Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14877
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2145
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 12:15 Přerov - Val. Meziříčí 0:7 (0:2)
    So 15.08. 12:15 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 2:9 (0:8)
    So 15.08. 12:45 Frýdek-Místek B - Havířov 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 12:15 Hranice - Třinec B 0:3 (0:3)
    Ne 16.08. 12:15 Šumperk - Stará Bělá 1:1 (0:1)
    Ne 16.08. 12:15 HFK Olomouc - Vsetín 3:2 (3:1)
    Ne 16.08. 12:30 Kroměříž - Prostějov B 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 13:15 Karviná B - Uničov 2:3 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 12:00 Nový Jičín - Hranice 6:1 (5:0)
    So 22.08. 12:00 Havířov - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    So 22.08. 12:15 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O. 23:0 (14:0)
    So 22.08. 12:30 Uničov - Přerov 5:1 (1:1)
    So 22.08. 12:30 Vsetín - Kroměříž 9:0 (3:0)
    Ne 23.08. 12:15 Prostějov B - Karviná B 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 12:30 Stará Bělá - Frýdek-Místek B 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:15 Třinec B - Šumperk 3:0 (1:0)

    1.kolo

    St 26.08. 12:15 Val. Meziříčí - Karviná B 7:1 (2:0)
    St 26.08. 15:00 Nový Jičín - Přerov 3:3 (2:1)
    St 26.08. 15:00 Vsetín - Frýdek-Místek B 2:0 (1:0)
    St 26.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Hranice 0:1 (0:0)
    St 26.08. 17:00 Stará Bělá - Třinec B 2:6 (1:3)
    St 26.08. 18:15 Uničov - Kroměříž 4:0 (2:0)
    St 26.08. 18:30 Havířov - Šumperk 0:5 (0:3)
    Čt 27.08. 17:15 HFK Olomouc - Prostějov B 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 29.08. 12:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 3:2 (2:1)
    So 29.08. 12:15 Přerov - Prostějov B 0:3 (0:2)
    So 29.08. 12:15 Frýdlant n.O. - Uničov 0:8 (0:4)
    So 29.08. 12:45 Frýdek-Místek B - Třinec B 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 12:15 Hranice - Šumperk 2:4 (2:2)
    Ne 30.08. 12:15 HFK Olomouc - Stará Bělá 8:2 (5:1)
    Ne 30.08. 12:30 Kroměříž - Havířov 1:3 (1:2)
    Ne 30.08. 13:15 Karviná B - Vsetín 3:3 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 12:00 Havířov - Karviná B 1:7 (0:2)
    So 05.09. 12:15 Val. Meziříčí - Hranice 3:1 (0:1)
    So 05.09. 12:30 Uničov - Nový Jičín 8:0 (4:0)
    So 05.09. 12:30 Vsetín - Přerov 2:3 (1:0)
    Ne 06.09. 12:15 Třinec B - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 12:15 Šumperk - Frýdek-Místek B 5:1 (3:1)
    Ne 06.09. 12:30 Stará Bělá - Kroměříž 1:0 (0:0)
    Út 08.09. 16:15 Prostějov B - Frýdlant n.O. 8:0 (4:0)

    7.kolo

    So 19.09. 12:00 Havířov - Frýdlant n.O. 6:4 (1:3)
    So 19.09. 12:15 Šumperk - Kroměříž 2:0 (1:0)
    So 19.09. 12:30 Uničov - Hranice 4:0 (2:0)
    So 19.09. 12:30 Vsetín - Nový Jičín 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 12:15 Prostějov B - Val. Meziříčí 2:6 (2:3)
    Ne 20.09. 12:15 Třinec B - Karviná B 9:5 (6:1)
    Ne 20.09. 12:30 Stará Bělá - Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 17:15 Frýdek-Místek B - HFK Olomouc 1:2 (0:2)

    6.kolo

    Čt 10.09. 16:15 Kroměříž - Třinec B 1:3 (1:2)
    So 12.09. 12:15 HFK Olomouc - Šumperk 0:5 (0:5)
    So 12.09. 12:15 Přerov - Havířov 5:2 (4:1)
    So 12.09. 12:15 Frýdlant n.O. - Vsetín 0:10 (0:3)
    So 12.09. 12:15 Val. Meziříčí - Uničov 5:3 (3:1)
    St 16.09. 17:45 Nový Jičín - Prostějov B 1:5 (1:1)
    St 23.09. 14:15 Hranice - Frýdek-Místek B 1:2 (1:1)
    St 23.09. 15:45 Karviná B - Stará Bělá 4:3 (3:0)

    8.kolo

    25.09. 16:00 Přerov - Třinec B 2:1 (0:1)
    So 26.09. 12:15 Frýdlant n.O. - Stará Bělá 1:4 (0:3)
    So 26.09. 12:30 Uničov - Prostějov B 3:0 (3:0)
    Ne 27.09. 12:00 Nový Jičín - Havířov 1:5 (1:4)
    Ne 27.09. 12:15 Hranice - HFK Olomouc 1:2 (0:0)
    Ne 27.09. 12:30 Kroměříž - Frýdek-Místek B 2:2 (1:0)
    St 07.10. 15:00 Val. Meziříčí - Vsetín 1:1 (0:1)
    Ne 22.11. 13:15 Karviná B - Šumperk výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 12:00 Havířov - Val. Meziříčí 2:3 (0:3)
    So 03.10. 12:15 Šumperk - Přerov 4:1 (3:0)
    So 03.10. 12:30 Vsetín - Uničov 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 12:15 Prostějov B - Hranice 5:3 (1:2)
    Ne 04.10. 12:15 HFK Olomouc - Kroměříž 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 12:30 Stará Bělá - Nový Jičín 3:4 (2:0)
    Ne 04.10. 12:45 Frýdek-Místek B - Karviná B 0:6 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Třinec B - Frýdlant n.O. 5:1 (3:1)

    10.kolo

    St 07.10. 16:00 Nový Jičín - Třinec B 0:0 (0:0)
    So 10.10. 12:15 Přerov - Frýdek-Místek B 2:5 (2:4)
    So 10.10. 12:15 Frýdlant n.O. - Šumperk 1:10 (0:4)
    So 10.10. 12:15 Val. Meziříčí - Stará Bělá 6:2 (4:0)
    So 10.10. 12:30 Uničov - Havířov výsledek
    Ne 11.10. 11:15 Hranice - Kroměříž 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 12:15 Prostějov B - Vsetín 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:15 Karviná B - HFK Olomouc 5:2 (2:2)

    15.kolo

    Ne 07.03. 12:15 Třinec B - Havířov výsledek
    Ne 07.03. 12:15 Šumperk - Vsetín výsledek
    Ne 07.03. 12:15 HFK Olomouc - Uničov výsledek
    Ne 07.03. 12:15 Přerov - Frýdlant n.O. výsledek
    Ne 07.03. 12:30 Stará Bělá - Hranice výsledek
    Ne 07.03. 12:30 Kroměříž - Val. Meziříčí výsledek
    Ne 07.03. 12:30 Karviná B - Nový Jičín výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Frýdek-Místek B - Prostějov B výsledek

    11.kolo

    Ne 14.03. 11:15 HFK Olomouc - Přerov odloženo
    Ne 14.03. 12:00 Havířov - Prostějov B odloženo
    Ne 14.03. 12:15 Třinec B - Val. Meziříčí odloženo
    Ne 14.03. 12:15 Šumperk - Nový Jičín odloženo
    Ne 14.03. 12:30 Vsetín - Hranice odloženo
    Ne 14.03. 12:30 Stará Bělá - Uničov odloženo
    Ne 14.03. 12:30 Kroměříž - Karviná B odloženo
    Ne 14.03. 12:45 Frýdek-Místek B - Frýdlant n.O. odloženo

    12.kolo

    Ne 21.03. 12:15 Přerov - Kroměříž odloženo
    Ne 21.03. 12:15 Frýdlant n.O. - HFK Olomouc odloženo
    Ne 21.03. 12:15 Val. Meziříčí - Šumperk odloženo
    Ne 21.03. 12:15 Prostějov B - Stará Bělá odloženo
    Ne 21.03. 12:30 Uničov - Třinec B odloženo
    Ne 21.03. 12:30 Vsetín - Havířov odloženo
    Ne 21.03. 16:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek B odloženo
    Ne 21.03. 16:15 Karviná B - Hranice odloženo

    13.kolo

    So 27.03. 12:00 Havířov - Hranice výsledek
    Ne 28.03. 12:15 Šumperk - Uničov výsledek
    Ne 28.03. 12:15 HFK Olomouc - Nový Jičín výsledek
    Ne 28.03. 12:30 Stará Bělá - Vsetín výsledek
    Ne 28.03. 12:30 Kroměříž - Frýdlant n.O. výsledek
    Ne 28.03. 12:30 Karviná B - Přerov výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Frýdek-Místek B - Val. Meziříčí výsledek
    Ne 28.03. 14:00 Třinec B - Prostějov B výsledek

    14.kolo

    So 03.04. 12:00 Havířov - Stará Bělá výsledek
    Ne 04.04. 12:15 Hranice - Přerov výsledek
    Ne 04.04. 12:15 Val. Meziříčí - HFK Olomouc výsledek
    Ne 04.04. 12:15 Prostějov B - Šumperk výsledek
    Ne 04.04. 12:30 Uničov - Frýdek-Místek B výsledek
    Ne 04.04. 12:30 Vsetín - Třinec B výsledek
    Ne 04.04. 16:45 Karviná B - Frýdlant n.O. výsledek
    Ne 04.04. 17:15 Kroměříž - Nový Jičín výsledek

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Šumperk - Hranice výsledek
    So 10.04. 00:00 Třinec B - Frýdek-Místek B výsledek
    So 10.04. 00:00 Stará Bělá - HFK Olomouc výsledek
    So 10.04. 00:00 Havířov - Kroměříž výsledek
    So 10.04. 00:00 Vsetín - Karviná B výsledek
    So 10.04. 00:00 Prostějov B - Přerov výsledek
    So 10.04. 00:00 Uničov - Frýdlant n.O. výsledek
    So 10.04. 00:00 Val. Meziříčí - Nový Jičín výsledek

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Hranice - Val. Meziříčí výsledek
    So 17.04. 00:00 Nový Jičín - Uničov výsledek
    So 17.04. 00:00 Frýdlant n.O. - Prostějov B výsledek
    So 17.04. 00:00 Přerov - Vsetín výsledek
    So 17.04. 00:00 Karviná B - Havířov výsledek
    So 17.04. 00:00 Kroměříž - Stará Bělá výsledek
    So 17.04. 00:00 HFK Olomouc - Třinec B výsledek
    So 17.04. 00:00 Frýdek-Místek B - Šumperk výsledek

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Frýdek-Místek B - Hranice
    So 24.04. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc
    So 24.04. 00:00 Třinec B - Kroměříž
    So 24.04. 00:00 Stará Bělá - Karviná B
    So 24.04. 00:00 Havířov - Přerov
    So 24.04. 00:00 Vsetín - Frýdlant n.O.
    So 24.04. 00:00 Prostějov B - Nový Jičín
    So 24.04. 00:00 Uničov - Val. Meziříčí

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Hranice - Uničov
    So 01.05. 00:00 Val. Meziříčí - Prostějov B
    So 01.05. 00:00 Nový Jičín - Vsetín
    So 01.05. 00:00 Frýdlant n.O. - Havířov
    So 01.05. 00:00 Přerov - Stará Bělá
    So 01.05. 00:00 Karviná B - Třinec B
    So 01.05. 00:00 Kroměříž - Šumperk
    So 01.05. 00:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek B

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 HFK Olomouc - Hranice
    So 08.05. 00:00 Frýdek-Místek B - Kroměříž
    So 08.05. 00:00 Šumperk - Karviná B
    So 08.05. 00:00 Třinec B - Přerov
    So 08.05. 00:00 Stará Bělá - Frýdlant n.O.
    So 08.05. 00:00 Havířov - Nový Jičín
    So 08.05. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí
    So 08.05. 00:00 Prostějov B - Uničov

    16.kolo

    St 12.05. 15:30 Hranice - Frýdlant n.O.
    St 12.05. 15:30 Přerov - Nový Jičín
    St 12.05. 15:30 Karviná B - Val. Meziříčí
    St 12.05. 15:30 Kroměříž - Uničov
    St 12.05. 15:30 Prostějov B - HFK Olomouc
    St 12.05. 15:30 Frýdek-Místek B - Vsetín
    St 12.05. 15:30 Šumperk - Havířov
    St 12.05. 15:30 Třinec B - Stará Bělá

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Hranice - Prostějov B
    So 15.05. 00:00 Uničov - Vsetín
    So 15.05. 00:00 Val. Meziříčí - Havířov
    So 15.05. 00:00 Nový Jičín - Stará Bělá
    So 15.05. 00:00 Frýdlant n.O. - Třinec B
    So 15.05. 00:00 Přerov - Šumperk
    So 15.05. 00:00 Karviná B - Frýdek-Místek B
    So 15.05. 00:00 Kroměříž - HFK Olomouc

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Kroměříž - Hranice
    So 22.05. 00:00 HFK Olomouc - Karviná B
    So 22.05. 00:00 Frýdek-Místek B - Přerov
    So 22.05. 00:00 Šumperk - Frýdlant n.O.
    So 22.05. 00:00 Třinec B - Nový Jičín
    So 22.05. 00:00 Stará Bělá - Val. Meziříčí
    So 22.05. 00:00 Havířov - Uničov
    So 22.05. 00:00 Vsetín - Prostějov B

    17.kolo

    St 26.05. 16:00 Třinec B - Hranice
    St 26.05. 16:00 Stará Bělá - Šumperk
    St 26.05. 16:00 Havířov - Frýdek-Místek B
    St 26.05. 16:00 Vsetín - HFK Olomouc
    St 26.05. 16:00 Prostějov B - Kroměříž
    St 26.05. 16:00 Uničov - Karviná B
    St 26.05. 16:00 Val. Meziříčí - Přerov
    St 26.05. 16:00 Nový Jičín - Frýdlant n.O.

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Hranice - Vsetín
    So 29.05. 00:00 Prostějov B - Havířov
    So 29.05. 00:00 Uničov - Stará Bělá
    So 29.05. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec B
    So 29.05. 00:00 Nový Jičín - Šumperk
    So 29.05. 00:00 Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek B
    So 29.05. 00:00 Přerov - HFK Olomouc
    So 29.05. 00:00 Karviná B - Kroměříž

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Hranice - Karviná B
    So 05.06. 00:00 Kroměříž - Přerov
    So 05.06. 00:00 HFK Olomouc - Frýdlant n.O.
    So 05.06. 00:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín
    So 05.06. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    So 05.06. 00:00 Třinec B - Uničov
    So 05.06. 00:00 Stará Bělá - Prostějov B
    So 05.06. 00:00 Havířov - Vsetín

    18.kolo

    St 09.06. 16:00 Hranice - Nový Jičín
    St 09.06. 16:00 Frýdlant n.O. - Val. Meziříčí
    St 09.06. 16:00 Přerov - Uničov
    St 09.06. 16:00 Karviná B - Prostějov B
    St 09.06. 16:00 Kroměříž - Vsetín
    St 09.06. 16:00 HFK Olomouc - Havířov
    St 09.06. 16:00 Frýdek-Místek B - Stará Bělá
    St 09.06. 16:00 Šumperk - Třinec B

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Hranice - Havířov
    So 12.06. 00:00 Vsetín - Stará Bělá
    So 12.06. 00:00 Prostějov B - Třinec B
    So 12.06. 00:00 Uničov - Šumperk
    So 12.06. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek B
    So 12.06. 00:00 Nový Jičín - HFK Olomouc
    So 12.06. 00:00 Frýdlant n.O. - Kroměříž
    So 12.06. 00:00 Přerov - Karviná B

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Přerov - Hranice
    So 19.06. 00:00 Frýdlant n.O. - Karviná B
    So 19.06. 00:00 Nový Jičín - Kroměříž
    So 19.06. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí
    So 19.06. 00:00 Frýdek-Místek B - Uničov
    So 19.06. 00:00 Šumperk - Prostějov B
    So 19.06. 00:00 Třinec B - Vsetín
    So 19.06. 00:00 Stará Bělá - Havířov

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Hranice - Stará Bělá
    So 26.06. 00:00 Havířov - Třinec B
    So 26.06. 00:00 Vsetín - Šumperk
    So 26.06. 00:00 Prostějov B - Frýdek-Místek B
    So 26.06. 00:00 Uničov - HFK Olomouc
    So 26.06. 00:00 Val. Meziříčí - Kroměříž
    So 26.06. 00:00 Nový Jičín - Karviná B
    So 26.06. 00:00 Frýdlant n.O. - Přerov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 63:15 25
    2. 10 8 1 1 34:12 25
    3. 9 7 1 1 38:8 22
    4. 9 7 1 1 36:9 22
    5. 10 7 0 3 30:16 21
    6. 10 5 3 2 35:11 18
    7. 10 6 0 4 21:22 18
    8. 10 4 2 4 27:33 14
    9. 9 4 1 4 34:30 13
    10. 10 3 2 5 13:22 11
    11. 10 3 2 5 17:32 11
    12. 9 3 0 6 19:29 9
    13. 10 2 3 5 18:30 9
    14. 10 2 0 8 12:30 6
    15. 10 0 1 9 6:29 1
    16. 10 0 0 10 9:84 0

    Nejčtenější ze sportu