Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14872
  • Návštěvy: 66/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2313
    Týden:
    66
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    11.kolo

    So 17.10. 10:00 Hlučín - Frýdek-Místek výsledek
    So 17.10. 10:30 Líšeň - Jihlava výsledek
    So 17.10. 10:30 Vítkovice 1919 - Zlín B výsledek
    So 17.10. 10:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B výsledek
    Ne 18.10. 10:30 1.SC Znojmo - Blansko výsledek
    Ne 18.10. 10:30 Opava B - Třinec výsledek
    Ne 18.10. 10:30 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B výsledek
    Ne 18.10. 10:30 1.FC Slovácko B - Prostějov výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Blansko - Zbrojovka Brno B výsledek
    So 24.10. 10:30 Prostějov - Vítkovice 1919 výsledek
    So 24.10. 11:00 Jihlava - Hlučín výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B výsledek
    Ne 25.10. 10:30 Zlín B - Kroměříž výsledek
    Ne 25.10. 10:30 Třinec - Líšeň výsledek
    Ne 25.10. 11:00 1.SC Znojmo - Opava B výsledek
    Ne 25.10. 15:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 10:00 Hlučín - Třinec
    So 31.10. 10:30 Opava B - Blansko
    So 31.10. 10:30 Líšeň - 1.SC Znojmo
    So 31.10. 10:30 Kroměříž - Prostějov
    So 31.10. 12:30 Vítkovice 1919 - Sigma Olomouc B
    Ne 01.11. 10:30 Baník Ostrava B - Jihlava
    Ne 01.11. 10:30 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek
    Ne 01.11. 10:30 Zbrojovka Brno B - Zlín B

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Blansko - Hlučín 0:2 (0:1)
    So 15.08. 10:30 Vítkovice 1919 - 1.SC Znojmo 3:0 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Kroměříž - Třinec 1:0 (0:0)
    So 15.08. 10:30 Prostějov - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 16.08. 10:30 Baník Ostrava B - Líšeň 7:1 (3:1)
    Ne 16.08. 10:30 1.FC Slovácko B - Opava B 3:1 (2:0)
    Ne 16.08. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    St 09.09. 14:00 Zbrojovka Brno B - Jihlava 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Frýdek-Místek - Prostějov 0:4 (0:3)
    So 22.08. 10:30 Třinec - Zbrojovka Brno B 0:4 (0:1)
    So 22.08. 10:30 1.SC Znojmo - Kroměříž 1:2 (1:1)
    So 22.08. 10:30 Líšeň - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 22.08. 11:00 Jihlava - Zlín B 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Sigma Olomouc B - Blansko 4:0 (0:0)
    St 02.09. 15:00 Hlučín - Baník Ostrava B 0:4 (0:1)
    St 28.10. 10:30 Opava B - Vítkovice 1919 výsledek

    1.kolo

    Út 25.08. 14:00 Líšeň - Hlučín 3:1 (1:1)
    Út 25.08. 15:00 Třinec - Vítkovice 1919 4:0 (1:0)
    St 26.08. 11:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    St 26.08. 14:30 Sigma Olomouc B - Zlín B 4:1 (2:1)
    St 26.08. 14:30 Jihlava - Kroměříž 4:1 (0:0)
    St 26.08. 15:00 Prostějov - Blansko 4:0 (2:0)
    St 26.08. 15:00 1.SC Znojmo - 1.FC Slovácko B 1:4 (1:3)
    St 26.08. 16:00 Opava B - Baník Ostrava B 3:2 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:30 Blansko - Baník Ostrava B 1:4 (0:2)
    So 29.08. 10:30 Vítkovice 1919 - Líšeň 4:5 (1:3)
    So 29.08. 10:30 Kroměříž - Opava B 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:30 1.FC Slovácko B - Hlučín 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo 8:1 (4:1)
    Ne 30.08. 10:30 Zlín B - Třinec 3:2 (1:0)
    Ne 30.08. 10:30 Prostějov - Jihlava 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:30 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Hlučín - Vítkovice 1919 2:4 (2:1)
    So 05.09. 10:30 Frýdek-Místek - Blansko 2:1 (2:1)
    So 05.09. 10:30 Třinec - Prostějov 2:1 (2:0)
    So 05.09. 10:30 1.SC Znojmo - Zlín B 3:0 (1:0)
    So 05.09. 10:30 Líšeň - Kroměříž 0:2 (0:1)
    So 05.09. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc B 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 10:30 Opava B - Zbrojovka Brno B 1:3 (1:3)
    Ne 06.09. 10:30 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:30 Blansko - 1.FC Slovácko B 1:5 (1:1)
    So 12.09. 10:30 Vítkovice 1919 - Baník Ostrava B odloženo
    So 12.09. 10:30 Kroměříž - Hlučín 4:1 (3:0)
    Ne 13.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Líšeň 3:1 (0:1)
    Ne 13.09. 10:30 Prostějov - 1.SC Znojmo 4:2 (3:0)
    Ne 13.09. 12:15 Sigma Olomouc B - Třinec 7:1 (2:0)
    Út 22.09. 13:00 Frýdek-Místek - Jihlava 0:2 (0:2)
    Ne 22.11. 10:30 Zlín B - Opava B

    7.kolo

    St 16.09. 15:00 Třinec - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)
    So 19.09. 10:00 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:0 (2:0)
    So 19.09. 10:30 Opava B - Prostějov 0:3 (0:1)
    So 19.09. 10:30 Líšeň - Zlín B 0:0 (0:0)
    So 19.09. 11:00 Jihlava - Blansko 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 10:30 1.SC Znojmo - Sigma Olomouc B 3:7 (0:1)
    Ne 20.09. 10:30 Baník Ostrava B - Kroměříž 4:1 (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 1.FC Slovácko B - Vítkovice 1919 odloženo

    8.kolo

    Čt 17.09. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 26.09. 10:30 Blansko - Vítkovice 1919 odloženo
    So 26.09. 11:00 Jihlava - Třinec 3:0 (1:0)
    So 26.09. 13:00 Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo odloženo
    Ne 27.09. 10:00 Sigma Olomouc B - Opava B 5:2 (1:0)
    Ne 27.09. 10:30 Zlín B - Hlučín 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:30 Prostějov - Líšeň 4:2 (2:1)
    St 28.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Hlučín - Prostějov 5:0 (2:0)
    So 03.10. 10:30 Opava B - Frýdek-Místek 3:2 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Líšeň - Sigma Olomouc B 5:3 (2:1)
    So 03.10. 11:00 Třinec - Blansko 2:2 (0:1)
    Ne 04.10. 10:30 1.SC Znojmo - Jihlava 0:4 (0:2)
    Ne 04.10. 10:30 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
    Ne 04.10. 11:30 Baník Ostrava B - Zlín B 1:1 (0:0)
    St 07.10. 13:30 Vítkovice 1919 - Kroměříž 5:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Blansko - Kroměříž 1:3 (1:2)
    So 10.10. 10:30 Prostějov - Baník Ostrava B 1:1 (0:0)
    So 10.10. 11:00 Třinec - 1.SC Znojmo 3:4 (0:3)
    So 10.10. 12:00 Jihlava - Opava B výsledek
    Ne 11.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 1919 2:2 (1:0)
    Ne 11.10. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:30 Sigma Olomouc B - Hlučín 1:0 (0:0)
    Po 12.10. 13:00 Líšeň - Frýdek-Místek výsledek

    14.kolo

    So 07.11. 10:30 Blansko - Zlín B
    So 07.11. 10:30 Prostějov - Zbrojovka Brno B
    So 07.11. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko B
    Ne 08.11. 10:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž
    Ne 08.11. 10:30 Frýdek-Místek - Vítkovice 1919
    Ne 08.11. 10:30 Třinec - Baník Ostrava B
    Ne 08.11. 10:30 Opava B - Líšeň
    Ne 08.11. 11:00 1.SC Znojmo - Hlučín

    15.kolo

    St 28.10. 10:30 Kroměříž - Frýdek-Místek výsledek
    So 14.11. 10:00 Hlučín - Opava B
    So 14.11. 10:30 Líšeň - Blansko
    So 14.11. 11:00 Vítkovice 1919 - Jihlava
    Ne 15.11. 10:30 Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo
    Ne 15.11. 10:30 1.FC Slovácko B - Třinec
    Ne 15.11. 10:30 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B
    Ne 15.11. 10:30 Zlín B - Prostějov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 38:14 25
    2. 9 6 2 1 27:9 20
    3. 9 6 1 2 21:8 19
    4. 10 6 1 3 23:14 19
    5. 10 6 1 3 17:16 19
    6. 9 5 2 2 16:8 17
    7. 8 4 3 1 24:9 15
    8. 9 4 1 4 18:24 13
    9. 9 3 2 4 11:13 11
    10. 6 3 1 2 18:14 10
    11. 10 3 1 6 16:26 10
    12. 10 3 0 7 13:21 9
    13. 7 2 0 5 10:20 6
    14. 9 2 0 7 15:35 6
    15. 8 1 1 6 7:19 4
    16. 9 0 1 8 6:30 1

    Nejčtenější ze sportu