Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14880
  • Návštěvy: 532/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21271
    Týden:
    532
    Dnes:
    95
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:30 Mohelnice - Medlov 3:1 (2:1)
    So 08.08. 17:00 Želatovice - Brodek u Př. 4:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Jeseník - Zábřeh 6:0 (3:0)
    So 08.08. 17:00 Rapotín - Šternberk 0:1 np (0:0)
    So 08.08. 17:00 Litovel - Bohuňovice 1:2 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Ústí - Lipová 2:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Velké Losiny - Kralice 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Lutín - Dolany 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Kralice - Lutín 1:2 np (1:1)
    So 15.08. 17:00 Šternberk - Mohelnice 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Želatovice - Jeseník 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Brodek u Př. - Lipová 2:4 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Dolany - Ústí 3:2 (3:0)
    Ne 16.08. 17:00 Bohuňovice - Velké Losiny 1:3 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Medlov - Litovel 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Zábřeh - Rapotín 3:5 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Mohelnice - Zábřeh 4:1 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Jeseník - Brodek u Př. 4:1 (3:0)
    So 22.08. 16:30 Rapotín - Želatovice 2:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Litovel - Šternberk 1:4 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Ústí - Kralice 6:2 (4:1)
    Ne 23.08. 16:30 Velké Losiny - Medlov 0:1 np (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Lutín - Bohuňovice 1:2 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Lipová - Dolany 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Kralice - Lipová 0:1 np (0:0)
    So 29.08. 16:30 Šternberk - Velké Losiny 3:1 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Želatovice - Mohelnice 4:1 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Jeseník - Rapotín 1:2 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Brodek u Př. - Dolany 4:3 np (3:3)
    Ne 30.08. 16:30 Bohuňovice - Ústí 1:5 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Medlov - Lutín 1:0 np (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Zábřeh - Litovel 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Mohelnice - Jeseník 2:3 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Rapotín - Brodek u Př. 4:1 (2:0)
    So 05.09. 16:00 Litovel - Želatovice 2:1 (0:1)
    So 05.09. 16:00 Ústí - Medlov 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Velké Losiny - Zábřeh 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Lutín - Šternberk 2:1 (2:1)
    Ne 06.09. 16:00 Lipová - Bohuňovice 2:1 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Dolany - Kralice 5:2 (4:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Šternberk - Ústí 4:1 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Želatovice - Velké Losiny 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 16:00 Jeseník - Litovel 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Rapotín - Mohelnice 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Brodek u Př. - Kralice 4:2 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Bohuňovice - Dolany 1:2 np (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Medlov - Lipová 1:3 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Zábřeh - Lutín 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:30 Mohelnice - Brodek u Př. 1:3 (1:1)
    So 19.09. 15:30 Litovel - Rapotín 3:1 (3:1)
    So 19.09. 15:30 Ústí - Zábřeh 5:0 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Kralice - Bohuňovice 1:3 (0:3)
    Ne 20.09. 15:30 Velké Losiny - Jeseník 3:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Lutín - Želatovice 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Lipová - Šternberk 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Dolany - Medlov 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Šternberk - Dolany 4:0 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Želatovice - Ústí 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 15:30 Jeseník - Lutín 2:1 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Rapotín - Velké Losiny 0:5 (0:2)
    Ne 27.09. 15:30 Brodek u Př. - Bohuňovice 3:2 np (2:2)
    Ne 27.09. 15:30 Medlov - Kralice 4:1 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Zábřeh - Lipová 1:2 (1:1)
    Út 29.09. 16:15 Litovel - Mohelnice 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Litovel - Brodek u Př. 1:2 np (1:1)
    So 03.10. 15:00 Ústí - Jeseník 1:0 np (0:0)
    So 03.10. 15:00 Kralice - Šternberk 1:5 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Velké Losiny - Mohelnice 5:6 np (5:5)
    Ne 04.10. 15:00 Lutín - Rapotín 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Lipová - Želatovice 3:4 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Dolany - Zábřeh 2:0 (1:0)
    16.10. 15:30 Bohuňovice - Medlov odloženo

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Mohelnice - Lutín 0:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Šternberk - Bohuňovice 1:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Želatovice - Dolany 6:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Jeseník - Lipová 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 15:00 Rapotín - Ústí 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 15:00 Litovel - Velké Losiny 4:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Brodek u Př. - Medlov 1:6 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Zábřeh - Kralice 2:1 np (1:1)

    14.kolo

    So 20.02. 10:30 Mohelnice - Kralice odloženo
    So 20.02. 14:00 Želatovice - Šternberk odloženo
    So 20.02. 14:00 Jeseník - Medlov odloženo
    So 20.02. 14:00 Rapotín - Bohuňovice odloženo
    So 20.02. 14:00 Litovel - Dolany odloženo
    Ne 21.02. 14:00 Velké Losiny - Lipová odloženo
    Ne 21.02. 14:00 Brodek u Př. - Zábřeh odloženo
    Ne 21.02. 15:00 Lutín - Ústí odloženo

    15.kolo

    So 27.02. 14:00 Ústí - Brodek u Př. odloženo
    So 27.02. 14:00 Lipová - Lutín odloženo
    So 27.02. 14:00 Dolany - Velké Losiny odloženo
    So 27.02. 14:00 Kralice - Litovel odloženo
    So 27.02. 14:00 Bohuňovice - Mohelnice odloženo
    So 27.02. 14:00 Medlov - Rapotín odloženo
    So 27.02. 14:00 Šternberk - Jeseník odloženo
    So 27.02. 14:00 Zábřeh - Želatovice odloženo

    16.kolo

    So 06.03. 14:30 Brodek u Př. - Želatovice
    So 06.03. 14:30 Zábřeh - Jeseník
    So 06.03. 14:30 Šternberk - Rapotín
    So 06.03. 14:30 Medlov - Mohelnice
    So 06.03. 14:30 Bohuňovice - Litovel
    So 06.03. 14:30 Kralice - Velké Losiny
    So 06.03. 14:30 Dolany - Lutín
    So 06.03. 14:30 Lipová - Ústí

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Lutín - Litovel
    So 13.03. 14:30 Ústí - Mohelnice
    So 13.03. 14:30 Lipová - Rapotín
    So 13.03. 14:30 Dolany - Jeseník
    So 13.03. 14:30 Kralice - Želatovice
    So 13.03. 14:30 Bohuňovice - Zábřeh
    So 13.03. 14:30 Medlov - Šternberk
    So 13.03. 14:30 Velké Losiny - Brodek u Př.

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Brodek u Př. - Šternberk
    So 20.03. 15:00 Zábřeh - Medlov
    So 20.03. 15:00 Želatovice - Bohuňovice
    So 20.03. 15:00 Jeseník - Kralice
    So 20.03. 15:00 Rapotín - Dolany
    So 20.03. 15:00 Mohelnice - Lipová
    So 20.03. 15:00 Litovel - Ústí
    So 20.03. 15:00 Velké Losiny - Lutín

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Lutín - Brodek u Př.
    So 27.03. 15:00 Ústí - Velké Losiny
    So 27.03. 15:00 Lipová - Litovel
    So 27.03. 15:00 Dolany - Mohelnice
    So 27.03. 15:00 Kralice - Rapotín
    So 27.03. 15:00 Bohuňovice - Jeseník
    So 27.03. 15:00 Medlov - Želatovice
    So 27.03. 15:00 Šternberk - Zábřeh

    17.kolo

    Čt 01.04. 16:00 Lipová - Brodek u Př.
    Čt 01.04. 16:00 Ústí - Dolany
    Čt 01.04. 16:00 Lutín - Kralice
    Čt 01.04. 16:00 Velké Losiny - Bohuňovice
    Čt 01.04. 16:00 Litovel - Medlov
    Čt 01.04. 16:00 Rapotín - Zábřeh
    Čt 01.04. 16:00 Jeseník - Želatovice
    Čt 01.04. 16:30 Mohelnice - Šternberk

    18.kolo

    So 03.04. 15:30 Brodek u Př. - Jeseník
    So 03.04. 15:30 Želatovice - Rapotín
    So 03.04. 15:30 Zábřeh - Mohelnice
    So 03.04. 15:30 Šternberk - Litovel
    So 03.04. 15:30 Medlov - Velké Losiny
    So 03.04. 15:30 Bohuňovice - Lutín
    So 03.04. 15:30 Kralice - Ústí
    So 03.04. 15:30 Dolany - Lipová

    19.kolo

    So 10.04. 15:30 Dolany - Brodek u Př.
    So 10.04. 15:30 Lipová - Kralice
    So 10.04. 15:30 Ústí - Bohuňovice
    So 10.04. 15:30 Lutín - Medlov
    So 10.04. 15:30 Velké Losiny - Šternberk
    So 10.04. 15:30 Litovel - Zábřeh
    So 10.04. 15:30 Mohelnice - Želatovice
    So 10.04. 15:30 Rapotín - Jeseník

    20.kolo

    So 17.04. 16:00 Brodek u Př. - Rapotín
    So 17.04. 16:00 Jeseník - Mohelnice
    So 17.04. 16:00 Želatovice - Litovel
    So 17.04. 16:00 Zábřeh - Velké Losiny
    So 17.04. 16:00 Šternberk - Lutín
    So 17.04. 16:00 Medlov - Ústí
    So 17.04. 16:00 Bohuňovice - Lipová
    So 17.04. 16:00 Kralice - Dolany

    21.kolo

    So 24.04. 16:00 Kralice - Brodek u Př.
    So 24.04. 16:00 Dolany - Bohuňovice
    So 24.04. 16:00 Lipová - Medlov
    So 24.04. 16:00 Ústí - Šternberk
    So 24.04. 16:00 Lutín - Zábřeh
    So 24.04. 16:00 Velké Losiny - Želatovice
    So 24.04. 16:00 Litovel - Jeseník
    So 24.04. 16:00 Mohelnice - Rapotín

    22.kolo

    So 01.05. 16:30 Brodek u Př. - Mohelnice
    So 01.05. 16:30 Rapotín - Litovel
    So 01.05. 16:30 Jeseník - Velké Losiny
    So 01.05. 16:30 Želatovice - Lutín
    So 01.05. 16:30 Zábřeh - Ústí
    So 01.05. 16:30 Šternberk - Lipová
    So 01.05. 16:30 Medlov - Dolany
    So 01.05. 16:30 Bohuňovice - Kralice

    23.kolo

    So 08.05. 10:30 Mohelnice - Litovel
    So 08.05. 16:30 Bohuňovice - Brodek u Př.
    So 08.05. 16:30 Kralice - Medlov
    So 08.05. 16:30 Dolany - Šternberk
    So 08.05. 16:30 Lipová - Zábřeh
    So 08.05. 16:30 Ústí - Želatovice
    So 08.05. 16:30 Lutín - Jeseník
    So 08.05. 16:30 Velké Losiny - Rapotín

    24.kolo

    So 15.05. 17:00 Brodek u Př. - Litovel
    So 15.05. 17:00 Mohelnice - Velké Losiny
    So 15.05. 17:00 Rapotín - Lutín
    So 15.05. 17:00 Jeseník - Ústí
    So 15.05. 17:00 Želatovice - Lipová
    So 15.05. 17:00 Zábřeh - Dolany
    So 15.05. 17:00 Šternberk - Kralice
    So 15.05. 17:00 Medlov - Bohuňovice

    25.kolo

    So 22.05. 17:00 Medlov - Brodek u Př.
    So 22.05. 17:00 Bohuňovice - Šternberk
    So 22.05. 17:00 Kralice - Zábřeh
    So 22.05. 17:00 Dolany - Želatovice
    So 22.05. 17:00 Lipová - Jeseník
    So 22.05. 17:00 Ústí - Rapotín
    So 22.05. 17:00 Lutín - Mohelnice
    So 22.05. 17:00 Velké Losiny - Litovel

    26.kolo

    So 29.05. 17:00 Brodek u Př. - Velké Losiny
    So 29.05. 17:00 Litovel - Lutín
    So 29.05. 17:00 Mohelnice - Ústí
    So 29.05. 17:00 Rapotín - Lipová
    So 29.05. 17:00 Jeseník - Dolany
    So 29.05. 17:00 Želatovice - Kralice
    So 29.05. 17:00 Zábřeh - Bohuňovice
    So 29.05. 17:00 Šternberk - Medlov

    27.kolo

    So 05.06. 17:00 Šternberk - Brodek u Př.
    So 05.06. 17:00 Medlov - Zábřeh
    So 05.06. 17:00 Bohuňovice - Želatovice
    So 05.06. 17:00 Kralice - Jeseník
    So 05.06. 17:00 Dolany - Rapotín
    So 05.06. 17:00 Lipová - Mohelnice
    So 05.06. 17:00 Ústí - Litovel
    So 05.06. 17:00 Lutín - Velké Losiny

    28.kolo

    So 12.06. 17:00 Brodek u Př. - Lutín
    So 12.06. 17:00 Velké Losiny - Ústí
    So 12.06. 17:00 Litovel - Lipová
    So 12.06. 17:00 Mohelnice - Dolany
    So 12.06. 17:00 Rapotín - Kralice
    So 12.06. 17:00 Jeseník - Bohuňovice
    So 12.06. 17:00 Želatovice - Medlov
    So 12.06. 17:00 Zábřeh - Šternberk

    29.kolo

    So 19.06. 17:00 Zábřeh - Brodek u Př.
    So 19.06. 17:00 Šternberk - Želatovice
    So 19.06. 17:00 Medlov - Jeseník
    So 19.06. 17:00 Bohuňovice - Rapotín
    So 19.06. 17:00 Kralice - Mohelnice
    So 19.06. 17:00 Dolany - Litovel
    So 19.06. 17:00 Lipová - Velké Losiny
    So 19.06. 17:00 Ústí - Lutín

    30.kolo

    So 26.06. 17:00 Brodek u Př. - Ústí
    So 26.06. 17:00 Lutín - Lipová
    So 26.06. 17:00 Velké Losiny - Dolany
    So 26.06. 17:00 Litovel - Kralice
    So 26.06. 17:00 Mohelnice - Bohuňovice
    So 26.06. 17:00 Rapotín - Medlov
    So 26.06. 17:00 Jeseník - Šternberk
    So 26.06. 17:00 Želatovice - Zábřeh
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 8 1 0 1 26:7 26
    2. 10 5 2 1 2 24:12 20
    3. 10 5 2 1 2 12:8 20
    4. 10 5 2 0 3 18:15 19
    5. 10 5 0 3 2 24:13 18
    6. 10 4 1 2 3 22:17 16
    7. 10 5 0 1 4 16:13 16
    8. 10 4 1 1 4 17:21 15
    9. 10 4 1 1 4 18:22 15
    10. 10 4 0 2 4 17:12 14
    11. 9 3 2 0 4 14:12 13
    12. 10 2 3 0 5 19:31 12
    13. 10 3 1 0 6 20:23 11
    14. 9 3 0 2 4 13:17 11
    15. 10 2 1 0 7 11:28 8
    16. 10 0 0 3 7 12:32 3

    Nejčtenější ze sportu