Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14903
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2119
    Týden:
    51
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 15:30 Viktoria Žižkov - FŠ Litvínov 9:4 (6:2)
    So 22.08. 10:00 Sokolov - Junior Chomutov 2:0 (2:0)
    So 22.08. 10:00 Karlovy Vary - Roudnice 8:2 (5:1)
    So 22.08. 10:00 Neratovice - Most-Souš 1:3 (0:2)
    Ne 23.08. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 0:13 (0:7)
    Ne 23.08. 10:00 Ústí n/L - FC Háje 9:0 (3:0)

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Roudnice - Neratovice 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L 2:9 (0:5)
    Ne 30.08. 10:15 Dukla Praha - Most-Souš 6:0 (4:0)
    Ne 30.08. 12:00 Junior Chomutov - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 13:00 FC Háje - Karlovy Vary 3:1 (0:1)
    Út 15.09. 15:00 Varnsdorf - Sokolov 0:10 (0:7)

    3.kolo

    St 02.09. 17:30 Most-Souš - Roudnice 4:3 np (1:0)
    So 05.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 6:3 (3:1)
    So 05.09. 10:00 Karlovy Vary - FŠ Litvínov 8:7 (5:4)
    So 05.09. 10:00 Neratovice - FC Háje 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 10:00 Sokolov - Dukla Praha 1:3 (0:1)
    Ne 06.09. 10:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 6:2 (3:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 FŠ Litvínov - Neratovice 3:1 (0:0)
    So 12.09. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:11 (0:4)
    So 12.09. 10:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    So 12.09. 10:15 Dukla Praha - Roudnice 7:2 (3:1)
    Ne 13.09. 10:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary výsledek
    Ne 13.09. 13:00 FC Háje - Most-Souš 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    So 19.09. 10:00 Neratovice - Junior Chomutov 1:0 (0:0)
    So 19.09. 10:00 Most-Souš - FŠ Litvínov 1:0 (1:0)
    So 19.09. 11:00 Karlovy Vary - Varnsdorf 5:0 (3:0)
    Ne 20.09. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 9:1 (5:0)
    Ne 20.09. 10:00 Roudnice - FC Háje 0:4 (0:2)

    6.kolo

    Čt 24.09. 18:00 Junior Chomutov - Most-Souš 4:1 (3:0)
    25.09. 15:00 Dukla Praha - FC Háje 6:1 (3:0)
    So 26.09. 10:00 Varnsdorf - Neratovice 1:5 (0:2)
    So 26.09. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 1:2 (0:0)
    So 26.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L výsledek
    Ne 27.09. 10:00 FŠ Litvínov - Roudnice 7:1 (5:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 2:3 np (1:1)
    So 03.10. 10:00 Neratovice - Sokolov 1:7 (1:2)
    So 03.10. 10:00 Most-Souš - Varnsdorf 8:1 (4:0)
    So 03.10. 10:00 Roudnice - Junior Chomutov 3:1 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 13:00 FC Háje - FŠ Litvínov 4:0 (2:0)

    8. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 10:00 Sokolov - Most-Souš 3:2 np (1:0)
    So 10.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Neratovice 1:2 (0:2)
    So 10.10. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 8:0 (4:0)
    So 10.10. 10:15 Dukla Praha - FŠ Litvínov 8:1 (4:0)
    Ne 11.10. 10:00 Junior Chomutov - FC Háje 2:1 (2:1)
    Ne 11.10. 10:00 Varnsdorf - Roudnice 1:4 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 1 0 48:7 22
    2. 7 6 1 0 0 54:7 20
    3. 8 5 0 0 3 16:17 15
    4. 8 4 1 0 3 28:17 14
    5. 7 4 0 1 2 26:23 13
    6. 8 3 1 1 3 18:18 12
    7. 8 4 0 0 4 15:21 12
    8. 7 3 1 0 3 21:18 11
    9. 8 2 0 1 5 16:33 7
    10. 7 2 0 0 5 9:17 6
    11. 8 2 0 0 6 24:41 6
    12. 8 0 0 0 8 6:62 0

    Nejčtenější ze sportu