Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14897
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1926
    Týden:
    69
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 19.08. 15:00 HFK Olomouc - Vítkovice 1:4 (1:2)
    St 19.08. 16:00 ŠSK Bílovec - Opava 1:7 (0:4)
    St 19.08. 16:30 Šumperk - Přerov 11:7 (4:3)
    St 19.08. 16:30 Vsetín - Hlučín 4:11 (1:4)
    St 19.08. 16:30 Hranice - Uničov 2:6 (2:2)
    Čt 27.08. 16:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 2:9 (2:3)
    Čt 03.09. 17:00 Třinec - Vítkovice 1919 1:2 (0:0)
    Út 15.09. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:6 (1:2)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Šumperk - Opava 2:18 (2:7)
    So 22.08. 10:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 3:3 (1:3)
    So 22.08. 10:00 Třinec - Karviná 4:11 (2:8)
    Ne 23.08. 10:00 HFK Olomouc - Přerov 14:0 (5:0)
    Ne 23.08. 10:00 Vsetín - Vítkovice 1919 6:12 (1:7)
    Ne 23.08. 10:00 Hranice - Baník Ostrava 2:18 (1:4)
    Ne 23.08. 14:00 Uničov - Hlučín 3:4 (1:3)
    Ne 23.08. 15:30 Val. Meziříčí - Vítkovice 4:24 (1:13)

    4.kolo

    Čt 27.08. 16:30 Vítkovice - Vsetín 16:3 (7:1)
    So 29.08. 10:00 Opava - Hlučín 11:2 (5:1)
    So 29.08. 10:00 Vítkovice 1919 - Hranice 9:3 (6:0)
    So 29.08. 10:00 Karviná - Val. Meziříčí 4:4 (3:2)
    So 29.08. 10:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 0:5 (0:3)
    So 29.08. 10:30 Baník Ostrava - Uničov 10:4 (3:3)
    So 29.08. 11:00 Šumperk - Frýdek-Místek 3:7 (1:4)
    Ne 30.08. 10:00 Přerov - Třinec 4:7 (2:3)

    2.kolo

    14.08. 17:00 Opava - Uničov 7:0 (5:0)
    So 15.08. 10:00 Vítkovice 1919 - Val. Meziříčí 14:3 (4:0)
    So 15.08. 10:00 Karviná - HFK Olomouc 5:3 (1:2)
    So 15.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Šumperk 9:4 (2:3)
    So 15.08. 10:30 Baník Ostrava - Vsetín 25:2 (10:1)
    Ne 16.08. 10:00 Vítkovice - Třinec 4:0 (0:0)
    St 02.09. 16:30 Přerov - Frýdek-Místek 2:7 (0:2)
    Čt 03.09. 17:00 Hlučín - Hranice 4:5 (2:3)

    5.kolo

    St 26.08. 16:00 Frýdek-Místek - Opava 4:2 (2:2)
    St 02.09. 16:30 Vsetín - Karviná 9:6 (5:3)
    So 05.09. 10:00 Třinec - ŠSK Bílovec 1:3 (0:2)
    So 05.09. 10:00 Hlučín - Baník Ostrava 1:13 (0:6)
    So 05.09. 15:30 Hranice - Vítkovice 0:12 (0:6)
    So 05.09. 15:30 Uničov - Vítkovice 1919 0:18 (0:10)
    Ne 06.09. 10:00 HFK Olomouc - Šumperk 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 15:00 Val. Meziříčí - Přerov 4:3 (2:2)

    6.kolo

    St 26.08. 17:30 Karviná - Hranice 10:4 (2:3)
    St 02.09. 17:00 Uničov - Vítkovice 2:17 (0:9)
    So 12.09. 10:00 Opava - Baník Ostrava 4:8 (2:4)
    So 12.09. 10:00 Vítkovice 1919 - Hlučín 12:2 (6:1)
    So 12.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 8:0 (3:0)
    So 12.09. 10:00 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 2:3 (1:1)
    So 12.09. 11:00 Šumperk - Třinec 6:5 (1:3)
    Ne 13.09. 10:00 Přerov - Vsetín 6:4 (4:4)

    7.kolo

    St 09.09. 17:30 Baník Ostrava - Vítkovice 1919 11:6 (4:4)
    18.09. 16:30 Třinec - Frýdek-Místek 3:5 (1:3)
    So 19.09. 10:00 Hlučín - Vítkovice 3:9 (0:0)
    Ne 20.09. 10:00 HFK Olomouc - Opava 3:2 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Vsetín - ŠSK Bílovec 2:9 (2:4)
    Ne 20.09. 15:00 Val. Meziříčí - Šumperk 3:11 (0:5)
    Ne 20.09. 15:00 Hranice - Přerov 7:3 (3:2)
    St 14.10. 15:00 Uničov - Karviná výsledek

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Karviná - Hlučín 8:2 (4:0)
    So 26.09. 10:00 Šumperk - Vsetín 12:5 (4:4)
    Ne 27.09. 10:00 Přerov - Uničov 7:2 (1:0)
    Ne 27.09. 10:00 HFK Olomouc - Třinec 3:3 (1:3)
    Út 06.10. 16:00 Opava - Vítkovice 1919 5:2 (1:1)
    St 07.10. 17:00 ŠSK Bílovec - Hranice 10:2 (4:0)
    St 14.10. 16:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí výsledek
    Út 27.10. 15:00 Vítkovice - Baník Ostrava výsledek

    9.kolo

    02.10. 16:15 Třinec - Opava 2:4 (2:1)
    02.10. 17:30 Baník Ostrava - Karviná 19:3 (9:0)
    So 03.10. 10:00 Uničov - ŠSK Bílovec 4:6 (2:1)
    So 03.10. 10:00 Vítkovice 1919 - Vítkovice 1:2 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Hranice - Šumperk 3:11 (2:6)
    Ne 04.10. 14:00 Vsetín - Frýdek-Místek 9:2 (5:0)
    Ne 04.10. 15:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 0:10 (0:5)
    St 14.10. 17:00 Hlučín - Přerov výsledek

    10.kolo

    09.10. 16:15 Třinec - Val. Meziříčí 7:2 (5:1)
    So 10.10. 10:00 Karviná - Vítkovice 1919 0:11 (0:5)
    So 10.10. 10:00 Frýdek-Místek - Hranice 6:1 (5:1)
    Ne 11.10. 10:00 Přerov - Baník Ostrava 0:16 (0:8)
    Ne 11.10. 10:00 HFK Olomouc - Vsetín 9:2 (6:1)
    Ne 11.10. 12:00 Šumperk - Uničov 16:0 (6:0)
    Út 27.10. 16:00 ŠSK Bílovec - Hlučín výsledek
    30.10. 10:30 Opava - Vítkovice výsledek

    14.kolo

    So 13.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Karviná výsledek
    So 13.03. 10:00 Šumperk - Vítkovice výsledek
    So 13.03. 10:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 1919 výsledek
    So 13.03. 10:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava výsledek
    So 13.03. 10:00 Třinec - Hlučín výsledek
    So 13.03. 10:00 Vsetín - Hranice výsledek
    So 13.03. 14:00 Val. Meziříčí - Uničov výsledek
    So 13.03. 17:30 Opava - Přerov výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 10:00 Opava - Karviná výsledek
    So 20.03. 10:00 Přerov - Vítkovice výsledek
    So 20.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice 1919 výsledek
    So 20.03. 10:00 Šumperk - Baník Ostrava výsledek
    So 20.03. 10:00 Frýdek-Místek - Hlučín výsledek
    So 20.03. 10:00 HFK Olomouc - Uničov výsledek
    So 20.03. 10:00 Třinec - Hranice výsledek
    So 20.03. 10:00 Val. Meziříčí - Vsetín výsledek

    13.kolo

    St 23.09. 16:00 Vítkovice - ŠSK Bílovec 10:5 (6:3)
    So 27.03. 10:00 Vsetín - Opava výsledek
    So 27.03. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí výsledek
    So 27.03. 10:00 Uničov - Třinec výsledek
    So 27.03. 10:00 Hlučín - HFK Olomouc výsledek
    So 27.03. 10:00 Vítkovice 1919 - Šumperk výsledek
    So 27.03. 10:00 Karviná - Přerov výsledek
    So 27.03. 10:30 Baník Ostrava - Frýdek-Místek výsledek

    11.kolo

    St 09.09. 16:00 Vítkovice - Karviná 9:2 (8:1)
    So 03.04. 10:00 Val. Meziříčí - Opava výsledek
    So 03.04. 10:00 Vsetín - Třinec výsledek
    So 03.04. 10:00 Hranice - HFK Olomouc výsledek
    So 03.04. 10:00 Uničov - Frýdek-Místek výsledek
    So 03.04. 10:00 Hlučín - Šumperk výsledek
    So 03.04. 10:00 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec výsledek
    So 03.04. 10:00 Vítkovice 1919 - Přerov výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 10:00 Hranice - Opava výsledek
    So 10.04. 10:00 Uničov - Vsetín výsledek
    So 10.04. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí výsledek
    So 10.04. 10:00 Vítkovice 1919 - HFK Olomouc výsledek
    So 10.04. 10:00 Karviná - Šumperk výsledek
    So 10.04. 10:00 Přerov - ŠSK Bílovec výsledek
    So 10.04. 10:30 Baník Ostrava - Třinec výsledek
    So 10.04. 14:30 Vítkovice - Frýdek-Místek výsledek

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Opava - Šumperk výsledek
    So 17.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek výsledek
    So 17.04. 00:00 Přerov - HFK Olomouc výsledek
    So 17.04. 00:00 Karviná - Třinec výsledek
    So 17.04. 00:00 Vítkovice - Val. Meziříčí výsledek
    So 17.04. 00:00 Vítkovice 1919 - Vsetín výsledek
    So 17.04. 00:00 Baník Ostrava - Hranice výsledek
    So 17.04. 00:00 Hlučín - Uničov výsledek

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Hlučín - Opava výsledek
    So 24.04. 00:00 Uničov - Baník Ostrava výsledek
    So 24.04. 00:00 Hranice - Vítkovice 1919 výsledek
    So 24.04. 00:00 Vsetín - Vítkovice výsledek
    So 24.04. 00:00 Val. Meziříčí - Karviná výsledek
    So 24.04. 00:00 Třinec - Přerov výsledek
    So 24.04. 00:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec výsledek
    So 24.04. 00:00 Frýdek-Místek - Šumperk výsledek

    16.kolo

    St 28.04. 16:00 Opava - ŠSK Bílovec výsledek
    St 28.04. 16:00 Přerov - Šumperk výsledek
    St 28.04. 16:00 Karviná - Frýdek-Místek výsledek
    St 28.04. 16:00 Vítkovice - HFK Olomouc výsledek
    St 28.04. 16:00 Vítkovice 1919 - Třinec výsledek
    St 28.04. 16:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí výsledek
    St 28.04. 16:00 Hlučín - Vsetín výsledek
    St 28.04. 16:00 Uničov - Hranice výsledek

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Opava - Frýdek-Místek výsledek
    So 01.05. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc výsledek
    So 01.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Třinec výsledek
    So 01.05. 00:00 Přerov - Val. Meziříčí výsledek
    So 01.05. 00:00 Karviná - Vsetín výsledek
    So 01.05. 00:00 Vítkovice - Hranice výsledek
    So 01.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Uničov výsledek
    So 01.05. 00:00 Baník Ostrava - Hlučín výsledek

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Baník Ostrava - Opava výsledek
    So 08.05. 00:00 Hlučín - Vítkovice 1919 výsledek
    So 08.05. 00:00 Vítkovice - Uničov výsledek
    So 08.05. 00:00 Hranice - Karviná výsledek
    So 08.05. 00:00 Vsetín - Přerov výsledek
    So 08.05. 00:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec výsledek
    So 08.05. 00:00 Třinec - Šumperk výsledek
    So 08.05. 00:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek výsledek

    17.kolo

    St 12.05. 16:00 Uničov - Opava výsledek
    St 12.05. 16:00 Hranice - Hlučín výsledek
    St 12.05. 16:00 Vsetín - Baník Ostrava výsledek
    St 12.05. 16:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 1919 výsledek
    St 12.05. 16:00 Třinec - Vítkovice výsledek
    St 12.05. 16:00 HFK Olomouc - Karviná výsledek
    St 12.05. 16:00 Frýdek-Místek - Přerov výsledek
    St 12.05. 16:00 Šumperk - ŠSK Bílovec výsledek

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Opava - HFK Olomouc
    So 15.05. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec
    So 15.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    So 15.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Vsetín
    So 15.05. 00:00 Přerov - Hranice
    So 15.05. 00:00 Karviná - Uničov
    So 15.05. 00:00 Vítkovice - Hlučín
    So 15.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Baník Ostrava

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Opava
    So 22.05. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice
    So 22.05. 00:00 Hlučín - Karviná
    So 22.05. 00:00 Uničov - Přerov
    So 22.05. 00:00 Hranice - ŠSK Bílovec
    So 22.05. 00:00 Vsetín - Šumperk
    So 22.05. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek
    So 22.05. 00:00 Třinec - HFK Olomouc

    28.kolo

    St 26.05. 17:30 Opava - Vsetín
    St 26.05. 17:30 Val. Meziříčí - Hranice
    St 26.05. 17:30 Třinec - Uničov
    St 26.05. 17:30 HFK Olomouc - Hlučín
    St 26.05. 17:30 Frýdek-Místek - Baník Ostrava
    St 26.05. 17:30 Šumperk - Vítkovice 1919
    St 26.05. 17:30 ŠSK Bílovec - Vítkovice
    St 26.05. 17:30 Přerov - Karviná

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Opava - Třinec
    So 29.05. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí
    So 29.05. 00:00 Frýdek-Místek - Vsetín
    So 29.05. 00:00 Šumperk - Hranice
    So 29.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Uničov
    So 29.05. 00:00 Přerov - Hlučín
    So 29.05. 00:00 Karviná - Baník Ostrava
    So 29.05. 00:00 Vítkovice - Vítkovice 1919

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Vítkovice - Opava
    So 05.06. 00:00 Vítkovice 1919 - Karviná
    So 05.06. 00:00 Baník Ostrava - Přerov
    So 05.06. 00:00 Hlučín - ŠSK Bílovec
    So 05.06. 00:00 Uničov - Šumperk
    So 05.06. 00:00 Hranice - Frýdek-Místek
    So 05.06. 00:00 Vsetín - HFK Olomouc
    So 05.06. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec

    29.kolo

    St 09.06. 17:30 Přerov - Opava
    St 09.06. 17:30 Karviná - ŠSK Bílovec
    St 09.06. 17:30 Vítkovice - Šumperk
    St 09.06. 17:30 Vítkovice 1919 - Frýdek-Místek
    St 09.06. 17:30 Baník Ostrava - HFK Olomouc
    St 09.06. 17:30 Hlučín - Třinec
    St 09.06. 17:30 Uničov - Val. Meziříčí
    St 09.06. 17:30 Hranice - Vsetín

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Opava - Val. Meziříčí
    So 12.06. 00:00 Třinec - Vsetín
    So 12.06. 00:00 HFK Olomouc - Hranice
    So 12.06. 00:00 Frýdek-Místek - Uničov
    So 12.06. 00:00 Šumperk - Hlučín
    So 12.06. 00:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
    So 12.06. 00:00 Přerov - Vítkovice 1919
    So 12.06. 00:00 Karviná - Vítkovice

    30.kolo

    St 16.06. 17:30 Opava - Hranice
    St 16.06. 17:30 Vsetín - Uničov
    St 16.06. 17:30 Val. Meziříčí - Hlučín
    St 16.06. 17:30 Třinec - Baník Ostrava
    St 16.06. 17:30 HFK Olomouc - Vítkovice 1919
    St 16.06. 17:30 Frýdek-Místek - Vítkovice
    St 16.06. 17:30 Šumperk - Karviná
    St 16.06. 17:30 ŠSK Bílovec - Přerov

    27.kolo

    So 19.06. 00:00 Karviná - Opava
    So 19.06. 00:00 Vítkovice - Přerov
    So 19.06. 00:00 Vítkovice 1919 - ŠSK Bílovec
    So 19.06. 00:00 Baník Ostrava - Šumperk
    So 19.06. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek
    So 19.06. 00:00 Uničov - HFK Olomouc
    So 19.06. 00:00 Hranice - Třinec
    So 19.06. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 107:21 30
    2. 9 9 0 0 129:24 27
    3. 10 7 1 2 54:18 22
    4. 10 7 0 3 87:33 21
    5. 10 6 1 3 54:38 19
    6. 9 6 0 3 60:24 18
    7. 10 6 0 4 76:60 18
    8. 9 5 1 3 37:32 16
    9. 10 5 1 4 55:66 16
    10. 10 2 1 7 33:44 7
    11. 8 2 0 6 29:65 6
    12. 9 2 0 7 32:72 6
    13. 10 2 0 8 29:89 6
    14. 10 2 0 8 46:108 6
    15. 9 1 1 7 22:90 4
    16. 9 1 0 8 21:87 3

    Nejčtenější ze sportu