brno B
    Ne 27.06. 00:00 Velká Bíteš - Humpolec
    Ne 27.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Tasovice
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 6 4 0 17:8 22
    2. 10 6 3 1 27:9 21
    3. 9 5 3 1 16:6 18
    4. 9 5 3 1 17:12 18
    5. 9 5 0 4 13:10 15
    6. 8 4 2 2 18:11 14
    7. 9 4 2 3 15:15 14
    8. 10 3 4 3 26:18 13
    9. 10 4 1 5 21:16 13
    10. 10 3 3 4 10:10 12
    11. 10 3 1 6 15:24 10
    12. 8 1 2 5 9:20 5
    13. 9 1 1 7 9:26 4
    14. 9 0 1 8 5:33 1

    Nejčtenější ze sportu