Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14910
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1896
    Týden:
    39
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Junior Chomutov - Junior Děčín 14:1 (9:1)
    So 22.08. 10:00 Meteor - Tempo 4:9 (2:4)
    So 22.08. 10:00 Slavia Praha - Ústí n/L 3:6 (2:3)
    So 22.08. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 9:4 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Most-Souš - Neratovice 2:7 (1:4)
    Ne 23.08. 17:00 FŠ Litvínov - Karlovy Vary 1:5 (0:2)
    St 02.09. 15:00 Sokolov - Teplice 7:8 (3:3)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Junior Děčín - Meteor 3:10 (1:5)
    So 29.08. 10:00 Vyšehrad - Junior Chomutov 0:11 (0:5)
    So 29.08. 10:00 Sokolov - Most-Souš 30:0 (13:0)
    So 29.08. 14:00 Neratovice - FŠ Litvínov 13:1 (8:1)
    Ne 30.08. 10:00 Teplice - Ústí n/L 5:0 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Karlovy Vary - SK Kladno 9:2 (3:1)
    Ne 30.08. 17:00 Tempo - Slavia Praha 5:3 (1:0)

    3.kolo

    St 26.08. 17:00 Most-Souš - Teplice 2:22 (1:11)
    So 05.09. 10:00 FŠ Litvínov - Sokolov 0:8 (0:4)
    So 05.09. 10:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary 2:2 (1:0)
    So 05.09. 10:00 Meteor - Vyšehrad 9:2 (4:2)
    So 05.09. 10:00 Slavia Praha - Junior Děčín 16:1 (8:0)
    So 05.09. 13:30 SK Kladno - Neratovice 6:3 (3:1)
    So 05.09. 15:00 Ústí n/L - Tempo 6:4 (4:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:12 (0:4)
    So 12.09. 14:00 Neratovice - Junior Chomutov 4:3 (3:3)
    Ne 13.09. 10:00 Teplice - Tempo 2:3 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Karlovy Vary - Meteor 4:2 (2:2)
    Ne 13.09. 10:00 Sokolov - SK Kladno 9:4 (4:3)
    Ne 13.09. 10:00 Most-Souš - FŠ Litvínov 1:6 (1:3)
    Po 28.09. 14:30 Vyšehrad - Slavia Praha 2:10 (1:6)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 FŠ Litvínov - Teplice 0:8 (0:3)
    So 19.09. 10:00 Meteor - Neratovice 3:2 (3:1)
    So 19.09. 10:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:4 (2:2)
    So 19.09. 10:00 Tempo - Junior Děčín 33:0 (18:0)
    So 19.09. 13:30 SK Kladno - Most-Souš odloženo
    So 19.09. 15:00 Ústí n/L - Vyšehrad 12:0 (6:0)
    Ne 20.09. 10:00 Junior Chomutov - Sokolov 3:2 (2:2)

    6.kolo

    St 23.09. 15:30 Vyšehrad - Tempo 3:11 (2:5)
    So 26.09. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 4:10 (2:4)
    So 26.09. 10:00 FŠ Litvínov - SK Kladno 0:2 (0:1)
    So 26.09. 14:00 Neratovice - Slavia Praha 3:10 (0:6)
    So 26.09. 14:00 Sokolov - Meteor 5:3 (2:1)
    Po 28.09. 14:00 Teplice - Junior Děčín 23:0
    St 07.10. 17:00 Most-Souš - Junior Chomutov 0:5 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Slavia Praha - Sokolov 7:3 (3:0)
    So 03.10. 11:00 Meteor - Most-Souš 32:0 (12:0)
    So 03.10. 13:30 SK Kladno - Teplice 4:13 (1:8)
    So 03.10. 15:00 Ústí n/L - Neratovice 8:3 (2:1)
    Ne 04.10. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 5:0 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 1:11 (0:6)
    Ne 04.10. 14:00 Tempo - Karlovy Vary 6:2 (4:1)

    8.kolo

    St 07.10. 15:30 Vyšehrad - Teplice 0:12 (0:7)
    So 10.10. 10:00 Most-Souš - Slavia Praha 2:15 (2:9)
    So 10.10. 10:00 FŠ Litvínov - Meteor 1:7 (0:4)
    So 10.10. 10:00 SK Kladno - Junior Chomutov 1:1 (0:0)
    So 10.10. 14:00 Neratovice - Tempo 3:8 (2:2)
    So 10.10. 14:00 Sokolov - Ústí n/L 3:14 (1:5)
    Ne 11.10. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 8:3 (4:1)

    9.kolo

    So 27.02. 10:00 Junior Chomutov - Teplice výsledek
    So 27.02. 10:00 Meteor - SK Kladno výsledek
    So 27.02. 10:00 Slavia Praha - FŠ Litvínov výsledek
    So 27.02. 10:00 Ústí n/L - Most-Souš výsledek
    So 27.02. 10:00 Junior Děčín - Neratovice výsledek
    So 27.02. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary výsledek
    So 27.02. 13:30 Tempo - Sokolov výsledek

    10.kolo

    So 06.03. 10:00 Teplice - Karlovy Vary výsledek
    So 06.03. 10:00 Most-Souš - Tempo výsledek
    So 06.03. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L výsledek
    So 06.03. 10:00 SK Kladno - Slavia Praha výsledek
    So 06.03. 10:00 Junior Chomutov - Meteor výsledek
    So 06.03. 14:00 Neratovice - Vyšehrad výsledek
    So 06.03. 14:00 Sokolov - Junior Děčín výsledek

    11.kolo

    So 13.03. 10:00 Meteor - Teplice výsledek
    So 13.03. 10:00 Slavia Praha - Junior Chomutov výsledek
    So 13.03. 10:00 Junior Děčín - Most-Souš výsledek
    So 13.03. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice výsledek
    So 13.03. 14:00 Tempo - FŠ Litvínov výsledek
    So 13.03. 14:00 Vyšehrad - Sokolov výsledek
    So 13.03. 15:00 Ústí n/L - SK Kladno výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 10:00 Most-Souš - Vyšehrad výsledek
    So 20.03. 10:00 FŠ Litvínov - Junior Děčín výsledek
    So 20.03. 10:00 SK Kladno - Tempo výsledek
    So 20.03. 10:00 Junior Chomutov - Ústí n/L výsledek
    So 20.03. 10:00 Meteor - Slavia Praha výsledek
    So 20.03. 10:30 Teplice - Neratovice výsledek
    So 20.03. 14:30 Sokolov - Karlovy Vary výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 10:00 Slavia Praha - Teplice výsledek
    So 27.03. 10:00 Ústí n/L - Meteor výsledek
    So 27.03. 10:00 Vyšehrad - FŠ Litvínov výsledek
    So 27.03. 10:00 Karlovy Vary - Most-Souš výsledek
    So 27.03. 11:00 Tempo - Junior Chomutov výsledek
    So 27.03. 13:30 Junior Děčín - SK Kladno výsledek
    So 27.03. 14:00 Neratovice - Sokolov výsledek

    14.kolo

    So 03.04. 00:00 Teplice - Sokolov výsledek
    So 03.04. 00:00 Neratovice - Most-Souš výsledek
    So 03.04. 00:00 Karlovy Vary - FŠ Litvínov výsledek
    So 03.04. 00:00 Vyšehrad - SK Kladno výsledek
    So 03.04. 00:00 Junior Děčín - Junior Chomutov výsledek
    So 03.04. 00:00 Tempo - Meteor výsledek
    So 03.04. 00:00 Ústí n/L - Slavia Praha výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 00:00 Ústí n/L - Teplice výsledek
    So 10.04. 00:00 Slavia Praha - Tempo výsledek
    So 10.04. 00:00 Meteor - Junior Děčín výsledek
    So 10.04. 00:00 Junior Chomutov - Vyšehrad výsledek
    So 10.04. 00:00 SK Kladno - Karlovy Vary výsledek
    So 10.04. 00:00 FŠ Litvínov - Neratovice výsledek
    So 10.04. 00:00 Most-Souš - Sokolov výsledek

    16.kolo

    So 17.04. 00:00 Teplice - Most-Souš
    So 17.04. 00:00 Sokolov - FŠ Litvínov
    So 17.04. 00:00 Neratovice - SK Kladno
    So 17.04. 00:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov
    So 17.04. 00:00 Vyšehrad - Meteor
    So 17.04. 00:00 Junior Děčín - Slavia Praha
    So 17.04. 00:00 Tempo - Ústí n/L

    17.kolo

    So 24.04. 00:00 Tempo - Teplice
    So 24.04. 00:00 Ústí n/L - Junior Děčín
    So 24.04. 00:00 Slavia Praha - Vyšehrad
    So 24.04. 00:00 Meteor - Karlovy Vary
    So 24.04. 00:00 Junior Chomutov - Neratovice
    So 24.04. 00:00 SK Kladno - Sokolov
    So 24.04. 00:00 FŠ Litvínov - Most-Souš

    18.kolo

    So 01.05. 00:00 Teplice - FŠ Litvínov
    So 01.05. 00:00 Most-Souš - SK Kladno
    So 01.05. 00:00 Sokolov - Junior Chomutov
    So 01.05. 00:00 Neratovice - Meteor
    So 01.05. 00:00 Karlovy Vary - Slavia Praha
    So 01.05. 00:00 Vyšehrad - Ústí n/L
    So 01.05. 00:00 Junior Děčín - Tempo

    19.kolo

    So 08.05. 00:00 Junior Děčín - Teplice
    So 08.05. 00:00 Tempo - Vyšehrad
    So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Karlovy Vary
    So 08.05. 00:00 Slavia Praha - Neratovice
    So 08.05. 00:00 Meteor - Sokolov
    So 08.05. 00:00 Junior Chomutov - Most-Souš
    So 08.05. 00:00 SK Kladno - FŠ Litvínov

    20.kolo

    So 15.05. 00:00 Teplice - SK Kladno
    So 15.05. 00:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov
    So 15.05. 00:00 Most-Souš - Meteor
    So 15.05. 00:00 Sokolov - Slavia Praha
    So 15.05. 00:00 Neratovice - Ústí n/L
    So 15.05. 00:00 Karlovy Vary - Tempo
    So 15.05. 00:00 Vyšehrad - Junior Děčín

    21.kolo

    So 22.05. 00:00 Teplice - Vyšehrad
    So 22.05. 00:00 Junior Děčín - Karlovy Vary
    So 22.05. 00:00 Tempo - Neratovice
    So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Sokolov
    So 22.05. 00:00 Slavia Praha - Most-Souš
    So 22.05. 00:00 Meteor - FŠ Litvínov
    So 22.05. 00:00 Junior Chomutov - SK Kladno

    22.kolo

    So 29.05. 00:00 Teplice - Junior Chomutov
    So 29.05. 00:00 SK Kladno - Meteor
    So 29.05. 00:00 FŠ Litvínov - Slavia Praha
    So 29.05. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L
    So 29.05. 00:00 Sokolov - Tempo
    So 29.05. 00:00 Neratovice - Junior Děčín
    So 29.05. 00:00 Karlovy Vary - Vyšehrad

    23.kolo

    So 05.06. 00:00 Karlovy Vary - Teplice
    So 05.06. 00:00 Vyšehrad - Neratovice
    So 05.06. 00:00 Junior Děčín - Sokolov
    So 05.06. 00:00 Tempo - Most-Souš
    So 05.06. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov
    So 05.06. 00:00 Slavia Praha - SK Kladno
    So 05.06. 00:00 Meteor - Junior Chomutov

    24.kolo

    So 12.06. 00:00 Teplice - Meteor
    So 12.06. 00:00 Junior Chomutov - Slavia Praha
    So 12.06. 00:00 SK Kladno - Ústí n/L
    So 12.06. 00:00 FŠ Litvínov - Tempo
    So 12.06. 00:00 Most-Souš - Junior Děčín
    So 12.06. 00:00 Sokolov - Vyšehrad
    So 12.06. 00:00 Neratovice - Karlovy Vary

    25.kolo

    So 19.06. 00:00 Neratovice - Teplice
    So 19.06. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov
    So 19.06. 00:00 Vyšehrad - Most-Souš
    So 19.06. 00:00 Junior Děčín - FŠ Litvínov
    So 19.06. 00:00 Tempo - SK Kladno
    So 19.06. 00:00 Ústí n/L - Junior Chomutov
    So 19.06. 00:00 Slavia Praha - Meteor

    26.kolo

    So 26.06. 00:00 Teplice - Slavia Praha
    So 26.06. 00:00 Meteor - Ústí n/L
    So 26.06. 00:00 Junior Chomutov - Tempo
    So 26.06. 00:00 SK Kladno - Junior Děčín
    So 26.06. 00:00 FŠ Litvínov - Vyšehrad
    So 26.06. 00:00 Most-Souš - Karlovy Vary
    So 26.06. 00:00 Sokolov - Neratovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 93:16 21
    2. 8 7 0 1 79:23 21
    3. 8 7 0 1 68:22 21
    4. 8 5 2 1 44:10 17
    5. 8 5 1 2 68:26 16
    6. 8 5 0 3 70:26 15
    7. 8 4 2 2 38:30 14
    8. 8 4 0 4 67:39 12
    9. 7 3 1 3 28:39 10
    10. 8 3 0 5 38:41 9
    11. 8 1 0 7 9:49 3
    12. 8 1 0 7 22:75 3
    13. 7 0 0 7 7:117 0
    14. 8 0 0 8 9:127 0

    Nejčtenější ze sportu